781 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

Nov Deloven Prostor - dukan vo centarot na gradot Stip

Se prodava ili Iznajmuva Deloven Prostor, Dukan vo centarot na grado...


1 €
или предлог цена
- 100 % Попуст
1.550 €
Штип

Дуќани

Вчера 13:00Промовирано

Се издава дуќан во строг центар на Штип

Се издава деловен простор на ексклузивна локација во строг Центар на ...


1 €
или предлог цена
Штип

Дуќани

Вчера 13:00Промовирано

Se prodava sendvicara

Povekje informacii na telefon


По Договор
или предлог цена
Штип

Дуќани

23 мај 16:33Промовирано

Prodavam sopstveno gradezno neizgradeno zemjiste vo Stip

Se prodava sopstveno gradezno neizgradeno zemjiste koe se granici so ...


25 €
или предлог цена
Денес 08:08Prodavam sopstveno zemjiste

Se prodava zemjiste vo gradezen reon ( se granici so placot na novata...


20 €
или предлог цена
Денес 08:08Prodavam sopstveno gradezno neizgradeno zemjiste vo Stip

Se prodava sopstveno gradezno neizgradeno zemjiste vo Prebeg karsi na...


13 €
или предлог цена
Денес 08:08Нова куќа

Куќа во населба населје Нова


32.000 €
или предлог цена
- 9 % Попуст
35.000 €
Денес 07:36Нива за викендица

Нива за викендица со вода за пиење од водовод Помеѓу аргулица и црев...


1 €
или предлог цена
Денес 07:36Se izdava dukan trgovski centar 80m2

Se izdava dukan 80m2. Tel.Gane. 078 473986


400 €
или предлог цена
Штип

Дуќани

Денес 07:31Prodavam dukan GTC prizemje 103m2

Prodavam dukan vo trgovski centar prizemje 630e m2, dukanot e iznajme...


65.000 €
или предлог цена
Штип

Дуќани

Денес 07:31PRODAVAM NIVI

Prodavam nivi vo atarot na selo Cardaklija so vkupna povrsina od 4973...


5 €
или предлог цена
Денес 00:20Се продава стан кај школото Гоце Делчев

Станот се наоѓа кај школото Гоце Делчев во првата зграда на 2ри спрат...


51.000 €
или предлог цена
Штип

Станови

Вчера 23:08Deloven prostor vo Makedonka

Se izdava Nov Deloven prostor 250kv + kancelariski prostor 60kv + m...


По Договор
или предлог цена
Вчера 21:26prodavam DELOVEN OBJEKT 400 M2

DELOVEN OBJEKT 400 M2 HALA I 500 M2 NASTRESNICA 10 DEKARI POVRSINA NA...


111.111.111 €
или предлог цена
Вчера 19:26Се продaвa куќa во нaселбa Дујле

074603442 - Viber 078730074 - Viber


45.000 €
или предлог цена
Вчера 19:01Se prodava

Se prodava deloven prostor kaj Angels kafe 20 m2 karabina istiot se n...


10.000 €
или предлог цена
Штип

Дуќани

Вчера 18:21Se prodava kukja na Isarot

Se prodava kukja na Isarot ,nad "Dom na mladi" . Kukjata e na mirna l...


94.000 €
или предлог цена
Вчера 17:25Se izdava stan na atraktivna lokacija

Se izdava stan na astraktivna lokacija vo senjak 3, pozadi Edje. Sta...


По Договор
или предлог цена
Штип

Станови

Вчера 17:07Se iznajmuva nov stan / Се изнајмува нов стан

Se iznajmuva nov nevselen stan, opremen, 2 spalni, dneven prestoj, dv...


1 €
или предлог цена
Штип

Станови

Вчера 16:35Ohridska 3

Se izdava sprat od Kuka Vo centarot na gradot Renovirano Edna sob...


100 €
или предлог цена
Вчера 14:47  НОВ ОГЛАС

Eftino niva 2e*6000m2

Niva vo naselba babi pozadi benzinskata pumpa kaj gradskite bunari po...


2 €
или предлог цена
Вчера 13:25Se prodava niva na 12 km patot Stip Radovis

Nivite se naogat preku rekata ednata e 21 dekara,drugata 4 dekari za...


1 €
или предлог цена
Вчера 13:14Se prodava stan

Stanot e kompletno namesten Poveke info na VIBER 078975644 So dogo...


66.000 €
или предлог цена
Штип

Станови

Вчера 13:11Се издава нов стан

-Се издава нов наместен стан вo зградата Niko home. -Забрането е чув...


1 €
или предлог цена
Штип

Станови

Вчера 13:02Nov Deloven Prostor - dukan vo centarot na gradot Stip

Se prodava ili Iznajmuva Deloven Prostor, Dukan vo centarot na grado...


1 €
или предлог цена
- 100 % Попуст
1.550 €
Штип

Дуќани

Вчера 13:00Се издава дуќан во строг центар на Штип

Се издава деловен простор на ексклузивна локација во строг Центар на ...


1 €
или предлог цена
Штип

Дуќани

Вчера 13:00Се изнајмува стан во строг центар

Се изнајмува стан во строгиот центар на Штип на едносмерната над НЛБ ...


По Договор
или предлог цена
Штип

Станови

Вчера 12:23se iznajmuva

se naojga vo sejnak 3 blizu do ucilisteto Dimitar Vlahov


5.000 МКД
или предлог цена
Штип

Станови

Вчера 11:40Izdavam Garaza vo Senjak Povolno

Izdavam planska garaza vo Senjak ul Nobelova vo prviot red odma naspr...


50 €
или предлог цена
Штип

Гаражи

Вчера 11:25Deloven Prostor Servis

Se prodava deloven prostor servis vo strogiot centar na gradot so cel...


1 €
или предлог цена
Вчера 09:03gradezna parcela

parcelata e so lokaciski uslovi i markica za gradba ima priklucok na...


16 €
или предлог цена
Вчера 08:39Kuka

Se ptodava nova kuka so sprat i potkrovje vkupno 220 m2. ne vselena s...


1 €
или предлог цена
- 100 % Попуст
300 €
Вчера 07:44Dukjan - ednosmerna Shtip

Se prodava deloven prostor na pocetokot na ednosmernata - ulica Vanch...


220.000 €
или предлог цена
Штип

Дуќани

Вчера 02:39Се продаваат лозја и ниви

Се продаваат лозја и ниви во Врсаково. Нивите и лозјата се под систем...


1 €
или предлог цена
30 мај 23:54Продавам стан во нас. Сењак, Штип

Се продава стан во Штип, во населба Сењак (воени згради кај „земјен“ ...


57.000 €
или предлог цена
Штип

Станови

30 мај 23:01Наместен Стан

Се издава целосно наместен стан, погоден за фамилија и самци. Телефон...


1 €
или предлог цена
Штип

Станови

30 мај 19:58Niva za plac na Balkanska

Prodavam niva na Balkanska, pogodna za gradba na kukja i slicno,mozna...


5 €
или предлог цена
30 мај 17:05SE PRODAVA KUKA

Into se prodava


160.000 €
или предлог цена
30 мај 15:40Се издава дуќан во центар

Се издава дуќан 20м2 и спрат од куќа 85м2м на ул.Христијан Карпош С...


1 €
или предлог цена
Штип

Дуќани

30 мај 14:45Sprat na prizemje vo centar

Spratot e 85m2 na ul.Hristijan karpos pomegu apteka biofarm i mark ko...


1 €
или предлог цена
30 мај 14:44Се издава дуќан и спрат на приземје во центар

Дуќан во центар 20м2 и спрат на приземје 85м2.Спратот е погоден за по...


1 МКД
или предлог цена
30 мај 14:43DVA DUKANA EDEN DO DRUG PO 16M2

DUKANITE SE NAOJGAT VO SENJAK 2 NA SREMSKI FRONT


1 €
или предлог цена
30 мај 14:24Se izdava deloven prostor vo Stip

1. Se izdava 600m2 deloven prostor vo novo izgraden objekt na prizemj...


По Договор
или предлог цена
30 мај 14:16Страна 1 од 20

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам