1101 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

AUDI Q5 2.0 TDI 170 KS QUATTRO AVTOMATIK - 11..MT Auto

AUDI Q5 2.0 TDI 170 KS QUATTRO AVTOMATIK NOV UVOZ MILANO ITALY - SER...


14.500 €
или предлог цена
Денес 16:32Промовирано

VW TIGUAN 2.0 TDI 140 KS 4MOTION NAVI XENON DVD - 08.MT Auto

VW TIGUAN 2.0 TDI 140 ks 4 MOTION 4X4 6 BRZINI HIGHLINE NAVI UVOZ SWI...


10.500 €
или предлог цена
Денес 16:31Промовирано

FIAT 500 1.2 70 KS KOZA 139000 KM NOVO - 09.MT Auto

FIAT 500 1.2 70 KS 139000 KM SO GARANCIJA ! ! ! - 139000 KM ! ! ! EU...


5.800 €
или предлог цена
Денес 16:24Промовирано

MERCEDES GLK 220 CDI 4x4 Euro 5

GLK Mercedes 220 CDI 4x4 full oprema Koza,Navigacija ,Pragovi,Euro Ku...


15.000 €
или предлог цена
Денес 22:20Citroen Xsara 2.0 hdi 90ks

Citroen Xsara 2.0 hdi 90ks registrirana so septemvri pali vozi ima ka...


1.400 €
или предлог цена
Денес 21:47Ford eskort encore 1.4 so 85000 km

Reg do septemvri, maximalno zacuvan kako nadvoresno taka i vnatresno ...


1.600 €
или предлог цена
Денес 20:31VW Passat CC 2.0 TDI

Se prodava VW Passat cc 2.0 tdi 170ks Euro 5 motor 2010 god. so full...


10.750 €
или предлог цена
- 2 % Попуст
10.999 €
Денес 20:29MAZDA 3 1.6 CD SPORT ACTIVE 2007

Voziloto e vo EXTRA sostojba.Kako nadvoresnost taka i vnatresnost.NE ...


По Договор
или предлог цена
Денес 20:12FORD FOCUS 1.6TDCi VIVA 2007

Voziloto e vo EXTRA sostojba.Kako nadvoresnost taka i vnatresnost.NE ...


По Договор
или предлог цена
Денес 20:12OPEL CORSA 1.0i 12V ECOFLEX 2010

Voziloto e vo EXTRA sostojba.Kako nadvoresnost taka i vnatresnost.NE ...


По Договор
или предлог цена
Денес 20:12MERCEDES CLA SHOOTING BRAKE FACELIFT

Prodavam Perfekten Mercedes CLA 180D Shooting brake so 164000km Merce...


18.300 €
или предлог цена
- 3 % Попуст
18.900 €
Денес 20:02CITROEN C5 AIRCROSS SHINE

CITROEN C5 AIRCROSS 1.5 BlueHDI SHINE Perfektna sostojba Celosnata se...


21.300 €
или предлог цена
- 5 % Попуст
22.500 €
Денес 20:02Uaz

Uaz Motor mercedes 240 ekstra sostojba Reduktori ispravni Registr...


2.500 €
или предлог цена
Денес 19:49Peugeot 1.9d

Registriran do 07.23 Atest kuka Dva kluca. Central Izaklucuvajne S...


1.600 €
или предлог цена
Денес 19:49Peugeot 308 1.6hd 2008

Peugeot 308 2008g 1.6hd Reg do 29.11.23 Atest foli Klima ispravna...


5 €
или предлог цена
- 100 % Попуст
5.499 €
Денес 19:48Fiat barchetta

Fiat barchetta odlicna Pominata Registrirana Plinski ured lovato d...


3.000 €
или предлог цена
Денес 19:47Peugeot 107 - Prva boja...Reg.cel god

Se prodava Peugeot 107 1.0 benzin ... Voziloto e vo odlicna vozna ...


7 €
или предлог цена
Денес 19:40SE PRODAVA MITSUBISHI COLT

Se prodava odlicen mitsubishi colt. Kolata e odlicno zacuvana i posed...


3.150 €
или предлог цена
- 3 % Попуст
3.250 €
Денес 19:29Hydaj Poni 1.5 plin

Vo vozna sostojba So normalni zabelecki po karoserij Raboti samo n...


450 €
или предлог цена
Денес 19:00Alfa Romeo 166 facelift 2.4jtd 175ks

Se prodava Alfa Romeo 166 redizajn serija 2.4jtd 20v 175ks Registrira...


3.200 €
или предлог цена
- 6 % Попуст
3.400 €
Денес 18:56Volvo s40 1.6 D

290 000 km kupena licno vo italia …koristena za familijarni potrebi ....


3.500 €
или предлог цена
Денес 18:30Audi Q7 3.0 TDI Quattro 239ks 2008god. Neuvezuvano

Audi Q7 3.0TDI QUATTRO, 176kw(239ks), 2008 godina, 220.000km so ...


По Договор
или предлог цена
Денес 18:08VW Passat 2.0 TDI 2011god. Bluemotion Highline Full Oprema

VW PASSAT 2.0 TDI Bluemotion Highline, 103kw(140ks), 6 brzinski man...


9.900 €
или предлог цена
Денес 18:08Mercedes CLS 350 CGI AirMatic Facelift

MERCEDES CLS 350 CGI Facelift AirMatic, 215kw(292ks), 2009godina, ...


По Договор
или предлог цена
Денес 18:08BMW 318d 2009god. 143KS reg.do 07.2023

BMW 318d Facelift, 105kw(143ks), 2009god, 280.000km so servisna...


По Договор
или предлог цена
Денес 18:08Se prodava Citroen C4 1.6hdi Fabrikaaa

kolata e maksimalno zacuvana,smenat rebrast site filtri i ulje...ima ...


1 €
или предлог цена
Денес 18:05VW Golf 7 1.6 TDI 105KS 2013god. Odlicna Sostojba

VW GOLF 7 1.6TDI, 77kw(105ks), 260.000km so servisna istorija, ...


По Договор
или предлог цена
Денес 18:05Mercedes Benz E220 CDI 2014 godina

Mercedes E220 CDI, 2014 godina, 230.000km, 7 brzinski avtomatski...


1 €
или предлог цена
Денес 18:05BMW 520 D G30 200 KS SPORT M-PAKET X-DRIVE -19..MT Auto

BMW 520 D G30 200 KS SPORT M PAKET X-DRIVE ** EDINSTVENO VO MK BUKVA...


40.000 €
или предлог цена
Денес 16:35RENAULT CLIO 1.5 DCI 85 KS LUX NAVI TV FEJS - 10..MT Auto

RENAULT CLIO 1.5 DCI 85 KS LUX OPREMA EU-5 ! ! ! FEJSLIFT MODEL - NO...


4.500 €
или предлог цена
Денес 16:35MAZDA 3 1.6 D 110 KS SPORT FEJSLIFT - 09.MT Auto

MAZDA 3 1.6 HDI 110 KS SPORT FEJSLIFT ***** 150000 KM ***** NOVA NOV...


4.500 €
или предлог цена
Денес 16:35FIAT GR PUNTO EVO 1.6 JTDM 120 KS KOZA UVOZ CH - 11.MT Auto

FIAT GRANDE PUNTO EVO 1.6 JTDM 120 KS 143000 KM KOZA FULL - NOV UVOZ...


4.999 €
или предлог цена
Денес 16:34RENAULT MEGANE 1.5 DCI 110 KS LUX UVOZ CH - 09.MT Auto

RENAULT MEGANE 1.5 DCI 110 KS LUX OPREMA EU-5 ! ! ! - NOV UVOZ ZURIC...


3.600 €
или предлог цена
Денес 16:34KIA CEED 2.0 CRDI 140 KS NOV UVOZ CH - 09..MT Auto

KIA CEED 2.0 CRDI 140 KS 205000 KM UNIKAT NOVA UVOZ SWISS ***** 2050...


4.999 €
или предлог цена
Денес 16:34TOYOTA AYGO 1.0 70 KS 102000 KM GERMANY - 07.MT Auto

TOYOTA AYGO 1.0 70 KS 102000 KM UNIKAT NOVA UVOZ GERMANY ***** 10200...


3.700 €
или предлог цена
Денес 16:34MAZDA 2 1.3 85 KS 112000 KM NOV GERMANY - 09.MT Auto

MAZDA 2 1.3 85 KS 112000 km NOV UVOZ GERMANY - 112000 KM SOCUVANA KA...


4.800 €
или предлог цена
Денес 16:34OPEL MERIVA 1.3 CDTI 95 KS COSMO NOVA - 12 MT Auto

OPEL ASTRA 1.3 CDTI 95 KS 160000 KM ECOFLEX EURO5 ! ! ! - NOV UVOZ M...


6.200 €
или предлог цена
Денес 16:34MERCEDES B 180 CDI 110 KS AVANTGARDE KOZA - 06.. MT AUTO

MERCEDES B 180 CDI 110 KS, AVANTGARDE NOV UVOZ GERMANY - 174000 KM B...


5.700 €
или предлог цена
Денес 16:34OPEL ASTRA 1.7 CDTI 110 KS 160000 KM NOVA -12..MT Auto

OPEL ASTRA 1.7 CDTI 110 KS 160000 KM EURO5 ! ! ! - NOV UVOZ MILANO I...


6.800 €
или предлог цена
Денес 16:33AUDI A3 2.0 TDI 140 KS 8V AVTOMATIK 2XS-LINE KOZA-07.MT Auto

AUDI A3 2.0 TDI 140 KS 8V AVTOMATIK 2 X S-LINE - NOV UVOZ MILANO ITA...


6.500 €
или предлог цена
Денес 16:33SEAT LEON FR 2.0 TFSI 300 KS EDNA VO MK NOVA - MT Auto

SEAT LEON FR 2.0 TFSI TURBO 300 KS ABT TUNING UVOZ SWISS CH ***** ED...


7.500 €
или предлог цена
Денес 16:33MERCEDES A 180 CDI 110 KS ELEGANCE NOV UVOZ - 05.MT Auto

MERCEDES A 180 110 KS, ELEGANCE KAKO NOV UVOZ ITALY - 190000 KM BUKV...


3.300 €
или предлог цена
Денес 16:33OPEL CORSA 1.3 CDTI 80 KS ECOFLEX COSMO - 09.MT Auto

OPEL CORSA 1.3 CDTI 80 KS 180000 km NOV UVOZ ITALY - 2 KLUCEVI SERVI...


4.600 €
или предлог цена
Денес 16:33Страна 1 од 28

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам