Кисела Вода
                   
164 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

MAN TGX 18.560 2015 god

Se prodava MAN TGX 18.560 2015 Gogdina 750 000 km


28.000 €
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Камиони

22 мај 23:31Промовирано

MAN Grajfer

Man 18.284 grajfer godina na proizvodstvo : 1999 kilometri pominati :...


По Договор
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Камиони

Вчера 13:00Промовирано

Kiper so poluprikolka

Daf 2007 god euro 5 I poluprikolka kiper 30 kubika sega uvezena tel 0...


19.999 €
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Камиони

Денес 08:47Tamce 75

Tamce 75 rigistrirano vo odlicna sostojba novi gumi tel 070 449 050


2.200 €
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Камиони

Денес 08:46Deferencijal od iveco 65 c 17 3.0

Deferencijal komplet so sapi i gumi od iveco 3.0 hpt 65 c 17 isto im...


1.000 €
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Камиони

Денес 08:07Lamela za iveco

Lamela za iveco marka valeo nova ne koristena orgiinal vrvno kvalitet...


100 €
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Камиони

Денес 08:07Tam 90t 50 so kran

Tam 90 t 50 proizvedeno 1994 god so 7 novi gumi nov akomulator komple...


6.200 €
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Камиони

Денес 08:07Gumi 225 75 r 16 c

Polovni gumi ispravni 4kom 150e


150 €
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Камиони

Денес 08:07Gumi 225 75 r 16 c

Polovni gumi 4 komada za 80e


80 €
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Камиони

Денес 08:07DAF XF 460 MEGA 2008

DAF XF 460 2008 MEGA REG CELA GOD MANUEL MENJAC SO RETARDER I CE...


10.000 €
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Камиони

Вчера 20:47DAF XF 460 so retarder MANUEL MENJAC

Daf XF 460 SO RETARADER MANUEL MENJAC REG USTE 6 MESECI MOZE ZAMEN...


10.000 €
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Камиони

Вчера 20:46Držač za rezervna guma

Držači so rez.guma komplet 150 eur.


1 €
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Камиони

Вчера 19:38Najnova dijagnostika za Man,Scania,Volvo,Mercedes,Daf

DOSTAPNA VEDNAS NA LAGER ! EKSLUZIVNO SAMO KAJ NAS- NAJNOVATA ORIG...


1 €
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Камиони

Вчера 18:40MAN Grajfer

Man 18.284 grajfer godina na proizvodstvo : 1999 kilometri pominati :...


По Договор
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Камиони

Вчера 13:00Dijagnostika za Man,Daf,Scania,Iveco,Volvo,Mercedes EURO 6 !

DOSTAPNA VEDNAS NA LAGER ! EKSLUZIVNO SAMO KAJ NAS- NAJNOVATA ORIG...


1 МКД
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Камиони

Вчера 09:25Rampa dautel

Se prodava rampa dautel so dimenzii 230x210 kako nova


500 €
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Камиони

26 мај 14:47Prodavam delovi od mercedes 711

Vakum potisna turbo bos pumpa i drugo od motor mercedes 711


1 €
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Камиони

26 мај 10:27МЕЊАЧ MENJAC

МЕЊАЧ ОД МЕРЦЕДЕС 12 13 ВО ИСПРАВНА СОСТОЈБА


6.000 МКД
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Камиони

26 мај 06:55PREVOZ SO KAMION

ПРЕВОЗ СО КАМИОН НИЗ ЦЕЛА МАКЕДОНИЈА ДО 5 ТОНА


100 МКД
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Камиони

26 мај 06:55Prodavam ili menuvam za avtomobil Skania R410 2016 ta godina

Prodavam ili menuvam za avtomobil Skania R410 2016 ta godina so pomin...


42.000 €
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Камиони

25 мај 22:07Slep 814

Se prodava slep mercedes-benz 1984 god Registriran do 2.2024 Dolzina ...


5.200 €
или предлог цена
- 2 % Попуст
5.300 €
Кисела Вода / Скопје

Камиони

24 мај 21:17FURGON 4.30m na 2.50m i RAMPA

Rampata e PRODADENA FURGONOT -- 550evra- fiksna cena Vetrobran ...


550 €
или предлог цена
- 8 % Попуст
600 €
Кисела Вода / Скопје

Камиони

24 мај 09:01MAN TGX 18.560 2015 god

Se prodava MAN TGX 18.560 2015 Gogdina 750 000 km


28.000 €
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Камиони

22 мај 23:31Alternator za Iveco Stralis

Prodavam alternator za Iveco Stralis original na Mitsubishi


По Договор
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Камиони

21 мај 19:08Skania 360 - 124c MIKSER

- Камионот е во одлична работна состојба , моментално вози локал во С...


20.000 €
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Камиони

21 мај 16:12MAN EKSTRA 2005 TGA

Prodavam MAN TGA 480 2005 god. registriran do 07.12.2023. Kamionot e ...


1 €
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Камиони

21 мај 10:47Razboj za kumplug za tamce

Rk


1.500 МКД
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Камиони

20 мај 17:13Turbina za iveco stralis

Turbini za iveco stralis Turbina za iveko stralis 076 939 282


По Договор
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Камиони

20 мај 00:03Originalna dijagnostika Mercedes C4 - Xentry full paket

Profesionalna diler level dijagnostika nova za Mercedes C4 Xentry,Das...


1 €
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Камиони

19 мај 09:37Originalna dijagnostika za Scania kamioni i avtobusi

Nova Originalna fabricka dijagnostika za site vozila od grupacijata n...


1 €
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Камиони

19 мај 09:37EPC Katalozi za delovi Man,Scania,Iveco,Volvo,Mercedes,Daf

NAPOMENA ***REZERVNI DELOVI ZA KAMIONI NE PRODAVAME*** ***NEOPHODN...


1.800 МКД
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Камиони

19 мај 08:49Programi za Servis za Mercedes,Man,Iveco,Daf,Volvo,Scania,

***NEOPHODNI LOGISTICKI PROGRAMI KOI RABOTAT PO BROJ NA SASIJA, ZA PR...


1.800 МКД
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Камиони

18 мај 10:06Led kamioni 24v H7 H1 H4

Led 24v. 12v Kamioni Avtobusi Avtomobili Resenie za vasite s...


4.500 €
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Камиони

17 мај 15:09PRODAVAM AKUMULATORI ZA KAMIONI VILJUSKARI POLOVNI ISPRAVNI.

Продавам акумулатори за камиони автобуси ВИЛЈУШКАРИ 225ah, 180ah, 145...


2 €
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Камиони

16 мај 20:50Man 8

Ladilnik za ulje za 8.153.i 8.163


100 €
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Камиони

15 мај 14:32MERCEDES ATEGO 816 EURO 5 2010G 115KW VO ODLICNA SOSTOJBA

MERCEDES ATEGO 816 EURO 5 2010G 115KW VO ODLICNA SOSTOJBA ATEGOTO E ...


14.000 €
или предлог цена
- 3 % Попуст
14.400 €
Кисела Вода / Скопје

Камиони

14 мај 19:46Originalna dijagnostika za MAN CATS II Kamioni i Avtobusi

NOVO EDINSTVENO NA BALKANOT ZA PRVPAT SAMO KAJ NAS MOZE DA JA IMATE P...


1 €
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Камиони

13 мај 11:18Prodavam polovni AKUMULATORI za kamioni, avtobusi, viljuskar

Prodavam polovni no ispravni akumulatori za kamioni avtobusi viljuska...


1.000 МКД
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Камиони

12 мај 20:50Prodavam vebasto za skanija i volvo kako novo servisirano

Prodavam vebasto za skanija i volvo kako novo servisirano


250 €
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Камиони

11 мај 23:05Prodavam Daf cf 2008ma so kran Hiab 195/3

Prodavam Daf Cf 2008 ma so Hiab 195/3 250 ks so 230.000km abrolikiper


48.000 €
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Камиони

11 мај 23:05FURGON, RAMPA , I VETROBRAN za MAN

Furgonot : Dolzina 3.40 Sirina 2.50 Visina 2.40 CENA 600 evra R...


600 €
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Камиони

08 мај 07:55Man

Man 2002 God rigistriran kogel 2004 god 4500 e moze zam...


11.999 €
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Камиони

04 мај 09:47Страна 1 од 5

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам