3140 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

Нови Апартмани и Студиа во Центарот на Охрид!!!

Апартмани и студиа во центарот на Охрид!!! AGH Elite Apartments & ...


790 МКД
или предлог цена
- 20 % Попуст
990 МКД
Охрид

Соби

Вчера 13:00Промовирано

Апартмани ЛАВО во Охридската Чаршија со Бесплатен Паркинг

Апартманите ЛАВО се наоѓаат во центарот на Охрид, на почетокот на Охр...


По Договор
или предлог цена
Охрид

Куќи / Вили

Вчера 13:00Промовирано

Се продава стан Охрид-Питу Гули 110м2

Се продава просторен стан на улица Питу Гули- Охрид, во близина на но...


200.000 €
или предлог цена
Охрид

Станови

31 мај 11:40Промовирано

АТРАКТИВЕН ПЛАЦ ВО ЉУБАНИШТА

Се продава атрактивен плац од 4,000 м2 на Охридско езеро, на самиот б...


1 €
или предлог цена
Денес 11:31Smestuvanje, apartmani, sobi, studio, apartman

Се изнајмува нов апартман (стан) од 50м2 со две простории наместен со...


1 МКД
или предлог цена
Охрид

Станови

Денес 11:28ЧОЈС-Stan 32m2 so zasebna spalna

Se prodava stan vo gradba so zasebna spalna soba na bul .Turisticka (...


1.250 €
или предлог цена
Охрид

Станови

Денес 11:16ЧОЈС-Novogradba na ulica Egejska

Se prodavaat stanovi vo faza na gradba na ul .Egejska (vo blizina na ...


1.300 €
или предлог цена
Охрид

Станови

Денес 11:16ЧОЈС-Novogradba vo centar pozadi skalestata

Se prodava idna gradba na ul.7-mi Noemvri so pocetok juni 2023 i zav...


1.500 €
или предлог цена
Охрид

Станови

Денес 11:16Momcilo Jordanoski

Se prodava poseben del od kuka(na poseben imoten) na ul.Momcilo Jorda...


80.000 €
или предлог цена
Охрид

Станови

Денес 11:15ЧОЈС-Niva vo Lakocerej

Se prodava obrabotlivo zemjiste (niva) vo Dolno Lakocerej so vk kvadr...


10 €
или предлог цена
Денес 11:15ЧОЈС-Namesten stan vo Centar

Se prodava namesten stan vo centar,na ul.Bogomilska(pozadi skalesta)v...


1.450 €
или предлог цена
Охрид

Станови

Денес 11:15ЧОЈС-Dupleks stan vo Centar

Se prodava stan - dupleks na ul.7mi Noemvri (pozadi skapestata zgrada...


1.100 €
или предлог цена
- 8 % Попуст
1.200 €
Охрид

Станови

Денес 11:15Cityview apartmani Ohrid

☀ Апартмани CITYVIEW - Охрид ☀ 💫💫💫 Промотивно💫💫💫 🔝Cityview...


30 €
или предлог цена
Охрид

Куќи / Вили

Денес 11:06Se Izdava Nov Apartman so Besplaten Parking

Apartamanot e so povrsina od 90 m2 I kapacitet za smestuvanje na dve ...


По Договор
или предлог цена
Охрид

Соби

Денес 11:04СОБИ -ОХРИД УДОБНО ЕВТИНО РЕЗЕРВИРАЈ !!!

***П О Ч И Т У В А Н И *** Издавам соби во потполно нова кука во бл...


500 МКД
или предлог цена
Охрид

Соби

Денес 11:01Prijaten smestaj vo Ohrid !!!

Se izdavaaT sobi i studia vo Ohrid !!! Tv✔ Kablovska✔ Wi-fi✔ Mini...


450 МКД
или предлог цена
Охрид

Соби

Денес 10:51Apartman gogo

Se izdava apartman za 4 osobi vo sprat od kuka Opremen so Tv Kablo...


1 МКД
или предлог цена
Охрид

Соби

Денес 10:50APARTMANI VO CENTAR NA OHRID

Se izdavaat apartmani Opremeni so Tv Kabloska Wifi Parking pros...


1 €
или предлог цена
Охрид

Станови

Денес 10:50APARTMAN ZA TURISTI

Se izdava apartman za turisti vo Ohrid vo strog centar vo zgrada so r...


1 МКД
или предлог цена
Охрид

Станови

Денес 10:39Apartmani Veloski - Ohrid

Se izdavaat novi apartmani od 50 i 70m2 na samo10 min.pesacko rastoja...


1 €
или предлог цена
Охрид

Куќи / Вили

Денес 10:09Se prodava nov stan od 75 m2 vo Bejbunar

Se prodava 4 soben stan lociran na 1 sprat vo faza na gradba vo Bejb...


1.250 €
или предлог цена
Охрид

Станови

Денес 09:54Студио соби во Охрид

Се издаваат студио соби, целосно опремени со летна кујна на 10 минут...


10 €
или предлог цена
Охрид

Соби

Денес 09:54Деловен простор Охрид 160м2

Се изнајмува деловен простор во Охрид на улица Дејан Војвода бр. 4 (н...


По Договор
или предлог цена
Охрид

Дуќани

Денес 09:33IZNAJMUVAM STAN STROG CENTAR VO OHRID

Se izdava kompletno renoviran stan so dnevna i spalna so kapacitet od...


1 €
или предлог цена
Охрид

Станови

Денес 09:15Издавам Апартмани строг центар

Издавам Луксузно опремени апартмани-студиа во строгиот центар на Охри...


1 €
или предлог цена
Охрид

Станови

Денес 09:14Apartman vo Ohrid

Se izdava apartman vo Ohrid na ul. ASNOM na 5 min do kejot na ezeroto...


По Договор
или предлог цена
Охрид

Соби

Денес 09:00Се изнајмува стан во Охрид

Се изнајмува стан во Охрид - строг центар - во близина на градинка...


1 €
или предлог цена
Охрид

Станови

Денес 08:49  НОВ ОГЛАС

ОХРИД СОБИ УДОБНО ЕВТИНО РЕЗЕРВИРАЈ !!!

***П О Ч И Т У В А Н И *** Издавам соби во потполно нова кука во бл...


500 МКД
или предлог цена
Охрид

Соби

Денес 08:45Магацин во строг центар (старо кино) 76м2

Се продава подрум во строг центар во нова градба. Внатрешно финално у...


580 €
или предлог цена
Охрид

Станови

Денес 08:44Se prodava Stan

Хитно! 👉Се продава наместен стан кај хотел Фламенго(стар Дончо) Ох...


50.000 €
или предлог цена
Охрид

Станови

Денес 08:05Se izdava

Se izdava stan za turisti vo centar Tel. 078 258 684


1 €
или предлог цена
Охрид

Станови

Денес 06:38Iadavam PICERIJA kaj Sveti Naum

Pogodno za sezonski biznis Izdavam Picerija vo Turistick...


1 €
или предлог цена
Охрид

Дуќани

Денес 05:50Parking prostor od 47m2 na ul.Jane Sandanski i ul.Galicica

Se prodava parking prostor od 47m2 ( garaza ) so imoten list, vlez i ...


500 €
или предлог цена
Охрид

Гаражи

Денес 05:28Se prodava niva vo blizina na Sv. Troica Trnovo

Se prodava niva vo mesnosta Trnovo Crnogorci 1292 m2. Vo neposredna b...


10.000 €
или предлог цена
Денес 00:06Apartmani Dudan Vo Ohrid

Издавам апартмани во центар на Охрид во близина на езерото!! Апартма...


25 €
или предлог цена
Охрид

Соби

Вчера 21:54EKSKLUZIVNO!! Zemjiste AQUARIUS - OHRID

EKSKLUZIVNO!! Se prodava zemjisteto pod kafe bar AQUARIUS - Ohrid koj...


1 €
или предлог цена
Вчера 21:12  НОВ ОГЛАС

Se izdava stan na turisti

Se izdava stan od 50 m2 + terasa vo neposredna blizina na avtobuskata...


1.111.111 МКД
или предлог цена
Охрид

Станови

Вчера 21:06IZDAVAM APARTMAN DO OHRIDSKA BANKA

Se izdava Apartman, vo centarot na gradot , do Ohridska Banka so sops...


1.000 МКД
или предлог цена
Охрид

Станови

Вчера 20:49Апартмани студија Охрид

Апартманите Весна се наоѓаат во централното градско подрачје на сосем...


25 €
или предлог цена
Охрид

Соби

Вчера 20:02ОХРИД УДОБНО ЕВТИНО РЕЗЕРВИРАЈ !!!

***П О Ч И Т У В А Н И *** Издавам соби во потполно нова кука во бл...


500 МКД
или предлог цена
Охрид

Соби

Вчера 20:00se prodava nov STAN-STROG CENTAR 35 m2

se prodava nov STAN-STROG CENTAR 35 m2 -3.ti sprat, so lift, spalna s...


75.000 €
или предлог цена
Охрид

Станови

Вчера 19:51За подолг период

Се изнајмува стан од 1 јули на подолг период од минимум 1 година. Ста...


1 €
или предлог цена
Охрид

Станови

Вчера 19:47Prodavam stan vo Ohrid Продавам стан во Охрид

Prodavam dva stana vo Ohrid, vo nas. Bejbubar (pozadi benziskata sta...


1.200 €
или предлог цена
Охрид

Станови

Вчера 19:43Страна 1 од 79

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам