Кавадарци
                   
1007 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

Ford Focus 1.6 Diesel Uvoz

Se prodava Ford focus 1.6, proizvedena 07.2012 so prva registracija 0...


7.100 €
или предлог цена
- 2 % Попуст
7.250 €
Кавадарци

Автомобили

27 мај 12:22Промовирано

VW GOLF 6 2.0 HIGHLINE

VW GOLF 2.0 81KW 110KS UVOZ HOLANDIJA FULL OPREMA CENA PO DOGOVOR


По Договор
или предлог цена
- 100 % Попуст
7 €
Кавадарци

Автомобили

30 мај 10:57Промовирано

VW CADDY 1.6 TDI 2012

VW CADDY 1.6 TDI 2012 perfektna sostojba eu kuka novi gumi dva kl...


6.400 €
или предлог цена
Кавадарци

Автомобили

Вчера 14:34Промовирано

FORD FOCUS C-MAX 1.6 TDCI 90KS (TITANIUM)

FORD FOCUS C-MAX 1.6 TDCI 90KS (TITANIUM) -GODINA NA PROIZVODSTVO:(2...


По Договор
или предлог цена
Кавадарци

Автомобили

Денес 10:05FORD FOCUS 1.6 TDCI 116KS (TITANIUM) NAVI/EURO5

FORD FOCUS 1.6 TDCI 116KS (TITANIUM) NAVI/EURO5 -GODINA NA PROIZVODS...


По Договор
или предлог цена
Кавадарци

Автомобили

Денес 10:05PEUGEOT 207 1.6 HDI 90KS FACELIFT

PEUGEOT 207 1.6 HDI 90KS FACELIFT -GODINA NA PROIZVODSTVO:(2009)GOD;...


По Договор
или предлог цена
Кавадарци

Автомобили

Денес 10:05FORD FIESTA 1.4 TDCI 70KS (TITANIUM)

FORD FIESTA 1.4 TDCI 70KS (TITANIUM) -GODINA NA PROIZVODSTVO:(2011)G...


По Договор
или предлог цена
Кавадарци

Автомобили

Денес 10:05FIAT DOBLO 1.9 MULTIJET 120KS (MAKSI)

FIAT DOBLO 1.9 MULTIJET 120KS (MAKSI) -GODINA NA PROIZVODSTVO:(2006)...


По Договор
или предлог цена
Кавадарци

Автомобили

Денес 10:04FORD FOCUS 1.6 TDCI 109KS (TITANIUM) EURO5

FORD FOCUS 1.6 TDCI 109KS (TITANIUM) EURO5 -GODINA NA PROIZVODSTVO:(...


По Договор
или предлог цена
Кавадарци

Автомобили

Денес 10:04OPEL CORSA 1.3 CDTI 75KS

OPEL CORSA 1.3 CDTI 75KS -GODINA NA PROIZVODSTVO:(2007)GOD; -FULL O...


По Договор
или предлог цена
Кавадарци

Автомобили

Денес 10:04OPEL ASTRA 1.7 CDTI 125KS (COSMO) EURO5

OPEL ASTRA 1.7 CDTI 125KS (COSMO) EURO5 -GODINA NA PROIZVODSTVO:(201...


По Договор
или предлог цена
Кавадарци

Автомобили

Денес 10:04HYUNDAI TUCSON 2.0 CRDI 140KS 4WD (4x4)

HYUNDAI TUCSON 2.0 CRDI 140KS 4WD (4x4) -GODINA NA PROIZVODSTVO:(200...


По Договор
или предлог цена
Кавадарци

Автомобили

Денес 10:04VW GOLF 6 1.6 TDI 105KS HIGHLINE EURO5

VW GOLF 6 1.6 TDI 105KS HIGHLINE EURO5 -GODINA NA PROIZVODSTVO:(2011...


По Договор
или предлог цена
Кавадарци

Автомобили

Денес 10:04MERCEDES A160 CDI 82KS ELEGANCE (AVTOMATIC)

MERCEDES A160 CDI 82KS ELEGANCE (AVTOMATIC) -GODINA NA PROIZVODSTVO:...


По Договор
или предлог цена
Кавадарци

Автомобили

Денес 10:04FORD MONDEO 2.0 TDCI 140KS (TITANIUM)-

FORD MONDEO 2.0 TDCI 140KS (TITANIUM) -GODINA NA PROIZVODSTVO:(2010)...


По Договор
или предлог цена
Кавадарци

Автомобили

Денес 10:03FORD MONDEO 2.0 TDCI 140KS (TITANIUM)

FORD MONDEO 2.0 TDCI 140KS (TITANIUM) -FULL OPREMA: -KLIMATONIC; -...


По Договор
или предлог цена
Кавадарци

Автомобили

Денес 10:03AUDI A3 1.6 TDI 105KS SPORTBACK (EURO5) LED/NAVI

AUDI A3 1.6 TDI 105KS SPORTBACK (EURO5) LED/NAVI -GODINA NA PROIZVOD...


По Договор
или предлог цена
Кавадарци

Автомобили

Денес 10:03RENAULT MODUS 1.5 DCI 85KS

RENAULT MODUS 1.5 DCI 85KS -GODINA NA PROIZVODSTVO:(2007)GOD; -FULL...


По Договор
или предлог цена
Кавадарци

Автомобили

Денес 10:03MERCEDES E280 CDI 194KS

MERCEDES E280 CDI 194KS -GODINA NA PROIZVODSTVO:(2005)GOD; -FULL OP...


5.800 €
или предлог цена
- 3 % Попуст
6.000 €
Кавадарци

Автомобили

Денес 10:03Se prodava Audi A6(3.0 quatro) 2007 godina

Se prodava Audi A6 S-line(3.0 quattro).Na makedonski tablici.Proizved...


8.000 €
или предлог цена
Кавадарци

Автомобили

Денес 09:55MERCEDES SPRINTER 311

MERCEDES SPRINTER 311 -AVTOMATIK -9 SEDISTA -KLIMATRONIK -EL. NA ...


9.900 €
или предлог цена
Кавадарци

Автомобили

Денес 09:27ALFA ROMEO GIULIETTA 1.6 JTDM TURISMO

ALFA ROMEO GIULIETTA 1.6 JTDM TURISMO -KLIMATRONIK -ALUMINIUMSKI BA...


6.600 €
или предлог цена
Кавадарци

Автомобили

Денес 09:27DAIHATSU TERIOS 1.5I 4WD

DAIHATSU TERIOS 1.5I 4WD -4×4 -KLIMA -ALUMINIUMSKI BANDAZI -CENTR...


7.200 €
или предлог цена
Кавадарци

Автомобили

Денес 09:27NISSAN X-TRAIL II 2.0DCI 4WD

NISSAN X-TRAIL II 2.0DCI 4WD -4x4 -KLIMATRONIK -ALUMINIUMSKI BANDA...


7.600 €
или предлог цена
Кавадарци

Автомобили

Денес 09:27FIAT PUNTO EVO 1.3MultiJet

FIAT PUNTO EVO 1.3MultiJet -ALUMINIUMSKI BANDAZI -KLIMA -EL. NA PR...


По Договор
или предлог цена
- 100 % Попуст
1 €
Кавадарци

Автомобили

Денес 09:26Saab 9-3 Vector Sport 2.2 TiD

SAAB 9-3 VECTOR SPORT ( 2002) 🇸🇪 Motor - 2.2TiD ( 125 ks) 🐎 Viso...


По Договор
или предлог цена
Кавадарци

Автомобили

Денес 09:13Volkswagen Golf 6 1.6 Highline BiFuel

Odlicna sostojba se plateno do registracija Benzin plin


7.000 €
или предлог цена
Кавадарци

Автомобили

Денес 08:44Volkswagen Golf 7 1.4 TGI Benzin/METAN

Prefektna sostojba odlicno socuvan registriran do 08/23 so zelen kar...


13.000 €
или предлог цена
Кавадарци

Автомобили

Денес 08:43Volkswagen Passat 2.0TDI

odlicna sostojba osum ventilski motor se plateno do registracija


5.000 €
или предлог цена
- 9 % Попуст
5.500 €
Кавадарци

Автомобили

Денес 08:43Volkswagen Golf 7 1.6TDI

Kolata e vo odlicna sostojba se plateno do registracija uvezena od ho...


12.899 €
или предлог цена
Кавадарци

Автомобили

Денес 08:43Volkswagen Polo 1.4FSI

Kolata e vo odlicna sostojba


3.300 €
или предлог цена
Кавадарци

Автомобили

Денес 08:43Vw foks

zacuvana


3.200 €
или предлог цена
- 6 % Попуст
3.400 €
Кавадарци

Автомобили

Денес 08:34FORD GALAKSI 19 tdi 110ks

Ford Galaksi 19 tdi 81kw 110ks ,reg ,servisiran ,novi gumi ,euro kuka...


По Договор
или предлог цена
Кавадарци

Автомобили

Денес 08:10  НОВ ОГЛАС

Ford Mondeo 1.8 TDCI

Se prodava Mondeo (hatchback) 1.8TDCI 125KS Oprema: -Klimatronik (...


123 €
или предлог цена
Кавадарци

Автомобили

Денес 07:53Fiat Panda 1.2

Fiat Panda 1.2 8v Klima ASR ABS Серво сити Централно со далечинс...


8.500 €
или предлог цена
Кавадарци

Автомобили

Денес 07:02Renault Laguna 2.2

Se prodava Renault Laguna 2.2. Godina na proizvodstvo 2003 Elektrik...


1 €
или предлог цена
Кавадарци

Автомобили

Вчера 23:22Ford Taunus 1967

Se prodava Ford Taunus od 1967 god. Motorot e benzin 1200cm3 vo V iz...


100.000 МКД
или предлог цена
Кавадарци

Автомобили

Вчера 23:22KIA SORENTO

Dzipot e vo besprekorna sostojba redovno servisiran. Registriran do ...


1 €
или предлог цена
Кавадарци

Автомобили

Вчера 23:08Opel Meriva 1.7 TDI 2010 god

Kolata kako e stignata taka se prodava, nema sminkanje po nea. Plate...


3.500 €
или предлог цена
Кавадарци

Автомобили

Вчера 22:01FIAT BRAVO 1.9 MULTIJET 2008 GOD

Kolata e vi mnogu dobra sostojba.Donesena e od Italija. Plateno se do...


3.500 €
или предлог цена
Кавадарци

Автомобили

Вчера 22:01Peugeot 206 plus

Se prodava Peugeot 206 plus 1.4HDI 2010 070722654


3.900 €
или предлог цена
Кавадарци

Автомобили

Вчера 20:09Ford Focus 1.6 TDCI 80 kw / 109 ks

Ford Focus Oprema -Klima -Tempomat -Elektrika na stakla -Kom...


3.400 €
или предлог цена
Кавадарци

Автомобили

Вчера 19:54  НОВ ОГЛАС

GOLF 5

Proizvodstvo 2005 Pominato 218.000 6 brzini Klimatronik 3 vrati ...


4.490 €
или предлог цена
Кавадарци

Автомобили

Вчера 19:21Страна 1 од 26

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам