Неготино
                   
1392 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

VW Passat R-line 1.6tdi 2015god

Uvezena od Holandija Orginal servisna kniska Registrirana do 04-2024g...


19.500 €
или предлог цена
Неготино

Автомобили

21 мај 23:53Промовирано

Aprilija Skarabeo 2.300€

Aprilija skarabeo, 2007g. 15.000km, odlična sostojba 075 423 781


2.300 €
или предлог цена
26 мај 17:41Промовирано

Mecedes R350 4x4 automatik Se prodava brodot

Mecedes R350 4x4 automatik, 2006 god. 217000km, benzin, gražiran odli...


8.500 €
или предлог цена
Неготино

Автомобили

Вчера 13:00Промовирано

Opel Corsa 1.2 benz.plin

Opel Corsa 1.2 benzin/plin Registrirana cela godina Komplet servis ...


3.300 €
или предлог цена
- 6 % Попуст
3.500 €
Неготино

Автомобили

Денес 11:40Honda NC Integra 700

Motorot e vo odlicna sostojba; novi gumi; nov lanec i sonca; nov akum...


6.500 €
или предлог цена
Денес 11:22BMW E46 COMPAKT 2.5i

BMW E46 COMPAKT 2001god motor 2.5i so 2 vanosa. kolata poseduva ate...


3.500 €
или предлог цена
Неготино

Автомобили

Денес 10:58Mercedes-Benz ML 350 Bluetec

Се продава џип Mercedes-Benz ML 350 Bluetec 4 matic, донесен од Амери...


21.000 €
или предлог цена
Неготино

Автомобили

Денес 10:55Iveco Trakker Kiper - 2 vozila

Se prodava Iveco trakker 2007 (crven) - 4 osovinec - so 21 m3 sanduc...


Денес 09:46BMW 118d 2.0

Се продава БМВ 118д,колата е во одлична состојба редовно сервисирана ...


4.500 €
или предлог цена
- 2 % Попуст
4.600 €
Неготино

Автомобили

Денес 09:33MAN TGS 35.400 8x4 BB KIPER

Se prodava MAN TGS 35.400 8x4 BB 2011 godina 20m3 Servisiran, gumi...


42.000 €
или предлог цена
Неготино

Камиони

Денес 09:13Alfa JULIETA MULTI JET 105 KS NAJDOBRA

Kolata e son DONESENA E OD FRANCIJA POMINATO SE DO REGISTRACIJA NAJIZ...


6.000 €
или предлог цена
Неготино

Автомобили

Денес 09:07RETROVIZOR ZA IVEKO

NOVI NE NAMESTENI CENATA E ZAKOMPLET


6.000 МКД
или предлог цена
Неготино

Камиони

Денес 07:52webasto

kompletno vebasto so site relinja termostat samo da se prikluci na st...


250 €
или предлог цена
Неготино

Камиони

Денес 07:52Ford Escort

Vergla ne pale moze i na delovi


500 €
или предлог цена
Неготино

Автомобили

Денес 07:51Opel Astra H 2.0i 16V Turbo (170 кс) Unikat

Podetalni informacii edinstveno na broevite 075660697 Igor 0757...


3.200 €
или предлог цена
- 2 % Попуст
3.250 €
Неготино

Автомобили

Денес 06:56Kia Ceed 2008 elek. morot za preden lev prozor ITNO !!!

Baram elektricno motorce komplet so sajla za preden lev(vozacki) proz...


По Договор
или предлог цена
Денес 00:15Fiat Stilo 1.9 jtd

Fiat Stilo 1.9 jtd


1.500 €
или предлог цена
Неготино

Автомобили

Вчера 23:49  НОВ ОГЛАС

menuvac menjac za peugeot citroen 1.6 HDI

menjacot e vo odlicna sostojba 5 brzini plus rikverc


100 €
или предлог цена
Вчера 22:19Traktor/Трактор Kubota A195 - увоз од Јапонија

KUBOTA A-195” 4x4, Увоз од Јапонија. Цена:трактор со фреза 4.690 еур....


4.690 €
или предлог цена
Вчера 21:26Traktor/Трактор Kubota A15 4x4 - увоз од Јапонија

KUBOTA Aste 15” 4x4 Увоз од Јапонија. Цена: Трактор со фреза 4.490 ...


4.490 €
или предлог цена
Вчера 21:26Traktor/Трактор Yanmar Ke-3 4x4 - увоз од Јапонија

Yanmar Ke-3” Увоз од Јапонија. Цена: трактор со фреза 3.690 еур. Г...


3.690 €
или предлог цена
Вчера 21:26Дизел мотори "YANMAR" - увоз од Јапонија

- Цена 190 EUR со ДДВ - Можност за плаќање на рати со кредитна карти...


190 €
или предлог цена
Вчера 21:26Motokultivatori KUBOTA , YANMAR - uvoz od JAPONIJA- so freza

РАЧНИ ТРАКТОРИ YANMAR YH80 SS80, KUBOTA K1-85, KUBOTA K7 E7 - . ДИРЕК...


1.190 €
или предлог цена
Вчера 21:26YANMAR FX22D 4x4- uvoz od JAPONIJA-so freza

ДИРЕКТЕН УВОЗ ОД ЈАПОНИЈА НА МАЛОГАБАРИТНИ ТРАКТОРИ - ИДЕАЛНИ ЗА ОБРА...


4.690 €
или предлог цена
Вчера 21:25FREZI - uvoz od JAPONIJA - od 390 do 790 eur

ФРЕЗИ - ДИРЕКТЕН УВОЗ ОД ЈАПОНИЈА ИНФОРМАЦИИ НА ТЕЛЕФОН: 075 457 9...


390 €
или предлог цена
Вчера 21:25Traktor/Трактор Hinomoto N279 4x4 - увоз од Јапонија

HINOMOTO N279 4х4.Увоз од Јапонија. Трактор со фреза 6.490 еур. Гуми...


6.490 €
или предлог цена
Вчера 21:25Дизел мотор”YANMAR” SS90, увоз од Јапонија. Цена 790 еур Тел

Дизел мотор”YANMAR” SS90, увоз од Јапонија. Цена 790 еур Тел 075 457 ...


790 €
или предлог цена
Вчера 21:25Виљушкар Утоварач / Viljuskar Utovarac TOYOTA

“TOYOTA” Утоварувач-вилушкар Увоз од Јапонија Тел. 075 457 991. ...


5.490 €
или предлог цена
Вчера 21:24Spirali za bmw

Novi nekoristeni


10.000 МКД
или предлог цена
Вчера 20:53  НОВ ОГЛАС

Volvo F-12

Volvo F-12 405 k.s. 1993 god. Komplet na federi Ekstra sostojba


8.000 €
или предлог цена
Неготино

Камиони

Вчера 19:30Pezo expert 1.6 90 konja

Se prodava pezo expert 1,6 90 konja 2007 godina, Registrirano i kor...


5.000 €
или предлог цена
Неготино

Комбиња

Вчера 16:06Seat Leon

Se prodava Seat Leon 2.0 140hp 2006 Servisiran Registriran Odlic...


4.200 €
или предлог цена
Неготино

Автомобили

Вчера 15:41  НОВ ОГЛАС

Hyundai Santa Fe !!!

Hyundai 2.0 84kw Poveke info na brojot: 075 435 522


По Договор
или предлог цена
Неготино

Автомобили

Вчера 14:11ZA DAF:NOV HIDRAULICEN KLIP ZA KABINA, CREVO ZA VEBASTO I dr

Се продава нов хидрауличен клип за кабина за DAF EURO 5, и капачки за...


По Договор
или предлог цена
Неготино

Камиони

Вчера 13:12VW Touran (Turan) 1.9 TDi 2010

Prodavam VW Touran 1.9 TDi HIGHLINE nivo na oprema Celosna servis...


7.500 €
или предлог цена
Неготино

Автомобили

Вчера 13:00Opel Vectra C 2.2

OPEL VECTRA C, регистрирана до 02.2024, зелен картон до 02.2024, прва...


2.850 €
или предлог цена
Неготино

Автомобили

Вчера 13:00Mecedes R350 4x4 automatik Se prodava brodot

Mecedes R350 4x4 automatik, 2006 god. 217000km, benzin, gražiran odli...


8.500 €
или предлог цена
Неготино

Автомобили

Вчера 13:00AUDI A4 B7 2.0TDI

Audi a4 b7 2.0 tdi S-line Qvattro 140ks..✔ Registriran do 1.11.2023...


6.700 €
или предлог цена
Неготино

Автомобили

Вчера 12:57  НОВ ОГЛАС

Mitsubishi Outlander Теренец 4x4

Одлично сочувано теренско возило.Гаражирано со редовен сервис во овла...


6.900 €
или предлог цена
Неготино

Автомобили

Вчера 10:39Продавам PEUGEOT PARTNER.

Продавам PEUGEOT PARTNER 1.9 2001 год . Не регистриран .


1.500 €
или предлог цена
- 3 % Попуст
1.550 €
Неготино

Автомобили

Вчера 10:30BMW 120d

Napraven golem servis, registrirano so Zelen karton I novi gumi. Vozi...


5.000 €
или предлог цена
Неготино

Автомобили

Вчера 08:17MERCEDES CLS 350 cdi

2011 год 213000 км реални со цела историја во мерцедес Сончев кров ...


20.000 €
или предлог цена
Неготино

Автомобили

30 мај 20:29Honda CBR 250

Prodavam Honda CBR 250R vo odlicna sostojba, redovno garazirana, serv...


По Договор
или предлог цена
30 мај 15:53Страна 1 од 35

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам