215 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

Hiomi mi a2 lite

Ispraven dobra baterija


3.000 МКД
или предлог цена
Вчера 14:33Huawei nova 3ram 32 rom

Ispraven dobra baterija 2500 den bez cenkanje


2.500 МКД
или предлог цена
Вчера 14:33Samsung Galaxy S20 5G 12GB/128GB

Kako nov, sledi vo originalno pakuvanje. Podobrata verzija so 5G, ...


260 €
или предлог цена
Вчера 14:21  НОВ ОГЛАС

Se prodavaat komplet

Gi prodavam site komlet,htc i lg imaat problem so simot raboti wifito...


1.000 МКД
или предлог цена
- 17 % Попуст
1.200 МКД
Вчера 14:09Samsung Galaxy A32 4GB RAM/128GB

Se prodava Samsung Galaxy A32 vo odlicna sostojba. Telefonot e vo ori...


7.000 МКД
или предлог цена
Вчера 13:10Nov Google Pixel 6 Pro

Prodavam nov Google Pixel Pro - Google Edition. Cloudy White. Telefon...


500 €
или предлог цена
Вчера 11:59SAMSUNG GALAXY Z FOLD 3 512GB( CH )

Samsung galaxy z fold 3 5g 512 gb Neverlock(rabotit na site karti) ...


650 €
или предлог цена
- 4 % Попуст
680 €
Вчера 11:26SONY Tipo

Soni tipo ,se raboti,drzi baterija..raboti na site karticki..


900 МКД
или предлог цена
- 18 % Попуст
1.100 МКД
06 јун 18:46Nokia E 50

Nokia E 50 ..metalen ,samo za ljubiteli na nokia..originalen drzi ba...


900 МКД
или предлог цена
- 18 % Попуст
1.100 МКД
06 јун 18:46Samsung Galaxy A40

Prodavam Samsug Galaxy A40 vo odlicna sostojba


4.500 МКД
или предлог цена
- 10 % Попуст
5.000 МКД
06 јун 15:46iPhone 7

socuvan celosno ispraven battery health 100%


100 €
или предлог цена
06 јун 13:55Samsung Galaxy A33 6gb so 128gb super socuvan

Samsung Galaxy A33 6gb so 128gb super socuvan kompletno ispraven bez ...


9.500 МКД
или предлог цена
- 5 % Попуст
10.000 МКД
06 јун 09:43Xiaomi 11T so 8gb ram bez grepka kako nov

Xiaomi 11T so 8gb ram i 128gb memorija bez grepka kako nov full pack....


14.500 МКД
или предлог цена
- 3 % Попуст
15.000 МКД
06 јун 09:43Samsung A52

kako nov staklo 075414590 075414590 075414590


11.000 МКД
или предлог цена
05 јун 16:32iPhone 6 Plus 64GB

Kako nov, sledi so polnac.


70 €
или предлог цена
05 јун 12:19iPhone 7 32GB

Vo odlicna sostojba, sledi so polnac.


100 €
или предлог цена
05 јун 12:19iPhone 7 128GB

Kako nov, sledi so polnac.


110 €
или предлог цена
05 јун 12:19iPhone 7 Plus 32GB

Kako nov, sledi so polnac.


130 €
или предлог цена
05 јун 12:19iPhone 8 64GB

Kako novi, sledat so polnaci. RED & WHITE ...


130 €
или предлог цена
05 јун 12:17iPhone XS 64GB

Kako nov, sledi so polnac.


240 €
или предлог цена
05 јун 12:17iPhone 11 64GB

Kako nov, sledi vo originalno pakuvanje.


320 €
или предлог цена
05 јун 12:17iPhone 11 Pro Max 64GB

BLACK - Kako nov, sledi so polnac, battery health 96% - 460 evra. ...


430 €
или предлог цена
- 4 % Попуст
450 €
05 јун 12:17iPhone 12 Mini 64GB

Kako novi, sledat vo originalno pakuvanje. RED & PURPLE ...


380 €
или предлог цена
05 јун 12:17iPhone 12 64GB

Vo odlicna sostojba, sledat vo originalno pakuvanje. BLUE & RED ...


450 €
или предлог цена
- 2 % Попуст
460 €
05 јун 12:16iPhone 13 128GB

Kako nov, sledi vo originalno pakuvanje.


630 €
или предлог цена
- 3 % Попуст
650 €
05 јун 12:16Honor X7

Vo odlicna sostojba, sledi vo originalno pakuvanje.


140 €
или предлог цена
05 јун 12:15Honor X8 5G

Vo odlicna sostojba, sledi vo originalno pakuvanje i garancija 23 mes...


160 €
или предлог цена
05 јун 12:15Huawei P Smart Pro

Vo odlicna sostojba, sledi so polnac.


110 €
или предлог цена
05 јун 12:15Huawei Nova 9

Kako nov, sledi vo originalno pakuvanje i garancija 9 meseci.


220 €
или предлог цена
05 јун 12:15Huawei Mate 20 Pro

Kako nov, sledi vo originalno pakuvanje.


200 €
или предлог цена
05 јун 12:14Huawei P30

Vo odlicna sostojba, sledi so polnac. Zabeleska: Puknati predno i ...


100 €
или предлог цена
05 јун 12:13Huawei P30 Pro

Kako nov, sledi so polnac. Podobrata verzija so 8GB RAM ...


250 €
или предлог цена
05 јун 12:12Huawei P40 5G

Kako nov, sledi vo originalno pakuvanje. Podobrata verzija so 8GB ...


230 €
или предлог цена
05 јун 12:12OnePlus Nord CE 5G, nov

Nov, garancija 24 meseci.


220 €
или предлог цена
05 јун 12:12Samsung Galaxy A52s 5G

Kako nov, sledi so polnac.


220 €
или предлог цена
05 јун 12:11Samsung Galaxy A53 5G

Vo dobra sostojba, sledi so kabel.


220 €
или предлог цена
05 јун 12:11Samsung Galaxy A80

Vo odlicna sostojba, sledi vo originalno pakuvanje. Zabeleska: Puk...


160 €
или предлог цена
05 јун 12:11Samsung Galaxy S8 Plus

Kako nov, sledi so polnac. Zabeleska: Puknato predno staklo vo dol...


100 €
или предлог цена
05 јун 12:11Samsung Galaxy S10 Plus

Kako nov, sledi so polnac.


230 €
или предлог цена
05 јун 12:09Samsung Galaxy S20 Plus

Vo odlicna sostojba, sledi so polnac.


300 €
или предлог цена
- 6 % Попуст
320 €
05 јун 12:08Страна 1 од 6

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам