688 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

Polar velosiped - kako nov

Prodavam Polar velosiped, maski, kupen pred 2 godini vo Srbija, kompl...


15.000 МКД
или предлог цена
- 17 % Попуст
18.000 МКД
Карпош / Скопје

Велосипеди

27 мај 15:14Промовирано

Нов електричен точак

Се продава НОВ електричен точак со гаранција една година. Инфо 07038...


600 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Велосипеди

Денес 19:29ALUMINIUMSKI TABLI ZA SANDACI ZA PCELI I DRUGA NAMENA

Se prodavaat aluminiumski tabli za sandaci za pceli (za krovot na san...


100 МКД
или предлог цена
Карпош / Скопје

Животни / Останато

Денес 15:32Drag zx pro

Drag zx pro vo odlicna sostojba


200 €
или предлог цена
- 20 % Попуст
250 €
Карпош / Скопје

Велосипеди

Денес 14:52Prodavam velosiped/tocak STEVENS DEVILS TRAIL 29"

Рамка: 18" Пренос: 2x11 Shimano SLX Виљушка: ROCKSHOX RECON RL ...


600 €
или предлог цена
- 2 % Попуст
610 €
Карпош / Скопје

Велосипеди

Денес 14:28Elektricen velosiped CUBE Bosh Active Line Plus 400

Prodavam Elektricen velosiped CUBE Bosh Active Line Plus Motor BOS...


890 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Велосипеди

Денес 14:05Prodavam velospied (tocak) neispraven za delovi

070 33 55 45 Prodavam velospied (tocak) neispraven za delovi. Ram d...


2.650 МКД
или предлог цена
Карпош / Скопје

Велосипеди

Денес 13:58  НОВ ОГЛАС

Specialized

Se prodava Mtb Specialized ram L trkala 26 vo odlicna sostojba


350 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Велосипеди

Денес 13:00FOCUS Planet Lite STREET Urban(Redok model)

Prodavam Focus Planet Lite STREET - Urban Bike (NOV) Golemina na gum...


800 €
или предлог цена
- 11 % Попуст
900 €
Карпош / Скопје

Велосипеди

Денес 12:32CUBE TOURING City Bike

Prodavam CUBE TOURING City Bike Velosipedot e so gumi 28 Golemina ...


24.000 МКД
или предлог цена
- 20 % Попуст
30.000 МКД
Карпош / Скопје

Велосипеди

Денес 12:32Velosiped MAX SkyRunner

Prodavam velosiped MAX - SKY RUNNER CROSS SERIES, 18 -BRZINI, velospi...


4.500 МКД
или предлог цена
Карпош / Скопје

Велосипеди

Денес 10:26Se prodava nova parilica

Se prodava nova parilica . Parilicata e kompletna so cetiri hranilici...


1.800 МКД
или предлог цена
- 5 % Попуст
1.900 МКД
Карпош / Скопје

Животни / Птици

Денес 08:33P21rodavam velosip21ed

Prodavam velosiped GT ODLICEN USA


12.000 МКД
или предлог цена
Карпош / Скопје

Велосипеди

Денес 07:45Prodavam odlien velosiped

Prodavam velosiped skoro nov


3 МКД
или предлог цена
Карпош / Скопје

Велосипеди

Денес 07:44Prodavam Pegasus velosiped

Prodavam Pegasus velosiped


250 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Велосипеди

Денес 07:43Prodavam velosiped Alubike

Prodavam velosiped na sklopuvanje Alubike


250 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Велосипеди

Денес 07:39ELEKTRICNA MASINKA ZA PRAVENJE CIGARI

ELEKTRICNA MASINKA ZA PRAVENJE CIGARI


1.000 МКД
или предлог цена
Вчера 18:12EUROBIKE NOV VELOSIPED

EUROBIKE NOV VELOSIPED SO SHIMANO 500 LX DELOVI I MAVIC BANDASI, VELO...


12.000 МКД
или предлог цена
Карпош / Скопје

Велосипеди

Вчера 18:12FUJI FIXIE-SINGLE SPEED

VO ODLISNA SOSTOJBA SUPER KVALITET


9.000 МКД
или предлог цена
Карпош / Скопје

Велосипеди

Вчера 18:12MONGOOSE TYAX COMP 26"

MONGOOSE TYAX COMP 26" KATALOSKA OPREMA VO ODLICNA SOSTOJBA


250 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Велосипеди

Вчера 18:10MELO 3 MINI ATOMIZER

NOV MELO 3 MINI ATOMIZER


600 МКД
или предлог цена
Вчера 18:10Velosiped Trek 13"

Se prodava velosiped Trek. Ram 13", trkala 16" vo odlichna sostojba.


200 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Велосипеди

Вчера 17:53Retriver

Se prodaba cisto krven bel retriver so odlicno poteklo tri meseci sta...


350 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Животни / Кучиња

Вчера 15:23HOTEL / PANSION ZA KUCINJA

Продолжен викенд или годишен одмор, за што и да се одлучите ние сме т...


По Договор
или предлог цена
- 100 % Попуст
400 МКД
Карпош / Скопје

Oдгледување на животни

Вчера 15:15Giant Trance x3 | 26inch | M golemina

Giant Trance x3 / 26inch / M големина Суспензија: Fox Float R (120mm...


680 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Велосипеди

Вчера 13:39Se prodaba Toy Pudla

Toy pudla mazjak 4 meseci


620 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Животни / Кучиња

Вчера 11:32MORSKI PRASINJA

Se prodavaat morski prasinja


800 МКД
или предлог цена
Карпош / Скопје

Oдгледување на животни

Вчера 11:28ZAVESI ZA KAFEZI

Zavesi za kafezi super kvalitet vo site golemini S-40 den M-50den ...


100 МКД
или предлог цена
Карпош / Скопје

Животни / Птици

Вчера 11:21ROAD BIKE SHOCKBLAZE PRO57

ODLICNO SOCUVAN


499 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Велосипеди

Вчера 10:39ROAD BIKE ROUBAIX

ODLICEN


499 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Велосипеди

Вчера 10:38CUBE REACTION GTC CARBON 27.5/ KAKO NOV

РАМ . GTC CARBON Twin Mold Monocoque Technology, ARG2, Tapered Headtu...


849 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Велосипеди

Вчера 09:49Kengur za kuce

Se prodava kengur za kuce, kompletno nov, nekoristen. Kupena e pogres...


800 МКД
или предлог цена
Карпош / Скопје

Животни / Кучиња

Вчера 09:04SRAM XX1 Crankset Boost Carbon

Prodavam pogon SRAM XX1 dolzina na kurbli 175mm poddrzuva Direct Mou...


200 €
или предлог цена
Вчера 08:36Prodavam specialized sirrus XL hibrid

Velosipedot nema maana.cenata e FIKSNA I BEZ ZAMENI


500 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Велосипеди

Вчера 07:43scottish / british macinja macka

Се продаваат чистокрвни мачиња од расата scottish и british , прочист...


400 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Животни / Мачки

Вчера 06:38Scottish skotski macki macka

Dostapni za rezervacija cistokrvni scottish fold / british shorthair ...


1 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Животни / Мачки

Вчера 06:38РОГ МАРАТОН целосно сочуван

Продаѓба на спотски велоситед со 10 брзини, од прв сопственик, во цел...


10.000 МКД
или предлог цена
Карпош / Скопје

Велосипеди

Вчера 00:37TACX

Prodavam TACX sensor za speed i cadence so bluetooth i ant povrzuva...


50 €
или предлог цена
05 јун 19:32SEDISTA

SEDISTA KAKO NOVI WITTKOP medicinsko germansko 1500 den VELO Cycles...


1.500 МКД
или предлог цена
05 јун 15:58GERMANSKI BULLS SO VOZDUSNA VILjUSKA 2018

Golemina na ram : M/46 cm Gumi : 27.5 Viljuska : SR Suntor 32 /100m...


450 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Велосипеди

05 јун 15:43Specijalized 27,5" trkala Golemina L vo perfektna sostojba

Specijalized 27,5" trkala Golemina L Zenski e tochakot go ima vozeno...


20.000 МКД
или предлог цена
Карпош / Скопје

Велосипеди

05 јун 13:10Страна 1 од 18

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам