1192 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

CLS 320 FACELIFT

Mercedes CLS 320 FACELIFT pali vozi Odlicen


8.999 €
или предлог цена
02 јун 10:04Промовирано

BMW 520d X-DRIVE

Se prodava BMW 520d x-drive. M-paket Proizvedeno 2014 godina. 240.000...


24.000 €
или предлог цена
Денес 17:07Промовирано

Reno scenik 1.5 dci 2011god

Socuvan reno scenik 1.5 dci moze zamena za pomala kola, so ful oprema...


5.300 МКД
или предлог цена
04 јун 21:18Промовирано

Golf 5 2.0tdi Zamena za Golf 6 2.0tdi

Golf 5 2.0 tdi Remapiran 170ks Sport line oprema Klima folii Ate...


5.200 €
или предлог цена
Денес 17:50Fiat Punto 1.9 JTD

Fiat Punto 1.9 JTD 2001 God vo odlicna sostojba Klima ladi Perfekno ...


1.450 €
или предлог цена
Денес 17:19BMW 520d X-DRIVE

Se prodava BMW 520d x-drive. M-paket Proizvedeno 2014 godina. 240.000...


24.000 €
или предлог цена
Денес 17:07Fiat Bravo 1.9 Multijet

Се продава Фиат Браво 2007 1.9 110kw (150ks) Multijet -Направен мал с...


3.750 €
или предлог цена
- 1 % Попуст
3.800 €
Денес 15:20BMW 320D E90 2007

BMW E90 320D 177HP 2007G VO ODLICNA SOSTOJBA REG CELA GODINA SO VISOK...


6.800 €
или предлог цена
Денес 15:14BMW 640D M SPORT

BMW 640D 2012 GODINA GRAN COUPE M PAKET FABRICKI OPREMA IMATE VO SLIK...


45.000 €
или предлог цена
Денес 15:14BMW 730D F01

Bmw 730d F01 Doneseno od svajcarija.so servisna istorija pravena na n...


18.399 €
или предлог цена
Денес 14:42Mercedes C220 2004 redizajn

Se prodava mercedes c220 2004 godina redizajn 150ks registriran servi...


4.600 €
или предлог цена
Денес 14:41FIAT-BRAVO 1.9-MultiJet 110 kw

Se Prodava Fiat Bravo 1.9 M-Jet.. 110kw.150-ks.. ...


5 €
или предлог цена
Денес 14:40Bmw 1 f20 sport 116d twin turbo

Se prodava bmw 1 f20 sport verzija 116d Odlicno socuvano bez vrakja...


1 €
или предлог цена
Денес 14:28AUDI A3 2.0TDI 8V 2008

Audi A3 2.0tdi 8v 2008god vo sobrajkna Manuel so 6brzini Reg do 6m...


5.700 €
или предлог цена
Денес 14:23VW POLO TDI BLUEMOTION!!! 2013/12 EURO 5 PERFEKTNA SOSTOJBA

BLUEMOTION EURO 5!!! NAJ EKONOMICEN MOTOR NA VW 4L NA 100KM I MN...


6.400 €
или предлог цена
- 6 % Попуст
6.800 €
Денес 14:14Ford escort 1.8 dizel 95g Pali vozi Novi gumi

Se PRODAVA ford escort 1.8 dizel pominata reg prevod odma cena 700e i...


700 €
или предлог цена
Денес 14:08FORD ESCORT 1.3 BENZIN PLIN ATEST

Se PRODAVA MOZE I zamena cena za kesh 500e za povejke info na 0789386...


500 €
или предлог цена
- 23 % Попуст
650 €
Денес 14:08Fiat 1100 vo restarvacija so site delovi

Prodavam Fiat 1100 so poveketo delovi ima motor, menjac, enterier i o...


По Договор
или предлог цена
Денес 13:48Delovi za Yugo Koral 45 Zastava

Javete se ili pisete na viber


По Договор
или предлог цена
Денес 13:48Delovi za Ford Sierra

prodavam delovi za Ford Sierra


По Договор
или предлог цена
Денес 13:48СЕ ПРОДАВА Seat Leon

Realni kilometri provereni zelen karton novi Vredestein zimni gumi,se...


15.300 €
или предлог цена
Денес 13:00AUDI A5

2.7 Motor Smeneto ulje vo motor i menjach+ site filtri Registracija d...


9.800 €
или предлог цена
Денес 13:00FIAT PUNTO 1.4 AVTOMATSKI MENUVAC UVOZ OD SVAJCARIJA

FIAT PUNTO 1.4 BENZIN 57 KW AVTOMATSKI MENUVAC 2012 GODINA UVOZ O...


5.900 €
или предлог цена
Денес 13:00Golf 6 Team

Uvezen od Germanija pred 6god vo perfektna sostojba Najvisoko nivo ...


По Договор
или предлог цена
Денес 12:58Alfa Romeo 147 1.9jtdm 120ks 2007

cena za kes 1.9jtdm 120ks 2007god najubaviot 8ventilski motor Reg...


3.000 €
или предлог цена
Денес 12:53Солидна Алфа

Продавам домаќински возена, редовно сервисирана и одржавана 156ка, ко...


1.800 €
или предлог цена
- 5 % Попуст
1.900 €
Денес 12:41OPEL SINTRA SO PLINSKI URED

Se prodava Opel Sintra registrirana do 9mesec so zelen karton, 4 novi...


1.600 €
или предлог цена
Денес 12:40Opel zafira 1.9cdti

Manuel so 6 brzini 6+1 74kw Smenti zadni diskovi plocki novi so fa...


3.250 €
или предлог цена
- 11 % Попуст
3.650 €
Денес 12:14BMW X1 2.0 d xdrive

BMW X1 2.0D 190 ks XDRIVE X LINE 8G AUTOMATIC - 171000 km - 2017 prv...


23.900 €
или предлог цена
Денес 12:00Ford Fiesta 1.4 Benzin 2008 Godina

Se prodava ford Fiesta 1.4 Benzin 2008 Godina vtor gazda realni 162 6...


2.950 €
или предлог цена
- 2 % Попуст
2.999 €
Денес 11:57Mercedes Ml 320 CDI

(Amortizacijata ne e na jastuci) -Full oprema -Smeneto ulje na me...


1 €
или предлог цена
Денес 11:42ALFA ROMEO 159 1.9JTD 120HP 8V REGISTRIRANA TOP SOSTOJBA

Alfa romeo 159 1.9JTDm 8V 120hp 88kw 2005 godina uvezena 2015 godina,...


3.500 €
или предлог цена
Денес 11:38Ford Focus 1.8 tdci

INFO NA 071 305 740 FORD FOCUS 1.8TDCI 2003G 101KS ODLICEN ZA POCET...


1.950 €
или предлог цена
- 13 % Попуст
2.250 €
Денес 11:30OPEL MERIVA 1.7

Se prodava opel meriva 1.7 dizel registrirana do maj 2024 Kolata e vo...


1.900 €
или предлог цена
- 5 % Попуст
2.000 €
Денес 11:17Opel Antara 2.2 dizel 2013g. Zamena

Opel Antara 2013 godina vo kniska, registrirana cela godina do 24.03....


9.600 €
или предлог цена
- 13 % Попуст
11.000 €
Денес 11:03Nissan Primera 2.0

Kolata e vo dobra sostojba registrirana Povejke info na broj


1.100 €
или предлог цена
Денес 10:59Mercedes c220 w204 2010godina

Mercedes c220 w204 2010godina 4novi gumi pireli Kompletno servisi...


9.800 €
или предлог цена
Денес 10:34Golf V 2.0 TDI

Golfot e vo odlicnaa sostojba za godinite e dosta zacuvan Donesen Od ...


3.450 €
или предлог цена
Денес 10:22Audi A4 2.0 TDI Full Oprema Registrirana

Kolata e vo odlicna sostojba,kompletno ispravna,so 220000 km.Registra...


8.800 €
или предлог цена
Денес 10:06OPEL CORSA 1,2 LPG 2012 - AC Avto Alex Veles

Se prodava : Opel Corsa 1,2 LPG 2012 - 179.800 km - realni - serv...


4.890 €
или предлог цена
Денес 09:13FIAT DOBLO 1,9 JTD-2006-A.C. Avto Alex

а.ц авто алех велес во соработка со иуте кредит ви нуди можност за ку...


3.290 €
или предлог цена
Денес 09:13OPEL MERIVA 1,4 GPL A.C. Avto Alex

а.ц авто алех велес во соработка со иуте кредит ви нуди можност за ку...


3.780 €
или предлог цена
Денес 09:13Peugeot 308 1.6 HDi 68kw 2011

🔹Peugeot 308🔹 1.6HDI 68kw/92ps 2011god Servisiran Registrirano cela...


6.200 €
или предлог цена
Денес 09:06Страна 1 од 30

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам