Карпош
                           
8770 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

се изнајмува кука во Бардовци

Се изнајмува кука во Бардовци 170м2 со три спални,две куптила и дневе...


850 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Куќи / Вили

02 мај 15:03Промовирано

Se prodava stan vo Hrom 90m2 + 36m2 podrum na imoten list

Se prodava kompletno namesten stan vo Hrom 90m2 + 36m2 podrum so proz...


119.000 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Станови

05 јун 13:00Промовирано

Se izdava dukjan vo Leptokarija

Se izdava dukjan vo T.C Leptokarija 40m2+20m2 galerija. Opremen e so...


1 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Дуќани

31 мај 10:47Промовирано

LOKAL TAFTALIDZE 118M2 ODLICNA LOKACIJA

Agencijata nudi za prodazba lokal vo nas. Taftalidze. Lokalot e so po...


1.800 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Дуќани

Денес 09:42ATRAKTIVEN STAN - KUKA SO ROOFTOP TAFTALIDZE

Agencijata nudi za prodazba atraktiven i unikaten stan vo nas. Taftal...


310.000 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Станови

Денес 09:41TC LEPTOKARIJA LOKAL VO CENTRALNIOT DEL 100M2

Lokal na prodazba vo TC LEPTOKARIJA Karpos Kvadratura: - 20m2 prize...


70.000 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Дуќани

Денес 09:41SAMOSTOJNA KUKA 125M2 NA PLAC 450M2 so markica

Agencijata nudi za prodazba samostojna kuka vo Taftalidze 2. Kukata n...


210.000 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Куќи / Вили

Денес 09:40VLAE ALEKSANDRIJA STAN 62m2

Agencijata nudi za prodazba nov stan vo nas. Aleksandija, Vlae. Kvad...


1.250 €
или предлог цена
- 4 % Попуст
1.300 €
Карпош / Скопје

Станови

Денес 09:38Се издава деловен простор од 10m2 во Карпош 4

Се издава деловен простор со површина од 10m2.. Се наоѓа на приземј...


По Договор
или предлог цена
Денес 09:37Kupuvam stan vo Karpos 4, Vlae, Hrom

Se kupuva stan vo Karpos 4, Vlae, Hrom, megju 40 - 60 m2. Samo realn...


По Договор
или предлог цена
Карпош / Скопје

Станови

Денес 09:16Se prodava trosoben komplet renoviran stan Karposh 4

Se prodava trosoben stan od 79m2 vo blizina na gradinkata na ul.Vich...


116.000 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Станови

Денес 09:05Дарма Дома издава нов стан во Тафталиџе !

Агенција за недвижности ДАРМА ДОМА издава луксузен стан во Тафталиџе ...


500 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Станови

Денес 08:38Дарма Дома издава нов стан во Кисела Вода !

Aгенција за недвижности ДАРМА ДОМА издавa нов луксузен стан во Кисела...


400 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Станови

Денес 08:38ДАРМА ДОМА издава нов 3_собен стан во Кисела Вода со Паркинг

Агенција за недвижности ДАРМА ДОМА издава нов стан во Кисела Вода во ...


300 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Станови

Денес 08:38ДАРМА ДОМА издава нов 3_собен стан во Кисела Вода !

Агенција за недвижности ДАРМА ДОМА издава нов стан во Кисела Вода, ka...


280 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Станови

Денес 08:38Дарма Дома издава нов стан во Кисела Вода !

Агенција за недвижности ДАРМА ДОМА издава нов стан во Кисела Вода кај...


280 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Станови

Денес 08:37Дарма Дома издава нов стан во Аеродром !

Агенција за недвижности ДАРМА ДОМА издавa НОВ стан во Аеродром kaj Ж...


370 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Станови

Денес 08:37Дарма Дома издава нов стан во Кисела Вода !

Дарма Дома издава стан во Кисела Вода , кај Општината, поседува 50 м2...


250 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Станови

Денес 08:37Дарма Дома издава нов стан во Кисела Вода !

Дарма Дома агенција издава нов стан во Кисела Вода кај Рампа, Станот ...


300 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Станови

Денес 08:37Дарма Дома агенција издава нов стан во КАРПОШ 4

Дарма Дома издава нов луксузен во Карпош 4 , кај Шартекс, поседува 40...


400 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Станови

Денес 08:37Дарма Дома издава нов стан во Карпош !

Агенција за недвижности ДАРМА ДОМА издава нов стан во Карпош 4 во Ант...


250 €
или предлог цена
- 17 % Попуст
300 €
Карпош / Скопје

Станови

Денес 08:37KOZLE kaj Bosanska ambasada 120m2 luksuzen kat

KOZLE 120m2 kaj Bosanska ambasada luksuzen prvi kat od kuka120m2 so 3...


450 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Куќи / Вили

Денес 08:22Se prodava sprat od kuka vo opstina karpos naselba zdanec sk

Se prodava sprat od kuka vo opstina karpos naselba zdanec skopje 88 m...


1 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Станови

Денес 07:47Se izdava prekrasen dvosoben Stan Karpos so Garaza

Се изнајмувакомплетно наместен двособен стан, со кујна, спална, дневн...


350 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Станови

Денес 07:39Комплетно наместен стан во Карпопш 2, ДРАМСКИ

Се издава комплетно наместен стан на одлична локација во Карпош 2 кај...


250 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Станови

Денес 07:33KUKA BARDOVCI NA RIDOT

Се продава куќа во Бардовци 350 000€ Во елитниот дел, на брдото. Пла...


350.000 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Куќи / Вили

Денес 06:59Дарма Дома издава 3_собен стан во Карпош !

Дарма Дома издава нов стан во Карпош 4 kaj Гранап? станот поседува 80...


350 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Станови

Денес 02:33  НОВ ОГЛАС

Дарма Дома издава нов стан во Кисела Вода !

Дарма Дома издава нов стан во Кисела Вода , во Расадник, поседува 50 ...


250 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Станови

Денес 02:23  НОВ ОГЛАС

Дарма Дома издава нов стан во Кисела Вода !

Дарма Дома издава нов стан во Кисела Вода , поседува 40 м2, 2 соби, д...


11.000 МКД
или предлог цена
Карпош / Скопје

Станови

Денес 02:18  НОВ ОГЛАС

Илинденска Карпош

Дуќанот се издава исклучиво за канцеларија, предавална, фирма за софт...


По Договор
или предлог цена
- 100 % Попуст
400 €
Карпош / Скопје

Дуќани

Денес 01:46Niva vo Dracevo

Nivata se naogja vo Dracevo, vo mestoto Vodeniciste, katastarska opst...


По Договор
или предлог цена
Карпош / Скопје

Плацеви и Ниви

Денес 00:31Se prodava stan na Ruzveltova

Se prodava stan na ulica Ruzveltova 51 od 79m2 na prv spart, Skopje(K...


1 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Станови

Вчера 23:37Se iznajmuva stan vo Karpos 3

Се изнајмува реновиран наместен стан во Карпош 3, во Високите кули ка...


300 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Станови

Вчера 22:30  НОВ ОГЛАС

Дарма Дома издава 3_собен стан во Центар !

Агенција за недвижности ДАРМА ДОМА издава нов стан во Центар кај Собо...


400 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Станови

Вчера 20:36Дарма Дома издава нов стан во Карпош !

Агенција за недвижности ДАРМА ДОМА издава стан во Карпош 2 кај Драмс...


16.000 МКД
или предлог цена
Карпош / Скопје

Станови

Вчера 20:35Дарма Дома издава нов стан во Аеродром !

Aгенција за недвижности ДАРМА ДОМА издавa НОВ луксузен стан во Аеродр...


350 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Станови

Вчера 20:35ДАРМА ДОМА издава нов стан во Тафталиџе !

Дарма Дома издава нов стан во ТАФТАЛИЏЕ 1 во Настел , станот поседува...


300 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Станови

Вчера 20:34Дарма Дома издава нов стан во Тафталиџе !

Дарма Дома издава нов луксузен стан во ТАФТАЛИЏЕ 1 до Настел , станот...


500 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Станови

Вчера 20:33ДАРМА ДОМА издава нов 3_собен стан во Капиштец !

Дарма Дома агенција издава нов стан во Капиштец kaj Зебра, поседува 6...


300 €
или предлог цена
- 14 % Попуст
350 €
Карпош / Скопје

Станови

Вчера 20:33Дарма Дома издава нов стан во Аеродром !

Агенција за недвижности ДАРМА ДОМА издавa НОВ стан во Аеродром-Мичури...


250 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Станови

Вчера 20:33Дарма Дома издава ПРАЗЕН стан во Тафталиџе !

Дарма Дома издава стан во Тафталиџе кај Гоце Студентскиот, станот е ...


200 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Станови

Вчера 20:32ДАРМА ДОМА издава нов 3_собен стан во Аеродром !

Дарма Дома издава нов луксузен стан во Аеродром кај Тобако 2, поседу...


450 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Станови

Вчера 20:32Дарма Дома издава нова гарсоњера во Центар !

Агенција за недвижности ДАРМА ДОМА издава новa гарсоњера во Центар ка...


200 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Станови

Вчера 20:32Страна 1 од 220

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам