332 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

Baterija Parkside 8AH Performance NOVA

Baterijata e nova,odgovara na site alati od parkside na 20v.


90 €
или предлог цена
Денес 07:20PARKSIDE HILTA 20V BRUSHLESS

Hiltata e nova vo kufer,brushless model,bez polnac i baterija.


110 €
или предлог цена
Денес 07:20PARKSIDE UDARNA STRAFILICA 20V

Strafilicata e nova vo kufer,bez polnac i baterija.


50 €
или предлог цена
Денес 07:19PARKSIDE UDARNA STRAFILICA 20V BRUSHLESS

Strafilicata e nova vo kufer,brushless model,bez polnac i baterija.


100 €
или предлог цена
Денес 07:19Индустриски фен black & decker професионален

Фенот е за професионална намена,има врвна керамичка облога кај грејач...


2.000 МКД
или предлог цена
Денес 00:19  НОВ ОГЛАС

Baterija parkside 2ah 4ah 8ah

Novi


5 €
или предлог цена
Вчера 16:23Inverter za zavaruvanje profi

Wmem electro machinen 176 extra nov raboti i so argon


250 €
или предлог цена
Вчера 16:23Se prodava EKG aparat ЕКГ апарат

Модел BTL 08 SD. Користен во ординација по општа медицина, не толку ...


24.900 МКД
или предлог цена
- 4 % Попуст
25.900 МКД
Вчера 09:00Zirafa za struzenje gle nova

Zirafa Cena 100 evra nova ne upotrebena El bonsek aligator nov 3...


100 €
или предлог цена
30 мај 19:49OTRKRIVANJE NA PODZEMNA VODA ZA BUNARI I PUMPI

DIMOVSKI KOMPANI DM dooel Bitola SO NAJSOVREMENA OPREMA VRSIME DET...


1 €
или предлог цена
30 мај 19:44PARKSIDE LASERSKA LIBELA

Нова Со статив Точност на мерење - 1мм/м Работен опсег до 2 м


999 МКД
или предлог цена
29 мај 13:23Мала гарнитура на алат

Продавам гарнитура како на сликата. Сите елементи што се во неа се пр...


900 МКД
или предлог цена
29 мај 09:55Kluc 47mm - profesionalen

Se prodava kluc 47mm so ekstra kvalitet profesionalen alat. Klucot e ...


111.111.111 МКД
или предлог цена
29 мај 08:34Фреза за метал LUKAS HFD 1210.06 Z7

Се продаваат две фрези за метал, со топчеста глава од германската фир...


600 МКД
или предлог цена
28 мај 18:38Hilta wurth хилта 2 год.

Нова хилта Wurth со 2 год. Гаранција Електро-пневматска ударна дупча...


9.800 МКД
или предлог цена
28 мај 13:53PARKSIDE UDARNA STRAFILICA 20V

Strafilicata e nova vo kufer,bez polnac i baterija.


50 €
или предлог цена
28 мај 10:02PARKSIDE HILTA 20V BRUSHLESS

Hiltata e nova vo kufer,brushless model bez polnac i baterija.


110 €
или предлог цена
28 мај 10:02Cirkular potezen 2000w PARKSIDE

Cirkularot e nov od germansko proizvodstvo PARKSIDE. Jacina 2000 wat...


12.000 МКД
или предлог цена
27 мај 12:34Hilta krsac 1300w PARKSIDE

Hiltata e nova od germansko proizvodstvo PARKSIDE. Jacina 1300w - 15...


8.000 МКД
или предлог цена
27 мај 12:34Pravosmukalka 1400w PARKSIDE

Pravosmukalkata e nova od germansko proizvodstvo PARKSIDE. Jacina 14...


7.000 МКД
или предлог цена
27 мај 12:34Strafilica udarna so futer 20v PARKSIDE

Strafilicata e nova od germansko proizvodstvo PARKSIDE. Strafilicata...


6.000 МКД
или предлог цена
27 мај 12:34Strafilica udarna 20v PARKSIDE

Strafilicata e nova od germansko proizvodstvo PARKSIDE. Strafilicata...


6.000 МКД
или предлог цена
27 мај 12:34Hilta 1050w PARKSIDE

Hiltata e nova od germansko proizvodstvo PARKSIDE. Jacina 1050 wati ...


6.000 МКД
или предлог цена
27 мај 12:34Collomix Mikser

Profesionen Germanski Mikser eden od najdobriot Brend COLLOMIX kako ...


100 €
или предлог цена
26 мај 23:57Montolit

Montolit novi Nozhinja za mashinka za plocki Montolit Master Piuma i ...


20 €
или предлог цена
26 мај 23:56Stihl,Dolmar

Motorni pili DOLLMAR na benzin i STIHL na struja vo mnogu dobra sosto...


300 €
или предлог цена
26 мај 23:56FEIN Bateriska

Profesionalna Nova Bateriska Shtrafilica so 4 brzini 12 v so dve Bate...


260 €
или предлог цена
26 мај 23:56Hilti

Profesionalna Hilta HILTI te 76 ATC vo perfektna sostojba servisirana...


350 €
или предлог цена
26 мај 23:56Freza-Cirkular

Germanski Frezi - Cirkulari marka STUTZ i marka CONDECTA za secenje ...


1.500 €
или предлог цена
26 мај 23:55Bunjarica za krshenje na bunja

Bunjarica za krshenje na bunja od Granit,Mermer,Kamen i dr


1.500 €
или предлог цена
26 мај 23:55Za Plocki SIGMA

Profesionalna Mashinka za PLOCKI SIGMA Italy nova 95 cm


380 €
или предлог цена
26 мај 23:55Za Plocki SIGMA

Profesionalna Mashinka za PLOCKI SIGMA Italy nova 129 cm Klik Klak. I...


880 €
или предлог цена
26 мај 23:55Spear & Jackson

Novi PROFESIONALNI pili za fino secenje na poveqe raboti kako iverica...


35 €
или предлог цена
26 мај 23:55ISKRA Brusalica

Profesionla ISKRA BRUSALICA od YU model vo perfektna sostojba servisi...


100 €
или предлог цена
26 мај 23:54FRA Nareznici

Novi PROFESIONALNI Nareznici i Vreznici od YU kvalitet FRA CACAK pako...


200 €
или предлог цена
26 мај 23:54SIGMA Jolly Edge

Profesionla Mashinka SIGMA Jolly Edge Italy nova koja se koristi za s...


380 €
или предлог цена
26 мај 23:54FEIN Bateriska

Profesionalna Kako Nova Bateriska Shtrafilica so 2 brzini 18 v koja m...


230 €
или предлог цена
26 мај 23:54PARKSIDE UDARNA STRAFILICA 20V BRUSHLESS

Strafilicata e nova vo kufer,brushless model,bez polnac i baterija.


100 €
или предлог цена
25 мај 17:10Pili za cirkular PARKSIDE

Pilite se novi od germansko proizvodstvo PARKSIDE. Nameneti za secen...


2.000 МКД
или предлог цена
25 мај 12:50Bater. Brusalica 12v PARKSIDE

Bateriskata brusalica e nova od germansko proizvodstvo PARKSIDE. Jac...


5.000 МКД
или предлог цена
25 мај 11:59Страна 1 од 9

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам