Скопје Центар
                           
14719 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

Prodavam stan vo najstrog Centar 35 m na plostad Filip Vtori

Продавам стан во најстрог Центар на Скопје од 35 м2 + 7 м2 подрумски ...


74.200 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Станови

Вчера 16:41НОВ ОГЛАС
Промовирано

Stan od 95m2 na Bitpazar Bit pazar na sred carsija

Објавени: мај 21 2023 09:39 Stan-od-95m2-na-Bitpazar-na-sred-carsija...


120.000 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Станови

28 мај 13:45Промовирано

Vikendica vo dolna MATKA - se prodava !

` Se prodava vikendica vo dolna MATKA na prekrasna lokacija so pogled...


700 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Викенд куќи

Вчера 20:02Промовирано

издавам деловен простор 100м2 Центар

Се издава празен канцелариски простор во Центар , на приземје, 100м2,...


450 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Деловен простор / Канцеларија

Денес 06:46Se prodava namesten stan

Se prodava stan vo blok C DZEVAHIR SKY CITY


1 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Станови

Денес 06:44Се издава трособен празен стан

Градба 2017, две спални, дневна,тераса, бања и плус одвоен тоалет , М...


300 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Станови

Денес 06:44Namesten stan 95 m2 vo Centar- Nova zeleznicka, odlicna cena

Izdavam namesten stan vo Centar kaj Nova Zeleznicka 95m2, dnevna soba...


270 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Станови

Денес 06:29Stan vo GTC

Se prodava stan vo GTC ( srednata kula na kej ) 56+9 m2 ( 65 m2 ) ( 2...


110.000 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Станови

Денес 05:01STAN ZA KRATOK PRESTOJ (202)

Se izdava celosno opremen stan vo neposredna blizina na Drzavna Bolni...


25 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Станови

Денес 01:01STAN ZA KRATOK PRESTOJ (301)

Se izdava stan za kratok prestoj vo neposredna blizina na Drzavna Bol...


40 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Станови

Денес 01:01STAN ZA KRATOK PRESTOJ (101)

Se izdava stan za kratok prestoj vo neposredna blizina na Drzavna Bol...


40 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Станови

Денес 01:00STAN ZA KRATOK PRESTOJ (302)

Se izdava stan za kratok prestoj vo neposredna blizina na Drzavna bol...


40 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Станови

Денес 01:00STAN ZA KRATOK PRESTOJ (204)

Se izdava celosno opremen stan vo neposredna blizina na Drzavna Bolni...


25 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Станови

Денес 01:00STAN ZA KRATOK PRESTOJ (102)

Se izdava celosno opremen stan vo neposredna blizina na Drzavna Bolni...


40 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Станови

Денес 01:00STAN ZA KRATOK PRESTOJ (203)

Se izdava celosno opremen stan vo neposredna blizina na Drzavna Bolni...


25 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Станови

Денес 01:00MODEREN STAN VO CENTAR

Se izdava moderno opremen stan vo Centar od 55 m2 so 2 spalni sobi na...


400 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Станови

Денес 00:59  НОВ ОГЛАС

SE IZDAVA NAMESTEN 4-SOBEN STAN SO PARKING VO DEBAR MAALO

ШИФРА- 1567 „ДЕЛТА“ Агенција за недвижности, изнајмува наместен че...


600 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Станови

Денес 00:54STAN VO CENTAR

Se izdava moderno opremen stan vo Centar so 1 spalna soba, kujna so d...


550 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Станови

Денес 00:47  НОВ ОГЛАС

STAN VO DEBAR MAALO

Se izdava celosno namesten stan vo Debar Maalo na 1 sprat so 2 spalni...


400 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Станови

Денес 00:31  НОВ ОГЛАС

STAN KAJ DRZAVNA BOLNICA

Se izdava celosno opremen stan vo Centar vo blizina na Drzavna bolnic...


400 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Станови

Денес 00:25  НОВ ОГЛАС

PRAZEN STAN NASPROTI DRZAVNA

Se izdava prazen stan vo Centar nasproti Drzavna Bolnica vo BISI obje...


400 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Станови

Денес 00:17DUKAN VO GTC

Se prodava dukan od 29 m2 vo GTC vo neposredna blizina na Comodita . ...


1 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Дуќани

Денес 00:06DUKAN VO GTC

Se prodava dukan vo GTC na odlicna lokacija so pogled kon Zena Park. ...


420.000 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Дуќани

Денес 00:06DUKAN VO GTC

Se izdava poluopremen dukan vo GTC na 1 sprat vo neposredna blizina n...


1 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Дуќани

Денес 00:06DUKAN VO KAPISTEC

Se prodava dukan vo odlicna sostojba - celosno renoviran vo Kapistec ...


58.000 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Дуќани

Денес 00:05DUKAN VO BLIZINA NA UNIVERZALNA

Se prodava dukan vo neposredna blizina na Univerzalna sala na prizemj...


2.000 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Дуќани

Денес 00:05DELOVEN PROSTOR VO KAPISTEC

Se prodavaat 2 delovni prostori vo Kapistec vo nov objekt vo faza na ...


1 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Дуќани

Денес 00:04STAN SO DELOVNA NAMENA VO KAPISTEC

Se prodava stan vo oddrzana sostojba vo neposredna blizina na Cveten ...


121.000 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Станови

Денес 00:04DELOVEN PROSTOR VO KAPISTEC

Se izdava deloven prostor vo Kapistec na odlicna lokacija od 220 m2 v...


1 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Деловен простор / Канцеларија

Денес 00:04DELOVEN PROSTOR VO KAPISTEC

Se prodava deloven prostor vo Kapistec vo nov objekt vo sostojba na k...


1 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Дуќани

Денес 00:03DUKAN VO CENTAR

Se prodava dukan na atraktivna lokacija vo Centar od 51 m2. Dukanot e...


120.000 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Дуќани

Денес 00:03PROSTOR ZA SHOW ROOM

Se izdava poveke namenski deloven prostor vo odlicna sostojba od 320 ...


2.000 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Деловен простор / Канцеларија

Денес 00:03DUKAN VO GTC NA PRIZEMJE

Se prodava dukan so odlicna postavenost vo GTC na prizemje od 156 m2....


3.000 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Деловен простор / Останато

Денес 00:03STAN VO CENTAR

Se prodava stan na ul.50 - ta Divizija od 79 m2 od koj 74 m2 stanben ...


149.000 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Станови

Денес 00:00  НОВ ОГЛАС

Izdavam stan/deloven prostor 35m2, prizemje, Debar Maalo

Издавам полу наместен стан/деловен простор од 35 m2 на приземје во ср...


230 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Деловен простор / Канцеларија

Денес 00:00Izdavam stan/deloven prostor 35m2 vo srceto na Debar Maalo

Издавам полу наместен стан/деловен простор од 35 m2 на приземје во Де...


230 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Станови

Вчера 23:59Se izdava renoviran stan vo Karpos 4

Се издава целосно реновиран стан (неупотребуван по реновирањето) во К...


280 €
или предлог цена
- 7 % Попуст
300 €
Скопје Центар / Скопје

Станови

Вчера 23:51STAN NA SLAVEJKO ARSOV

Se prodava stan na ul.Slavejko Arsov od 80 m2 vo mal objekt na 2/4 sp...


130.000 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Станови

Вчера 23:44STAN VO BLIZINA NA DRZAVNA

Se prodava stan vo neposredna blizina na Drzavna od 49 m2 na 5/5 kat ...


65.000 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Станови

Вчера 23:44STAN NA VODNO

Se prodava stan na ul.Slavejko Arsov pod kompleks Panorama od 186 m2 ...


180.000 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Станови

Вчера 23:44STAN NA VODNO

Se prodava stan od 49 m2 na 2/2 sprat vo objekt so lift i greenje na ...


62.000 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Станови

Вчера 23:44STAN KAJ PESTALOCI

Se prodava celosno opremen stan kaj Pestaloci na 1 sprat vo objekt so...


100.000 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Станови

Вчера 23:43NAMESTEN STAN VO DEBAR MAALO

Se prodava stan vo odlicna sostojba vo Debar Maalo na 2 nivoa od 63 m...


1 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Станови

Вчера 23:43Страна 1 од 368

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам