Подкатегорија:
                   
135 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

Gumi BKT traktorski 11.2-28

Gumite se novi 11.2-28 Imam i predni 6.00-16 8 platna


1.111 €
или предлог цена
Вчера 22:19FrezaФреза IMT 506

Фрезата е во одлична состојба..инф .070.891.894...070.891.894 Стаби...


1 МКД
или предлог цена
Вчера 20:12Прскалица 220л

Прскалица 220 лит. Инф 070 891 894


15.000 МКД
или предлог цена
Вчера 20:11Traktorski bandash

Bandash za 539 imt


По Договор
или предлог цена
Вчера 16:02Traktorski gumi

12.4-32 8 Polovni vo perfektna sostojba zaednoso bandash 2 komada.


По Договор
или предлог цена
Вчера 16:02Traktor IMT533 + Prikolka

Se prodava traktor IMT533 komplet so prikolka.Registrirani,servisiran...


5.200 €
или предлог цена
30 мај 15:02Masina za luk sobiranje

Se prodava masina za luk sobiranje nova


1.200 €
или предлог цена
30 мај 09:55Se prodava dvobrazden plug

Vo odlicna sostojba Cena:200evra


200 €
или предлог цена
29 мај 10:13Prikolka / Prikolica

Dimenzii na prikolkata 153cm x 103cm Kontakt: 079 297 139


11.000 МКД
или предлог цена
28 мај 18:37Traktor porsche super export deluxe 329 old tajmer

Se prodava traktor porsche old tajmer so originalni delovi i solidna ...


1 €
или предлог цена
27 мај 13:56Petobrazen plug

Se prodava petobrazen plug. Za poveke info... ☎️☎️☎️ 075 359 713


1 €
или предлог цена
26 мај 15:47Рачки за приколки ИМТ стандард

Рачки за приколки ИМТ стандард може да се употребуваат за секој вид с...


1 €
или предлог цена
25 мај 10:11Београдска приколица

Се продава београдска приколица со кип и воздушно кочење во одлична с...


1 €
или предлог цена
25 мај 10:08Prskalica za traktor .

Se prodava atomizer / prskalica za traktor . Telefon za kontakt 075...


123 €
или предлог цена
24 мај 21:00Prskalica / Atomizer

Se prodava prskalica za ferguson od 200l.


По Договор
или предлог цена
24 мај 20:53Београдска приколица

Се продава београдска приколица со кип и воздушно кочење Инфо 075-2...


1.100 €
или предлог цена
24 мај 19:38Плуг

Двобразден високо клинести плуг 775/2 имт. Контакт 070 344 897


520 €
или предлог цена
24 мај 13:02Massey Ferguson 350

Тракторот е 2010 година, има 4 нови гуми, серво волан. Зачуван, во од...


7.000 €
или предлог цена
24 мај 13:02Рачки за приколки

Рачки за тракторски приколки,(универзални) може да се употребуваат за...


1 €
или предлог цена
24 мај 07:41Prskalica

Prskalka od 400l socuvana


10 €
или предлог цена
24 мај 07:16Dvobrazden plug na pomestuvanje

Dvobrazden plug na pomestuvanje Info 075-201-711


1 €
или предлог цена
22 мај 08:59Kuka avtomatska IMT 533 539

Kuka avtomatska IMT 533 539 original jugoslovenska komplet so drzaci ...


1 €
или предлог цена
19 мај 11:54Блокади за ИМТ 539

Блокади ИМТ 539 Инфо 075-201-711


1 €
или предлог цена
19 мај 11:28Грана за алспух ИМТ 539 југословенска

Грана за алспух ИМТ 539 оригинал југословенска цена 2000ден Инфо 075...


1 €
или предлог цена
19 мај 11:26Приклучок за воздух (Автомат) ИМТ

Приклучок за воздух (Автомат) ИМТ


1 €
или предлог цена
19 мај 11:25Рачки за приколки ИМТ

Рачки за приколици ИМТ стандард Може да се употребат за било кој стр...


1 €
или предлог цена
19 мај 11:23Двобразден плуг

Двобразден плуг Инфо 075-201-711


1 €
или предлог цена
19 мај 11:19Prodazba na prskalica za traktor

Se prodava petobrazen plug i korpa za traktor


1 €
или предлог цена
15 мај 13:05Kalnici traktorski калници 539 533

Orginal fabricki IMT novi 100 e komplet dvete Prodadeni


1 €
или предлог цена
12 мај 18:58Tomo Vinkovic

Se prodava Tomo Vinkovic. Cena po dogovor INFO: 076/407-427


1 €
или предлог цена
11 мај 11:48Рачки за приколки

Рачки за приколки оригинал ИМТ може да се користат за секој вид на ст...


1 €
или предлог цена
11 мај 07:52Dvobrazden plug

Se prodava dvobrazden plug Info 075-201-711


1 €
или предлог цена
11 мај 07:52Хауба (маска) ИМТ 533 539

Маска (хауба) 533 539 комплетна Инфо 075-201-711


1 €
или предлог цена
09 мај 15:34Грана за алспух ИМТ 539 југословенска

Грана за алспух ИМТ оригинал југословенска инфо 075-201-711


1 €
или предлог цена
09 мај 10:43Блокади за ИМТ 539

Блокади за ИМТ 539 Инфо 075-201-711


1 €
или предлог цена
09 мај 10:41Приклучок за воздух (Автомат) ИМТ

Приклучок за воздух (Автомат) за ИМТ 533 539 цена 1500ден Инфо 075-2...


1 €
или предлог цена
09 мај 10:37Dvobrazden plug

Info 075-201-711


1 €
или предлог цена
09 мај 10:37Рачки за ИМТ приколки

Рачки за приколки ИМТ стандард За повеќе инфо 075-201-711


1 €
или предлог цена
08 мај 12:03Трактор ИМТ 533

Трактор ИМТ 533 со 2 ламели 78година,со компресор,нов акумулатор,гуми...


2.000 €
или предлог цена
08 мај 12:03Petobrazden plug.. 539

Plug = 550 ey==


550 €
или предлог цена
08 мај 11:58Страна 1 од 4

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам