598 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

Shitet banesa ne Cair me 39m2 dhe podrum.

Apartamenti ndodhet ne nje vend shume te mire dhe te qete dhe i rreth...


43.000 €
или предлог цена
Чаир / Скопје

Станови

Вчера 13:00Промовирано

Se iznajmuva kompletiran stan blisku do Balkan Universitetot

Se iznajmuva celosno kompletiran stan vo Cair. Vo cenata e vkluceno ...


220 €
или предлог цена
Чаир / Скопје

Станови

25 мај 14:22Промовирано

Se prodava stan vo Topansko Pole 67 m2 RENOVIRAN

Stanot se naogja vednas do Osnovnoto Uciliste Rajko Zinzifov. Spremen...


68.000 €
или предлог цена
Чаир / Скопје

Станови

11 мај 19:37Промовирано

Se Izdava stan vo Dzon Kenedi/Apartament for rent Cair-JFK

Se izdava namesten stan vo Dzon Kenedi, Cair. Stanot e kompletno name...


350 €
или предлог цена
Чаир / Скопје

Станови

Денес 01:00  НОВ ОГЛАС

Jipet banes me qera - se izdava stan pod kirija

Jepet banes me qera cmimi fiks 200 euro, ne komun te cairit lagjeja t...


200 €
или предлог цена
Чаир / Скопје

Станови

Вчера 14:46  НОВ ОГЛАС

КУЌАТА СЕ ПРОДАВА

Се продава куќа дво спратна со површина од 212м2 во близина кај Униве...


По Договор
или предлог цена
Чаир / Скопје

Куќи / Вили

Вчера 13:00Se prodava stan vo Dzon Kenedi

Se prodava stan vo ul. Dzon Kenedi sproti gimnazija Cvetan Dimov, sta...


53.000 €
или предлог цена
Чаир / Скопје

Станови

Вчера 13:00Shitet banesa ne Cair me 70m2 dhe garazh 20m2.

Shitet banesa me dy dhoma dhe garazh ne lagjen e Cairit. Bannesa ka n...


75.000 €
или предлог цена
Чаир / Скопје

Станови

Вчера 13:00Shitet banesa ne Cair me 39m2 dhe podrum.

Apartamenti ndodhet ne nje vend shume te mire dhe te qete dhe i rreth...


43.000 €
или предлог цена
Чаир / Скопје

Станови

Вчера 13:00Се издава стан од 63m2

Се издава наместен стан во Чаир близу ресторан ФАФА слободен од 01.0...


250 €
или предлог цена
Чаир / Скопје

Станови

Вчера 13:00Prodavam kukja vo Mađari

Prodavam kukja vo Mađari nova . .može da se javite i na 070 245 ...


1 €
или предлог цена
Чаир / Скопје

Куќи / Вили

Вчера 10:07Stan

Stanot e renoviran 2022 godina detalno Raspolaga so : Predsobje ...


55.000 €
или предлог цена
Чаир / Скопје

Станови

Вчера 09:18СЕ ПРОДАВА СТАН ОД 71М2

Se prodava nov stan vo Čair ul. Arhiepiskop Dositej 3, vo mirna lok...


900 €
или предлог цена
Чаир / Скопје

Станови

Вчера 09:17СЕ ПРОДАВА СТАН ОД 64М2

Se prodava stan vo Čair ul. Arhiepiskop Dositej 3, vo mirna lokacij...


900 €
или предлог цена
Чаир / Скопје

Станови

Вчера 09:17СЕ ПРОДАВА СТАН ОД 72М2

Se prodava stan vo Čair ul. Arhiepiskop Dositej 3, vo mirna lokacij...


900 €
или предлог цена
Чаир / Скопје

Станови

Вчера 09:17СЕ ПРОДАВА СТАН ОД 69М2

Se prodava nov ne vselen stan vo Čair ul. Arhiepiskop Dositej 3, vo...


900 €
или предлог цена
Чаир / Скопје

Станови

Вчера 09:17Se Izdava stan sproti Balkan Univerzitetot-Topansko Pole

Stanot e renoviran 2023 toj sto ke vleze ke bide prviot posle renovir...


290 €
или предлог цена
Чаир / Скопје

Станови

26 мај 23:27Kuka vo gazi Baba opstina cair

So dokumenti prevod odma!!! Se prodava kuka vo naselba gazi Baba n...


50.000 €
или предлог цена
Чаир / Скопје

Куќи / Вили

26 мај 21:52Се продава стан на Џон Кенеди со парно.

Се продава 40 квадратен стан на Џон Кенеди кај зегинот. Станот е со п...


41.000 €
или предлог цена
Чаир / Скопје

Станови

26 мај 19:08Kontenjer

Se prodava Kontenjer skoro nov koristeno 2 god. Za cuvarnica klimati...


2.500 €
или предлог цена
26 мај 14:36Stan vo Cair

Se prodava 78m2 stan so 2 spalni trpezarija i kujna


1 €
или предлог цена
- 100 % Попуст
78.000 €
Чаир / Скопје

Станови

26 мај 12:46Преубав стан реновиран во н.Чаир 66 м2 - 56 000 евра

Преубав стан реновиран во н.Чаир многу убав распоред со 3 спални со...


58.000 €
или предлог цена
Чаир / Скопје

Станови

26 мај 12:23Nivi za fotovoltai

Nivi za fotovoltai do 50 hektari.. So trafo 50 metri blisku i dalekov...


6 €
или предлог цена
Чаир / Скопје

Плацеви и Ниви

26 мај 12:17Se izdava ducan vo topasko pole

Se izdava ducan 50m2 kaj alinea slatkarnica Ve molam.samo ozbilni...


По Договор
или предлог цена
Чаир / Скопје

Дуќани

26 мај 11:53Pro.nov stan 51m3.10 sprat.porodilno cair.

900 eur.1 m2.Za kes ekstra cena ekstra popus.Stanot e nov i ima cist ...


900 €
или предлог цена
Чаир / Скопје

Станови

26 мај 11:43Se IZDAVAAT Dva Dukjani vo Hotel ARKA

dva dukjani od koi edniot e na prizemje a drugiot na vtor sprat kompl...


250 €
или предлог цена
Чаир / Скопје

Дуќани

26 мај 11:27Куќа во Чаир

Се продава куќа во Чаир 179 м2 Повеќе информации на 078 316 469


100.000 €
или предлог цена
Чаир / Скопје

Куќи / Вили

26 мај 09:43Itno se prodava nova kuka

Se prodava nova nevselena kuka, blisku do Tefejuz skoloto, 700 m do B...


85.000 €
или предлог цена
Чаир / Скопје

Куќи / Вили

25 мај 18:22Se prodava stan vo John Kennedy vo Skopje

◈Agencija ELINOR◈ vrshi prodazhba na stan vo John Kennedy vo Skopje. ...


86.000 €
или предлог цена
- 4 % Попуст
90.000 €
Чаир / Скопје

Станови

25 мај 17:23Se iznajmuva kompletiran stan blisku do Balkan Universitetot

Se iznajmuva celosno kompletiran stan vo Cair. Vo cenata e vkluceno ...


220 €
или предлог цена
Чаир / Скопје

Станови

25 мај 14:22Se prodava Duplex Stan vo cair 164m2 ulica pavle ilic 2

Se prodava stan vo cair duplex 164m2 ulica pavle ilic so ciat imoten ...


10 €
или предлог цена
Чаир / Скопје

Станови

25 мај 13:25Prodavam kuka vo Cair

prodavam kuka vo cair broj za kontakt 075388884


По Договор
или предлог цена
Чаир / Скопје

Куќи / Вили

25 мај 09:37Kuka vo blizina na Point Retail

Se prodava kukja so vkupna povrsina od 129 m2. Vkupna povrsina na pla...


120.000 €
или предлог цена
Чаир / Скопје

Куќи / Вили

24 мај 23:41Се продава нов стан 59квадрати

Се продава стан на пластичарска улица од 59квадрати со имотен лист на...


1 €
или предлог цена
Чаир / Скопје

Станови

24 мај 20:43Kuka vednas vseliva

Prodavam kuka renovirana polunamestena.kukata e izolirana so stiropor...


23.000 €
или предлог цена
- 8 % Попуст
25.000 €
Чаир / Скопје

Куќи / Вили

24 мај 11:01izdavam magacin

izdavam magacin na ulica plasticarska obezbedena so vrata ubava cena ...


По Договор
или предлог цена
23 мај 23:35Se izdava Stan

Se izdava Stan pot Kirija Garsonjera 45 m2 edno soben so kupatilo, n...


По Договор
или предлог цена
Чаир / Скопје

Станови

23 мај 03:26Se izdava Stan

Se izdava Stan pot Kirija Garsonjera 45 m2 edno soben so kupatilo, n...


По Договор
или предлог цена
Чаир / Скопје

Станови

23 мај 03:22Jepet me qira ducan

Jepet me qira ducan ne Cair Djon Kenedi te ndertesa Titanik 40 m2 i p...


По Договор
или предлог цена
Чаир / Скопје

Дуќани

23 мај 03:07MAGACIN DO PLASTICARSKA 500kvadrata

Magacin od 500 kvadrata pogoden za sve so prilaz za sleper i sekakov ...


1.000 €
или предлог цена
Чаир / Скопје

Магацини

23 мај 01:32Jepet me qira banes/se izdava stan vo topansko pole

Jepet me qira banes ne fushe te topanes ne rrugen blagoe parovikj afe...


8.000 МКД
или предлог цена
- 6 % Попуст
8.500 МКД
Чаир / Скопје

Станови

22 мај 23:29DELOVEN PROSTOR DUĶAN (ČAIR)

Se prodavaat 2 duķana- deloven prostor: 28m2 i 22m2 vo čair,ul:Rese...


35.000 €
или предлог цена
Чаир / Скопје

Дуќани

22 мај 12:03KUKA SO DUKAN VO CAIR / DUKANQIK

ISE PRODAVA KUKA SO DUKAN VO SKOPIJE/ DUKANCIK 440m2 140 m3 OBJ...


1 €
или предлог цена
- 100 % Попуст
750.000 €
Чаир / Скопје

Куќи / Вили

22 мај 00:15Страна 1 од 15

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам