Карпош
                   
290 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

Polar velosiped - kako nov

Prodavam Polar velosiped, maski, kupen pred 2 godini vo Srbija, kompl...


15.000 МКД
или предлог цена
- 17 % Попуст
18.000 МКД
Карпош / Скопје

Велосипеди

27 мај 15:14Промовирано

Velosiped POLAR Blizzard

Vozen edna sezona odlicno socuvan, za povekje info vo inbox.


9.000 МКД
или предлог цена
Карпош / Скопје

Велосипеди

Денес 19:21Prodavam tocak velosiped Giant ATX750

Odlicno socuvan , aluminiumski ram , brzinomer , novo comfi sediste ,...


12.000 МКД
или предлог цена
Карпош / Скопје

Велосипеди

Денес 16:49Prodavam tocak velosiped

Tocakot e kompletno servisiran novi vnatresni i nadvoresni gumi , nov...


5.000 МКД
или предлог цена
Карпош / Скопје

Велосипеди

Денес 16:49Drag hacker 24" velosiped

Se prodava velosiped Drag vo odlicna sostojba Shimano menuvac so 18...


5.500 МКД
или предлог цена
Карпош / Скопје

Велосипеди

Денес 16:42Velosiped MAX SkyRunner

Prodavam velosiped MAX - SKY RUNNER CROSS SERIES, 18 -BRZINI, velospi...


4.500 МКД
или предлог цена
Карпош / Скопје

Велосипеди

Денес 13:44  НОВ ОГЛАС

Specialized

Se prodava Mtb Specialized ram L trkala 26 vo odlicna sostojba


350 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Велосипеди

Денес 13:00CUBE TOURING City Bike

Prodavam CUBE TOURING City Bike Velosipedot e so gumi 28 Golemina ...


24.000 МКД
или предлог цена
- 20 % Попуст
30.000 МКД
Карпош / Скопје

Велосипеди

Денес 12:59Elektricen velosiped CUBE Bosh Active Line Plus 400

Prodavam Elektricen velosiped CUBE Bosh Active Line Plus Motor BOS...


890 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Велосипеди

Денес 11:36Bergamont Grandurance 5 (carbon vila; 1x11 full sram rival)

Bergamont Grandurance 5 (carbon vila) Size: L (57cm) Trkala: 28" 2...


950 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Велосипеди

Денес 08:02Trek Marlin 5 (model 2021)

Trek Marlin 5 Size: M Trkala: 29" 2021 500€ Kompletnata moja ...


500 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Велосипеди

Денес 08:02ROAD BIKE SHOCKBLAZE PRO57

ODLICNO SOCUVAN


499 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Велосипеди

Вчера 18:53Kako nov Max Butterfly detski velosiped

Retko vozen.maksimalno socuvan. Dve pomosni trkala koi se vadat. Dv...


2.500 МКД
или предлог цена
- 17 % Попуст
3.000 МКД
Карпош / Скопје

Велосипеди

Вчера 16:14Cube Acid 29 ramka L

Specifications frame: Aluminium Lite, AMF, Internal Cable Routing, E...


780 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Велосипеди

Вчера 13:51Detski velosiped,za deca

Velosipedot e kako nov,brzo go nadrasna. 16" za 4-8 godini


3.100 МКД
или предлог цена
Карпош / Скопје

Велосипеди

Вчера 13:22Merida BigNine 15 (model 2021)

Merida BigNine 15 Size: L Trkala: 29" 2021 god 470€ Kompletnat...


470 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Велосипеди

Вчера 12:34Merida Speeder 100 (carbon vila)

Merida Speeder 100(carbon vila) Size: M/L Trkala: 28" 2021 god 55...


550 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Велосипеди

Вчера 12:34Prodavam KTM avenza disc

Za poveke info na tel. 071 238 539 CENATA E FIKSNA I BEZ ZAMSNI


350 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Велосипеди

Вчера 10:43Prodavam Diamond velosiped

Prodavam Diamond velosiped, so prenos so kais. DIAMANT 247 ...


750 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Велосипеди

Вчера 10:12Drag Storm 3

Nov kako od prodavnica samo proban mnogu udoben eleganten 28" 16 brzi...


600 €
или предлог цена
- 14 % Попуст
700 €
Карпош / Скопје

Велосипеди

Вчера 09:40Tomos Tro brzinski velosiped

Tomos trobrzinski velosiped sve na tocakot e fabricno original toca...


1 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Велосипеди

02 јун 20:35Rog vosiped

Rog velosiped kontras prva boja crna, ne e sminkan socuvan 60 god s...


2 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Велосипеди

02 јун 20:35DETSKI VELOSIPED

Prodavam detski velosiped vo odlicna sostojba


1.200 МКД
или предлог цена
- 20 % Попуст
1.500 МКД
Карпош / Скопје

Велосипеди

02 јун 17:57Giant Trance x3 | 26inch | M golemina

Giant Trance x3 / 26inch / M големина Суспензија: Fox Float R (120mm...


680 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Велосипеди

02 јун 16:50Kettler aluminium

Ispraven cena 4000 den 072 555 302


4.000 МКД
или предлог цена
Карпош / Скопје

Велосипеди

02 јун 16:34Zenski velosiped mini nov

Zenski velosiped mini nov. Cena 2500denari. Lice za kontakt Daniela 0...


2.500 МКД
или предлог цена
Карпош / Скопје

Велосипеди

02 јун 16:22Prodavam velosiped/tocak STEVENS DEVILS TRAIL 29"

Рамка: 18" Пренос: 2x11 Shimano SLX Виљушка: ROCKSHOX RECON RL ...


610 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Велосипеди

02 јун 12:51VELOSIPED POLAR 27.5 L

Velosipedot e socuvan ,servisiran i spremen za sezona


280 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Велосипеди

02 јун 11:15Elektricen velosiped Flyer

Многу сочуван електричен велосипед.Може да се вози во неколку режима,...


780 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Велосипеди

02 јун 11:13Velosiped, Tocak, star trkacki tocak Favorit

Prodavam star trkacki tocak Favorit - ORIGINAL Ceski, star 45 godini,...


200 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Велосипеди

02 јун 09:34Nopsa svedski kvalitet

Tocakot e full shimano marka svedska NOPSA napraven servis podmackan...


8.000 МКД
или предлог цена
- 11 % Попуст
9.000 МКД
Карпош / Скопје

Велосипеди

01 јун 14:38PEGASUS NEXUS CITY BIKE ALUMINIUN TOP

PEGASUS NEXUS ALUMINIUM SWEDEN city bike, top sostojba NOVI GUMI RU...


8.900 МКД
или предлог цена
Карпош / Скопје

Велосипеди

01 јун 14:22Prodavam Carver limited 3.0 velosiped

Prodavam Carver limited 3.0 velosiped


500 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Велосипеди

01 јун 13:46Prodavam velosiped Alubike

Prodavam velosiped na sklopuvanje Alubike


250 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Велосипеди

01 јун 13:46Prodavam poni

Prodavam poni kako novo


5.500 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Велосипеди

01 јун 13:45Prodavam velosioed

Prodavam velosiped Dangre donesen od germanija odlicen nema potreb...


5.600 МКД
или предлог цена
Карпош / Скопје

Велосипеди

01 јун 13:44Prodavam Pegasus velosiped

Prodavam Pegasus velosiped


250 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Велосипеди

01 јун 13:43Prodavam trek velosiped

Prodavam trek gradski velosped vo top sostojba. Sodrzi kvalitetni del...


18.000 МКД
или предлог цена
Карпош / Скопје

Велосипеди

01 јун 13:42Prodavam E bike

Prodavam E bike bez polnac i akumulator


250 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Велосипеди

01 јун 13:42Velosiped Drag ZX-2 26"

РАМ Рам: A6+ Alloy Вилушка: Zoom CH-410E 60mm Drag hand-built dou...


8.900 МКД
или предлог цена
- 1 % Попуст
9.000 МКД
Карпош / Скопје

Велосипеди

01 јун 12:49Pascal Poisson

Odlicen road bike,mnogu lesen so Shimano i Campagnolo oprema,pojacan...


12.400 МКД
или предлог цена
- 1 % Попуст
12.500 МКД
Карпош / Скопје

Велосипеди

01 јун 12:49Страна 1 од 8

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам