Брвеница
                   
155 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

Gumi 205 55 16 letni michelin

Se prodavaat gumi 4 komada vo super sostojba


60 €
или предлог цена
Брвеница / Тетово

Останато

Денес 09:09FORD MONDEO 2.0 DIZEL REG. CELA GOD. MOZE ZAMENA

Hundai coupe 1.6 plin atest ispravno MOZE ZAMENA ZA KARAVAN ILI DRUGO...


2.000 €
или предлог цена
Брвеница / Тетово

Автомобили

Денес 06:02LIEBHER R 934 C-2008

LIEBHER 934 ✅Marka :LIEBHER R 934 C-H ✅Rab.Casovi:10.800 h ✅Godin...


123 €
или предлог цена
Вчера 21:08MAN TGS 37.440-STETER 10M3

MAN TGS 37.440-STETER 10M3 Mileage:167.000 km Power:324 kW (441 P...


123 €
или предлог цена
Вчера 21:07IVECO Euro-Cargo 150 E23

Vo odlicna sostojba, registriran i servisiran. Voziloto e kupeno vo...


8.500 €
или предлог цена
Брвеница / Тетово

Камиони

Вчера 17:20Samousluzna Avtoperalna - Autolarje Vetesherbyese

Se prodava samousluzna avtoperalna (4 boksa) so kompletna oprema. Avt...


1 €
или предлог цена
Вчера 15:58MASINA ZA CISTENJE ULICI.

SE PRODAVA MASINA ZA CISTENJE ULICI I DVORNI MESTA VO ODLICNA SOSTOJB...


2.200 €
или предлог цена
Брвеница / Тетово

Останато

Вчера 14:43MERCEDES-BENZ ACTROS 5046 10X8 TIPER 25 M³

MERCEDES-BENZ ACTROS 5046 AK 10X8 TIPER 25 M³ #MERCEDESBENZ #MERC...


789 €
или предлог цена
Брвеница / Тетово

Камиони

05 јун 21:13Mercedes Benz Atego Putzmeister BSF 24m.11

Mercedes Benz Atego 1828-Concretepump Putzmeister BSF 24m.110m3 - 12...


79 €
или предлог цена
Брвеница / Тетово

Камиони

05 јун 21:13Lada 2103 SL 1500 1979g pali vozi reg. cela g. 071315639

Lada 1500 2103 SL 1979g pali vozi registrirana cela godina 1000e...


1.000 €
или предлог цена
- 23 % Попуст
1.300 €
Брвеница / Тетово

Автомобили

05 јун 10:08BETONSKI BAZI Dellovi i servis

Servis-Dellovi za BETONSKI BAZI Spare Parts Concrete batching plant...


1 €
или предлог цена
05 јун 09:24BOMAG 90-Vibration

BOMAG 90-Vibration Dimension 900 mm, Deutz-Diesel F1L210D Po...


456 €
или предлог цена
05 јун 09:23Mercedes Benz Actros 4141 Euro 5

Mercedes Benz Actros 4141 Euro 5 Milage:54.000 Drum Steter Total ...


123 €
или предлог цена
05 јун 09:23Extra AUDI A2

Ekonomicno vozilo ... parking video/sensors .... led RGB EnterieR_**...


3.200 €
или предлог цена
Брвеница / Тетово

Автомобили

04 јун 20:42Bmw f10

Bmw f10 3.0d 204 ps Uvoz 🇨🇭 so servisna kniga Smeneti lanci na mo...


13.600 €
или предлог цена
- 20 % Попуст
16.999 €
Брвеница / Тетово

Автомобили

04 јун 18:04GOLF 6 1.6 75KW-BIFUEL

Samo za meraklii! Se prodava golf 6 proizveden 2010godina 1.6 BIFUE...


6.999 €
или предлог цена
Брвеница / Тетово

Автомобили

04 јун 17:49LIEBHERR A 904C LITRONIC-KAMER

LIEBHERR A 904C LITRONIC-NEW MODEL Marka: LIEBHERR, Model: A 904 ...


123 €
или предлог цена
02 јун 11:32MAN TGS 32.360 EURO 4 CONCRETEMIXER

MAN TGS 32.360 EURO 4 CONCRETEMIXER STETER Diesel Gearbox man...


5 €
или предлог цена
Брвеница / Тетово

Камиони

02 јун 11:32Doosan 4.000kg

Doosan 40 Year;2011


01 јун 20:49Liebher 550-NOV UVOZ

Liebherr L 550 2plus2 Air conditioning Auto lubrication sys...


589 €
или предлог цена
01 јун 20:42VW Tiguan 2.0 tdi DSG

071251625 071251625 071251625 Tiguan 2.0 tdi 2010 /2011 registri...


12.600 €
или предлог цена
Брвеница / Тетово

Автомобили

01 јун 10:13CITROEN JUMPER

Vo besprekorna sostojba 2010 godina nov akomulator dobri gumi nosivos...


7.000 €
или предлог цена
Брвеница / Тетово

Комбиња

01 јун 09:46Bandazi za BMW

Original 16ki za BMW SERIES 3. Letni gumi 205/55/16 continental nema...


200 €
или предлог цена
01 јун 00:18Bandazi za Opel

Bandazite se orginal odlicno socuvani vozeni na Astra doneseni od Ger...


500 €
или предлог цена
01 јун 00:18Plinski ured mingas komplet

Plinski ured mingas komplet mnogu malce koristen so kruzna boca vo r...


По Договор
или предлог цена
31 мај 08:42Felni Bandasi Nissan

4 aluminski felni i 1 bandas od nissan so 4 strafa


99 €
или предлог цена
31 мај 08:42Aluminski Bandashi za Renault 4x100 16"

Se prodavaat 4 aluminski bandashi za renault 4x100


130 €
или предлог цена
31 мај 07:56Radio so CD PIONEER

Se prodava avtoradio pioneer DEH-2900MP so cd ISPRAVNO.


1.500 МКД
или предлог цена
30 мај 21:26Strafovi Ford Fiesta

Prodavam 16 germanski strafovi za celicni bandazi koi odgovaraat za f...


1.000 МКД
или предлог цена
30 мај 21:26Bandashi za opel 13"

Se prodavaat 2 celicni bandashi za opel 13ki vo odlicna sostojba


1.000 МКД
или предлог цена
27 мај 22:11DELOVI ZA BMW E39 530D

070-734-746


По Договор
или предлог цена
23 мај 22:04prodavam gumi za atv polovni ,26X10-14

prodavam gumi za atv polovni ,26X10-14 TEL.071511940


250 €
или предлог цена
18 мај 21:43Se Prodava Traktor SAME 50

Traktorot e kako nov 2015godina. Pominati 350casa 3000kubika. Dzvon...


9.250 €
или предлог цена
Брвеница / Тетово

Земјоделски возила / Трактори

17 мај 12:33Liebherr L 550 2plus2

Liebherr L 550 2plus2 Air conditioning Auto lubrication system Bat...


12 €
или предлог цена
16 мај 16:05VW Touran 1.6 diesel dsg-automatik 7 Sedishta

Volkswagen touran 7ulse 1.6 tdi Dsg automatik 7 brzini 7 ulse Godin...


12.700 €
или предлог цена
Брвеница / Тетово

Автомобили

16 мај 10:14GOLF 6 1.6 TDI 2012 god MATCH Extra Sostojba

Shitet se Prodava VW Golf 1.6 TDI Match BlueMotion Tech Full Oprema...


9 €
или предлог цена
Брвеница / Тетово

Автомобили

16 мај 10:13MERCEDES-BENZ ACTROS 5046 AK 10X8

MERCEDES-BENZ ACTROS 5046 AK 10X8 #MERCEDESBENZ #MERCEDES #BENZ #...


85 €
или предлог цена
Брвеница / Тетово

Камиони

15 мај 12:27Dellovi i servis

NTB SPARE PARTS CONCRETE PUMP&MIXER Spare parts Concrete pump&Conc...


1 €
или предлог цена
15 мај 07:41Mecedes Benz A Class

071 272 657 Moze zamena za pogolema kola.


6.000 €
или предлог цена
Брвеница / Тетово

Автомобили

13 мај 21:38Mercedes-Benz Actros MP4 Euro 6 -KIPER

Mercedes-Benz Actros MP4 Euro 6 Automatic gear Tyres-80% Very ...


56 €
или предлог цена
Брвеница / Тетово

Камиони

12 мај 16:52Страна 1 од 4

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам