Битола
                           
33 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

SE PRODAVA VIKENDICA SO PLODNO LOZJE -NAD STREZEVSKA NASELBA

Во местото има нов исправен бунар 070360520


7.290 €
или предлог цена
Битола

Викенд куќи

05 јун 16:54SE PRODAVA LOZJE SO KUKJA

Se prodava 6500 kvadrati lozje so kukja,garaza i dodaten magacin od 3...


1 €
или предлог цена
Битола

Викенд куќи

03 јун 15:47VIKEND KUKA ZA IZNAJMUVANE VO S.NIZEPOLE PELISTER

Vo pazuvite na Baba Planina vo blizina na vrvot Pelister(s.Nizepole) ...


1 €
или предлог цена
Битола

Викенд куќи

02 јун 08:13Дихово- Ниже Поле, викендица со уреден двор

ЗА 60.000 ЕВРА,НА НАДМОРСКА ВИСИНА ОД 910 МЕТРИ, СЕ ПРОДАВА КУЌА,ВИКЕ...


60.000 €
или предлог цена
Битола

Викенд куќи

01 јун 17:32KUKJA NA VLEZOT OD DIHOVO 1300MK

SE PRODAVA VIKEND KUKJA NA VLEZOT OD SELO DIHOVO KOE SE NAOGJA NA 780...


1 €
или предлог цена
Битола

Викенд куќи

27 мај 22:46ЕТНО КУЌА ГАРА РАНЏ

Ранчот се наоѓа во село Сладуево на 4 километри од Демир Хисар. Расп...


1 €
или предлог цена
Битола

Викенд куќи

18 мај 09:59Kupuvam vikendica/plac Trnovo, Magarevo, Capari ili Rotino

Kupuvam vikendica ili plac vo Pelisterskite sela Trnovo, Magarevo ist...


30.000 €
или предлог цена
Битола

Викенд куќи

14 мај 13:31НА ПАТ ДИХОВО-НИЖО ПОЛЕ,ВИКЕНДИЦА 3*50 М2,ДВОР 950

ЗА 60.000 ЕВРА,НА НАДМОРСКА ВИСИНА ОД 910 МЕТРИ, СЕ ПРОДАВА КУЌА,ВИКЕ...


60.000 €
или предлог цена
Битола

Викенд куќи

02 мај 11:28Keramidi

Keramidi 2000 pracina i kapaci


5 МКД
или предлог цена
Битола

Викенд куќи

18 апр 17:57SE PRODAVA VIKENDICA NA PATOT ZA BISTRICA SO MESTO OD 1000m2

Vikendica 70m2 ...1000m2 dvorno mesto...bunar...na dva sprata


35.000 €
или предлог цена
Битола

Викенд куќи

08 мар 09:05СЕ ПРОДАВА КУЌА КАЈ "ТОДОР АНГЕЛЕВСКИ"

СЕ ПРОДАВА АПАРТМАН НОВОГРАДБА КОМПЛЕТНО ОПРЕМЕН И КУЌА ДЕЛУМНО РЕНОВ...


70.000 €
или предлог цена
Битола

Викенд куќи

20 фев 11:55Kupuvam vikendica/mesto vo okolinata na Bitola

Kupuvam vikendica mesto vo okolinata na Bitola ( Dihovo, Rotino, Capa...


50 €
или предлог цена
Битола

Викенд куќи

03 фев 16:38ВИКЕНДИЦА СО ОВОШНА ГРАДИНА ОД 3000М2-СТАР ПАТ БИТОЛА-ПРИЛЕП

Викендицата се наоѓа кај раскрсницата за Могила на стариот пат Битола...


10.000 €
или предлог цена
Битола

Викенд куќи

26 окт 13:57Se prodava kamp prikolka vo avto kamp krani

Se prodava kamp prikolka Kontakt: 075 249 933


3.500 €
или предлог цена
Битола

Викенд куќи

04 сеп 15:32VIKEND KUKJA VILA KRATOK PRESTOJ

Se izdava vikend kukja vila kratok prestoj na den mesec na samo 10...


1 €
или предлог цена
Битола

Викенд куќи

11 авг 14:23VILA VO SIRHAN

072/279907 SE PRODAVA VILA VO SIRHAN


35.000 €
или предлог цена
Битола

Викенд куќи

30 јул 15:28Се изнајмува спрат од куќа

Се изнајмува спрат од куќа во Битола. Куќата се наоѓа до старата авто...


1 €
или предлог цена
Битола

Викенд куќи

05 јул 22:02СЕ ПРОДАВА ВИКЕНД КУЌА ВО С.ТРНОВО

СЕ ПРОДАВА ОДЛИЧНА ВИКЕНД КУЌА ВО С.ТРНОВО, БИТОЛА. КУЌАТА Е СО ИЗЛЕ...


105.000 €
или предлог цена
Битола

Викенд куќи

03 јун 10:39Vikend kuka Srebrena voda

Vikendicata e na dva sprata so tarasa 12x3,5 struja, voda, garaza, ba...


32.000 €
или предлог цена
Битола

Викенд куќи

28 мај 12:28Се продава викенд куќа

Се продава викенд куќа во село Маловиште Битолско со ​чист имотен лис...


28.000 €
или предлог цена
Битола

Викенд куќи

10 мар 19:50Викендичка во Лисолај

Се продава лозје со викендичка во Лисолај. Со површина от 3000м2. ...


140 МКД
или предлог цена
Битола

Викенд куќи

18 дек 12:01Се продава викендица

Викендицата се наоѓа над кип сервисот по земјениот пат со струја вода...


По Договор
или предлог цена
Битола

Викенд куќи

06 дек 05:33Kupuvam vikendica vo okolinata na Bitola

Kupuvam vikendica vo okolnite Bitolski sela (Maloviste, Brusnik, Oreo...


По Договор
или предлог цена
Битола

Викенд куќи

18 окт 08:34Kupuvam vila - kuka - vikendica - BRATINDOL ILI ROTINO

KUPUVAM VILA - KUKA - VIKENDICA BRATINDOL ILI ROTINO DO 14 000 EVRA...


1 €
или предлог цена
Битола

Викенд куќи

30 сеп 21:08Vikend kuka

se prodava vikend kuka vo Selo Trnovci na 30 km. od bitola 460m2 kuka...


По Договор
или предлог цена
Битола

Викенд куќи

01 мар 21:41НИЖО ПОЛЕ, ВИКЕНДИЦА 150М2 И ДВОР 600 М2

ПОД ПЕЛИСТЕР, НИЖОПОЛЕ, КУЌА СО ДВОРНО МЕСТО ОД ОКОЛУ 600 М2, 150 М2 ...


48.000 €
или предлог цена
Битола

Викенд куќи

11 ное 17:52Kupuvam Vikendica (Bratindol, Dihovo, Trnovo, Nizepole)

Kupuvam vikend kuka so dvor 300m2+ legalizirana i kompletni dokumenti...


20.000 €
или предлог цена
Битола

Викенд куќи

26 авг 13:46Се продава 150m2 Вила во Нижеполе

ИТНО!! Се продава 150 m2 Вила vo Нижеполе на одлична локацијаesto одм...


1 €
или предлог цена
Битола

Викенд куќи

27 јул 01:24VIKENDICA SO 3700m2 MESTO POD NASELBA BUKOVSKI LIVADI

SE PRODAVA VIKENDICA SO 3700m2 ZAGRADENO MESTO.LEGALIZIRANA IMA STRUJ...


60.000 €
или предлог цена
Битола

Викенд куќи

13 мар 19:05prodavam ili menuvam za stan

prodavam vikendica vo okolina na Bitola vo atar na s. Baresani . Mest...


1 €
или предлог цена
Битола

Викенд куќи

27 фев 09:40PLAC ZA VIKENDICA/KUKA VO S. SLIVNICA - PRESPA

Placot e 500m2 i e vo gradezen reon na s. Slivnica. Izleguva na asfa...


30 €
или предлог цена
Битола

Викенд куќи

04 јан 17:01Vikendica vo Bitola se prodava ili zamenuva za kola so bg

Vikendica vo Bitola (cvrsta gradba) se prodava ili zamenuva za kola s...


5.000 €
или предлог цена
Битола

Викенд куќи

20 авг 00:06se izdava kamp prikolka vo krani

Се издава камп приколки во Авто камп Крани за 3-5 лица, во одлична со...


800 МКД
или предлог цена
Битола

Викенд куќи

02 јун 15:49Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам