626 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

Arena Computer сервис за компјутери

💡Arena Computer прави услуги и поправки на секоја марка и модел на д...


1 МКД
или предлог цена
29 мај 22:59Промовирано

Gaming Adapter za laptop

Novi adapteri za gaming laptopi. Nad 60 Modeli na adapteri, Origina...


1 €
или предлог цена
30 мај 00:09Промовирано

Imac Apple i Watch Apple Ultra za Samo 2.000€ Fix

Imac Apple i Watch Apple Ultra za Samo 2.000€ Fix Imac 2021 Proces...


2.000 €
или предлог цена
Чаир / Скопје

Десктоп компјутери

Денес 02:01  НОВ ОГЛАС

Epson wf2630

Prodavam Epson wf 2630, neispraven. Tel. 076 424 571


1.500 МКД
или предлог цена
Вчера 17:51Lenovo -Think Centre Edge +Monitor 17-wireles

Prodavam mnogu malku upotreben kompjuter so slednive dodatoci i karak...


200 €
или предлог цена
Чаир / Скопје

Десктоп компјутери

Вчера 11:56prodavam procesor ram i maticna ploca

procesor e5-2667 v2 cores 8 / 16 threads base frequency 3.30 GHz ...


13.500 МКД
или предлог цена
- 4 % Попуст
14.000 МКД
Вчера 11:43Продавам office/web PC

Продавам десктоп за сурфање и канцелариска работа, дуал кор Intel Cel...


5.300 МКД
или предлог цена
- 7 % Попуст
5.700 МКД
Чаир / Скопје

Десктоп компјутери

30 мај 20:04Gaming llaptop Acer Nitro 5 16,5”

Llaptopot e skoro kako nov mnogu malku koristen za poveke informacii ...


32.000 МКД
или предлог цена
30 мај 16:46Gaming PC intel core i7

Motherboard ASRock H87 Pro4 4th Generation Intel® Core™ i7-4770...


350 €
или предлог цена
30 мај 15:06Gaming Adapter za laptop

Novi adapteri za gaming laptopi. Nad 60 Modeli na adapteri, Origina...


1 €
или предлог цена
30 мај 00:09Лаптоп ТАСТАТУРИ

💻⌨️ Лаптоп ТАСТАТУРИ ⌨️💻 ✅Голем избор на лаптоп тастатури. ✅Прода...


1 МКД
или предлог цена
29 мај 22:59Сервис за персонални компјутери и лаптопи

🔷Ви се расипа лаптопот? 🔷Не се вклучува Вашиот компјутер? 🔷Не мо...


1 €
или предлог цена
Чаир / Скопје

Останато

29 мај 22:59MacBook Pro Mid 2009 VENTURA

LAPTOP MacBook pro 15.6 MID 2009 8GB ram, Graphics Nvidia 9400M 25...


220 €
или предлог цена
Чаир / Скопје

Лаптоп компјутери

29 мај 22:59Arena Computer сервис за компјутери

💡Arena Computer прави услуги и поправки на секоја марка и модел на д...


1 МКД
или предлог цена
29 мај 22:59ЕКРАНИ ЗА ЛАПТОП - EKRANA PËR LLAPTOP

🔵 ЕКРАНИ ЗА ЛАПТОП - EKRANA PËR LLAPTOP🔵 🟥Голем асортиман на ек...


11 МКД
или предлог цена
29 мај 22:58Golem asortiman na ekrani za laptop

🔹🔷НЕ ЛУТАЈ, НИЕ ИМАМЕ РЕШЕНИЕ🔷🔹 🟥Голем асортиман на екрани за...


3.000 МКД
или предлог цена
29 мај 22:58MENUVAM GeForce RTX 3060

Menuvam Ge Force RTX 3060 za ASUS ili Sapphire RX6700xt


28 мај 22:19ASUS PRIME X-370 PRO

Prodavam maticna ploca, ASUS prime X-370 pro, ne koristena


4.800 €
или предлог цена
27 мај 19:18Prodavam monitor 19 inc

Prodavam monitor 19 inc


1.800 МКД
или предлог цена
26 мај 11:01Ram Memory 4GB DDR3

Ram Memory 4GB DDR3 1600MHz Ram Memory 4GB DDR3 1333MHz Рам Мемор...


600 МКД
или предлог цена
25 мај 14:54RAM 8 GB DDR3 1600MHz

RAM 8 GB DDR3 PC3L 1600 MHz RAM 8 GB DDR3 PC3 1600 MHz RAM 8 GB...


1.200 МКД
или предлог цена
25 мај 14:54Ram Memory 8GB DDR3 1600MHz Low Voltage

SODIMM Notebook Memory ELPIDA 8GB DDR3 1600MHz Low Voltage


1.200 МКД
или предлог цена
- 20 % Попуст
1.500 МКД
25 мај 14:54Lenovo Tab m10 Hd

New


По Договор
или предлог цена
Чаир / Скопје

Таблети

23 мај 17:15ASUS TUF GEFORCE 3080 10GB (graficka)

ASUS TUF GEFORCE 3080 10GB (graficka) 690 euro garancijа 1 godina ...


550 €
или предлог цена
Чаир / Скопје

Десктоп компјутери

23 мај 17:02Kingston 8GB SDRAM DDR4

Kingston 8GB SDRAM DDR4 2133 Kingston 8GB SDRAM DDR4 2666


1.300 МКД
или предлог цена
23 мај 14:07ASUS GeForce RTX 3060 za RX 6700

MENUVAM GeForce RTX 3060 za RX 6700, kartickata e nova vo kutija, ne...


21 мај 13:35SSD 512GB SAMSUNG 6Bbps i ram DD3 Sodimm 12800s

Ssd 512 samsung 6.0gbps brzina 1x ram 2gb ddr3 sodim 12800s 1x ram 4g...


1 €
или предлог цена
20 мај 20:08HP toner

Продавам нови тонери оригинал HP 06A и 15X 06А 30 евра 15А 30 евра ...


20 мај 17:26Ram Memory DDR4 32 GB 3200 HMz

SODIMM Ram Memory DDR4 32 GB 3200 HMz Рам Меморија


6.000 МКД
или предлог цена
20 мај 13:17Ram Memory DDR4 16 GB 3200 HMz

Ram Memory DDR4 16 GB 3200 HMz


2.500 МКД
или предлог цена
20 мај 13:17Ram Memory 4GB DDR3 za Laptop

SODIMM Ram Memory 4GB DDR3 1600MHz i 1333 Рам Меморија


600 МКД
или предлог цена
20 мај 13:17Logitech C925e 1080p Business Webcam

Logitech C925e 1080p Business Webcam for Video Streaming Enhanced 10...


3.000 МКД
или предлог цена
20 мај 13:16Intel Core i7-4790 Processor

4th Generation Intel® Core™ i7 Processors Total Cores #4 Total Thre...


5.000 МКД
или предлог цена
20 мај 13:16DESKTOP HARD DISK 2TB

Seagate DESKTOP HDD 2TB SATA Capacity 2000GB 7200 rpm


2.000 МКД
или предлог цена
20 мај 13:16Samsung DVD/RW snimaci / снимачи za PC

Се продаваат користени, исправни Самсунг снимачи за ПЦ, следните моде...


400 МКД
или предлог цена
18 мај 22:07Napojuvanja za PC / напојувања за ПЦ

Се продава ново некористено напојување POWER BOX 700W со 24 пински ко...


1 МКД
или предлог цена
18 мај 19:49СОФТВЕРИ, ВИНДОВСИ, ПРОГРАМИ, АНТИВИРУСИ НА ПОВИК

МИКИ КОМПЈУТЕРИ ТЕЛ 078202985 ДОАЃАМ НА ПОВИК. БРЗА,ТОЧНА И ПРОФ...


По Договор
или предлог цена
16 мај 11:44MATICNI PLOCI,EKRANI ZA LAPTOPI,HARDISK,TASTATURI,POLNACI,DR

SERVIS ZA KOMPJUTERI I LAPTOPI MIKI TEL:078/202-985,070/965-995 Z...


По Договор
или предлог цена
16 мај 11:18Monitor монитор

Monitor tel za kontakt 070 818 350 riki


3.000 МКД
или предлог цена
15 мај 19:06iMac 20" 2009 VENTURA

iMac 20" Processor 2.66 Ghz Graphics Nvidia GeForce 9400 256 MB ...


200 €
или предлог цена
Чаир / Скопје

Десктоп компјутери

15 мај 17:26Лаптоп ТАСТАТУРИ

💻⌨️ Лаптоп ТАСТАТУРИ ⌨️💻 ✅Голем избор на лаптоп тастатури. ✅Про...


1 МКД
или предлог цена
15 мај 17:26PC za gaming

🟢🟢🟢SE PRODAVA🟢🟢🟢 Se prodava Pc mid level gaming pc kupen pre...


22.000 МКД
или предлог цена
Чаир / Скопје

Десктоп компјутери

14 мај 20:15Страна 1 од 16

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам