1119 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

Ce prodava zvucnici i basovi

Ce prodavame poloven zvucnici i basovi


1.250 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Аудио и видео продукција

Денес 09:58Промовирано

ELECTA-Japonski Gibson 335

Prodavam redka gitara model Gibson 335 od japonsko proizvodstvo. Gita...


15.000 МКД
или предлог цена
- 21 % Попуст
19.000 МКД
Денес 16:40Gitarsko pojacalo KORT 20W

Prodavam kako novo gitarsko pojacalo Kort vo fabricka sostojba.Pojaca...


3.000 МКД
или предлог цена
Денес 16:39Prodavam kontroler

Prodavam kontroler pioneer ddj flx6 mnogu malku koristen so kufer za ...


36.000 МКД
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

ДЈ Опрема

Денес 14:35Vox AC15 C1 pojacalo za gitara so lampi

Pojacaloto e novo. Nekolku pati ukluceno po doma. Ne e noseno na prob...


600 €
или предлог цена
Денес 10:32Ce prodava zvucnici i basovi

Ce prodavame poloven zvucnici i basovi


1.250 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Аудио и видео продукција

Денес 09:58torbica za korg pa5x

torbica za korg pa5x 61k


1 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Музички инструменти / Клавијатури

Вчера 23:29  НОВ ОГЛАС

gitara

gitara ozvucena


6.500 МКД
или предлог цена
Вчера 23:28gitari

gitari ozvuceni


1 €
или предлог цена
Вчера 23:28X stalki za klavijaturi

X stalki za klavijaturi


2.500 МКД
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Останато

Вчера 23:28x stalki

x stalki za klavijaturi


2.500 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Музички инструменти / Клавијатури

Вчера 23:28stalak za klavijaturi

stalak za klavijaturi torbica mikrofonski


249 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Останато

Вчера 23:27tarabuka

arapska tarabuka so futrola


100 €
или предлог цена
Вчера 23:25mikrofon

BEYERDYNAMIC OPUS 29 S


35 €
или предлог цена
Вчера 23:25arapska tarabuka

arapska tarabuka


4.500 МКД
или предлог цена
Вчера 23:25X stalki

X stalki


2.500 МКД
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Останато

Вчера 23:25Stalki za zvucki

stalki za zvucki


84 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Останато

Вчера 23:25TORBICA ZA KLAVIJATURI

torbica za klavijaturi


3.500 €
или предлог цена
Вчера 23:25Bayerdynamic. tgx 58

Bayerdynamic tgx 58


3.000 МКД
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Останато

Вчера 23:24kufer 61k

kufer 61k pa3x pa4x m3 kronos


1 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Останато

Вчера 23:24EV ZX 5 -90

EV ZX 5-90 SO FUTROLI


1 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Останато

Вчера 23:24torbici za klavijaturi

za klavijaturi


4.500 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Музички инструменти / Клавијатури

Вчера 23:24POJACALO DYNACORD PM2600 / PM 2600 ПОЈАЧАЛО

DYNACORD PM2600 SOCUVAN ISPRAVEN 100% KOMPLET SO ZASTITEN KUFER


1.700 €
или предлог цена
Вчера 21:38Studiomaster SPS 1B Stalaci za Monitori

The SPS1B is easy to set-up and takedown and can hold up to an 80 pou...


6.200 МКД
или предлог цена
Вчера 17:17Mapex P800 Armory Chain Drive Single Pedal

Single bass drum pedal from Armory series that features the adjustabi...


9.600 МКД
или предлог цена
Вчера 16:53Mapex P400 Single Bass Drum Pedal

With standard features like single-chain drives, adjustable spurs, re...


4.000 МКД
или предлог цена
Вчера 16:26WASHBURN- Les Paul Custom

Odlicna les paul gitara od poznatata amerikanska firma Washburn. Gita...


7.500 МКД
или предлог цена
- 21 % Попуст
9.500 МКД
Вчера 15:33Gitarsko pojacalo DG elektroniks

Pojacaloto e vo odlicna sostojba, i e so jacina od 20 Wati.Potpolno e...


3.000 МКД
или предлог цена
Вчера 15:33TAKAMINE - Akusticna ozvucena gitara

Prodavam izvonredna akusticna gitara Takamine, od poznatata GE serija...


12.500 МКД
или предлог цена
- 14 % Попуст
14.500 МКД
Вчера 15:32Mapex TORNADO set TAPANI

Mapex TORNADO TND 5044TCDK Kompleten set Mapex TORNADO so cineli i...


36.500 МКД
или предлог цена
Вчера 15:16Evans Min-EMAD DENFER

Evans Min-EMAD (Externally Mounted Adjustable Damping) suppresses unw...


750 МКД
или предлог цена
Вчера 15:03HERCULES Saxophone Stand DS530BB

The HERCULES Saxophone Stand DS530BB has a folding yoke, an adjustabl...


2.200 МКД
или предлог цена
Вчера 14:44RockStand - Multiple Stand - for 5 Electric Guitars / Basses

RockStand - Multiple Guitar Rack Stand - for 5 Electric Guitars / Bas...


2.900 МКД
или предлог цена
Вчера 14:06Originalna Japonska ARIA - Potpolno nova !

Prodavam japonska akusticna gitara vo fabricka sostojba. Gitarata e v...


9.500 МКД
или предлог цена
- 14 % Попуст
11.000 МКД
Вчера 11:49KORG PA4

Korg pa 4 ..


2 €
или предлог цена
Вчера 11:48LUKSOR -Akisticna ozvucena Japonska gitara 12 zici

Mnogu retka i mnogu socuvana, recisi nova akusticna fabricki ozvucena...


15.000 МКД
или предлог цена
- 19 % Попуст
18.500 МКД
Вчера 11:47Gitarsko pojacalo PG 10 potpolno novo

Prodavam odlicno gitarsko popjacalo vo fabricka sostojba.


2.500 МКД
или предлог цена
Вчера 11:47Akusticna - Ozvucena gitara ASTER

Izvonredno zacuvana akusticna gitara, fabricki ozvucena, so stimer i ...


5.500 МКД
или предлог цена
- 8 % Попуст
6.000 МКД
Вчера 11:46Pigtronix Fat Drive - overdrive pedala

Продавам Pigtronix Fat Drive во супер состојба. Одлична овердрајв / ф...


5.000 МКД
или предлог цена
Вчера 11:30TC Helicon Perform V - vokalen procesor

Продавам вокален процесор TC Helicon Perform V, во одлична состојба. ...


9.000 МКД
или предлог цена
Вчера 11:30Daljinsko Senhazer ew100 g2

Dalinski mikrofon Senhazer ew100 perfektno Sure slx 4 Akg pilot c...


270 €
или предлог цена
Вчера 11:10Страна 1 од 28

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам