4665 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

VW TIGUAN 2.0 TDI 2017 BLUEMOTION

Возилото е регистрирано со зелен картон до 09/2023 година, оригинални...


21.500 €
или предлог цена
Виница

Автомобили

Вчера 13:00Промовирано

Kawasaki Versys 650

Kawasaki Versys 650 -2011 godina Motorot e vo super sostojba bez nitu...


5.890 €
или предлог цена
26 мај 18:14Промовирано

Passat B7 2012 god

Se prodava : Passat B7 1.6 77 kW / 105ks registrirana do 01/2024 ...


9.000 €
или предлог цена
- 2 % Попуст
9.200 €
Виница

Автомобили

Вчера 14:36Промовирано

AUDI A4 1.9 116KS

AUDI A4 1.9 TDI 85KW 116KS 2005G Registrirano so zelen karton do 12....


5.200 €
или предлог цена
Виница

Автомобили

Вчера 22:20bandazi za dzip 16 ki so 6 dupki

moze zamena za 15 ki off road gumi


По Договор
или предлог цена
Вчера 21:1116 ki bandazi

bandazi 5x112 samo bandazi bez gumi


200 €
или предлог цена
Вчера 21:11deutz 4506

novi gumi top sostojba


2.300 €
или предлог цена
Вчера 21:11Bandasi za imt 533 539 mf

Za inf zvoni


1 €
или предлог цена
Вчера 21:08delovi za imt 533 539 540 542 mf 135 35

za inf zvoni


1 €
или предлог цена
Вчера 21:08Letni Gumi Petlas 225/45 R17

Prodavam 2 letni gumi 225/45 R17


1.000 МКД
или предлог цена
Вчера 19:04Prodavam Fiat Marea 1.9TD

Prodavam Fiat Marea 1.9Turbo Diesel Kolata e so najvisoko nivo na o...


1.099 €
или предлог цена
- 8 % Попуст
1.199 €
Виница

Автомобили

Вчера 18:31MERCEDES ATEGO 816 BLUETEC 5. 2011god

Na federi napred nazad Dimenzii sandak 6.20x2.45x2.48 Perefektna s...


10.800 €
или предлог цена
Виница

Камиони

Вчера 17:21MERCEDES ATEGO 816 BLUETEC 5. 2013god

mercedes atego Zolto 2013godina Na federi Rampa 2tona Dimenzi...


13.500 €
или предлог цена
Виница

Камиони

Вчера 17:21AUDI A8 50TDI 286KS

Perefektna sostojba kupeno novo od porse makedonija Bez zameni


80.000 €
или предлог цена
Виница

Автомобили

Вчера 17:20HONDA CR-V 2.2CTDi 150ks 12g EURO5 4X4

HONDA CR-V 2.2CTDi 150ks 6brzini 4X4 EURO5 195000KM SO SERVISNA KN...


11.400 €
или предлог цена
Виница

Автомобили

Вчера 17:20MITSUBISHI PAJERO 3.2DID 170ks CH 4×4

Dzipot e vo sostojbata vo koja e pristignat Uvezen od CH plateni se...


10.850 €
или предлог цена
Виница

Автомобили

Вчера 17:20Passat B7 2012 god

Se prodava : Passat B7 1.6 77 kW / 105ks registrirana do 01/2024 ...


9.000 €
или предлог цена
- 2 % Попуст
9.200 €
Виница

Автомобили

Вчера 14:36VW GOLF VII 1.6TDI Bluemotion 105ks 2013

UVOZ ITALIJA 🇮🇹🇮🇹🇮🇹 ODLICNA ZA POCETNICI⚠️⚠️⚠️ SE PRODAVA GOL...


11.200 €
или предлог цена
Виница

Автомобили

Вчера 14:15Lanos daewoo

Prv sopstvenik. Kolata ima 110000 pominato. Novi 4 gumi so aluminiums...


1.250 €
или предлог цена
Виница

Автомобили

Вчера 13:06  НОВ ОГЛАС

VW TIGUAN 2.0 TDI 2017 BLUEMOTION

Возилото е регистрирано со зелен картон до 09/2023 година, оригинални...


21.500 €
или предлог цена
Виница

Автомобили

Вчера 13:00VW UP 1.0 75HP 66.000 KM

Возилото е регистрирано до 07/2023, оригинални киломтери со сервисна ...


6.500 €
или предлог цена
Виница

Автомобили

Вчера 13:00BMW 318

Se prodava BMW 318 d vo odlicna sostojba. Redovno servisirano i odrz...


5.400 €
или предлог цена
- 2 % Попуст
5.500 €
Виница

Автомобили

Вчера 12:15lada niva dizel

regstrirana cela godina top sosotojba novi gumi


По Договор
или предлог цена
Виница

Автомобили

Вчера 11:41  НОВ ОГЛАС

Bandasi-Bandazi za Ford-16ki-(4x108)

Bandasite se kako novi, so metalni ventili


7.500 МКД
или предлог цена
Вчера 10:49Yamaha Xtz-750(Super Tenere)

Vo odlicna sostojba, staklo socuvan so 30000 km, na CH-dokumenti, moz...


1.900 €
или предлог цена
Вчера 10:48Audi A6 3.0 204hp

2013 godina Carineta Gratis registracija od denot na dogovor Bez z...


16.500 €
или предлог цена
Виница

Автомобили

Вчера 09:10делови за скутер

седиште, резервоар, ауспух, куфер држач за куфер, предно тркало со ам...


123 МКД
или предлог цена
Вчера 08:38Citroen C3 Cabrio Kabriolet

Citroen C3 Pluriel , Kabriolet so 4 sedista 2008god Full opema...


3.100 €
или предлог цена
Виница

Автомобили

Вчера 06:20Harley-Davidson Elektra Glide Ultra Limited

Harley-Davidson Elektra Glide Ultra Limited 1700cm2 87hp Nadograden...


21.500 €
или предлог цена
27 мај 23:07Hyndai SantaFe 2.2 CRDI

Santa Fe 4x4 2.2 CRDI . 200 ks. 2016 g so 162.000 km. Kupena od Mk- S...


22.050 €
или предлог цена
- 0 % Попуст
22.150 €
Виница

Автомобили

27 мај 23:07Citroer C5 HDI

Citroen C5 HDI so full oprema!!! kolata e kako nova poseduva najvisok...


8.300 €
или предлог цена
Виница

Автомобили

27 мај 20:43Honda mbx 125F

Motorot e vo odlicna vozna sostojba dobro socuvan na motoro se rabote...


600 €
или предлог цена
- 8 % Попуст
650 €
27 мај 19:45BMW M140i xDrive Automatik 2020god

BMW M140i xDrive Automatik Special Edition 40000km Proizvedeno 02 ...


33.500 €
или предлог цена
Виница

Автомобили

27 мај 18:27AUDI A6 3.0TDI 204KS QUATTRO 11g

Kolata e vo top sostojba bez nikakvi zabeleski BEZ ZAMENI


16.500 €
или предлог цена
Виница

Автомобили

27 мај 18:27BMW za delovi E46

Delovi za E46 Za kontakt 078718272


По Договор
или предлог цена
Виница

Останато

27 мај 16:45Ford Fiesta 1.6D

kolata e registrirana cela godina.


1.500 €
или предлог цена
Виница

Автомобили

27 мај 16:24Bravi za Suzuki GSR600

komplet brava za palenje so kapace za rezervar so org kluc


27 мај 16:24Seat Leon

Se prodava seat leon 2.0TDI kolata e vo extra sostojba bez zabeleski...


4.799 €
или предлог цена
Виница

Автомобили

27 мај 16:24Rial 16 5x112

Prodavam 4 bandasi rial 16 5x112


27 мај 16:07Kombajn Mc kormic

Kombajn uvoz ch ispraven ne go raboteme taka stoe


2.500 €
или предлог цена
27 мај 15:42Kombajn fahr

Se prodavati 2kombajni fahr m600 i fahr M88 ispravni garazirani


1 €
или предлог цена
27 мај 15:42Mazda CX-7 2.2 Dizel 4X4

Voziloto e vo odlicna sostojba Nema nikakva maana Servisirano pred ...


10.300 €
или предлог цена
Виница

Автомобили

27 мај 15:05Lev stop Toyota Yaris 3 vrati, 2009g

078-213-333 078-669-666 078-393-313 Испорака по карго до сите гр...


По Договор
или предлог цена
27 мај 13:21Страна 1 од 117

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам