2339 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

Mercedes CDI 415 150Ps

Mercedes CDI 415 110kw 2008god Prv gazda Klima Elektronski st...


17.000 €
или предлог цена
- 15 % Попуст
20.000 €
Кичево

Камиони

Вчера 13:00Промовирано

BMW 320d 184hp Touring Sport 2014

Kolata e vo odlicna sostojba. Sport verzija i najvisoko nivo na opre...


По Договор
или предлог цена
Кичево

Автомобили

Вчера 13:00НОВ ОГЛАС
Промовирано

Bmw 120D Top Sostojba

- Redovno servisirano - 18ki batnasi - Realni kilometri - Nema nik...


6.300 €
или предлог цена
Кичево

Автомобили

04 јун 15:47Промовирано

MINI COOPER 1.6 90ks benzin plin

Redovno servisiran vo perfektna sostojba benzin plin nov lovato bez d...


2.990 €
или предлог цена
- 12 % Попуст
3.400 €
Кичево

Автомобили

Денес 00:40BMW F10 530i 2013

Kolata e kompletno servisirana od plocki gumi filtri ulje Doneseno ...


13.400 €
или предлог цена
Кичево

Автомобили

Денес 00:39Skuter 150 cc nov ic ne vozen

Skuterot e nov kupen pred dve godini i garaziran od togas nee vozen!!!


800 €
или предлог цена
Денес 00:21Seat Leon 1.8t 2001g / full

Се продава Seat Leon 1.8t 20v (ABA type) 2001g со full опрема, редовн...


По Договор
или предлог цена
- 100 % Попуст
3.499 €
Кичево

Автомобили

Денес 00:04Seat Alhambra 1.9 Dizel 116ks 6brzini - Delovi

Seat Alhambra 1.9 Dizel 116ks 6brzini - se sto vi treba na delovi


По Договор
или предлог цена
Денес 00:04Ford Galaxy 1.9 TDI 116hp, 6 brzini | Za delovi

Se prodava Ford Galaxy 1.9 TDI 116hp, 6 brzini, se sto vi treba na de...


По Договор
или предлог цена
Денес 00:03Digalka Merlo 12 metri 2001 so samo 4600 rabotni casa

Prodavam perfektna digalka Merlo P32 12 metri evs 2001 godina Uv...


Вчера 22:47Bandasi za Mercedes 17 ki komplet so novi zimski Gumi

Prodavam bandasi za Mercedes Ml 17 ki so novi zimski gumi Petlas ! ...


Вчера 22:47Prodavam MERLO digalka P38-13 metri 2009 tip top

Prodavam Merlo p38/13 m panoramic 2009 godina Perfekt sostojba ...


Вчера 22:47Prodavam digalka MERLO- ROTO 16 metri

Prodavam digalka Merlo Roto 30-16 EV 1997 godina Eden sopstvenik ...


Вчера 22:47Digalka BOBCAT 13.60 m - 4 tona perfektna

Prodavam digalka: Marka BOBCAT 2001 godina 5770 rabotni casa ...


Вчера 22:47Usluga so Merlo 13 metri

Vrsime usluga so Merlo 13 M 078321631 077515707


Вчера 22:45Vw Touareg 7l

Info na 070 477 152 Petar Se prodava Touareg 2.5 tdi 174hp vo perf...


7.500 €
или предлог цена
Кичево

Автомобили

Вчера 20:52255/55/18

255/55/18 DAVANTI 4 GUMI DOT 3818


150 €
или предлог цена
Вчера 20:06Bandazi 5x120 16ki

Se prodavaat bandazi 16ki 5x120 Original od Bmw E46 Vo odlicna sost...


Вчера 20:06Bandazi 5x120 17 Bmw

Bandazite se vo odlicna sostojba ,moze proverka vo vulkanizer 17ki 8...


Вчера 20:065x112

Celicni bandazi so letni gumi od mercedes bandzaite se kako novi gumi...


120 €
или предлог цена
- 14 % Попуст
140 €
Вчера 20:03Pumpa za visok pritisok

Pumpa za visok pritisok za golf 5 1.4tsi motor Izvadena od golf 5 20...


150 €
или предлог цена
Вчера 20:03Bandazi 5x112

Bandazi 17-ki 5x122 komplet so solidni letni gumi zdravi pravi ne ch...


Вчера 20:02Opel Vectra

Vectrata e vo odlicna sostojba so 1.8 motor so 125ks servisirana redo...


1.550 €
или предлог цена
Кичево

Автомобили

Вчера 20:02Yiying 125 zamena so doplata

Skuter yiying 125 reg, nov akumulator, prevod, moze i nekoja zamena ...


400 €
или предлог цена
Вчера 18:17Bantasi za Honda CR V

Bantasite se od Honda CR V i se 16ki ne se farbani ni udirani Moze za...


250 €
или предлог цена
Вчера 17:57PEUGEOT 308 1.6 BlueHDI 2015

Клима лади одлично, ESP, ABS, TPMS, темпомат, навигација, USB конекци...


8.800 €
или предлог цена
- 2 % Попуст
9.000 €
Кичево

Автомобили

Вчера 17:425*115 al bantasi so zimski gumi

Prodavam al. bantasi 5*115 izvadeni od opel antara gumi 215/70/16


Вчера 16:37  НОВ ОГЛАС

Jeep grand cheroke na a delovi

Prodavam polovni delovi za grand cheroke ot 95 God do 2000 benzi...


1 €
или предлог цена
Вчера 15:44Jeep grand cheroke delovi za 5.2 / 4.0

Prodavam polovni delovi za 5.2 i 4.0


11 €
или предлог цена
Кичево

Автомобили

Вчера 15:44Jeep grand cheroke 3.1 na delovi

Polovni delovi za jeep. 3.1 imam skoro sfe do posledeno Shtrafce


12.345 €
или предлог цена
Кичево

Автомобили

Вчера 15:44Audi A6 2.4 benzin

Se prodava. Audi a6 vo dobra sostojba pali vozi. Istecena registrac...


1.850 €
или предлог цена
Кичево

Автомобили

Вчера 15:44Jeep cheroke2.5 tdi samo na delovi

Oplovni delovi motor menuvac reduktori diferenciali is ver drugo ...


1 €
или предлог цена
Кичево

Автомобили

Вчера 15:44GOLF 1.9 2007

Golf Plus 1.9


1 €
или предлог цена
Кичево

Автомобили

Вчера 15:34Шевролет матиз.

Шевролет матиз 2004год.добра состојба. сменето улје филтер сет ребрас...


900 €
или предлог цена
Кичево

Автомобили

Вчера 15:29Honda f620 so prikolka

Samo traktor i prikolka.. moze zamena za opel korsa


550 €
или предлог цена
Вчера 15:25  НОВ ОГЛАС

Се продава, можна е замена за Мерцедес

Реното е во беспрекорна состојба, не е префарбувано, со реолна киломе...


3.599 €
или предлог цена
- 5 % Попуст
3.800 €
Кичево

Автомобили

Вчера 15:14Mercedes CDI 415 150Ps

Mercedes CDI 415 110kw 2008god Prv gazda Klima Elektronski st...


17.000 €
или предлог цена
- 15 % Попуст
20.000 €
Кичево

Камиони

Вчера 13:00BMW 320d 184hp Touring Sport 2014

Kolata e vo odlicna sostojba. Sport verzija i najvisoko nivo na opre...


По Договор
или предлог цена
Кичево

Автомобили

Вчера 13:00  НОВ ОГЛАС

BMW X3 2.0 D 150 KS REGISTRIRAN

Se prodava bmw x3 2.0 150 ks registriran do 10 mesec servisiran se mo...


1 €
или предлог цена
Кичево

Автомобили

Вчера 12:51Се продава GOLF 5. 2.0 TDI 2005

Се продава GOLF 5. 2.0 TDI 2005 година. Клима функционира,направен с...


1 €
или предлог цена
Кичево

Автомобили

Вчера 12:40  НОВ ОГЛАС

Golf 2 bos pumpa

Se prodava bos pumpa za golf 2 super sostojba


30 €
или предлог цена
Вчера 10:58MITCUBISHI OUTLANDER 2008/7 4x4 FULL EKSTRA

Џипот е во перфектна состојба без забелешки промемето и сменето се го...


7.300 €
или предлог цена
- 4 % Попуст
7.600 €
Кичево

Автомобили

Вчера 10:43AUDI A6 3.0 QUATTRO 4x4

Voziloto e vo perfektna sostojba motor menuvac .napraveni site servis...


7.400 €
или предлог цена
- 5 % Попуст
7.800 €
Кичево

Автомобили

Вчера 10:43Страна 1 од 59

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам