6903 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

SEAT LEON 1.9 TDI - FULL- P E R F E K T E N !!!

SE PRODAVA ODLICNO ZACUVAN LEON 1.9 TDI 77 KW ! - MOTOR , MENJAC ,...


4.800 €
или предлог цена
Прилеп

Автомобили

Вчера 23:33НОВ ОГЛАС
Промовирано

Ford Mondeo 2.0TDCi Ghia

Ford Mondeo 2.0 tdci 85kw 115hp Motorot e peugeot(stariot pezo 2.0 mo...


5.850 €
или предлог цена
Прилеп

Автомобили

Денес 11:14Промовирано

AVTO DELOVI KUMPLUG AMORTIZERI LAMELA REBRASTI

RABOTNO VREME OD 9 DO 17 CAS SABOTA OD 9 DO 14 CAS NEDELA NE RABOTI...


222 МКД
или предлог цена
25 мај 09:02Промовирано

FIAT BRAVO 1.2.BRAVO DIZEL.tipo uno

deloviza poveke vozilaa kaj milco 075940308


1 €
или предлог цена
Денес 11:29zastava 750yugo45.55.fiat1300.pz.polonez

delovi za zastavini i opel kadet corsa astra vectra maruti fiat punt...


1 МКД
или предлог цена
Денес 11:29Ford Mondeo 2.0TDCi Ghia

Ford Mondeo 2.0 tdci 85kw 115hp Motorot e peugeot(stariot pezo 2.0 mo...


5.850 €
или предлог цена
Прилеп

Автомобили

Денес 11:14SCANIA G420 2010 + SCHMITZ 2012

registrirani cela godina Scania 17500 € Schmitz 11500€


29.000 €
или предлог цена
Прилеп

Камиони

Денес 11:09Vw Beetle 1.9TDI 90ks 2000g

✅Se prodava Vw Beetle 1.9TDI 90ks 2000g ✅Registrirana do 01/2024! ✅...


2.100 €
или предлог цена
- 5 % Попуст
2.200 €
Прилеп

Автомобили

Денес 11:01Vw Golf 6 1.6TDI 2009g

✅Se prodava Vw Golf 6 1.6TDI 2009god ✅Registriran cela godina 03/2024...


По Договор
или предлог цена
- 100 % Попуст
8.000 €
Прилеп

Автомобили

Денес 11:01Exclusive line 15ki 5x112 Seat Vw Skoda Audi 205/65/15

Се продаваат одлично сочувани алуминиумски бандаши со зимски гуми со ...


Денес 10:56Xtreme 5x112 VW AUDI SKODA SEAT so zimski gumi 205/55/16

Се продаваат одлично сочувани XТРЕМЕ PERFORMANCE бандаши со зимски гу...


Денес 10:56Fiat Grande Punto Evo 1.3multijet - Dynamic

Одлично градско возило со минимална потрошувачка на гориво 3.5~4.5л н...


4.700 €
или предлог цена
- 8 % Попуст
5.100 €
Прилеп

Автомобили

Денес 10:54Dezent 5x112 215/55/17 VW Seat Skoda Audi со зимски гуми

Се продаваат одлични бандаши со зимски гуми Kumho 215/55/17з


Денес 10:54Оригинални 15ки 5x112 бандаши Skoda Vw Seat Audi

Се продаваат оригинални бандаши од Шкода Октавија пасуваат и на VW Se...


170 €
или предлог цена
Денес 10:54VW Passat оригинални бандаши 5x112 со зимски гуми 195/55/16

Се продаваат оригинални бандаши извадени од Passat 2012 со нови гуми ...


Денес 10:54Audi A4 1.9 TDI

Се продава Audi A4 1.9 TDI 90 кс Колата е во одлична состојба, макси...


1.600 €
или предлог цена
- 3 % Попуст
1.650 €
Прилеп

Автомобили

Денес 10:53Vespa TRUVA 125 RETRO

Original km napraven servis novi gumi Prv sopstvenik Nov Akomulator...


По Договор
или предлог цена
Денес 10:50REGLERI/REGLER NAMOTKI/PALENJE APRILIA SR50

prodavam Namotki za aprilia sr50 do 2017god model. regleri so 8pina ...


Денес 10:42Hamachi 200cc 2022god pominato 1100km.

Se prodava Hamachi 200cc 2022godina. Pominato 1100km Motorot e pod...


1.300 €
или предлог цена
Денес 10:42AUDI A6 3.0TDI - 11 "PERFEKTEN"

● Se prodava Audi A6 C7 3.0TDI 150kW 204ks proizveden 2011 godina. ● ...


По Договор
или предлог цена
Прилеп

Автомобили

Денес 10:01VW POLO 1.2 TDI 55KW 75KS BLUEMOTION

VW POLO 1.2 TDI 55KW 75KS BLUEMOTION EURO 5 OD OPREMA POSEDUVA: *...


По Договор
или предлог цена
Прилеп

Автомобили

Денес 09:56SEAT IBIZA 1.9TDI SE PRODAVA ILI ZAMENUVA ZA POGOLEMA

Seat ibiza 1.9 tdi 131 ks 2002 god 6 brzini registrationa cela godina...


2.650 €
или предлог цена
Прилеп

Автомобили

Денес 09:47LED SIJALICI H7 CANBUS ERROR FREE

NOVI LED SIJALICI H7 6000K 30000 RABOTNI CASA CANBUS (NE SE POJAVUV...


1.200 МКД
или предлог цена
Денес 09:40MERCEDES C200 CDI AVANTGARDE

MERCEDES C200 CDI AVANTGARDE 7G TRONIC 136KS EURO 5 PROIZVEDEN 6/20...


18 €
или предлог цена
Прилеп

Автомобили

Денес 09:40Displej za peugeot

Се продава Мехатроника/електорника на менувач.070/353-617


3.200 МКД
или предлог цена
Денес 09:34Kapak za motor

Se prodava kapak za Audi Q7,A6


3.500 МКД
или предлог цена
Денес 09:27Seat Leon

Se prodava Seat Leon Fr 150ks zavlecen motor turbina,Karter nov pred ...


1.500 €
или предлог цена
- 12 % Попуст
1.700 €
Прилеп

Автомобили

Денес 09:27Motorce za panoramski krov - originalno novo

Motorceto e za paniramski krov - oroginalno e i odgovara za poveke ti...


По Договор
или предлог цена
Денес 09:24Renault Megane 1.5 dci 2010

domakinski zacuvano vozilo redovno servisirano, registrirano ... pali...


1 €
или предлог цена
Прилеп

Автомобили

Денес 09:16OPEL MERIVA B 1.7 Cdti 2010

⚠️MOZI I ZAMENA ⚠️ KOMPLETNO ISPRAVNA 3 GODINI VO MOJA SOPSTVENOST...


4 МКД
или предлог цена
Прилеп

Автомобили

Денес 08:49Алумински бандажи за АУДИ

Се продаваат 4-ри бандажи за АУДИ 17 ки со гуми.Гумите се солиднии, а...


220 €
или предлог цена
Денес 08:38AUDI A3 Sportback 1.9TDI 105ks Fabricka sostojba

AUDI A3 Sportback 1.9TDI 105ks Fabricka sostojba -6x CD CHANGER -...


По Договор
или предлог цена
Прилеп

Автомобили

Денес 08:35Bmw X5 3.0. 7 sedista

Bmw x5 3.0. Original kilometri ,mozi proverka kaj sakate.Full oprema ...


По Договор
или предлог цена
Прилеп

Автомобили

Денес 08:32Amortizeri komplet za grande punto 1.9 m jet

Skoro novi amortizeri za grande punto 1.9 m jet. Komplet sose spirali...


По Договор
или предлог цена
Денес 08:31Matiz bandasi aluminski 4x114.3 13ki

Kupuvam aluminski bandasi za matiz 4x114, 13 ki. Ponudete na viber so...


По Договор
или предлог цена
Прилеп

Автомобили

Денес 08:31BENELLI 125cc top sostojba

2020godina .Nov... Informacii za cena I dr TEL.075 256 433 TEL.075 ...


123 МКД
или предлог цена
Денес 08:28MAN TGX 440 XLX mega 2014

Se prodava MAN TGX Avtomatski menuvac Intarder XLX kabina Frizid...


По Договор
или предлог цена
Прилеп

Камиони

Денес 08:23Poluprikolka SCHMITZ 2010

Kontakt 078361301


11.000 €
или предлог цена
Прилеп

Приколки

Денес 08:23PEZO 207CC 1.6TNG KABRIOLET

❗️PEUGEOT 207 CABRIO 1.6i 2007GODINA ❗️REGISTRIRANO DO 8 MESEC 2023 ...


5.000 €
или предлог цена
Прилеп

Автомобили

Денес 08:09Mini One 1.4 2007 95hp

Mini One 1.4 motor so 71kw/95hp. 2ra Generacija. 2007 godina. Full ...


4.000 €
или предлог цена
- 5 % Попуст
4.200 €
Прилеп

Автомобили

Денес 08:09SEAT IBIZA 1.9 TDI 2009GOD

SEAT IBIZA 1.9 TDI 66KW 2009GOD UVOZ NL PLATENI DAVACKI DO REG P...


5.200 €
или предлог цена
Прилеп

Автомобили

Денес 08:09OPEL CORSA 1.3CDTI ECOFLEX 2010GOD

Uvezena od Holandija Plateni davacki do registracija Vozna sostojb...


3.600 €
или предлог цена
Прилеп

Автомобили

Денес 08:09Renault Trafic 1.6DCI 2018 godina

Plateni se site davacki do Registracija. Cena 14 000€ + DDV. Za pov...


14.000 €
или предлог цена
Прилеп

Комбиња

Денес 06:15Страна 1 од 173

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам