Кичево
                   
780 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

Mercedes c200 cdi mozna zamena !!

Se prodava Mercedes c200 cdi 2002g reg do kraj na juni 2023,karoseris...


2.800 €
или предлог цена
Кичево

Автомобили

31 мај 07:34Промовирано

Mitsubishi Outlander Motornivozila

Super gjendje i servisuar komplet e mbrojtur nga kripa multifunkciona...


14.000 €
или предлог цена
Кичево

Автомобили

01 јун 11:27Промовирано

Bmw 120D Top Sostojba

- Redovno servisirano - 18ki batnasi - Realni kilometri - Nema nik...


6.300 €
или предлог цена
Кичево

Автомобили

Денес 15:47НОВ ОГЛАС
Промовирано

Rover 214

Se prodava vo ispravna sostojba pali vozi Bez registracija Moze zame...


750 €
или предлог цена
Кичево

Автомобили

Денес 21:50Hyundai Accent 1.3i Plin

Voziloto e pali vozi 2000 god so plin bez atest Nov akumulator Bez ...


800 €
или предлог цена
Кичево

Автомобили

Денес 21:50Lada niva 4×4 benzin

Lada niva benzin za podetalni informacii na tel 078373075


100 €
или предлог цена
Кичево

Автомобили

Денес 20:08GOLF 1.6 TDI 2010/11

Golf 1.6 tdi uvoz Germanija vo odlicna sostojba


1 €
или предлог цена
Кичево

Автомобили

Денес 19:16IBIZA 1.9 TDI 2008/9

Ibiza 1.9 tdi 2008/9 nov uvoz Holandija


5.100 €
или предлог цена
Кичево

Автомобили

Денес 19:16Golf 5 1.9 TDI 77 KW

Se prodava VW Golf 5 1.9 TDI Golfot go imam 3 godini donesen od Germ...


1 €
или предлог цена
Кичево

Автомобили

Денес 18:02GOLF 1.9 2007

Golf Plus 1.9


1 €
или предлог цена
Кичево

Автомобили

Денес 17:41Bmw 120D Top Sostojba

- Redovno servisirano - 18ki batnasi - Realni kilometri - Nema nik...


6.300 €
или предлог цена
Кичево

Автомобили

Денес 15:47  НОВ ОГЛАС

Se prodava Opel Meriva 1.7 Dizel

Se prodava Opel Meriva 2003 godina! 189459 km, mnogu socuvana ! 1.7 d...


2.300 €
или предлог цена
Кичево

Автомобили

Денес 15:34  НОВ ОГЛАС

Passat 20 tdi

Extra sostojba so najvisoko nivo na oprema 4motion f1 dsg 170 ks stop...


13.200 €
или предлог цена
Кичево

Автомобили

Денес 15:17Llada niva 1.7 benzin-plin

Llada niva 1.7 benzin-plin Nema reg Novi gumi Kuka


1.650 €
или предлог цена
Кичево

Автомобили

Денес 15:08  НОВ ОГЛАС

Se prodava Mitsubishi Colt 1.5 DID

Se prodava Mitsubishi colt 1.5 dizel so 198.000km vo odlicna sostojba...


3.099 €
или предлог цена
- 3 % Попуст
3.199 €
Кичево

Автомобили

Денес 13:59Opel Corsa

Corsata e vo super sostojba pali vozi 1.2 motor benzin/plin vnesen vo...


1.200 €
или предлог цена
Кичево

Автомобили

Денес 13:00VW Passat 1.8 benzin-plin

Se prodava passat, 1.8, benzin-plin, komplet servis, smeneti: ulje, s...


1.600 €
или предлог цена
- 11 % Попуст
1.800 €
Кичево

Автомобили

Денес 12:09Renault espace

Registrirano, servisirano , klima ispravna


1.300 €
или предлог цена
- 7 % Попуст
1.400 €
Кичево

Автомобили

Денес 12:01ASTRA H 1.6 VOZITE NA METAN ILI NA PLIN MOZE ZAMENA

SE PRODAVA MOZE ZAMENA ZA EVTINO MALO GRATSKO VOZILO SO VASA DOPLATA ...


4.200 €
или предлог цена
Кичево

Автомобили

Денес 09:55SEAT LEON 1.6 TDI STYLE-14

Seat Leon 1.6 TDI Style, 105 ks, 2014 god, nov uvoz od Germanija, pla...


10.300 €
или предлог цена
Кичево

Автомобили

Денес 08:18  НОВ ОГЛАС

HYUNDAI IX 35 1.7 CRDI DIZEL 2WD

So site plateni davacki do registracija uvoz od Germanija


9.900 €
или предлог цена
Кичево

Автомобили

Вчера 22:48AUDI A6 3.0 TDI QUATTRO

AUDI A6 3.0 TDI QUATTRO Full oprema Рег до 08.2023 Zamena golf


6.000 €
или предлог цена
Кичево

Автомобили

Вчера 21:52Шевролет матиз.

Шевролет матиз 2004год.добра состојба. сменето улје филтер сет ребрас...


900 €
или предлог цена
Кичево

Автомобили

Вчера 20:00Mitsubishi Pajero 3.2 DID kako nova

Mitsubishi pajero so full oprema navigacija komandi na volan greaci n...


11.800 €
или предлог цена
Кичево

Автомобили

Вчера 19:52BMW 320d Xdrive automatic kako nova ot CH

Bmw 320d 4X4 ot shvajcarija sega donesena so vozenje golema navigacij...


16.300 €
или предлог цена
Кичево

Автомобили

Вчера 19:51SE PRODAVA Audi A3

Mnogu dobro socuvano vozilo bez nikakvi vlozuvanja ima klima koja dob...


2.000 €
или предлог цена
Кичево

Автомобили

Вчера 19:50Audi A6 2.4 benzin

Se prodava. Audi a6 vo dobra sostojba pali vozi. Istecena registrac...


1.850 €
или предлог цена
Кичево

Автомобили

Вчера 19:25Renault Megane Scenic 1.9 dci

Voziloto e vo odlicna sostojba. Registrirano do 03.08.2023 godina. M...


2.500 €
или предлог цена
Кичево

Автомобили

Вчера 18:56Alfa Romeo 156 2.0 155ks

Se prodava Alfa Romeo 156 2.0 benzin/plin 155ks avtomatik. Registrira...


800 €
или предлог цена
- 11 % Попуст
900 €
Кичево

Автомобили

Вчера 18:34Audi A3

Vo extra sostojba servisirano komplet inf na tel 077893785 dejan ovde...


3.800 €
или предлог цена
Кичево

Автомобили

Вчера 17:50AUDI A5 3.0TDI S-tronic 245hp

Audi a5 3.0tdi 245hp Quattro Kolata e vo besprekorna sostojba,full...


23.000 €
или предлог цена
Кичево

Автомобили

Вчера 14:30OPEL ASTRA H 1.6 METAN BENZIN PLIN MOZE ZAMENA

SE PRODAVA MOZE ZAMENA ZA EVTINO MALO GRATSKO VOZILO ZA VOZAC...


4.200 €
или предлог цена
- 2 % Попуст
4.300 €
Кичево

Автомобили

Вчера 14:24Ford Ka 1.3i benzin (99 god), eftino/solidno

Se prodava Ford Ka 1.3i benzin, nikogash ne e vozeno na plin. Predni ...


850 €
или предлог цена
Кичево

Автомобили

Вчера 14:04Bmw E36 318i Benzin/Plin

Se prodava Bmw e36 318i benzin/plin, top sostojba, registrirano cela ...


2.300 €
или предлог цена
Кичево

Автомобили

Вчера 13:45Mercedes E220cdi Avantgarde

Prodavam Mercedes w210 E220cdi, registriran, servisiran, Avantgarde o...


1.700 €
или предлог цена
Кичево

Автомобили

Вчера 13:45Skoda Fabia 1.2 tdi NOV UVOZ

Skoda Fabia 1.2 tdi klima abs esp bord kompjuter kolata e uveze...


По Договор
или предлог цена
Кичево

Автомобили

Вчера 13:21Se Prodava Reno Megan 3 vo dobra sostojba

Se prodava Reno Megan 3, vo dobra sostojba 1.5 dizel 78 kw od 2009 go...


5.300 €
или предлог цена
- 2 % Попуст
5.400 €
Кичево

Автомобили

Вчера 01:29VOLVO S40

VOLVO S40 2.0 D,136 KS 180000 KM. 2008 GODINA. VTOR GAZDA,KUPENA OD M...


6.700 €
или предлог цена
Кичево

Автомобили

Вчера 01:05MAZDA 6

MAZDA 6 2.2 DIESEL,163 KS, 2009 GOD. 198000 KM, NAPRAVEN GOLEM SERVI...


5.700 €
или предлог цена
Кичево

Автомобили

Вчера 01:05MINI CLUBMAN 1.6 D

MINI CLUBMAN 1.6 D,109 KS, 2007 god. 174000 km Uvoz od svajcarija,pla...


5.400 €
или предлог цена
Кичево

Автомобили

Вчера 01:04AUDI A6 3.0 TDI

AUDI A6 3.0 TDI,QUATTRO,AUTOMATIC, 224 KS,300000 KM, 2004 GODINA. KOL...


4.900 €
или предлог цена
Кичево

Автомобили

Вчера 01:04VW GOLF VII 2.0 TDI 2013 GOD

VW GOLF VII 2.0 TDI 150 KONJA 2013 GOD EXTRA SOSTOJBA


1 €
или предлог цена
Кичево

Автомобили

02 јун 20:32VW TIGUAN 2.0 TDI 4X4 2008 GOD

EXTRA SOSTOJBA SERVISIRAN KOMPLET DO POSLEDNO STRAFCE


9 €
или предлог цена
Кичево

Автомобили

02 јун 20:28Страна 1 од 20

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам