1494 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

Se prodava i moze zamena

Se prodava audi a8 3.0 dizel dosta sacuvana kola moze i zamena.


1 €
или предлог цена
- 90 % Попуст
10 €
Струга

Автомобили

Денес 20:34Промовирано

Touran Cross 2.0 170 ks. 2007

Touran cross so full oprema so 5 sedista ful oprema mn sacuvana i zdr...


6.950 €
или предлог цена
Струга

Автомобили

19 мај 15:29Промовирано

horizontalno busenje pod asfalt od fi45mm do fi 160mm

nasata firma raspolaga so specjalni vozdusni raketi koi busat horizon...


По Договор
или предлог цена
10 мај 23:11Промовирано

BMW 123d

LCI BMW E82 123d bi turbo Mpacket 2011


По Договор
или предлог цена
Струга

Автомобили

Денес 21:15PORSCHE CAYENNE

PORSCHE CAYENNE 3.0 245PS MOZNA ZAMENA ZA POVEKE INFO NA TEL


По Договор
или предлог цена
Струга

Автомобили

Денес 21:11BMW M740Xd

BMW M740Xd NAJ FULL OPREMA KOLATA E KAKO NOVA PROVERKA PO VAS...


По Договор
или предлог цена
Струга

Автомобили

Денес 21:11AUDI A8 4.2 Design Selection CH

AUDI A8 4.2 MOZNA ZAMENA ZA POVEKE INFO NA TEL!!!


По Договор
или предлог цена
Струга

Автомобили

Денес 21:11Mercedes Axor

MERCEDES AXOR SMEÇAR 1823 ZA KOMUNALNI KONTENJERI God.2005 VO ODLI...


По Договор
или предлог цена
Струга

Камиони

Денес 21:11BMW 730d Xdrive Mpaket

BMW 730d Xdrive Mpaket FULL OPREMA. KAKO NOVA MOZNA ZAMENA


По Договор
или предлог цена
Струга

Автомобили

Денес 21:11Se prodava golf 7 1.6 dizel

Se prodava golf 7 1.6 dizel so vebasto so kuka auto pilot i mnogu dru...


10 €
или предлог цена
Струга

Автомобили

Денес 20:34Se prodava i moze zamena

Se prodava audi a8 3.0 dizel dosta sacuvana kola moze i zamena.


1 €
или предлог цена
- 90 % Попуст
10 €
Струга

Автомобили

Денес 20:34Masina za drva tajfun rca 380

Se prodava profesionalna masina za secenje i cepenje drva Masinata ...


1 €
или предлог цена
Денес 19:38Reduktor i pumpa

Se prodava reduktor multiplikator 1/3 I pumpa hidraulicna komplet


1 €
или предлог цена
Денес 19:37Bandazi za dzip 275 60 R20 off jeep 4x4 20ki 6x139

Uvezeni od Svajcarija. Cetiri bandazi 20x9 et30 6x139.7 Cetiri gumi...


Денес 16:54Dzip Jeep Cherokee 2.8crd 4x4 2010g. OFF

Jeep Cherokee 2.8dizel 177ps Uvezen od Svajcarija. 2010g. 241000k...


12.000 €
или предлог цена
- 4 % Попуст
12.500 €
Струга

Автомобили

Денес 16:54Dzip Hummer H3 3.7benzin OFF ROAD 4x4

Vo ispravna top sostojba. Podignat offroad amortizeri prosiren so no...


26.000 €
или предлог цена
Струга

Автомобили

Денес 16:53Se prodava Hyundai i20 so plin.

Hyundai i20 , 1.2 16 v, benzin plin ,vo dobra sostojba. Od opre...


4.000 €
или предлог цена
Струга

Автомобили

Денес 16:50Seat Ateca Xcellence 2.0 TDI

Seat Ateca 2.0 TDI 4Drive 150 ks 120.000km Registrirana so zelen ka...


22.000 €
или предлог цена
Струга

Автомобили

Денес 16:44VW Passat 2.0 TDI Comfortline 2018

VW Passat 2.0 TDI Comfortline 2018 godina 127.000 km so servisna k...


21.900 €
или предлог цена
Струга

Автомобили

Денес 16:19Novi Pirelli Scorpion Enduro Gumi 21 -18

Prodavam Novi Enduro gumi Pirelli Scorpion Predna 90/90-21 Pirelli S...


Денес 15:54Kia Sephia 1.5i 16w Per pjes za delovi

Per pjes za deloj


11 €
или предлог цена
Струга

Автомобили

Денес 15:44Kia Cerato 2.0d Per pjes za delovi

Per pjes Za deloj


11 €
или предлог цена
Струга

Автомобили

Денес 15:44Mercedes Vaneo 1.7cdi Per pjes za delovi

Per pjes Za delovi


11 €
или предлог цена
Струга

Автомобили

Денес 15:44Faroj Stopoj za koli kombi od 2000g 2015

Faroj- Stopoj od vw golf3-4- 5-6-7audi a4 a5 a6 pasat b5 b6 t5 kombe ...


Денес 15:44Alfa Romeo 166 Jtd 2.4 Per pjes za deloj

Per Pjes Za deloj


1 €
или предлог цена
Струга

Автомобили

Денес 15:44Citroen xsara 2.0 hdi Per pjes za delovi

Per pjes Za delovi


11 €
или предлог цена
Струга

Автомобили

Денес 15:43Chrysler Voyager 2.0i Per pjes za delovi

Per pjes Za deloj


11 €
или предлог цена
Струга

Автомобили

Денес 15:43Renault Megane 1.9 dci Per pjes za delovi

Per pjes Za delovi


11 €
или предлог цена
Струга

Автомобили

Денес 15:43Chrysler Grand Voyager Diesel 2.5 za delovi 071-910-322

Chrysler Grand Voyager Diesel 2004 2.5 Per Pjes Za delovi 071 220...


1 €
или предлог цена
Струга

Автомобили

Денес 15:43Volvo S80 2.4i Per pjes Za delovi

Per pjes Za delovi


11 €
или предлог цена
Струга

Автомобили

Денес 15:43Sharan 1.9 tdi 116ps Per pjes za delovi

Per pjes Za delovi


11 €
или предлог цена
Струга

Автомобили

Денес 15:43Renault Clio 1.2 Per pjes za deloj

Per pjes za deloj


1 €
или предлог цена
Струга

Автомобили

Денес 15:43Chevrolet Nubira 1.6 i Per pjes za deloj

Per pjes Za deloj


1 €
или предлог цена
Струга

Автомобили

Денес 15:43Mazda 6 Per pjes za delovi

Per pjes Za deloj


11 €
или предлог цена
Струга

Автомобили

Денес 15:42Pasat 2.0 tdi 16w Per Pjes Za Delovi

Per pjes za delovi


1 €
или предлог цена
Струга

Автомобили

Денес 15:42Mercedes Ckl 220cdi Per Pjes za Deloj

Per pjes za deloj


1 €
или предлог цена
Струга

Автомобили

Денес 15:42Audi A6 2.0 tdi Per pjes za delovi

Per pjes Za deloj


1 €
или предлог цена
Струга

Автомобили

Денес 15:42Mercedes C 200 kompresor Per pjes za deloj

Per pjes Za deloj


11 €
или предлог цена
Струга

Автомобили

Денес 15:41Daewo Lanos Per Pjes Za Deloj

Per Pjes Za Deloj


1 €
или предлог цена
Струга

Автомобили

Денес 15:41Oper Astra 2001 Per Pjes Za Deloj

Opel Astra 1.6 16w 2001 Per Pjes Za Deloj


1 €
или предлог цена
Струга

Автомобили

Денес 15:41Mercedes Eklas 240 Per Pjes Za Deloj

Per pjes Za deloj


1 €
или предлог цена
Струга

Автомобили

Денес 15:41Ford Galaxy tdi Per Pjes Na Delovi

Per Pjes Na Delovi


1 €
или предлог цена
Струга

Автомобили

Денес 15:41Mercedes Aklas 1.7 cdi Per Pjes Deloj

Mercedes Aklas 1.7 cdi 2002 Per Pjes Za Deloj


1 €
или предлог цена
Струга

Автомобили

Денес 15:41Страна 1 од 38

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам