1196 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

Reno scenik 1.5 dci 2011god

Socuvan reno scenik 1.5 dci moze zamena za pomala kola, so ful oprema...


5.300 МКД
или предлог цена
01 јун 09:08Промовирано

CLS 320 FACELIFT

Mercedes CLS 320 FACELIFT pali vozi Odlicen


8.999 €
или предлог цена
02 јун 10:04Промовирано

Seat Altea 1.9 TDI

Seat Altea 1.9 TDI 77KW vo odlicna sostojba klimatronik ladi perfekno...


4.500 €
или предлог цена
Денес 09:28SEAT IBIZA 2010g, 159.000km - TOP SOSTOJBA

🔴 Cena: 2720eu SEAT IBIZA - top sostojba 1.2 benzin 2010 godina 1...


2.720 €
или предлог цена
- 6 % Попуст
2.900 €
Денес 00:29  НОВ ОГЛАС

Passat B6 2.0 Tdi 8v,Registriran so Zelen Karton

Vw Passat 2.0 Tdi 8V 2005 Godina Registriran so zelen karton 6tak M...


5.400 €
или предлог цена
Вчера 23:23  НОВ ОГЛАС

SEAT.LEON..1.9.TDI.2002.REG. VELES.CITAJ.OGLAS

Motor menjac karoserija odlicni gumi dobri 2001.vo kniska..registrira...


2.200 €
или предлог цена
Вчера 22:43  НОВ ОГЛАС

Seat Leon 1.6 Tdi 90Ks 2015 God

Seat Leon 1.6 Tdi Registriran servisiran pred edna nedela 2015 god s...


10.400 €
или предлог цена
Вчера 21:40Aveo

AVEO 2008 BENZIN PLIN A-test. Klima . Neuvezuvana kulena AutoMk. 2 ...


2.799 €
или предлог цена
Вчера 21:39Mazda 6 2.3 benzin plin

Kolata e vo solidna sostojba se prodava poradi zaminuvanje vo stranst...


2.500 €
или предлог цена
Вчера 21:39Се продава Peugeot Bipper 2010та година, 1.4HDI

Се продава Peugeot Bipper 2010та година, 1.4HDI, регистрирано до месе...


5.500 €
или предлог цена
Вчера 21:36  НОВ ОГЛАС

TOYOTA VERSO 1,6 BENZIN 2005

TOYOTA VERSO 1,6 BENZIN 81KW VOZILO EXTRA SOCUVANO ZAMENETO ULJE PR...


4.700 €
или предлог цена
Вчера 20:09  НОВ ОГЛАС

Ford C Max 1.8TDCi 2006

Ford C Max 1.8TDCi fordov motor Voziloto od oprema poseduva klima is...


2.600 €
или предлог цена
Вчера 19:47  НОВ ОГЛАС

Peugeot 107 1.0 50kw klima reg.04-24

Kolata e vo odlicna sostojba registrirana skoro cela godina +zelen ka...


3.400 €
или предлог цена
Вчера 18:56Opel astra 1.6 16v

Kolata e vo odlcna sostojba registrirana servisirana so 4 novi gumi s...


1.750 €
или предлог цена
Вчера 18:56  НОВ ОГЛАС

Ford focus 1.4 16v zetec

Karavan, vo odlicna sostojba so ogled na godiste.centralna brava, kli...


По Договор
или предлог цена
Вчера 18:20Солидна Алфа

Продавам домаќински возена, редовно сервисирана и одржавана 156ка, ко...


1.800 €
или предлог цена
- 5 % Попуст
1.900 €
Вчера 17:52Se prodava

Vo dobra sostojba,skoro novi gumi,klima,ima sitni karoseriski zabeles...


1.300 €
или предлог цена
Вчера 17:45  НОВ ОГЛАС

VW PASSAT CC 2.0 TDI R-LINE

Passat CC R-Line 2009 2.0 140ks Registriran 09.2023 Oprema: -Koma...


9.200 €
или предлог цена
Вчера 17:43SKODA ROOMSTER

Reg do 23 11 2023 Mal servis napraven pred 2000 km Golem servis tr...


4.800 €
или предлог цена
Вчера 17:41Ford escort 1.8 dizel 95g Pali vozi Novi gumi

Se PRODAVA ford escort 1.8 dizel pominata reg prevod odma cena 700e i...


700 €
или предлог цена
Вчера 17:37FORD ESCORT 1.3 BENZIN PLIN ATEST

Se PRODAVA MOZE I zamena cena za kesh 650e za povejke info na 0789386...


650 €
или предлог цена
Вчера 17:37FIAT PUNTO 1.9 JTD KLIMA SERVO ELEKTRIKA REG CELA GODINA

.


1.600 €
или предлог цена
- 90 % Попуст
16.000 €
Вчера 17:10Opel Zafira 2.2 DTI 7 sedista 2002 год

Продавам Опел Зафира 2002 година 2.2 DTI 7 седишта Реални Километр...


2.300 €
или предлог цена
Вчера 16:52Seat Leon 1.6TDi 110ks 81kw Matrix Full Oprema

Seat Leon 1.6TDi kupen 20.11.2014 Uvezen od Holandija vo 2021 godina ...


11.300 €
или предлог цена
Вчера 16:52Alfa romeo

Kolata e vo odlična sostojba so full oprema 1.9 jtdm se funkcionira n...


3.000 €
или предлог цена
Вчера 16:44IBIZA 1.4 TDI REG cela god ODLICNA SOSTOJBA

Ibizata e vo odlicna sostojba so ful oprema i istata e vo funkcija im...


3 €
или предлог цена
Вчера 15:42  НОВ ОГЛАС

Citroen c3

2013 godina celosno socuvan


5.500 €
или предлог цена
Вчера 14:54VW POLO TDI EURO5!!! 2013/12 BLUEMOTION!!! PERFEKTNA SOSTOJB

BLUEMOTION EURO 5!!! NAJ EKONOMICEN MOTOR NA VW 4L NA 100KM I MN ...


6.400 €
или предлог цена
- 7 % Попуст
6.900 €
Вчера 14:03  НОВ ОГЛАС

VW POLO TDI BLUEMOTION!!! 2013/12 EURO 5 PERFEKTNA SOSTOJBA

BLUEMOTION EURO 5!!! NAJ EKONOMICEN MOTOR NA VW 4L NA 100KM I MN...


6.400 €
или предлог цена
- 6 % Попуст
6.800 €
Вчера 13:57VW GOLF 4 1.6i CIST BENZIN 1 GAZDA PERFEKTNA SOSTOJBA 1999G

VW GOLF 4 1.6i CIST BENZIN 1999GOD REGISTRIRAN DO 12.2023 OPREMA...


1.550 €
или предлог цена
Вчера 13:36BMW 120 M-pack

Se prodava zacuvano vozilo ,navremeno odrzuvano ,smeneto filteri i...


4.300 €
или предлог цена
Вчера 13:35WOLKSVAGEN POLO 1.4TDI 2007GOD REG MAX ZACUVANO

WOLKSVAGEN POLO 1. 4TDI 2007GOD REG SERVISIRANO REALNI 256000KM CENA ...


3.500 €
или предлог цена
Вчера 13:32ALFA ROMEO 159 1.9JTD 120HP 8V REGISTRIRANA TOP SOSTOJBA

Alfa romeo 159 1.9JTDm 8V 120hp 88kw 2005 godina uvezena 2015 godina,...


3.500 €
или предлог цена
Вчера 13:30Toyota Aygo

Se prodava Toyota Aygo 1.0,2007 godina,benzin,registrirana do mart 20...


3.200 €
или предлог цена
Вчера 13:09BMW 640D M SPORT

BMW 640D 2012 GODINA GRAN COUPE M PAKET FABRICKI OPREMA IMATE VO SLIK...


45.000 €
или предлог цена
Вчера 13:00СЕ ПРОДАВА Seat Leon

Realni kilometri provereni zelen karton novi Vredestein zimni gumi,se...


15.300 €
или предлог цена
Вчера 13:00BMW 320D E90 2007

BMW E90 320D 177HP 2007G VO ODLICNA SOSTOJBA REG CELA GODINA SO VISOK...


6.800 €
или предлог цена
Вчера 13:00BMW 730D F01

Bmw 730d f01 Doneseno od svajcarija. Reg Na MK TABLI So zelen karto...


18 €
или предлог цена
Вчера 12:47E280 Avantgarde

Mercedes E-Class E280 avantgarde 2006 Година Регистрирана до 07/202...


5.900 €
или предлог цена
- 3 % Попуст
6.100 €
Вчера 12:25RENAULT MEGANE 1.5DCI 2011GODINA

RENAULT MEGANE 1.5DCI 80KW 109KS 2011GODINA FULL OPREMA NAVIGACIJA 6 ...


4.600 €
или предлог цена
Вчера 12:17CITROEN C3 1.4HDI 2010GODINA

CITROEN C3 1.4 HDI 50KW 2010GODINA FULL OPREMA KLIMA BORD KOMPJUTER N...


4.700 €
или предлог цена
Вчера 12:17SEAT LEON 1.6TDI 105KS 2010GODINA FACELIFT

SEAT LEON 2010GODINA 1.6TDI 77KW 105KS FACE LIFT COPA MODEL FULL OPR...


6.200 €
или предлог цена
Вчера 12:17Страна 1 од 30

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам