Карпош
                           
6927 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

Продавам двособен стан во Тафталиџе 56м2

Продавам двособен стан во Тафталиџе на 1-ви кат, 56м2, на ул.ПРАШКА б...


115.000 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Станови

24 мај 15:48Промовирано

Se prodava stan vo Hrom 90m2 + 36m2 podrum na imoten list

Se prodava kompletno namesten stan vo Hrom 90m2 + 36m2 podrum so proz...


119.000 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Станови

Вчера 13:00Промовирано

Се издава стан во Тафталиџе 1.

Се издава стан во н.Тафталиџе 1, близу СУГС „Георги Димитров“, на 5 м...


220 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Станови

30 мај 09:50Промовирано

Продажба на стан 65 м2 во Тафталиџе 2

Извонредно квалитетен стан од 62 + 3м2 , на први кат во мала зграда с...


89.000 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Станови

Денес 00:35Se prodava stan na Ruzveltova

Se prodava stan na ulica Ruzveltova 51 od 79m2 na prv spart, Skopje(K...


1 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Станови

Вчера 21:23Namesten stan od 70m2 vo Taftalidze

Se prodava stan od 70m2 kompletno namesten vo nova zgrada so dve spal...


По Договор
или предлог цена
Карпош / Скопје

Станови

Вчера 20:56Се изнајмува нов стан во Влае

Се изнајмува нов стан во Влае на кружниот тек -69м2 -три соби -ори...


400 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Станови

Вчера 18:47  НОВ ОГЛАС

Namesten trosoben 80m2 stan vo kukja Taftalidze 1

sifra 5500 Se izdava namesten trosoben 80m2 vo Taftalidze 1 kaj No...


350 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Станови

Вчера 18:41ДАРМА ДОМА издава нов стан во Карпош позади City Mall !

Дарма Дома издава луксузен стан во Карпош во City Garden, со прекрас...


850 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Станови

Вчера 18:39Дарма Дома издава нов 3_собен стан во Тафталиџе !

Дарма Дома издава нов стан во КУЌА во Тафталиџе 1 , кај Нова, поседув...


370 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Станови

Вчера 18:33Се издава двособен стан во Тафталиџе на одлична локација

Се издава двособен стан од 52m2 во Тафталиџе кај Топлификација и Форц...


280 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Станови

Вчера 18:26Издавам нов стан од 52м2 карши City Mall

Се издава нов стан од 52м2 комплетно наместен, спроти City Mall. Стан...


290 €
или предлог цена
- 78 % Попуст
1.290 €
Карпош / Скопје

Станови

Вчера 18:23ДАРМА ДОМА издава нов стан во Ново Лисиче !

ДАРМА ДОМА издава НОВ стан во Ново Лисиче кај Последна 5 ка , станот ...


220 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Станови

Вчера 17:36Centar nov 3-soben stan

Centar vo blizinz na MVR nov 3-soben stan od 72m2 na 2kat so parno,li...


1 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Станови

Вчера 17:30Дарма Дома издава нов стан во Аеродром !

Агенција за недвижности ДАРМА ДОМА издавa НОВ стан во Аеродром во Џе...


600 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Станови

Вчера 17:21Дарма Дома издава нов стан во Аеродром !

Агенција за недвижности ДАРМА ДОМА издавa НОВ стан во Аеродром-Мичури...


250 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Станови

Вчера 17:20СЕ ИЗДАВА ДВОСОБЕН СТАН ВО КАРПОШ 2 - КАЈ МИДА

ШИФРА: 1550R ЦЕНА: 350€+ тековни трошоци КОНТАКТ: 075 988 602 Се...


350 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Станови

Вчера 16:52Се издава убаво средено двособно станче во Козле.

Се издава убаво средено двособно станче во Козле спроти поранешната ф...


250 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Станови

Вчера 16:34  НОВ ОГЛАС

Karpos

Se izdava dvosoben stan na PRIZEMJE vo kulata sproti Zooloska gradina...


1 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Станови

Вчера 16:33Zdanec

iznajmuva cela kukja na tivka lokacija vo Zdanec ( ili poedinecno po ...


1 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Станови

Вчера 16:33Se izdavaat stanovi vo Vlae

Se iznajmuvaat poedinecno 3 stana od po 140m2 vo kukja vo Vlae vo tiv...


450 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Станови

Вчера 16:33Se prodava stan vo Bardovci

Se prodava stan od 93m2 so 3 spalni sobi i vgredena kujna vo Bardovci...


1.350 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Станови

Вчера 16:32СЕ ИЗДАВА ДВОСОБЕН СТАН ВО ТАФТАЛИЏЕ - КАЈ ВЕРО 2

ШИФРА: 1544R ЦЕНА: 420€+ тековни трошоци КОНТАКТ: 075 988 602 Се...


420 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Станови

Вчера 16:22СЕ ПРОДАВА ДВОСОБЕН СТАН ВО КАРПОШ 3 - ПОЗАДИ CITY MALL

ШИФРА: 2046S ЦЕНА: 101.400€ КОНТАКТ: 075 988 602 Се продава двос...


101.400 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Станови

Вчера 16:11СЕ ПРОДАВА ДВОСОБЕН СТАН ВО ТАФТАЛИЏЕ 1 - КАЈ ЗУР МАРКЕТ

ШИФРА: 2087S ЦЕНА: 87.200€ КОНТАКТ: 075 988 602 Се продава компл...


87.200 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Станови

Вчера 16:10LUKSUZEN TROSOBEN STAN VO KARPOSH,TAFTALIDZE

ШИФРА- 1525 „ДЕЛТА“ Агенција за недвижности изнајмува луксузно нам...


800 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Станови

Вчера 16:10СЕ ПРОДАВА ЧЕТВОРОСОБЕН СТАН ВО КОЗЛЕ - ГЕРМАНСКА АМБАСАДА

ШИФРА: 2034S ЦЕНА: 175.000 € КОНТАКТ: 075 988 602 Се продава л...


175.000 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Станови

Вчера 16:09SE IZDAVA NOV DVOSOBEN STAN VO TAFTALIDZE, IMPEXEL

ШИФРА- 1545 „ДЕЛТА“ Агенција за недвижности изнајмува наместен дво...


400 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Станови

Вчера 16:09SE IZDAVA NOV TROSOBEN STAN VO TAFTALIDZE 1 -BISI

ШИФРА- 1565 „ДЕЛТА“ Агенција за недвижности, изнајмува наместен тр...


500 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Станови

Вчера 16:09СЕ ПРОДАВА ТРОСОБЕН СТАН ВО КАРПОШ 4 - ВО КУЛИТЕ

ШИФРА: 2093S ЦЕНА: 115.000 € КОНТАКТ: 075 988 602 Се продава т...


115.000 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Станови

Вчера 16:09СЕ ПРОДАВА ГАРСОЊЕРА ВО КОЗЛЕ - 30м2

ШИФРА: 2090S ЦЕНА: 55.000 € КОНТАКТ: 075 988 602 Се продава гарс...


55.000 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Станови

Вчера 16:09Se izdava prekrasen dvosoben Stan Karpos so Garaza

Се изнајмувакомплетно наместен двособен стан, со кујна, спална, дневн...


350 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Станови

Вчера 16:08СЕ ИЗДАВА ТРОСОБЕН СТАН ВО КАРПОШ 1 - КАЈ МИДА

ШИФРА: 1350R ЦЕНА: 700€ + тековни трошоци КОНТАКТ: 075 988 602 С...


700 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Станови

Вчера 16:06СЕ ИЗДАВА ДВОСОБЕН СТАН ВО КОЗЛЕ - КАЈ ГЕРМАНСКА АМБАСАДА

ШИФРА: 1310R ЦЕНА: 500€+ тековни трошоци КОНТАКТ: 075 988 602 Се...


500 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Станови

Вчера 16:06СЕ ИЗДАВА ТРОСОБЕН СТАН ВО КАРПОШ 3 - КАЈ CITY MALL

ШИФРА: 1110R ЦЕНА: 850€+ тековни трошоци КОНТАКТ: 075 988 602 Се...


850 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Станови

Вчера 16:06СЕ ИЗДАВА ТРОСОБЕН СТАН ВО ВЛАЕ - КОМПЛЕКС АЛЕКСАНДРИЈА

ШИФРА: 1261R ЦЕНА: 350€+ тековни трошоци КОНТАКТ: 075 988 602 Се...


350 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Станови

Вчера 16:05СЕ ИЗДАВА ДВОСОБЕН СТАН ВО КАРПОШ 3 - КАЈ БАЗАРО

ШИФРА: 1341R ЦЕНА: 340€ + тековни трошоци КОНТАКТ: 075 988 602 С...


340 €
или предлог цена
- 15 % Попуст
400 €
Карпош / Скопје

Станови

Вчера 16:05СЕ ИЗДАВА ДВОСОБЕН СТАН - ВО ВЛАЕ

ШИФРА: 1556R ЦЕНА: 270€ + тековни трошоци КОНТАКТ: 075 988 602 ...


270 €
или предлог цена
- 10 % Попуст
300 €
Карпош / Скопје

Станови

Вчера 16:05СЕ ИЗДАВА ТРОСОБЕН СТАН ВО КАРПОШ 3 - ПОЗАДИ CITY MALL

ШИФРА: 1169R ЦЕНА: 400€+ тековни трошоци КОНТАКТ: 075 988 602 Се...


400 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Станови

Вчера 16:05СЕ ИЗДАВА ДВОСОБЕН СТАН - ВО ТАФТАЛИЏЕ 1

ШИФРА: 1031R ЦЕНА: 300€ + тековни трошоци КОНТАКТ: 075 988 602 ...


300 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Станови

Вчера 16:05СЕ ИЗДАВА НАМЕСТЕН СТАН ВО ВЛАЕ - 89м2

ШИФРА: 1299R ЦЕНА: 500€ + тековни трошоци КОНТАКТ: 075 988 602 С...


500 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Станови

Вчера 16:05ТРОСОБЕН СТАН ВО КАРПОШ 2- ДРАМСКИ

ШИФРА- 1114 „ДЕЛТА„ Агенција за недвижности продава трособен стан ...


93.000 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Станови

Вчера 16:04СЕ ИЗДАВА НЕВСЕЛУВАН ДВОСОБЕН СТАН - ВО ХРОМ

ШИФРА: 1543R ЦЕНА: 300€+ тековни трошоци КОНТАКТ: 075 988 602 Се...


300 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Станови

Вчера 16:04Страна 1 од 174

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам