77 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

Restoranska oprema

Prodavam inventar od restoran Eko hauba za ventilacija 250x100 (500 ...


1 МКД
или предлог цена
01 јун 10:33Astro ,Kiko,Brio250 zrno spremni

Se prodava Astro 1000evr Kiko 1000 evr Brio 250 komplet so citaci m...


10 €
или предлог цена
29 мај 18:00Kafe

Se prodava aparat za kafe GAGGIA ITALIANSKA SOCUVANO


300 €
или предлог цена
26 мај 08:16Pribor lazici, viluski, nozevi, drveni daski

Prodavam Nozevi 150 - 35 den Viluski 100 - 35 den Lazici 50 - 35 den...


25 МКД
или предлог цена
26 мај 07:21Opremnina od Cafe Bistro

Se prodava cela opremnina od Cafe Bistro: - Kujna - rabotna masa-gra...


1 €
или предлог цена
25 мај 22:44Фритеза friteza fritezi фритези професионални

Професионални фритези за ресторани и сендвичари со различни големини,...


1 €
или предлог цена
25 мај 20:51Гиро, giro, донер, doner

Професионални плински апарати за гиро или донер. 2 модели, со или бе...


1 €
или предлог цена
23 мај 19:30Toster, friteza, palacinki, vafli, giro тост фритеза гиро

Професионални (индустриски) тостери, фритези, апарати за вафли, палач...


1 €
или предлог цена
23 мај 19:30Професионални садови за храна

Димензија: 25x30 cm, длабочина 10 cm, Изработени од инокс


900 МКД
или предлог цена
23 мај 18:13toster golem тост тостер индустриски

Професионални двојни тостери за сендвичари, ресторани со 1 година гар...


По Договор
или предлог цена
22 мај 16:05Friteza fritezi pomfrit Фритеза фритези струја и плин

Професионални фритези за ресторани и сендвичари со различни големини,...


1 €
или предлог цена
22 мај 16:05Vitrina za prehrandbena induatrija

Vitrinata e polovna, pred godina dena e smenet motorot i si raboti pe...


250 €
или предлог цена
19 мај 13:19Pecka za pici

Peckata e malce koristena,na struja, na dva sprata, staveni se termos...


300 €
или предлог цена
16 мај 21:38Држач за корнети за сладолед

Се продава држач за корнети за сладолед во исправна состојба. За пов...


30 €
или предлог цена
10 мај 18:05Razladni uredi

Prodavam razladni uredi za odrzavanje do -5 moze I kompenzacija za ko...


1 €
или предлог цена
07 мај 10:36Citac na pari / VALIDATOR za kafemat / kafemati

Se prodavat novi citaci za pari model bv20 za knizni pari. Citacite s...


135 €
или предлог цена
03 мај 16:39Kafemat / Kafemati Brio 250

Se prodava kafemat Brio 250 so melnica vo odlicna sostojba. Kafemato...


500 €
или предлог цена
03 мај 16:38KAFEMATI REZERVNI DELOVI PRODUKTI SE NA EDNO MESTO

Se prodavaat vending kafemati so melnica i instant (ASTRO, KIKKO, KIK...


350 €
или предлог цена
03 мај 16:38Трофазен решо за готвење со простор

Иноксен некористен трофазен решо


1 €
или предлог цена
27 апр 15:14Иноксен Длабок Садопер со голема чешма

Мултифункционална квалитетна батерија. Полица испод


1 €
или предлог цена
27 апр 14:38Садопер со работна маса и фиоки

Со можност на додавање полици испод


1 €
или предлог цена
27 апр 14:21Иноксна работна маса

Со можност на додавање полици испод


1 €
или предлог цена
27 апр 14:20Иноксна работна маса со фиоки

Со можност на додавање полици испод


1 €
или предлог цена
27 апр 14:13Миксер за бариста

Мало користен, квалитетна марка


1 €
или предлог цена
27 апр 14:10Замрзнувач за длабоко, мал

3 фиоки, Скоро нов


1 €
или предлог цена
27 апр 14:06Садопер со широка работна маса

Има испод место за мал фрижидер или мебл. Скоро нов


1 €
или предлог цена
27 апр 14:01Мелница за кафе

Користена 1 месец


1 €
или предлог цена
27 апр 13:59Вертикален замрзнувач за длабоко замрзнување

Редовно одржаван. Има повеке полици


1 €
или предлог цена
27 апр 13:57Хоризонтален фрижидер со работна маса

Неколко месеци стар. Одлична состојба


1 €
или предлог цена
27 апр 13:53Изложбена витрина

Нова


1 €
или предлог цена
27 апр 13:48Расхладна витрина

Стара година дена, во добра состојба. Се отвара и од предна страна


1 €
или предлог цена
27 апр 13:46Умивалник со работна маса и додаток за ѓубре или депоратор

Одлична состојба, неколко месеци користена.


1 €
или предлог цена
27 апр 13:40Вертикален фрижидер

Во одлична состојба, редовно одржаван. Можност за додавање повише пол...


1 €
или предлог цена
27 апр 13:33Pecka za kokoski-kokoshki HARDT INFERNO

Hardt inferno profesionalna pecka za pecenje kokoshki kako nova na pl...


1 МКД
или предлог цена
24 апр 03:30vafli, babl, bubble waffle, vafla, бабл

Професионални палачинкари за вафли, различни форми, одличен квалитет ...


1 €
или предлог цена
19 апр 23:47hot dog хот дог, hotdog virsli virsla

Професионални машини за подготовка на хот дог - hot dog • Иноксен...


1 €
или предлог цена
29 мар 22:09Empero Mikser za testo, shlag, fondan, krem…

Se prodava profesionalen mikser od firmata Empero so tri matalki kori...


2.000 €
или предлог цена
26 фев 16:41Inoks rosfraj, rosvajt, HACCP, restorani, inox, pekara

Изработка на севкупен асортиман за прехранбена индустрија, се на едно...


По Договор
или предлог цена
06 дек 17:46SE PRODAVAAT POVOLNO APARATI ZA VO KUJNA

KONTAKT 071305565 DVE ITALIJANSKI VITRINI STAKLO OD 4 STRANI 65x200 ...


20.000 МКД
или предлог цена
17 ное 13:32Inoks oprema za restoran pekara sendvicara

Комплетна опрема од инокс за опремување на кујни на сите видови угост...


1 €
или предлог цена
08 ное 21:13Страна 1 од 2

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам