Прилеп
                   
2141 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

VW POLO 1.4 BI FUEL BENZIN/PLIN FABRICKI 63 KW

✅VW POLO 1.4 BI FUEL BENZIN/PLIN FABRICKI HIGLINE ✅ZELEN KARTON ✅SE...


5.650 €
или предлог цена
- 1 % Попуст
5.700 €
Прилеп

Автомобили

01 јун 11:07Промовирано

Ford Mondeo 2.0TDCi Ghia

Ford Mondeo 2.0 tdci HDI 85kw 115hp‼️ Motorot e peugeot(stariot pezo ...


5.750 €
или предлог цена
- 2 % Попуст
5.850 €
Прилеп

Автомобили

Денес 11:22Промовирано

Fiat Punto 1.3 MultiJet 2004

Vo odlicna sostojba. Vozeno i odrzuvano od eden sopstvenik poslednite...


2.500 €
или предлог цена
- 4 % Попуст
2.600 €
Прилеп

Автомобили

Денес 09:51Промовирано

Matiz

Se prodava Matiz 2007god pali vozi so plin Registiran cela god , im...


1.100 €
или предлог цена
Прилеп

Автомобили

Денес 12:33VW GOLF 5 1.9 TDI -FULL - P E R F E K T E N !!!!

SE PRODAVA ODLICNO ZACUVAN GOLF 5 1.9 TDI 77 KW - VOZILOTO E OD UVO...


4.600 €
или предлог цена
Прилеп

Автомобили

Денес 12:25Mercedes C270 Avtomatik

Se prodava i menuva Mercedes C270 CDI 170ks,automatic vo odlicna sos...


По Договор
или предлог цена
Прилеп

Автомобили

Денес 12:01Alfa Romeo 156 2.0 ts

Se prodava ili menuva Alfa Romeo 156 2.0 ts, atestiran plinski ured, ...


По Договор
или предлог цена
Прилеп

Автомобили

Денес 12:01Peugeot 3008

Се продава Peugeot 3008 ,2017 година 1.6 блу хди 120кс.,регистрирано ...


21.500 €
или предлог цена
Прилеп

Автомобили

Денес 11:49Se prodava mazda 6 2.0

Se prodava mazda 6 2.0 dizel motor top sostojba, registrirana do 28.1...


3.400 €
или предлог цена
Прилеп

Автомобили

Денес 11:48Se prodava BMW X3

Se prodava bmw x3 top sostojba registirano do 17.01.2024god. Oprema: ...


6.700 €
или предлог цена
Прилеп

Автомобили

Денес 11:48Citröen C5 2.0 HDi

Se prodava Citroen C5 2009 godina 2.0hdi 136ks,mnogu ekonomicen motor...


1 €
или предлог цена
Прилеп

Автомобили

Денес 11:47Vw Golf 6 1.6TDI 2009g

✅Se prodava Vw Golf 6 1.6TDI 2009god ✅Registriran cela godina 03/2024...


По Договор
или предлог цена
Прилеп

Автомобили

Денес 11:38Vw Beetle 1.9TDI 90ks 2000g

✅Se prodava Vw Beetle 1.9TDI 90ks 2000g ✅Registrirana do 01/2024! ✅...


2.000 €
или предлог цена
- 5 % Попуст
2.100 €
Прилеп

Автомобили

Денес 11:38Skoda Fabia 2005 1.2 benzin/plin

Prodavam Skoda Fabia 2005god 1.2 benzin/plin Registrirana do Janua...


2.500 €
или предлог цена
Прилеп

Автомобили

Денес 11:33SE PRODAVA ATOS

se prodava hundai atos ,potpolno ispraven !!dosega nema nisto raboten...


110.000 МКД
или предлог цена
Прилеп

Автомобили

Денес 11:24Ford Mondeo 2.0TDCi Ghia

Ford Mondeo 2.0 tdci HDI 85kw 115hp‼️ Motorot e peugeot(stariot pezo ...


5.750 €
или предлог цена
- 2 % Попуст
5.850 €
Прилеп

Автомобили

Денес 11:22Reno megane

Se prodava Reno Megane 2ka 1.6 Napraven I mal I golem servis Registri...


3.000 €
или предлог цена
Прилеп

Автомобили

Денес 10:57BMW E90 320d 2.0 LCI

Возилото е во супер состојба. Редовно сервисирано. Се работи до после...


7.700 МКД
или предлог цена
- 94 % Попуст
123.456 МКД
Прилеп

Автомобили

Денес 10:40VW POLO 1.4TDI 51KW 2007GOD

Vw polo 1.4 tdi 51kw 2007god Uvoz Holandija plateni davacki Motor...


3.700 €
или предлог цена
Прилеп

Автомобили

Денес 10:31PEZO 207CC 1.6TNG KABRIOLET

❗️PEUGEOT 207 CABRIO 1.6i 2007GODINA ❗️REGISTRIRANO DO 8 MESEC 2023 ...


5.000 €
или предлог цена
Прилеп

Автомобили

Денес 10:31SEAT IBIZA 1.9 TDI 2009GOD

SEAT IBIZA 1.9 TDI 66KW 2009GOD UVOZ NL PLATENI DAVACKI DO REG P...


5.200 €
или предлог цена
Прилеп

Автомобили

Денес 10:31GOLF 5 1.9TDI 2008GOD BLUEMOTION

GOLF 5 1.9 TDI 105🐎 2008 GOD BLUEMOTION UVOZ HOLANDIJA 🇳...


5.500 €
или предлог цена
Прилеп

Автомобили

Денес 10:31AUDI A6 3.0TDI - 11 "PERFEKTEN"

● Se prodava Audi A6 C7 3.0TDI 150kW 204ks proizveden 2011 godina. ● ...


По Договор
или предлог цена
Прилеп

Автомобили

Денес 10:03SKODA FABIJA 1.4 TDI PERFEKTNA SERVISIRANA

Se prodava skoda fabija1.4 tdi kompletno servisirana so maksimalna op...


3.300 €
или предлог цена
- 11 % Попуст
3.700 €
Прилеп

Автомобили

Денес 09:52Fiat Punto 1.3 MultiJet 2004

Vo odlicna sostojba. Vozeno i odrzuvano od eden sopstvenik poslednite...


2.500 €
или предлог цена
- 4 % Попуст
2.600 €
Прилеп

Автомобили

Денес 09:51Bandasi 18 ki za bmw e 60

Bandasi za bmw e 60 ne se vareni ne se krivi


По Договор
или предлог цена
Прилеп

Автомобили

Денес 09:34Bmw 318 tds

Bmw 318 tds 1997 God kupeno.od prv gazda reg cela god ispravna sostoj...


1.700 €
или предлог цена
- 6 % Попуст
1.800 €
Прилеп

Автомобили

Денес 09:34Audi a4 1.9 tdi

Audi a 4 1.9 tdi ispravna sostojba


1.700 €
или предлог цена
Прилеп

Автомобили

Денес 09:34Renault Megane 1.5 dci 2010

domakinski zacuvano vozilo redovno servisirano, registrirano ... pali...


1 €
или предлог цена
Прилеп

Автомобили

Денес 09:15Opel Astra H 1.7cdti

opel astra h 1.7cdti 100ks odlicna mehanicka sostojba motor menuvac d...


3.300 €
или предлог цена
Прилеп

Автомобили

Денес 09:12CITROEN PICASSO 1.6 HDI F.LIFT - P E R F E K T N O !

SE PRODAVA ODLICNO ZACUVANO PICASSO 1.6 HDI ! - VOZILOTO E KOMPLENO...


2.400 €
или предлог цена
Прилеп

Автомобили

Денес 08:41Seat leon

Se peodava seat leon 1.9tdi 105ks, servisirana i registeirana, senzor...


5.300 €
или предлог цена
Прилеп

Автомобили

Денес 08:34Audi a6 delovi

Menjac 5 brzini so salter 1.9tdi ispraven 100% Poluosovini so zglob ...


123.456 €
или предлог цена
Прилеп

Автомобили

Денес 07:53KUPUVAM CITROEN C15d

KUPUVAM CITROEN C15 DIZEL ISPRAVEN A MOZI I NEISPRAVEN ZA DELOVI MO...


500 €
или предлог цена
Прилеп

Автомобили

Денес 07:27Mercedes C200 2.2 136KS 2010g MOZI ZAMENA

Марка: MERCEDES Модел: C200 Година: 2010 Гориво: Дизел Километри: 250...


9 €
или предлог цена
Прилеп

Автомобили

Денес 07:09  НОВ ОГЛАС

SEAT IBIZA 1.2 TDI.. 2010..EURO 5..

KLIMA EL. NA SITE STAKLA EL. NA RETROVIZORI EL. NA FAROFI SVETLA ...


4.550 €
или предлог цена
- 2 % Попуст
4.650 €
Прилеп

Автомобили

Денес 07:06SUZUKI SWIFT 1.3..BENZIN/PLIN..SUPER SOSTOJBA

KLIMA EL. NA STAKLA EL. NA FAROFI EL. NA RETROVIZORI KOMANDI NA V...


3.600 €
или предлог цена
Прилеп

Автомобили

Денес 07:06DAIHATSU TERIOS 1.3 ..4*4.. STRANSKI DUKUMENTI.. SO KLIMA

Na stranski dukumenti.. Bugarski.. So klima Podetalno informaci na...


1.399 €
или предлог цена
- 0 % Попуст
1.400 €
Прилеп

Автомобили

Денес 07:06OPEL ASTRA J.. 1.7CDTI..2011GOD..KAKO NOVA..

KLIMATRONIK EL. NA STAKLA EL. NA RETROVIZORI EL. NA FAROFI BOARD ...


6.100 €
или предлог цена
- 3 % Попуст
6.300 €
Прилеп

Автомобили

Денес 07:04fiat ulysse

patnicko fiat so pezo motor so klima aluminium bandashi


1 €
или предлог цена
Прилеп

Автомобили

Денес 06:57VW GOLF VI 2009 GOD 2.0 TDI FULL OPREMA

Voziloto e uvezeno od Austrija plateni se site davacki Do registraci...


8.200 €
или предлог цена
Прилеп

Автомобили

Денес 06:06TOYOTA AURIS 1.4 D4D DIZEL 2013GOD

Voziloto e uvezeno od Austrija plateni se site davacki Do registracij...


13.200 €
или предлог цена
Прилеп

Автомобили

Денес 06:06SE PRODA A TOP E KOLATA MOZE ZAMENA ZA AUTOMATIK

Kolata e zacuvana max top sostojba ne i fali apsolutno nisto moze zam...


4.000 €
или предлог цена
Прилеп

Автомобили

Денес 01:11Страна 1 од 54

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам