4716 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

VW Passat Variant Comfortline 2.0 TDI BMT

Uvoz Germanija / Plateno se do registracija Poveke info za voziloto ...


14.000 €
или предлог цена
Виница

Автомобили

Вчера 13:55Промовирано

Kawasaki Versys 650

Kawasaki Versys 650 -2011 godina Motorot e vo super sostojba bez nitu...


5.890 €
или предлог цена
Вчера 20:57Промовирано

VW UP 1.0 75HP 66.000 KM

Возилото е регистрирано до 07/2023, оригинални киломтери со сервисна ...


6.200 €
или предлог цена
- 5 % Попуст
6.500 €
Виница

Автомобили

Вчера 13:00Промовирано

Alfa Romeo 166

Se prodava Alfa Romeo 166 2.4 20v 129kw 175ks Od oprema poseduva: ...


2.999 €
или предлог цена
Виница

Автомобили

Вчера 21:42Kawasaki Versys 650

Kawasaki Versys 650 -2011 godina Motorot e vo super sostojba bez nitu...


5.890 €
или предлог цена
Вчера 20:57Bandasi za imt 533 539 mf

Za inf zvoni


1 €
или предлог цена
Вчера 20:56delovi za imt 533 539 540 542 mf 135 35

za inf zvoni


1 €
или предлог цена
Вчера 20:56Prodavam Fiat Marea 1.9TD

Prodavam Fiat Marea 1.9Turbo Diesel Kolata e so najvisoko nivo na o...


1.450 €
или предлог цена
Виница

Автомобили

Вчера 20:05Klapna za gas Renault Clio Megane Scenic

Isporaka do site gradovi vo Makedonija! Tel za kontakt 071-441-444


1 €
или предлог цена
Вчера 15:06  НОВ ОГЛАС

Pumpa visok pritisok MITSUBISHI Carisma Galant 1998-2005 1.8

Pumpa visok pritisok MITSUBISHI Carisma Galant 1998-2005 1.8 gdi Isp...


1 €
или предлог цена
Вчера 15:00  НОВ ОГЛАС

Pumpa visok pritisok Mitsubishi Space Wagon 2.4 GDI 150ks

Pumpa visok pritisok Mitsubishi Space Wagon 2.4 GDI 150ks 1998-2004 ...


1 €
или предлог цена
Вчера 14:48  НОВ ОГЛАС

Klapna za gas VW Golf V 2.0 170 ks

Isporaka do site gradovi vo Makedonija! Tel za kontakt 071-441-444


1 €
или предлог цена
Вчера 14:38  НОВ ОГЛАС

2015 AUDI A4 2.OTDI multitronic 150hp

Servisirana / registrirana do 12/2023 zelen karton Poveke info za vo...


14.400 €
или предлог цена
Виница

Автомобили

Вчера 13:592013 VW GOLF 7 1.6tdi 77kw BLUEMOTION euro5

Plateno se do registracija Poveke info za voziloto na: Tel 07092578...


11.500 €
или предлог цена
- 3 % Попуст
11.800 €
Виница

Автомобили

Вчера 13:592011 VOLVO V60 1.6d DRIVe

Uvoz Holandija / Plateno se do registracija Poveke info za voziloto ...


9.600 €
или предлог цена
Виница

Автомобили

Вчера 13:585700€ VW POLO 1.2 TDI 75KS 2010 BLUEMOTION EURO 5

Uvoz Holandija / Plateno se do registracija Poveke info za voziloto ...


5.700 €
или предлог цена
Виница

Автомобили

Вчера 13:58VW Passat Variant Comfortline 2.0 TDI BMT

Uvoz Germanija / Plateno se do registracija Poveke info za voziloto ...


14.000 €
или предлог цена
Виница

Автомобили

Вчера 13:55VW TIGUAN 2.0 TDI 2017 BLUEMOTION

Возилото е регистрирано со зелен картон до 09/2023 година, оригинални...


21.500 €
или предлог цена
Виница

Автомобили

Вчера 13:00VW UP 1.0 75HP 66.000 KM

Возилото е регистрирано до 07/2023, оригинални киломтери со сервисна ...


6.200 €
или предлог цена
- 5 % Попуст
6.500 €
Виница

Автомобили

Вчера 13:00Gumeni GUSENICI ZA BAGERCE

400x72.5RX70 DIMENZIJA


Вчера 11:48  НОВ ОГЛАС

Golf 5 plus 1.9

Golf 5+ 1.9 105ks registrirana do 7 mesec 17 bandasi so letni gumi...


4.700 €
или предлог цена
Виница

Автомобили

Вчера 11:08Passat B7 2012 god

Se prodava : Passat B7 1.6 77 kW / 105ks registrirana do 01/2024 ...


9.000 €
или предлог цена
- 2 % Попуст
9.200 €
Виница

Автомобили

Вчера 10:55MERCEDES MIKSER 3 OSOVINEC

Mercedes ATEGO TRI OSOVINES SO 7 KUBIKA BURE LIPKER 2628


18 €
или предлог цена
Виница

Камиони

Вчера 10:07  НОВ ОГЛАС

MERLO 3016 ROTO.

Se Prodava MERLO 3t ROTO 16metri.2002god.7200sati.PERKINS MOTOR 4 kli...


Вчера 10:04MIKSER PUMPA CIFA 28M IVECO TRAKKER

Se prodava Iveco TRAKKER 440 2006god 300000km CIFA 28M PLUS BURE 9M...


Вчера 10:04Aluminumski rampu

Rampi za utovar .dolzina 2.m .3m. 3.5m 4.m od 2tona do 12tona nosivos...


Вчера 10:03MERCEDES GLE 350 COUPE AMG 2017 god

Mercedes GLE 350 AMG COUPE 2018 godina Panorama , led , distronik ...


59.500 €
или предлог цена
- 2 % Попуст
61.000 €
Виница

Автомобили

Вчера 09:44PORSCHE CAYENNE 3.0 dizel 245 ks

- PORSCHE CAYENNE - 3.0 Diesel 180kw(245ks) - proizvodstvo 20...


28.000 €
или предлог цена
Виница

Автомобили

Вчера 09:44AUDI Q5 S - Line 3.0 tdi 240 ks LED AVTOMATIK

- AUDI Q5 S-LINE LED AVTOMATIK - QUATRO 4X4 - 3.0 tdi 176 k...


15.500 €
или предлог цена
Виница

Автомобили

Вчера 09:44VW POLO 1.6 tdi 75 ks 2010 godina

VW POLO - Euro 5 -1.6 TDI 55 kw / 75ks -Godina na proizvo...


5.950 €
или предлог цена
Виница

Автомобили

Вчера 09:44W GOLF 6 1.6 tdi 105 ks 2011 godina

VW GOLF 6 - Euro 5 -1.6 TDI 77 kw / 105 ks -2011 Godina...


6.850 €
или предлог цена
- 5 % Попуст
7.200 €
Виница

Автомобили

Вчера 09:44VW GOLF 6 1.6 tdi 77kw/ 105 ks 2010 god.

VW GOLF 6 euro 5 1.6 tdi 77 kw 105 ks proizveden 11.2009 godina p...


7.450 €
или предлог цена
Виница

Автомобили

Вчера 09:44VW PASSAT 2.0 tdi 140 ks 2013 godina

VW PASSAT B7 -2.0 TDI 140ks -Godina na proizvodstvo 2013 -...


8.800 €
или предлог цена
- 2 % Попуст
8.950 €
Виница

Автомобили

Вчера 09:44VW GOLF 6 HIGH LINE 2.0 tdi 140 ks 4 motion 4x4 2.0

VW GOLF 6 HIGH LINE 4 MOTION 4 x 4 2.0 tdi 103 kw / 140 ks PROIZ...


8.100 €
или предлог цена
Виница

Автомобили

Вчера 09:43PEUGEOT 308 1.6 hdi 85 kw/115 ks

Peugeot 308 1.6hdi 2014 godina proizvodstvo 85 kw / 115 ks Oprema:...


9.400 €
или предлог цена
- 1 % Попуст
9.500 €
Виница

Автомобили

Вчера 09:43VW GOLF 7 1.6 tdi 110 ks 6 brzini 135.000 kilometri

VW Golf VII 1.6 tdi bluemotion 81kw /110ks 135.000 kilometri Uvezen...


11.850 €
или предлог цена
Виница

Автомобили

Вчера 09:43AUDI A3 sportback LED 2.0 tdi 150 ks

AUDI A3 SPORTBACK LED/NAVI KOZEN SALON 2.0 tdi 110 kw /150 ks 20...


13.200 €
или предлог цена
Виница

Автомобили

Вчера 09:43Seat ibiza 1.2 2007 plateni site davacki do registracija

Seat ibiza 1.2 2007 pogodna za pocetnik uvezena so vozenje plateni si...


3.300 €
или предлог цена
Виница

Автомобили

Вчера 09:42Opel corsa c moze proverka kade saka te realni 111.000 km

Opel corsa c 1.0 benz 2005 klimatronik facelift pogodna za pocetnik u...


2.300 €
или предлог цена
Виница

Автомобили

Вчера 09:42Tam

Se prodava avtobus tam kompletno sreden so novi gumi


2.100 €
или предлог цена
Виница

Автобуси

Вчера 09:10Delovi za Opel Frontera 2.0

Se prodava glava za motor za opel frontera 2.0 benzin,alanser,alterna...


1 €
или предлог цена
Виница

Автомобили

Вчера 09:10  НОВ ОГЛАС

UAZ 469

Se prodava uaz 469 na dzipot ima benzin motor so nego ima motor merce...


1.900 €
или предлог цена
Виница

Автомобили

Вчера 09:07Delovi za BMW f10

Delovi za bmw f10


1 €
или предлог цена
Вчера 08:35Страна 1 од 118

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам