45 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

IZDAVAM OZVUCENJE ZA SEKAKVI VESELBI

IZDAVAM OZVUCENJE ZA SEKAKVI VESELBI MATURI


2.000 МКД
или предлог цена
Вчера 00:41Mikseta Wharfedale Pro R - 200

Mikseta, skoro nova, negrebnata, mnogu malku koristena vo domasni usl...


1 €
или предлог цена
Илинден / Скопје

ДЈ Опрема

31 мај 19:21Mikseta Power Dynamics PDM L605

Mikseta, skoro nova, negrebnata, mnogu malku koristena vo domasni usl...


1 €
или предлог цена
Илинден / Скопје

ДЈ Опрема

31 мај 19:21Basovi 18 ''"

basovi so gsp rms 300w


250 €
или предлог цена
31 мај 10:16Electro Voice sx300

Se prodava zvucnici 12ki Electro Voice sx300 doneseni se od germanija...


1 €
или предлог цена
30 мај 16:24Yamaha EMX640

Se prodava mikseta Yamaha EMX640 Tell konn 077894940


1 МКД
или предлог цена
30 мај 16:24rampa koncertna

rampa aluminska


1.400 €
или предлог цена
Илинден / Скопје

Останато

30 мај 13:48SNAGATOR MASTER-AUDIO

SE PRODAVA SNAGATOR MASTER-AUDIO ODLICNO SOCUVAN TOTALNO ISPRAVEN.


17.000 МКД
или предлог цена
29 мај 06:11YAMAHA PSR 640

Mnogu malku koristen Socuvan kako Nov, so original adapter I 1 flopi...


320 €
или предлог цена
24 мај 06:35Armonika dudmetara

Se prodava Armonika dugmetara nova za pocetnici


3.200 МКД
или предлог цена
12 мај 12:08ORGINAL KABEL dap audio 13m

ORGINAL KABEL dap audio 13m


1.200 МКД
или предлог цена
11 мај 07:23DRZACI ZA RAMSA ZVUSNICI

Prodavam orginal drzaci za ramsa koi se stavat vo zvusnicite i potoa ...


20 €
или предлог цена
08 мај 07:05Se prodava zvucnici dynacord Fe 12.2

Se prodava zvucnici dynacord Fe 12.2 doneseni se od germanija Tell ko...


1 €
или предлог цена
27 апр 20:42DYNACORD 600-3 NOVA

Se prodava mikseta dynacord-3 Za poveke info javetese na ovoj broj ...


1.600 €
или предлог цена
02 апр 07:12Mikseta Biema MINI 802 A

Odlicno socuvana, koristena vo domasni uslovi.


1 €
или предлог цена
Илинден / Скопје

ДЈ Опрема

01 апр 16:06Mikrofon za Harmonika (Хармоника)

Микрофон за Хармоника на тастатура и на вас. Може и како пилотка за в...


77 €
или предлог цена
Илинден / Скопје

Останато

15 мар 14:53BLUTUT KARAOKE ZVUCNIK

⚡⚡KARAOKE⚡⚡BLUTUT ZVUCNIK 12 I 15INCI 🔉🔉🔉 2 BEZICNI MIKROFONI🎤�...


9.999 €
или предлог цена
21 фев 07:44BLUTUT ZCUCNICI KARAOKE

Blutut zvucnici Radio za kola usb sd aux bl Karaoke mikrofoni Mp3...


1 €
или предлог цена
Илинден / Скопје

Останато

21 фев 07:44YANAHA 15SKI

Se prodava odlicno socuvani yamaha zvusnici fabricna sostojba za pove...


600 €
или предлог цена
17 фев 16:25Se prodava NUMARK DJ2GO2

Se prodava numark dj2go2 sve si raboti na nea site kopcinja site dug...


6.000 МКД
или предлог цена
Илинден / Скопје

ДЈ Опрема

20 јан 22:22Zvucki

Od 100 eur do 300 eur


100 €
или предлог цена
12 јан 19:45Korg PA 300

Mnogu zacuvan so Torbica Komplet


650 €
или предлог цена
05 јан 00:17Korg PA 300

Mnogu zacuvan so Torbica Komplet


650 €
или предлог цена
05 јан 00:15BLUTUT KARAOKE ZVUCNICI

BLUTUT ZVUCNICI MP3 SONG RADIO ZA KOLA BLUETOOTH USB SD AUX INFO 0782...


666 €
или предлог цена
Илинден / Скопје

Останато

25 дек 14:38Dynacord fostex 4 "

Novi fabrika i dve motani


30 €
или предлог цена
13 дек 23:53Midi Piano Keyboard (Tastatura, Klaviatura)

Tastatura so tach dinamika dirki klavirski Axiom 61(5 oktavi), super ...


311 €
или предлог цена
27 ное 15:32Drums Digital (elektronik) друмс

Roland-Sound Drumsevi digitalni so zvučnici pogodni za uchenici i pro...


157 €
или предлог цена
27 ное 12:57Часови-Хармоника и Пјано

60 мин час


15 €
или предлог цена
Илинден / Скопје

Останато

26 ное 00:01Ozvucenje osvetluvanje i konjopoi

Komplet za vasite proslavi ozvucenje za muzika .osvetluvanje konjop...


1 €
или предлог цена
Илинден / Скопје

Изнајмување

05 јул 16:55BLUTUT KARAOKE ZVUCNIK

BLUTUT KARAOKE ZVUCNIK 🎤🎤🎶 2×12 inci so bezicen mikrofon I mini mi...


10.999 МКД
или предлог цена
Илинден / Скопје

Останато

22 јун 15:56Bez zhichen (UHF)za Gitara, Sintisajzer

Se koristi za Konektiranje so Mikseta, na Gitara, Sintisajzer i drugi...


60 €
или предлог цена
02 апр 20:16Karaoke zvucnici MESE 15” 800W NOVI

Karaoke zvucnici MESE 15inch 800W. Mnogu mokjni karaoke zvucnici so...


150 €
или предлог цена
27 мар 16:36Electro-Voice 12ki

za poveke infoo javete see na ovoj broj 075577090 vait


1 €
или предлог цена
06 фев 17:56Prodavam radio

.


10 €
или предлог цена
Илинден / Скопје

Останато

14 јан 15:54Mikrofon za Harmonika (bez zhichen)

Mikrofon za Harmonika i vokal (bez zhichen) Na bateri na punenje. Rab...


2.999 МКД
или предлог цена
22 дек 12:11Surround system -Canton marka

Se prodava Surround System canton 5+1 odlicen kvalitet max zacuvani d...


1 €
или предлог цена
26 ное 18:30Behringer TM300 gitarska pedala

Продавам еднаш користена педала Behringer TM300. Функционира, нема о...


1.200 МКД
или предлог цена
02 јун 11:29Karaoke zvucni 2x12" MESE NOV

Se prodavaat novi karaoke zvucnici MESE 2X12inch. Mnogu mokjen i cist...


1 €
или предлог цена
23 апр 14:35Karaoke zvucnik MESE 15" NOV

Se prodavaat novi karaoke zvucnici 15 inch 800w Mnogu jak cist mokj...


1 €
или предлог цена
23 апр 14:30Prodavam mikseta pez kable samo

Prodavam mikseta pez kable samo


По Договор
или предлог цена
10 дек 09:56Страна 1 од 2

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам