Тетово
                   
41 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

VW TRANSPORTER T6

Se prodava VW T6 2.0 BLUEMOTION,DSG menuvac,2015 godina,208.xxx km so...


18.500 €
или предлог цена
Тетово

Комбиња

Вчера 09:32VW TRANSPORTER T6

VW T6,2.0 Bluemotion,2015 godina,207.800 km,redovno servisirano vo AM...


18.500 €
или предлог цена
Тетово

Комбиња

05 јун 12:43mercedes sprinter 313 so klima

mercedes sprinter 313 tovarno nov uvoz od germania so klima dobri gu...


10.999 €
или предлог цена
Тетово

Комбиња

03 јун 22:58VW CRAFTER KOMBI 2010

CRAFTER GODINA 2010 KLIMA KM 214000 PLATENI SITE DAVACKI DO REG...


1 €
или предлог цена
Тетово

Комбиња

02 јун 12:13Fiat Ducato 2.2 m-jet 101 ks 8m3 2007

Voziloto e vo mnogu dobra sotojba i ima pominato 192.000 km. Od opre...


6.550 €
или предлог цена
Тетово

Комбиња

01 јун 16:12KOMBI Volkswagen Crafter (VW) TDI (HITNO)

KOMBI Volkswagen Crafter (VW) TDI Godina na proizvodstvo 2007 Dizel...


5.500 €
или предлог цена
Тетово

Комбиња

26 мај 01:48RENAULT Master 2.5d LADNJACA

Vo odlicna sostojba so ispravna razladna komora. 2008god. Mozen povra...


6.000 €
или предлог цена
Тетово

Комбиња

25 мај 17:01VW Transporter T5 2.5TDI Automatic FRIGO

Vo odlicna sostojba so odlicen avtomatski menuvac, Frigo - Ladilnik -...


7.500 €
или предлог цена
Тетово

Комбиња

25 мај 16:37Transporter karavela

Se prodava transporter T4 karavela Pali vozi 2.4 dizel 4 novi gum...


3.500 €
или предлог цена
Тетово

Комбиња

22 мај 21:19Volkswagen T3 1.9 dizel

Istecena registracia


2.500 €
или предлог цена
Тетово

Комбиња

16 мај 00:50Fiat Scudo

Fiat scudo 2.0 termoking (ladilnik) 690 kg vo cena e presmetano d...


7.200 €
или предлог цена
Тетово

Комбиња

14 мај 14:55Ford Transit 2.4

Se prodava Ford Transit 2.4 2004ta 85kw 8+1 Dupla klima napred/naz...


5 €
или предлог цена
Тетово

Комбиња

10 мај 20:08Mercedes sprinter 313

Prodavam mercedes sprinter vo odlicna sostojba so klimatronik (ladi i...


8.700 €
или предлог цена
Тетово

Комбиња

04 мај 10:14IVECO DAILY 65C18

Iveco Daily 65C18 Dizel 3.0 130 kw Godina na proizvodstvo 2007 N...


1 €
или предлог цена
Тетово

Комбиња

27 фев 09:38Mercedes Vito 110

Mercedes Vito 110 220cdi mnogu socuvan Registriran do 09 mesec 20...


11.500 €
или предлог цена
Тетово

Комбиња

12 фев 15:59VW Transporter T5 1.9 63 kw TDI 2007

VW Transporter T5 1.9 63 kw TDI 2007 228.500km Registrirano do 11....


1 €
или предлог цена
Тетово

Комбиња

30 јан 08:38VW Crafter 2.0 TDI 80kW 2012

VW Crafter 2.0 TDI 80kW 2012 357.500km Registrirano do 18.03.2023 ...


1 €
или предлог цена
Тетово

Комбиња

30 јан 08:38Sprinter 515

Poveke info 075399969


20 €
или предлог цена
Тетово

Комбиња

29 јан 17:14Ford Transit 2.4 термокинг

Се продава Ford Transit 2.4, термокинг , носивост 1000кг, произвед...


1 МКД
или предлог цена
Тетово

Комбиња

27 јан 15:34Mercedes-Benz 313 CDI

Se prodava Mercedes Benz Sprinter 313 CDI Long version God. 2015 ...


11 €
или предлог цена
Тетово

Комбиња

06 јан 19:55Ford tranzit Motori menjaci i mnogu drugi dellovi

Ford Tranzit Motori,menjaci sve sto vi treba za Fort Tranzit


1 €
или предлог цена
Тетово

Комбиња

14 дек 17:44Transporter T5

Kombi transporter t5 2.5 tdi registriran i zelen karton edna godina ...


8.000 €
или предлог цена
Тетово

Комбиња

24 јул 18:27Ford transit

Ford transit dizel godina 2002 registriran vo dobra sosjtojba info 07...


2.300 €
или предлог цена
Тетово

Комбиња

02 јул 13:00Opel Movano 2014god CH uvoz

Se prodava Opel Movano 2014 godina 140.000km Euro5 avtomatik cenata...


19.999 €
или предлог цена
Тетово

Комбиња

16 апр 13:08Ford Transit

Se prodava ili zamena Ford Transit, 2003 god. So dve klima uredi.


4.000 €
или предлог цена
Тетово

Комбиња

14 апр 20:14VW CRAFTER

VW CRAFTER 2.0 2012 godina 80kw Voziloto e vo odlicna sostojba zacuv...


13.000 €
или предлог цена
Тетово

Комбиња

11 апр 13:22Ford Transit

Kombito e vo odlicna sostojba


1 €
или предлог цена
Тетово

Комбиња

17 мар 14:34Kombe ford tranzit

Zatvoreno 1996 god Registrirano do 11/2022


2.000 €
или предлог цена
Тетово

Комбиња

18 фев 07:36Kombe ford tranzit

Zatvoreno 1996 god Registirano do 11/22


2.000 €
или предлог цена
Тетово

Комбиња

17 фев 20:39Ponudete kombu tovarno zamena so plocki

Ponudete kombi tovarno zamena so plocki Kerkoj Kombi tovarno ndrim ...


122 €
или предлог цена
Тетово

Комбиња

30 дек 08:50мерцедес 312д

-мерцедес спринтер 312д 97 год. - со кровна клима,предна клима и па...


4.000 €
или предлог цена
Тетово

Комбиња

01 јул 13:38Ford Tranzit Termokinkg

Voziloto e vo odlicna sostojba i e redovno servisirano. Ima pominato...


410.000 МКД
или предлог цена
Тетово

Комбиња

17 мај 14:16Ford Transit 2.2 TDCi 2009 god.

Се продава година, одлично сочуван и мотор и каросериски, со поминати...


5.500 €
или предлог цена
Тетово

Комбиња

12 мај 15:08VW TRANSPORTER T5 1.9 DIZEL

VW Transporter T5 1.9 63 kw Dizel 2007 godina 209.800km Bez Klima ...


7.000 €
или предлог цена
Тетово

Комбиња

05 апр 08:16Renault

Kombe


1 €
или предлог цена
Тетово

Комбиња

04 фев 16:39FRIGO FiAT Scudo so TermoKing

Se prodava Fiat scudo TovarnoTERMOKING 2000kubici Hdi motor Registrir...


6.500 €
или предлог цена
Тетово

Комбиња

13 ное 09:45FRIGO TERMO KING FIAT SCUDOO

Se prodava Fiat scudo TovarnoTERMOKING 2000kubici Hdi motor Registrir...


6.500 €
или предлог цена
Тетово

Комбиња

13 ное 09:45Mercedes Vito 5 plus Tovar ili 9 +1

Vito od 2012 g. Ovozen od Germania,


По Договор
или предлог цена
Тетово

Комбиња

17 окт 23:33Opel kombi ladilnik

se prodava Opel kombi ladilnik so komora nosivost 1573 kg se vozi so ...


3.200 €
или предлог цена
Тетово

Комбиња

09 јун 14:11Се продава мерцедес спринтер 312 д

Мерцедес спринтер 312 д


1.111 €
или предлог цена
Тетово

Комбиња

04 мар 22:11Страна 1 од 2

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам