Кичево
                   
789 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

Mitsubishi Outlander Motornivozila

Super gjendje i servisuar komplet e mbrojtur nga kripa multifunkciona...


14.000 €
или предлог цена
Кичево

Автомобили

Вчера 11:27Промовирано

Mercedes c200 cdi mozna zamena !!

Se prodava Mercedes c200 cdi 2002g reg do kraj na juni 2023,karoseris...


2.800 €
или предлог цена
Кичево

Автомобили

31 мај 07:34Промовирано

Seat Leon 1.8t 2001g / full

Се продава Seat Leon 1.8t 20v (ABA type) 2001g со full опрема, редовн...


По Договор
или предлог цена
- 100 % Попуст
3.499 €
Кичево

Автомобили

Денес 15:43GOLF 1.9 2007

Golf Plus 1.9


1 €
или предлог цена
Кичево

Автомобили

Денес 14:46Se prodava ML 270cdi

Se prodava ML 270 cdi 163ks 2002godina.Dipot ima redoven servis na mo...


6.500 €
или предлог цена
Кичево

Автомобили

Денес 14:04  НОВ ОГЛАС

se prodava BMW 318 d. 2008 g.

Bmweto e mnogu socuvano so mnogu oprema so zelen karton. se dava pora...


6.950 €
или предлог цена
Кичево

Автомобили

Денес 13:45fiat stilo 1.9 jtd 2002 g.

stiloto e vo super sostojba moze da se vidi vo sekoe vreme ima dva kl...


1.850 €
или предлог цена
- 5 % Попуст
1.950 €
Кичево

Автомобили

Денес 13:44Passat 20 tdi

Extra sostojba so najvisoko nivo na oprema 4motion f1 dsg 170 ks stop...


13.200 €
или предлог цена
Кичево

Автомобили

Денес 13:16Touran 1.9 DSG 2008

Prodavam Touran 1.9 so DSG avtomatik 228.000km orginalni Servis nap...


6.500 €
или предлог цена
Кичево

Автомобили

Денес 13:12Opel Vectra

Vectrata e vo odlicna sostojba so 1.8 motor so 125ks servisirana redo...


1.550 €
или предлог цена
Кичево

Автомобили

Денес 13:00Opel Corsa

Corsata e vo super sostojba pali vozi 1.2 motor benzin/plin vnesen vo...


1.200 €
или предлог цена
Кичево

Автомобили

Денес 13:00Skoda Fabia 1.2 tdi NOV UVOZ

Skoda Fabia 1.2 tdi klima abs esp bord kompjuter kolata e uveze...


По Договор
или предлог цена
Кичево

Автомобили

Денес 11:55Opel Corsa 1.3 cdti Nov Uvoz

Opel Corsa 1.3 cdti klimatronik abs esp el stakla uvezena od Ger...


По Договор
или предлог цена
Кичево

Автомобили

Денес 11:55Ford fiesta

Ford fiesta 1.1 1978 godina registrirana samo sofersajbna skrsena


550 €
или предлог цена
Кичево

Автомобили

Денес 11:16Mini Cooper 1.6 90ps 2005

Kolata e super posleden mal servis pred dve nedeli :ujle i site filtr...


3.300 €
или предлог цена
Кичево

Автомобили

Денес 11:13BMW X3 2.0 D 150 KS REGISTRIRAN

Se prodava bmw x3 2.0 150 ks registriran do 10 mesec servisiran se mo...


1 €
или предлог цена
Кичево

Автомобили

Денес 11:09Se prodava Mitsubishi Colt 1.5 DID

Se prodava Mitsubishi colt 1.5 dizel so 198.000km vo odlicna sostojba...


3.199 €
или предлог цена
- 3 % Попуст
3.290 €
Кичево

Автомобили

Денес 10:52Golf 5 1.9 TDI 77 KW

Se prodava VW Golf 5 1.9 TDI Golfot go imam 3 godini donesen od Germ...


1 €
или предлог цена
Кичево

Автомобили

Денес 10:00Prodavam OPEL INSIGNIA

Prodavam OPEL INSIGNIA Kontakt 071254930


1 €
или предлог цена
Кичево

Автомобили

Денес 09:09Delovi za mercedes

Orginal novi delovi za mercedes w115 w116 w123 w126 w124 w190 ...


По Договор
или предлог цена
Кичево

Автомобили

Денес 07:44Honda Frv

Se prodava Honda Frv 2008 god 1.7 benzin plin registrirana do Januvar...


4.150 €
или предлог цена
- 2 % Попуст
4.250 €
Кичево

Автомобили

Денес 07:43Polovni delovi za golf 4 1.4 1.6 benzin

Polovni delovi za golf 4 1.4 1.6 benzin dizel 1.9 tdi 116


По Договор
или предлог цена
Кичево

Автомобили

Денес 07:43Polovni delovi za mercedes w210 2.2 cdi

Polovni delovi za mercedes w210 2.2 cdi


По Договор
или предлог цена
Кичево

Автомобили

Денес 07:43Delovi za lexus is 200 opel zafira 1.8 audi a3 1.8

Polovni delovi touareg 2.5 dizel audi a4 mazda 323 audi a3 1.8 ope...


По Договор
или предлог цена
Кичево

Автомобили

Денес 07:43Delovi za ford galaxy

Delovi za ford galaxy 1.9 tdi moze i celo


По Договор
или предлог цена
Кичево

Автомобили

Денес 07:43BMW F10 530i 2013

Kolata e kompletno servisirana od plocki gumi filtri ulje Doneseno ...


13.400 €
или предлог цена
Кичево

Автомобили

Денес 01:25MINI COOPER 1.6 90ks benzin plin

Redovno servisiran vo perfektna sostojba benzin plin nov lovato bez d...


3.400 €
или предлог цена
Кичево

Автомобили

Денес 01:25Alfa Romeo 147

Se prodava Alfa Romeo 147 1.9 Jtdm 150ks 2006 godina Nov set rebrast...


3.000 €
или предлог цена
Кичево

Автомобили

Денес 00:36Се продава, можна е замена за Мерцедес

Реното е во беспрекорна состојба, не е префарбувано, со реолна киломе...


3.800 €
или предлог цена
- 90 % Попуст
38.000 €
Кичево

Автомобили

Вчера 21:43SEAT LEON 1.6 TDI STYLE-14

SEAT LEON 1.6 TDI STYLE, 105 KS, 2014 GOD., NOV UVOZ OD GERMANIJA, PL...


По Договор
или предлог цена
Кичево

Автомобили

Вчера 21:08VW GOLF 7 1.6 TDI BLUEMOTION-14

VW GOLF 7 1.6 TDI BLUEMOTION, 110 KS, 6 BRZINI, 2014 GOD., NOV UVOZ O...


По Договор
или предлог цена
Кичево

Автомобили

Вчера 21:08Rover 214

Se prodava vo ispravna sostojba pali vozi Bez registracija Moze zame...


750 €
или предлог цена
Кичево

Автомобили

Вчера 19:59Hyundai Accent 1.3i Plin

Voziloto e pali vozi 2000 god so plin bez atest Nov akumulator Bez ...


800 €
или предлог цена
Кичево

Автомобили

Вчера 19:57  НОВ ОГЛАС

AUDI A3 FACELIFT

Prodavam Audi A3 2.0 Facelift common rail motor uvezeno od Gemanija ...


7.800 €
или предлог цена
- 2 % Попуст
7.950 €
Кичево

Автомобили

Вчера 17:30Bmw E60 525D 177ks 2005 God

Se prodava Bmw 525 Dizel 2005 godina uvezena od germanija pred 5 godi...


5.999 €
или предлог цена
Кичево

Автомобили

Вчера 15:50AUDI A5 3.0TDI S-tronic 245hp

Audi a5 3.0tdi 245hp Quattro Kolata e vo besprekorna sostojba,full...


23.000 €
или предлог цена
Кичево

Автомобили

Вчера 15:31BMW 730 | Na delovi | S-Auto Kicevo

Se prodavaat delovi za BMW 730 2002, se shto vi treba.


По Договор
или предлог цена
Кичево

Автомобили

Вчера 13:41VW Golf 4 1.4 16v | S-Auto Kicevo

Se prodava VW Golf 4 1.4 16v vo dobra sostojba se na delovi..


По Договор
или предлог цена
Кичево

Автомобили

Вчера 13:41Land Rover Freelander 1.8i 118ks Benzin

Land Rover Freelander 1.8 benzin Fabrika registracija 1 godina, 4 no...


3.700 €
или предлог цена
Кичево

Автомобили

Вчера 13:36Hyundai sonata

Delovi za Hyundai sonata 2.0 16v 102kw 1997. Tel. 078-232-799


По Договор
или предлог цена
Кичево

Автомобили

Вчера 12:59GOLF 1.6 TDI 2010/11

Golf 1.6 tdi uvoz Germanija vo odlicna sostojba


1 €
или предлог цена
Кичево

Автомобили

Вчера 12:44IBIZA 1.9 TDI 2008/9

Ibiza 1.9 tdi 2008/9 nov uvoz Holandija


5.100 €
или предлог цена
Кичево

Автомобили

Вчера 12:31Страна 1 од 20

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам