Скопје Центар
                           
11454 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

Se prodava stan 147 m2 vo gradski zid vo centar

Se prodava najubaviot stan vo gradski zid vo centar 147 m2 edinstven...


240.000 €
или предлог цена
- 4 % Попуст
250.000 €
Скопје Центар / Скопје

Станови

Вчера 13:00Промовирано

APARTMANI ZA KRATOK PRESTOJ VO STROG CENTAR I AVTOBUSKA

HАЈДОБРОТО СМЕСТУВАЊЕ ПО НАЈНИСКИ ЦЕНИ ВО СКОПЈЕ THE BEST APARTMENTS...


1.399 МКД
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Станови

28 мај 18:43Промовирано

Stan od 95m2 na Bitpazar Bit pazar na sred carsija

Објавени: мај 21 2023 09:39 Stan-od-95m2-na-Bitpazar-na-sred-carsija...


120.000 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Станови

28 мај 13:45Промовирано

Издавам наместен стан

Станот се наоѓа позади универзална Погоден за вдомување и канцелариј...


450 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Станови

Вчера 23:15Se izdava nov 55m2, Vodno kaj Ramstore, polunamesten

Se izdava nov stan na Vodno vo zgradata na Ramstore. Se naoga na 3-t...


280 €
или предлог цена
- 7 % Попуст
300 €
Скопје Центар / Скопје

Станови

Вчера 23:02Karsi Zebra, 63m2, 1-vi kat

Na 1-vi kat, namesten, lift, parno na struja so moznost za priklucok ...


122.000 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Станови

Вчера 22:51Издаваме стан во Центар

Издаваме трособен стан во Центар, спроти Холандска амбасада, во близи...


400 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Станови

Вчера 22:12Se izdava stan vo Debar maalo

Stanot ima izuzetna lokacioja i e na mirno mesto vo zgrada,a ima i pa...


220 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Станови

Вчера 21:21Се издава стан во Дебар Маало

Комплетно наместен, на одлична локација, во непосредна близина на гра...


300 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Станови

Вчера 21:13Stan vo GTC

Se prodava stan vo GTC ( srednata kula na kej ) 56+9 m2 ( 65 m2 ) ( 2...


110.000 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Станови

Вчера 20:22CENTAR-Prekrasen Trosoben Duplex-FOR SALE

MyNewHome-PropertySkopje ****SALE / ПРОДАВАМЕ Атрактивен стан Дуплекс...


1 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Станови

Вчера 19:51NEVSELUVAN NOV STAN CENTAR

Stanot e na Hristo Smirnenski 8, vo zgrada so 12 stana, po dva na ka...


По Договор
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Станови

Вчера 17:44IZDAVAM - PRODAVAM STAN 128m2 KLINICKI CENTAR VODNJANSKA

IZDAVAM - PRODAVAM STAN VO CENTAR NA VODNJANSKA 128m2. STANOT E NA 3 ...


1 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Станови

Вчера 17:28Stan od 64m2 so dvor 100m2 vo Crnice

Се продава стан од 64м2 и двор од 100м2 (на имотен лист ) во близина ...


95.000 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Станови

Вчера 16:49Деловен простор од 111м2

Се изнајмува деловен простор на прекрасна локација во центар на улица...


1.550 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Станови

Вчера 16:25Apartman za kratok prestoj

luksuzan apartman za kratok prestoj na vasite gosti i delovni partner...


1 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Станови

Вчера 16:04Модерен Стан кај Католичка

Издавам модерен стан кај Католичка Црква, стилски опремен со нов мебе...


1 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Станови

Вчера 15:50Модерен стан во Центар

Се издава модерно уреден стан во Центар спроти Воденица и Интермецо н...


350 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Станови

Вчера 15:50Se iznajmuva stan vo Centar do Nova Zeleznicka stanica

Станот е 65 м2 и се наоѓа на поткровје...Тој располага со 2 спални со...


1.800 МКД
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Станови

Вчера 15:13Apartman za kratok i dneven prestoj vo Centar

Се изнајмува стан во строг Центар на 900 м од Плоштад. Станот се нао...


1.200 МКД
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Станови

Вчера 14:28Apartman za Kratok prestoj - Skopje - Centar

Се изнајмува модерен и удобен стан во строг Центар на 900 м од Плошта...


1.200 МКД
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Станови

Вчера 14:28Се изнајмува луксузен стан во центарот на Скопје (56 м^2)

Се издава комплетно реновиран и луксузно уреден стан во центарот на С...


440 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Станови

Вчера 14:27Продавам стан

Продавам 3 собен 90м, стан во центар кај соборна црква,Јужна страна, ...


1 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Станови

Вчера 14:21Празно стан подготвен за живеење

Од инвеститор 99m² За повекје инфо : 070 675 857


1.750 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Станови

Вчера 14:12Se izdava ubava garsonjera kaj katolicka

Se izdava ubava garsonjera kaj katolicka crkva slobodna od 1vi juli.C...


220 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Станови

Вчера 13:42SE IZDAVA STAN VO KAPISTEC

Se izdava dvosoben 40m2 stan, kompletno namesten ,vo Kapistec/kaj Cv...


1 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Станови

Вчера 13:31G ZID POZADI SOBRANIE 78

Se prodava stan od 78m2 3 soben na 4 od 6 kat so centralno parno i ...


1 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Станови

Вчера 13:18CENTAR G ZID 153M2 POZADI SOBRANIE

Se prodava 5 soben stan od 153m2 na 6 od 6 kat so parno i lift ...


1 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Станови

Вчера 13:18CENTAR G ZID BUL K.RACIN 90M2

Se prodava 3,5 soben stan od 90m2 na 11 od 12 kat so centralno p...


1 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Станови

Вчера 13:18PLOSHTAD NAD PELISTER 65+20

Se prodava renoviran stan od 65m2 +20 terasa+5 m2 podrum na 1 kat ...


1 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Станови

Вчера 13:17CENTAR G ZID ANEX BUL K.RACIN

Se prodava anex vo G zid od 121m2 4 soben 2 banji +garaza od 14m...


1 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Станови

Вчера 13:17CENTAR G ZID BUL K.RACIN 91M2

Se prodava renoviran stan 3.5 soben na 4 od 12 kat so centralno pa...


1 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Станови

Вчера 13:17Апартман за краток престој

Издавам Апартман за ктаток престој во центар на одлицна локација цело...


30 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Станови

Вчера 13:00Se izdava stan vo centar

Izdavame stan vo centar pozadi univerzalna sala vo blizina na katolic...


280 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Станови

Вчера 13:00Izdavanje stan Centar, ZOIL, pozadi Bilna apteka

Nov stan vo Centar, kaj ZOIL Makedonija, pozadi Bilna na Juzen buleva...


300 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Станови

Вчера 13:00Nikiti Halkidiki For Sale 3 level maisonette 75 sq.

For Sale by NewDeal Thessaloniki Three (3) level maisonette, 75 sq.m....


155.000 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Станови

Вчера 13:00Stan 50 Divizija, Centar, Skopje

Се продава одличен стан во Центар на ул. 50та Дивизија (кај МВР и кли...


80.000 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Станови

Вчера 13:00Se izdava stan vo Centar, Debar Maalo / Центар, Дебар Маало.

Се издава стан, на прв кат од куќа во Центар, Дебар Маало. Станот е ...


По Договор
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Станови

Вчера 13:00Се издава стан кај мавровка

Се издава наместен стан позади мавровка кај хотел хамбург. Станот е 5...


370 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Станови

Вчера 13:00Пефкохори Халкидики СЕ ПРОДАВА наместена мезонета 95 кв.м

Пефкохори Халкидики се продава наместена мезонета со вкупна површина ...


150.000 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Станови

Вчера 13:00Se prodava stan 147 m2 vo gradski zid vo centar

Se prodava najubaviot stan vo gradski zid vo centar 147 m2 edinstven...


240.000 €
или предлог цена
- 4 % Попуст
250.000 €
Скопје Центар / Скопје

Станови

Вчера 13:00Каљвес Халкидики Се продава стан од 50 кв.м

Се продава во Каливес Полигиру, Халкидики, стан на приземје, во станб...


70.000 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Станови

Вчера 13:00Prodavame luksuzen stan vo centar

Prodavame luksuzno stanovi vo centar na kapistec karsi direkcija na z...


1.750 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Станови

Вчера 13:00Страна 1 од 287

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам