Подкатегорија:
                   
205 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

Klima ured NOVO

Klima ured Galanz nov ne koristen vo fabricka kutija 3.5 kw Powe: ...


150 €
или предлог цена
Вчера 13:52Kamin + ekspanzionen sad + pumpa

Се продаваат: - Експанзионен сад - Пумпа Груфуз - Вентили, прикл...


1.000 €
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Греење и климатизација / Камини

Вчера 12:58  НОВ ОГЛАС

Se prodava klima

Se prodava klima fonko 3.5 vo ispravna sostojba.tel-075-770-685


По Договор
или предлог цена
Вчера 12:22MAT KLIMA SERVIS

Servis montaza i demontaza na site vidovi klimi i razladni uredi,prod...


13 €
или предлог цена
Вчера 11:27IZVEDBA NA INSTALACIJA ZA PARNO GREENJE

Vrsime izvedba na sekakov vid na parno greenje i servis na istite .


30 МКД
или предлог цена
Вчера 11:27Inoks ogaci

Prodazba i postavuvanje na inoks ogaci


20 €
или предлог цена
Вчера 11:27UPS Line-interactive 1000VA / 600W GIOTTO BORRI

UPS Giotto - непрекинато напојување: • Line-interactive технологија, ...


7.000 МКД
или предлог цена
04 јун 20:15Sporet na drva Alfa Plam 20

Se prodva dobro socuvan sporet za parno Alfa Plam 20. Ima golemo loz...


260 €
или предлог цена
- 10 % Попуст
290 €
04 јун 15:04Котел/печка на пелети (Kotel/pecka na peleti) 25kW

Се продава скоро нов, се уште под гаранција котел на пелети Lydia од ...


1 МКД
или предлог цена
04 јун 11:48Ruska sonda kotle vulkan 7 kw

Prodavam ruska podmornica kotle za parno od 5 do 7 kw do 70 kvadrati...


450 €
или предлог цена
03 јун 10:33Продавам термо печка АМГ, termo pecka AMG

Продавам термо печкa модел (AMG). 1. AMG термо печка 3.5kw. 2. На п...


1.500 МКД
или предлог цена
02 јун 12:373 Vivax klima uredi komplet

Prodavam 3 kratko koristeni Vivax klimi. 3 kompleti vnatresen i nadvo...


12.000 МКД
или предлог цена
02 јун 12:08PRODAVAM KOTEL ZA PARNO NA NAFTA 90kw

Prodavam kotel za parno na nafta 90kw so plamenik , mnogu malku koris...


1.000 €
или предлог цена
01 јун 12:07nPanelka radijator

Prodavam panelka radijator cena1000 den kontakt: 07884499 Cele


1.000 МКД
или предлог цена
31 мај 16:02kotel na nafta so plamenik

Se prodava kotel na nafta za parno so plamenik, ecoflam 33.3 KW, kor...


1 €
или предлог цена
31 мај 15:23Dve kanti metalni za nafta ili benzin

Metalni kanti


1.500 МКД
или предлог цена
30 мај 20:16VENTILATORI ZA VODENA MAGLA

Ventilatori za vodena magla ceni od 70 do 140 parce evra povrzuvanj...


70 €
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Греење и климатизација / Останато

30 мај 08:37Prodavam toplinska pumpa, marka Carrier

Prodavam toplinska pumpa, marka Carrier, sistem vozduh-voda, so kapac...


1 МКД
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Греење и климатизација / Останато

29 мај 12:03Држач за панел конвектор

Продавам метален држач за панел конвектор за греење, во супер состојб...


1.000 МКД
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Греење и климатизација / Останато

29 мај 01:03Gorilnik brener na nafta

Koeisten samo dve sezoni,ispraven kvaliteten brend ,komplet so termos...


12.000 МКД
или предлог цена
28 мај 13:35Se prodava polovna klima neo

Inverter klima Neo, raboti samo ladenjeto. Telefon za kontakt 0708378...


5.000 МКД
или предлог цена
25 мај 18:19Klima split sistem

mnogu malku upotrebuvan


8.000 МКД
или предлог цена
24 мај 21:15Radijator na ulje

Prodavam radijator na ulje vo prekrasna sostojba i mnogu malku korist...


2.000 МКД
или предлог цена
23 мај 15:35POPRAVKA NA SEKAKOV VID ELEKTRONIKI ZA KLIMA UREDI

Popravka na elektroniki Servisiranje na klimi Dopolnuvanje na ...


1 €
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Греење и климатизација / Останато

22 мај 17:08...TOSHIBA... SERVIS ZA KLIMI

Servis za klima uredi Vrsime sekakov vid na servis Montaza Demo...


1 €
или предлог цена
22 мај 17:08NAJNISKI CENI VO GRADOT na montaza i servis na klima>>>klimi

Vrsime sekakov vid na montaza  Demontaza i servis Popravka na elekt...


1 €
или предлог цена
22 мај 17:08☆SERVIS ZA KLIMI☆

Vrsime sekakov vid na servis za klimi  ☆Montaza ☆Demontaza  ☆Hemis...


1 €
или предлог цена
22 мај 17:07TERMOPECKA CER 4.5KW

Prodavam termopecka CER 4.5kw


2.500 МКД
или предлог цена
21 мај 16:51Kotle za parno

Kotle za parno 2x9kw


200 €
или предлог цена
19 мај 16:00Radijatori

Malku koristeni. 5e rebro. 078410287


5 €
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Греење и климатизација / Останато

19 мај 16:00TESLA INVERTER-TT51EX21

Климата е во перфектна состојба и е користена само 2 месеци во зимски...


37.500 МКД
или предлог цена
19 мај 13:22Продавам Vaillant панелни греалки. Контакт Анита 078 266 699

Продавам панелни греалки од германскиот бренд "Vaillant", користени е...


7.500 МКД
или предлог цена
17 мај 20:46Termo pecka / pecki 3 parcinja (3.5kw ,4kw i 6kw) 150e

prodavam 2 polovni termopecki (3kw i 6kw) vo ispravna sostojba i edn...


150 €
или предлог цена
16 мај 17:31PRODAVAM KLIMA

PRODAVAM KLIMA INVERTER DAYKIN 5.5KW KORISTENA EDNA SEZONA VO ISPRAVN...


650 €
или предлог цена
16 мај 13:17ПРОДАВАМ ПЕЧКА НА ДРВА ЗА ПАРНО ГРЕЕЊЕ 20 KW

ПРОДАВАМ ПЕЧКА НА ДРВА СО КОТЕЛ ЗА ПАРНО ГРЕЕЊЕ СО МОЌ 20 КW, ПРОИЗВО...


11.000 МКД
или предлог цена
15 мај 00:24Prenosna klima vivax

Koristena dve sozoni Za ladenje i greenje


250 €
или предлог цена
13 мај 21:12Podno greenje

Imam neupotrebeni paneli 3x2 dve parcinja Cena po 90 evra so se ter...


1 МКД
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Греење и климатизација / Останато

13 мај 21:11Чистење и сервис на секаков вид на КЛИМА УРЕДИ

-Чистење и сервис на секаков вид на клима уреди -исто така и монтажа...


20 €
или предлог цена
12 мај 12:09prodavam 2 aspiratori

nov Aventa 125mm 700den. i koristen Mts 120mm. 400den. dvata ako...


1.000 МКД
или предлог цена
06 мај 16:09Prodavam radiator na struja

Prodavam radiator na struja, za Poveke info javete se. 078 457 534 T...


3.000 МКД
или предлог цена
03 мај 13:11Страна 1 од 6

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам