1081 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

GOLF VI 1.6 TDI 105

VW GOLF VI 1.6 TDI 105 266.000 KM EURO 5 SERVISNA KNISKA REGISTRA...


7.800 €
или предлог цена
26 мај 13:10Промовирано

SUZUKI GRAND VITARA 1.9 D 95KW 4*4

Se prodava Suzuki Grand Vitara 1.9D 95Kw 4*4. Voziloto e kupeno od...


8.100 €
или предлог цена
17 мај 15:10Промовирано

Audi A4 2008 2.0TDI EXTRA

✅Se prodava Audi A4 2008 godina vo soobrakjajna 100kw 136🐎🐎 💥Kolat...


9.000 €
или предлог цена
- 2 % Попуст
9.200 €
27 мај 08:43Промовирано

Opel antara kupena vo mk prv sopstvenok 87000km

Prodavam opel antara 2.2dizel 163ks 6 brzini kako nova


14.200 €
или предлог цена
- 1 % Попуст
14.400 €
Денес 12:20AUDI A5 SPORTBACK 2.0TDI 143ks

-ABS+ESP+ASR -Климатроник (три зони) -Алуминиумски бандажи Мултифу...


13.990 €
или предлог цена
Денес 11:52BMW X6 3.0D X-Drive 2016 GODINA

Увезена од Германија. Автомобилот може да се царини за 1 ден!Регистри...


36.900 €
или предлог цена
Денес 11:52VW POLO 1.4 TDI 2007g

Возилото е регистрирано и сервисирано со нови гуми, има два клуча и д...


3.600 €
или предлог цена
- 3 % Попуст
3.700 €
Денес 11:40SUZUKI SWIFT 1.3 DDiS

Возилото е сервисирано и регистрирано. Suzuki Swift 1.3 DDiS 51kw одл...


3.600 €
или предлог цена
Денес 11:39Seat leon 1.6 tdi 2015

Se prodava seat leon 1.6 tdi.kolata e vo top sostojba bez nikakvi dav...


9.999 €
или предлог цена
Денес 11:21MERCEDES BENZ E220 2013 AVANTGARDE !!

Se prodava Mercedes Benz E220 2013 godina servisiran i registriran ce...


1 €
или предлог цена
Денес 11:20VW GOLF 5/V 1.9 TDI ORGINAL KM

SE PRODAVA VW GOLF 5/V 1.9 TDI 105KS 2007 GODINA. UNIKATEN.....BR...


5.090 €
или предлог цена
Денес 11:05VW GOLF 5/V 1.9 TDI 105KS UNITED OPREMA 2008 GODINA

SE PRODAVA VW GOLF 5/V 1.9 TDI 105KS ■UNITED OPREMA■ 2008 GODINA.09 ...


5.690 €
или предлог цена
Денес 11:04VW GOLF 6 1.6 tdi 77kw/ 105 ks 2011 god.orginal km...

VW GOLF 1.6 TDI 105 ks - 215000 KM GARANCIJA SERVISNA KNISKA - NAP...


7.190 €
или предлог цена
Денес 11:04Se prodava Daewoo Tico Registrirano

Se prodava Daewoo Tico, redovno servisirano, registrirano i vo odlicn...


1.500 €
или предлог цена
Денес 10:52SEAT IBIZA 1.2 BENZIN KAKO NOVA

SEAT 1.2 (original km so servisna istorija.) Klima Servo Abs Air...


3.290 €
или предлог цена
Денес 10:49Vw Golf 2.0 Tdi 110 ks 2009 god Dsg Avtomatik

Odlicna Sostojba Plateni se site Davacki Do Registracija Oprema ...


7.990 €
или предлог цена
Денес 10:35Bmw X5 3.0D Avtomatik X drive 2003/4 god Full

Odlicna Sostojba Registrirana Cela Godina So Zelen Karton Servisirana...


5.990 €
или предлог цена
Денес 10:35Peugeot 4007 2.2 Hdi 2008/9 god Full 4x4

Odlicna Sostojba Plateni Se Site Davacki Do Registracija so 4 Novi gu...


7.100 €
или предлог цена
Денес 10:35Mitsubishi Outlander 2.2D 150 ks 2013/14 god

Perfektna Sostojba Bez Zabeleska Plateni Se Site Davacki Do Regitraci...


12.990 €
или предлог цена
Денес 10:34Ford Mustang 3.7 Benzin V6 2013 god

Telefon 070 880 009 Perfektna sostojba Full oprema


23.900 €
или предлог цена
Денес 10:34Audi A4 2.0 TDI 2013 god Avtomatik Led

Telefon 075 671 133 Odlicna Sostojba Registrirana Servisirana Fu...


11.990 €
или предлог цена
Денес 10:34Nissan Qashqai 1.5 Dci 2010/11 god Facelift

Odlicna Sostojba Pred Dve nedeli e napraven servis promenet e rebrast...


7.490 €
или предлог цена
Денес 10:34Audi A6 3.0 Tdi Avtomatik 2011/12g Led

PERFEKTNA SOSTOJBA BEZ ZABELESKA Napraven e Komplet servis 4 novi gum...


16.300 €
или предлог цена
Денес 10:34Audi A4 2.0 TDI 2008 god Avomatik Led

Odlicna Sostojba PLateni Se Site Davacki Do Registracija Oprema ...


8.990 €
или предлог цена
Денес 10:33Vw Passat 2.0 Tdi 8 Ventila 2005/6 god Highline

Perfektna Sostojba Bez nikakva zabeleska Registrirana Cela godina Ser...


5.100 €
или предлог цена
Денес 10:33MERCEDES SLON S350TD SAMO NA DELOVI

SITE DELOVI ZA MERCEDES SLON S350TD 95 SAMO ZA DELOVI PRAKAM I PO KA...


12.345 €
или предлог цена
Денес 10:30AUDI A5 2.7 TDI 8G TRONIC 2010 MOZE ZAMENA

AUDI A5 2.7 TDI 190KS 8G-TRONIC PANORAMA NAJFULL OPREMA 140KW (190HP)...


12.500 €
или предлог цена
Денес 10:18MINI COOPER CABRIO 1.6 TNG 2006 MOZE ZAMENA

MINI COOPER CABRIO 1.6i ATEST PLIN 2006 REGISTRIRAN CELA GODINA VO ...


6.000 €
или предлог цена
Денес 10:18AUDI A3 1.9 TDI 105KS 2005 MOZE ZAMENA

AUDI A3 1.9 TDI 105KS 2005 ODLICNA SOSTOJBA REGISTRIRANO DO 8 MESEC...


4.400 €
или предлог цена
Денес 10:18VOLVO XC40 - 2020

Oprema: -ABS -Airbag -ESP -Multimedia system -Priprema za telefo...


По Договор
или предлог цена
Денес 09:54Mercedes C 220

Se prodava Mercedes C 220 Desen Volan. Donesen od Anglija so vozenje....


По Договор
или предлог цена
Денес 09:39Hyndai Accent 1,3 gls benzin/plin

Prodavam Hyndai Accent 1,3 GLS. Voziloto e vo dobra sostojba, so komp...


1.000 €
или предлог цена
Денес 09:36Mercedes Benz C220 CDI

Kolata e vo perfektna sostojba registriran do 03.11.2023 godina napra...


11 €
или предлог цена
- 100 % Попуст
6.700 €
Денес 09:03AUDI A6 - 2.7TDI -190KS -2009 -FACELIFT

AUDI A6 FACELIFT 2.7 TDI 140KW -190KS AVTOMATIK 2009 GOD. VO SO...


11.100 €
или предлог цена
Денес 08:44BMW X5 E70 2009 3.0 7 SEDISTA

- SERVISIRAN TOP MASLO SITE FILTRI PLOCKI DISKOVI GURTNI ...


10.990 €
или предлог цена
Денес 08:39Volkswagen Passat 2.0

Kolata e vo odlucna sostojba,registrirana,garazirana,novi gumi.


1 €
или предлог цена
Денес 08:34VW POLO 1.4 TDI DPF UNITED ! UNIKAT ! REG 1 GOD +FULL SERVIS

PROCITAJ GO CELIOT OGLAS PA AKO IMAS NEJASNOTII I ZA SE OSTANATO ME B...


4.399 €
или предлог цена
Денес 08:10Mercedes C 180 Kompressor - 120 000 km

Многу добро сочувано возило со ОРИГИНАЛНИ 123 000 км, гаражирано и до...


4.500 €
или предлог цена
Денес 07:56Seat Leon 1.2 TSI, 77kw, 2011god, Fabrika, MK tabli

Kolata e bukvalno kako nova bez niedna maana, registrirana i kompletn...


6.800 €
или предлог цена
Денес 07:50Seat ibica 1.4 Benzin 74kw, Registracija cela godina

Kolata e maksimalno socuvana bez nikakov problem, motor lamela, menj...


3.150 €
или предлог цена
Денес 07:49BMW X5 DESEN VOLAN

Prodavam BMW X5 3.0d 235 ks vo odlicna sostojba donesen od UK so voze...


1.122 €
или предлог цена
Денес 06:26AUDI A4 2.7 TDI DESEN VOLAN

Prodavam Audi A4 2.7 TDI 188 ks avtomatik koza itn. Avtomobilot e vo ...


4.700 €
или предлог цена
Денес 06:25Bmw 520d-184 ks M-Paket,Avtomatik

-Bmw 520d-184 ks M-Paket,Avtomatik -Napraven e servis promena na ujl...


15.900 €
или предлог цена
Вчера 23:34Страна 1 од 28

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам