Карпош
                           
8739 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

Се издава реновиран стан 53m2 во Карпош 1

Се издава веднаш вселив, целосно реновиран и комплетно опремен стан о...


350 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Станови

Денес 13:00Промовирано

Se izdava dukjan vo Leptokarija

Se izdava dukjan vo T.C Leptokarija 40m2+20m2 galerija. Opremen e so...


1 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Дуќани

31 мај 10:47Промовирано

SE IZNAJMUVA MAGACINSKI PROSTOR

Se iznajmuva magacinski prostor od 50m2 vo zgrada na nivo -1, vo nase...


1 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Магацини

Вчера 18:33Промовирано

Se prodava trosoben stan vo Karpos 1

Stanot ima dnevna so kujna i trpezarija spoeni, dve komotni spalni s...


80.000 €
или предлог цена
- 6 % Попуст
85.000 €
Карпош / Скопје

Станови

Денес 16:40Stan karpos 3 85

Se prodava trosoben stan na 4 kat ,so idealna mestopolozba i orientac...


2 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Станови

Денес 16:38bardovci

mozna zamena za stan vo sk whats up +389 76 627274 ...


1 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Плацеви и Ниви

Денес 16:07Izdavam nov namesten stan vo Kozle Издавам стан во Козле

Издавам нов трособен наместен стан со два балкони во населба Козле, в...


379 €
или предлог цена
- 0 % Попуст
380 €
Карпош / Скопје

Станови

Денес 16:02Купувам стан во Скопје

Купувам еднособен /двособен стан со централно греење, нов или солидно...


123 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Станови

Денес 16:02Se izdava novopremen stan vo Karposh 1 na top lokacija

Se izdava novoopremen stan na sama raskrsnica ruzveltova-partizanska ...


500 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Станови

Денес 14:44Стан

Се издава стан во Козле, на прекрасна локација, светол, топол во зима...


450 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Станови

Денес 14:23  НОВ ОГЛАС

se prodava niva veles kaj babuna odma kaj vikendicite

se prodava plac za vikendica odlicna lokacija za odmor daleku od guz...


6 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Плацеви и Ниви

Денес 13:29Plac za vikendica Veles do Babuna

Vednas do Babuna 200 metri pred movceto na Vojnica kaj vikendicite o...


6 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Плацеви и Ниви

Денес 13:29СТАН СО 2 СПАЛНИ 71М2 ВО КАРПОШ3 КАЈ ЛЕПТОКАРИЈА

Продаваме комплетно наместен стан 71м2 со дополнителни 30м2 тераса. ...


80.500 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Станови

Денес 13:25Se izdava del od kuka vo Karpos 1, zoo

Del od kuka na prizemje sproti Centar za Stranski jazici. Greenje l...


350 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Куќи / Вили

Денес 13:00Stan na kejot na Vardar, Vlae-Karpos 4

Prekrasen stan, na samiot kej na Vardar, do mostot Obedineti Nacii. ...


138.000 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Станови

Денес 13:00Се продaва новоградба, дуплекс кај Млечен

уплексот е на 5тиот кат од станбена зграда од 5 ката со поглед на сев...


280.000 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Станови

Денес 13:00Стан на топ локација Мида / Stan na top lokacija Mida

Издаваме стан кај Мида од 55м2. Располага со 1 спална соба, 1 купатил...


350 €
или предлог цена
- 12 % Попуст
400 €
Карпош / Скопје

Станови

Денес 13:00Продавам куќа во Бардовци

Продавам куќа во Бардовци со површина од 260м2 (приземје + 1 спрат), ...


400.000 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Куќи / Вили

Денес 13:00Se izdava stan za delovni nameni

Se izdava stan vo naselva Aerodrom, sproti benzinskata Makpetrol, ima...


250 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Станови

Денес 13:00Se prodava stan vo Hrom 90m2 + 36m2 podrum na imoten list

Se prodava kompletno namesten stan vo Hrom 90m2 + 36m2 podrum so proz...


119.000 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Станови

Денес 13:00Се издава реновиран стан 53m2 во Карпош 1

Се издава веднаш вселив, целосно реновиран и комплетно опремен стан о...


350 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Станови

Денес 13:00СЕ ИЗНАЈМУВА ЛУКСУЗЕН СТАН ВО КАРПОШ 1 БЛИЗУ ГРАДСКИ ПАРК

Станот е во новоградба со добра изолација на втор кат, зградата има л...


300 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Станови

Денес 13:00Се продава стан во Влае со двор на приземје

Се продава стан во Влае. Станот е на приземје во зграда на ГП Маврово...


100.000 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Станови

Денес 13:00Se izdava stan vo Karposh 1

Stanot e cetvorosoben so dve wc, ima greenje i ladenje so multispilt ...


550 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Станови

Денес 13:00Se izdava stan vo Kozle

Se izdava kompletno moderno namesten dvoipol soben stan vo naselba Ko...


14.000 МКД
или предлог цена
Карпош / Скопје

Станови

Денес 13:00Се издава празен стан со две спални соби 56м2 КАРПОШ- 4

Се издава реновиран ,празен стан со две спални соби во КАРПОШ 4 на вт...


240 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Станови

Денес 13:00Се издава стан со две спални соби 75М2 КАРПОШ 1

Се издава комплетно наместен стан кај Центар за странски јазици во Ка...


400 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Станови

Денес 13:00Se iznajmuva ubavo namesten stan vo Kozle

Se izdava ubav dvosoben stan vo Kozle na ubava i mirna lokacija. Stan...


1 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Станови

Денес 12:39Се продава гарсоњера - 29м2 кај Млечен ресторан на 1кат 18

Се продава гарсоњера - 29м2 кај Млечен ресторан на 1кат , цена по 18...


53.650 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Станови

Денес 12:34Се продава СТАН 156 м2 во понова зграда кај МЛЕЧЕН РЕСТОРАН

Се продава СТАН 156 м2 во понова зграда кај МЛЕЧЕН РЕСТОРАН ТАФТАЛИЏ...


1.750 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Станови

Денес 12:332СОБЕН СТАН 40М2 И ДВОР 30М2 ВО КАРПОШ ЦЕНТАР ЗА СТРАНСКИ

Продаваме наместен 2 собен стан 40м2 во Карпош кај Центар за странски...


81.000 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Станови

Денес 11:44Kupuvam stan vo Karpos 4, Vlae, Hrom

Se kupuva stan vo Karpos 4, Vlae, Hrom, megju 40 - 60 m2. Samo realn...


По Договор
или предлог цена
Карпош / Скопје

Станови

Денес 11:37SE IZDAVA

Se iznajmuva Kompletno Ureden Stan vo Kozle Kat 1 Greenje Centralno ...


По Договор
или предлог цена
Карпош / Скопје

Станови

Денес 11:17Stan vo Karposh3...kompletno namesten

Se izdava potpolno namesten stan...karposh3 Tv...internet...wifi...kl...


280 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Станови

Денес 10:53IZDAVAM STAN VO CRNICE 100M2

Se izdava stan od 100m2 na 2/3kat vo Crnice. Stanot e kompletno oprem...


400 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Станови

Денес 10:33Stan vo Gradski Park Skopje

Stan Стан во бараките во Градски Парк Скопје до ресторан Маргер и те...


110.000 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Станови

Денес 10:11Izdavam soba za samci vo Kozle

Se izdava soba za samci na sprat od kuka. Spratot raspolaka so se vku...


4.500 МКД
или предлог цена
Карпош / Скопје

Соби

Денес 09:05Се издава наместен спрат од куќа во Трнодол 80м2

Се издава наместен спрат од куќа во Трнодол 80м2 Се наоѓа во Трнодол...


450 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Станови

Денес 08:22Se prodava kukja 424m2 vo taftalidze2-karposh

Se prodava baraka so dogradba+garsonjera vo Taftalidze 2 na ulica Dem...


320.000 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Куќи / Вили

Денес 06:49Хотел во Козле Скопје

Се продава објект со 6 гарсоњери, локација Козле. Објектот е издаден ...


465.000 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Куќи / Вили

Денес 00:06Prodavam Deloven prostor 25m2 vo T.C ANTIKO - Karpos 4

Prodavam deloven prostor od 25m2 vo T.C Antiko vo Karpos 4, Partizans...


34.000 €
или предлог цена
Вчера 23:39Се изнајмува стан кај Сити Мол

Наместен, на приземје, со централно греење. Цена: 12000 ден Инф на...


12.000 МКД
или предлог цена
Карпош / Скопје

Станови

Вчера 22:08  НОВ ОГЛАС

2 Stana 53m2 i 74m2 vo Edna stanbena edinica vo Karpos

Сити Партнер Агенција продава 2 Стана по лист за предбележување во 1 ...


1.400 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Станови

Вчера 21:26Страна 1 од 219

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам