Битола
                           
723 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

Se prodava Magarevo Pelister nova

Нова квалитетно градена куќа во национален парк Пелистер. Идеална ме...


85.000 €
или предлог цена
Битола

Куќи / Вили

14 мај 12:20Промовирано

Се продава Викенд куќа во с. Трново

СЕ ПРОДАВААТ ДВЕ ВИКЕНД КУЌИ, ЛОЦИРАНИ ВО ПЕЛИСТЕРСКОТО СЕЛО ТРНОВО, ...


10 €
или предлог цена
Битола

Куќи / Вили

24 мај 22:58Промовирано

Se prodava Kukja vo Centar Bitola

Се продава куќа во центарот на Битола на ул:Партизанска бр 15, во бли...


188.000 €
или предлог цена
Битола

Куќи / Вили

11 мај 13:23Промовирано

К2253, ЦЕНТАР СТАРА КУЌА СО ДВОР, СЕ 435М2

К2253, НАЈЦЕНТАР, СТАРА КУЌА КОЈА СЕ СОСТОИ ОД ПОДРУМ 56М2 И КАТ 67М...


65.000 €
или предлог цена
Битола

Куќи / Вили

Денес 10:48Куќа

Се продава


49.900 €
или предлог цена
Битола

Куќи / Вили

Денес 10:12продавам кука со двор

Продавам кука ( П +1) со двор во Јени Маале, со засебен влез, приклуч...


25.000 €
или предлог цена
Битола

Куќи / Вили

Денес 10:03Se izdava namestena kuka vo nas.nedopirlivi

Kukata e namestena I vo solidna sostojba,namestena so tv,masina za pa...


По Договор
или предлог цена
- 100 % Попуст
1 €
Битола

Куќи / Вили

Денес 08:47СЕ ПРОДАВА КУЌА КАЈ УЧИЛИШТЕТО ТОДОР АНЃЕЛЕВСКИ

СЕ ПРОДАВА ВЕДНАШ ВСЕЛЛИВА КУЌА ЛОЦИРАНА ВО БЛИЗИНА НА ОСНОВНОТО УЧИЛ...


39.000 €
или предлог цена
Битола

Куќи / Вили

Денес 07:52СЕ ПРОДАВА НОВА КУЌА ВО НАСЕЛБА БУКОВСКИ ЛИВАДИ

СЕ ПРОДАВА КУЌА НОВОГРАДБА, СО ПРЕКРАСЕН ПОГЛЕД КОН ПЕЛИСТЕР,ГРАДЕНА ...


85.000 €
или предлог цена
Битола

Куќи / Вили

Денес 07:48Prodavam kuka

Prodavam kuka na ul. Stiv Naumov 74 tel 070207448


По Договор
или предлог цена
Битола

Куќи / Вили

Денес 06:43Cena po dogovor

Pogodna i za dve familii.Kontakt telefon 071 966 472


По Договор
или предлог цена
Битола

Куќи / Вили

Вчера 22:21SE IZDAVA LUKSUZNA KUKA SO DVOR VO CENTAR

Kukata poseduva sigurnosna elektronska brava dvor od 80m2 so pros...


1 €
или предлог цена
Битола

Куќи / Вили

Вчера 21:58SE PRODAVA KUKJA

Se prodava kukja renovirana namestena Extra sostojba BROJ ZA KON...


1 €
или предлог цена
Битола

Куќи / Вили

Вчера 20:07  НОВ ОГЛАС

Се издава куќа во строгиот центар на градот

Се издава куќа, на 50м од Офицерскиот дом. Куќата има голема тераса, ...


1 €
или предлог цена
Битола

Куќи / Вили

Вчера 20:01спрат од куќа

Се продава спрат од куќа во КО Логоварди КП 1291 (на 5 км од Битола) ...


14.999 €
или предлог цена
Битола

Куќи / Вили

Вчера 19:57Se izdava kukja 75 m2 vo pazarot

Se izdava kompletno renovirana kukja vo pazarot. Kukjata ima kujna so...


1 €
или предлог цена
Битола

Куќи / Вили

Вчера 18:45SE PRODAVA KUKA na 2 sprata CENTAR 2 - Bitola

LOKACIJA: Objektot se naoga vo zona - Centar 2, Opstina Bitola. ul....


120.000 €
или предлог цена
Битола

Куќи / Вили

Вчера 16:16Куќа во строг центар веднаш до Бугарски конзулат

Куќата е стара градба и истата е градена 1930год.Има два спрата од по...


100.000 €
или предлог цена
Битола

Куќи / Вили

Вчера 16:13Куќа СТРОГ ЦЕНТАР - можна замена

Се продава куќа во строг центар, со чиста документација. Веднаш всели...


По Договор
или предлог цена
Битола

Куќи / Вили

Вчера 15:52SE PRODAVA KUKJA I LOZJE

Se prodava 6500 kvadrati lozje so kukja,garaza i dodaten magacin od 3...


1 €
или предлог цена
Битола

Куќи / Вили

Вчера 15:23Se prodava kukja vo Bitola ili se zamenuva za nov stan

Се продава куќа во строгиот центар на градот на 5 минути до Домот на ...


2 €
или предлог цена
Битола

Куќи / Вили

Вчера 14:55Се продава куќа

Се продава куќа на ул.Борис Стрезов 5в. Куќата е стара за рушење ил...


11.000 €
или предлог цена
- 8 % Попуст
12.000 €
Битола

Куќи / Вили

Вчера 13:05Куќа во Центар!

Куката се наоѓа во централно гратско подрачје и комплетно реновирана ...


42.000 €
или предлог цена
Битола

Куќи / Вили

Вчера 13:00АТ ПАЗАР, СЕ ИЗДАВА ГОРЕН КАТ, СО ТЕРАСА И ДВОР

АТ ПАЗАР, СЕ ИЗДАВА ЗА 450 ЕВРА МЕСЕЧНА ЗАКУПНИНА (СО ВКЛУЧЕНИ ТРОШОЦ...


450 €
или предлог цена
Битола

Куќи / Вили

Вчера 12:50  НОВ ОГЛАС

Се бараат Стари куќи / Парцели Центар Битола

Се бараат стари куќи и парцели во ПОШИРОКОТО централно градско подрач...


По Договор
или предлог цена
Битола

Куќи / Вили

Вчера 12:42Dve kuki po 100m2+100m2 dvor vo Bitola

Prodavam dve kuki vo isti dvor. Edna kuka vo koja se zivee 2 kata 100...


85.000 €
или предлог цена
Битола

Куќи / Вили

Вчера 10:23Se prodava kukja vo strogiot centar na Bitola

Se prodava kukja od 360 m2. od koi 70 m2 se deloven prostor. Kukjata ...


1 €
или предлог цена
Битола

Куќи / Вили

Вчера 09:29Se prodavaat dve kuki vo eden dvor

Kukata se naoga kaj parkot stiv naumov CENTRALNO GRADSKO PODRACJE ed...


По Договор
или предлог цена
Битола

Куќи / Вили

Вчера 08:20BARAME INVESTITOR

VO STROGIOT CENTAR NA BITOLA, NA ULICA CAR SAMOIL BR.20 NUDIME PARCE...


120.000 €
или предлог цена
Битола

Куќи / Вили

Вчера 02:16Куќа во селото Лавци

Самостојна куќа во селото Лавци одлична местоположба во центарот на с...


20.000 €
или предлог цена
Битола

Куќи / Вили

28 мај 23:28Се продава куќа во строг центар

Се продава куќа на два ката во централно градско подрачје, наспроти Ј...


120.000 €
или предлог цена
Битола

Куќи / Вили

28 мај 21:15SE PRODAVA SPRAT OD KUKJA,KUKA,KUJKA

Se prodava vednas vseliva kujka (sprat od kujka)-prvi sprat vo nasel...


По Договор
или предлог цена
Битола

Куќи / Вили

28 мај 20:03SE PRODAVA KUKA

Kuka vo strogiot centar na gradot do mitropolijata so povrshina od 14...


По Договор
или предлог цена
Битола

Куќи / Вили

28 мај 19:43Куќа дуќан. Битола, центар

Се продава куќа со деловен простор во центарот на Битола, отспротива,...


475.000 €
или предлог цена
Битола

Куќи / Вили

28 мај 17:11Се продава куќа близу болница

Kujkata e stara za renoviranje i se naogja na 5 minuti do bolnica


22.000 €
или предлог цена
Битола

Куќи / Вили

28 мај 16:16Куќа во центар

Куќата се наоѓа во центар, под камен мост, има чист имотен лист, по д...


69.000 €
или предлог цена
Битола

Куќи / Вили

28 мај 14:12Куќа, штала, плевна, двор, бавча во Раштани, Б-ла

Во село Раштани, Битола се продава: Веднаш вселива куќа; Штала и плев...


1 €
или предлог цена
Битола

Куќи / Вили

28 мај 11:27SPRAT OD KUKA

Se prodava sprat od kuka 70kv so dve spalni vo blizina na sik lavci c...


По Договор
или предлог цена
Битола

Куќи / Вили

28 мај 10:40Kukja mnogu dobro zadrzana

Kukjata e mnogu dobro zadrzana i poveke pati renovirana, dvata sprato...


39.000 €
или предлог цена
Битола

Куќи / Вили

28 мај 09:24SE IZDAVA KUKA KAJ SAT KULATA

Kukata se naoga kaj sat kulata Vo centar Se izdava za stranci


1 €
или предлог цена
Битола

Куќи / Вили

28 мај 08:07Куќа

Се продава куќа во с.Ѓавато погодна за викендица со големо дворно мес...


10.000 €
или предлог цена
Битола

Куќи / Вили

28 мај 07:47Куќа на екстра локација

Се продава куќа во екстра состојба под Лавци, над стадионот. Куќата ...


100.000 €
или предлог цена
Битола

Куќи / Вили

28 мај 07:21PLANSKA KUKA 250M2 DVOR 200М2 STRELISTE BITOLA

Se prodava kuka na ul.Aron Aroesti br.78.vo naselba Streliste Bitola....


85.000 €
или предлог цена
- 1 % Попуст
86.000 €
Битола

Куќи / Вили

28 мај 00:37Страна 1 од 19

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам