Кавадарци
                   
1007 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

VW Eos 2.0TDi 140hp

Se prodava VW Eos 2.0TDi 140hp 6+R Od dodatna oprema poseduva: -Na...


По Договор
или предлог цена
Кавадарци

Автомобили

03 јун 17:26Промовирано

Ford Focus 1.6 Diesel Uvoz

Se prodava Ford focus 1.6, proizvedena 07.2012 so prva registracija 0...


7.100 €
или предлог цена
- 2 % Попуст
7.250 €
Кавадарци

Автомобили

27 мај 12:22Промовирано

VW POLO 1.2 TDI-75 ks (Navi - Euro 5 - BlueMotion

Model:VW POLO 1.2 TDI-75 ks (Navi - Euro 5 - BlueMotion); Godina:201...


По Договор
или предлог цена
Кавадарци

Автомобили

Денес 19:28PEUGEOT 508 1.6 HDI - 112 ks (Navi - Avtomatik - F1)

Model:PEUGEOT 508 1.6 HDI - 112 ks (Navi - Avtomatik - F1); Godina:2...


По Договор
или предлог цена
Кавадарци

Автомобили

Денес 19:28Seat Leon 1.6 TDI (Limited Edition)

Model:Seat Leon 1.6 TDI (Limited Edition); Godina:2015; Km:169.000....


По Договор
или предлог цена
Кавадарци

Автомобили

Денес 19:28Golf 4 1.9 tdi 90 ks

Golf 4 1.9 tdi 90 ks Registracija nema Moze cel moze i na delovi


1.400 €
или предлог цена
Кавадарци

Автомобили

Денес 18:51Range Rover 2.7

Se prodava Range Rover 2.7 top sostojba.Moze zamena


6 €
или предлог цена
Кавадарци

Автомобили

Денес 18:34Peugeot 407 2.0 Hdi

Top sostojba ,2.0hdi 136 konja , 5l potrosnja, registrirana cela god...


3.700 €
или предлог цена
Кавадарци

Автомобили

Денес 18:32Ford Focus 1.6 TDCi 2007

Колата е во одлична состојба и редовно сервисирана. Регистрација д...


3.400 €
или предлог цена
Кавадарци

Автомобили

Денес 17:24Skoda Yeti 2.0TDI -12

Se prodava Skoda Yeti proizvedena 2012 godina so izminati 213.000 ilj...


По Договор
или предлог цена
Кавадарци

Автомобили

Денес 17:02Mini Countryman S All 4 2011

Se prodava Mini Countryman S All 4 1.6t 135kw proizvedeno 2011 godina...


По Договор
или предлог цена
Кавадарци

Автомобили

Денес 17:02Se prodava Audi A6(3.0 quatro) 2007 godina

Se prodava Audi A6 S-line(3.0 quattro).Na makedonski tablici.Proizved...


8.000 €
или предлог цена
Кавадарци

Автомобили

Денес 16:37BMW 118d

Cena po dogovor


1 €
или предлог цена
Кавадарци

Автомобили

Денес 16:01  НОВ ОГЛАС

Fiat Grande Punto 1.3

Se prodava Fiat Grande Punto 1.3 vo dobra sostojba . Pale voze Red...


3.000 €
или предлог цена
Кавадарци

Автомобили

Денес 15:49  НОВ ОГЛАС

Golf 7/VII 1.6TDI

Poveke informacii na tel:070525339


20 €
или предлог цена
Кавадарци

Автомобили

Денес 15:24Saab 9-3 Vector Sport 2.2 TiD

SAAB 9-3 VECTOR SPORT ( 2002) 🇸🇪 Motor - 2.2TiD ( 125 ks) 🐎 Viso...


По Договор
или предлог цена
Кавадарци

Автомобили

Денес 14:56CITROEN C3 1.4 HDI , 68 KS EXCLUSIVE 2006 GODINA

CITROEN C3 1.4 HDI 68 KS 2006 GODINA EXCLUSIVE ...


3.400 €
или предлог цена
Кавадарци

Автомобили

Денес 13:57VW Golf 1.6 TDI 2011god

Se prodava golf 6 1.6 tdi 2011 god uvezen od belgija so vozenje Kol...


1 €
или предлог цена
Кавадарци

Автомобили

Денес 13:57Opel corsa 2005 1.3cdti

Opel corsa 1.3cdti 2005 redistrirana do 12 mesec 2023god so klima isp...


2.800 €
или предлог цена
Кавадарци

Автомобили

Денес 13:46Audi A4 2.0 177ks

Se prodava Audi A4 2013 godina, avtomatic so 8 brzini, 177ks, registr...


13.200 €
или предлог цена
Кавадарци

Автомобили

Денес 13:17Se prodava Opel Corsa 1.3 cdti 2009 godina

Се продава Опел Корса 1.3 cdti 2009 год. Регистрирана до 17.02.2024 г...


3.500 €
или предлог цена
- 3 % Попуст
3.600 €
Кавадарци

Автомобили

Денес 13:00Peugeot 206

Se prodava Peugeot 206 plus 070722654


3.900 €
или предлог цена
Кавадарци

Автомобили

Денес 13:00Mercedes-Benz E200 CDI W212 2011

Mercedes E200 CDI 2011 Cena: 13.500€ Plateni davacki do registracij...


13.500 €
или предлог цена
Кавадарци

Автомобили

Денес 12:54Citroen c5 2.0 hdi

Se prodava citroen c5 2.0 hdi 2004god Klimatronik el stakla el retr...


1.800 €
или предлог цена
Кавадарци

Автомобили

Денес 12:54Se prodava Mercedes GL320

Se prodava gip MERCEDES GL320 so ful oprema i kozen enterier, vo odli...


1 €
или предлог цена
Кавадарци

Автомобили

Денес 12:43Mondeo atest plin. Klimatronik. Full oprema

Se prodavam ford mondeo Fabricka sostojba. Motor na lance atmosvere...


4.100 €
или предлог цена
Кавадарци

Автомобили

Денес 11:53Se prodava opel astra H gtc

Se prodava opel astra H gtc 1.6cc 2008 godina benzin so atest plin K...


1 €
или предлог цена
Кавадарци

Автомобили

Денес 11:48TOYOTA RAV4 CROSOVER 2.2 D-CAT 150 KS AVTOMATIC 4X4 2012

UNIKAT TOYOTA RAV 4 CROSOVER 2.2 D-CAT 150KS EURO5 4X4 2012 GO...


13.700 €
или предлог цена
Кавадарци

Автомобили

Денес 11:26FORD MONDEO FACELIFT SEDAN 2.0 TDCI 163 KS 2012 GODINA

UNIKAT !!! FORD MONDEO 2.0 TDCI 163 KS SEDAN EURO 5 2012 GODINA ...


8.800 €
или предлог цена
Кавадарци

Автомобили

Денес 11:24OPEL INSIGNIA 2.0 CDTI 131 KS EURO5 2010 FULL/PERFEKTNA

OPEL INSIGNIA 2.0 CDTI 96 KV 131 KS EURO 5 MOTOR FULL OPREMA 171000...


6.500 €
или предлог цена
Кавадарци

Автомобили

Денес 11:17FORD FIESTA 1.2I 50 KV 2004G ODLICNA SOSTOJBA

FORD FIESTA 1.2I 50 KV 68 KS 2004 GODINA KLIMA BORD ABS L STAKLA...


1.900 €
или предлог цена
Кавадарци

Автомобили

Денес 11:17CITROEN C4 CACTUS 1.6HDI 73KW

citroen c4 cactus 1.6 blue hdi vo odlicna sostojba full oprema,dva k...


9.990 €
или предлог цена
- 3 % Попуст
10.300 €
Кавадарци

Автомобили

Денес 10:37VW CADDY 1.6 TDI 2012

VW CADDY 1.6 TDI 2012 perfektna sostojba eu kuka novi gumi dva kl...


6.400 €
или предлог цена
Кавадарци

Автомобили

Денес 10:37FORD C MAX 06 GOD 66 KW FULL

SE PRODAVA FORD C MAX PROIZVEDEN 2006 GOD 66 KW SO FULL OPREMA KL...


По Договор
или предлог цена
Кавадарци

Автомобили

Денес 10:32PEUGEOT 308 1.6 HDI 66KW FULL

SE PRODAVA PEUGEOT 308 1.6 HDI 66 KW PROIZVEDENO 2008 GOD SO FULL OPR...


По Договор
или предлог цена
Кавадарци

Автомобили

Денес 10:32HYUNDAI I 20 2009 GOD FULL PERFEKTNA

SE PRODAVA HYUNDAI I 20 1.3 BENZIN PROIZVEDENO 2009 GOD SO FULL OPRE...


По Договор
или предлог цена
Кавадарци

Автомобили

Денес 10:32PEUGEOT 308 1.6 HDI 2010 GOD NAVI LED SERVISIRANO FULL

SE PRODAVA PEUGEOT 308 1.6 HDI PROIZVEDENO 2010 god SO FULL OPREMA ...


По Договор
или предлог цена
Кавадарци

Автомобили

Денес 10:32MERCEDES ML 280 CDI FULL REGISTRIRAN SERVISIRAN

SE PRODAVA MERCEDES BENZ ML 280 PROIZVEDENO 2007 GOD SO FULL OPREMA ...


9.500 €
или предлог цена
Кавадарци

Автомобили

Денес 10:32OPEL CORSA D 1.2 2007 GOD SERVISIRANA FULL

SE PRODAVA OPEL CORSA D 1.2 BENZIN PROIZVEDENA 2007 GOD. SO FULL OPRE...


По Договор
или предлог цена
Кавадарци

Автомобили

Денес 10:32OPEL CORSA D 1.3 multijet 07 god. SERVISIRANA FULL

SE PRODAVA OPEL CORSA D 1.3 DIZEL PROIZVEDENA 2007 GOD. SO FULL OPREM...


По Договор
или предлог цена
Кавадарци

Автомобили

Денес 10:32Renault Laguna 2.2

Se prodava Renault Laguna 2.2. Godina na proizvodstvo 2003 Elektrik...


1 €
или предлог цена
Кавадарци

Автомобили

Денес 10:29FIAT BRAVO 1.9 Multijet 2008 god.FULL

SE PRODAVA FIAT BRAVO 1.9 MULTIJET PROIZVEDENO 2008 GOD. SO FULL OPRE...


По Договор
или предлог цена
Кавадарци

Автомобили

Денес 10:20Страна 1 од 26

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам