Брвеница
                   
63 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

FORD MONDEO 2.0 DIZEL REG. CELA GOD. MOZE ZAMENA

Hundai coupe 1.6 plin atest ispravno MOZE ZAMENA ZA KARAVAN ILI DRUGO...


2.000 €
или предлог цена
Брвеница / Тетово

Автомобили

Денес 06:02Lada 2103 SL 1500 1979g pali vozi reg. cela g. 071315639

Lada 1500 2103 SL 1979g pali vozi registrirana cela godina 1000e...


1.000 €
или предлог цена
- 23 % Попуст
1.300 €
Брвеница / Тетово

Автомобили

05 јун 10:08Extra AUDI A2

Ekonomicno vozilo ... parking video/sensors .... led RGB EnterieR_**...


3.200 €
или предлог цена
Брвеница / Тетово

Автомобили

04 јун 20:42Bmw f10

Bmw f10 3.0d 204 ps Uvoz 🇨🇭 so servisna kniga Smeneti lanci na mo...


13.600 €
или предлог цена
- 20 % Попуст
16.999 €
Брвеница / Тетово

Автомобили

04 јун 18:04GOLF 6 1.6 75KW-BIFUEL

Samo za meraklii! Se prodava golf 6 proizveden 2010godina 1.6 BIFUE...


6.999 €
или предлог цена
Брвеница / Тетово

Автомобили

04 јун 17:49VW Tiguan 2.0 tdi DSG

071251625 071251625 071251625 Tiguan 2.0 tdi 2010 /2011 registri...


12.600 €
или предлог цена
Брвеница / Тетово

Автомобили

01 јун 10:13VW Touran 1.6 diesel dsg-automatik 7 Sedishta

Volkswagen touran 7ulse 1.6 tdi Dsg automatik 7 brzini 7 ulse Godin...


12.700 €
или предлог цена
Брвеница / Тетово

Автомобили

16 мај 10:14GOLF 6 1.6 TDI 2012 god MATCH Extra Sostojba

Shitet se Prodava VW Golf 1.6 TDI Match BlueMotion Tech Full Oprema...


9 €
или предлог цена
Брвеница / Тетово

Автомобили

16 мај 10:13Mecedes Benz A Class

071 272 657 Moze zamena za pogolema kola.


6.000 €
или предлог цена
Брвеница / Тетово

Автомобили

13 мај 21:38Toyota Land Cruiser Prado J90 facelift 3.0 D-4D (163 Hp) 4WD

Toyota Land Cruiser Prado (J90, facelift 2000) 5-door 3.0 D-4D (163 H...


17.000 €
или предлог цена
Брвеница / Тетово

Автомобили

12 мај 13:36VW Passat 2.0Tdi

Se Prodava Passat 2.0 tdi 140hp Oprema : Parking senzori Avtomatsko...


По Договор
или предлог цена
Брвеница / Тетово

Автомобили

09 мај 17:33Mitsubishi Pajero 3.2DiD

Se prodava Pajero 3.2 DiD 165hp Full oprema Kozha,Klima,Greaci Napra...


По Договор
или предлог цена
Брвеница / Тетово

Автомобили

08 мај 13:13Jeep Libery CRD

Se Prodava Jeep Libety 2.8 CRD 150hp Avtomatik,tempomat,ispravna redu...


По Договор
или предлог цена
Брвеница / Тетово

Автомобили

08 мај 13:01golf 7 1.6 tdi full kasko super stanje

Објавени: јан. 07 2023 05:12 Моментално гледате: 3 Golf-VII-1-6-TDI-...


11.700 €
или предлог цена
Брвеница / Тетово

Автомобили

07 мај 13:25Touran 2005 Diesel Klimatronik

Voziloto e vo odlicna sostojba, ima greaci na sedisti, uvozen od Aust...


4.200 €
или предлог цена
Брвеница / Тетово

Автомобили

23 апр 23:08SEAT LEON 1.9 105Ps 2006

070703399


4.800 €
или предлог цена
Брвеница / Тетово

Автомобили

10 апр 15:24TOURAN 2.0 140Ps TDI DSG 2006

☎️ 070703399


4.900 €
или предлог цена
Брвеница / Тетово

Автомобили

07 апр 17:43Golf 6 1.6

Kolata e odlicna sostojba, napraven e generalen servis Fevruari 2022 ...


7.350 €
или предлог цена
Брвеница / Тетово

Автомобили

07 апр 13:00GOLF 7 2.0 150Ps DSG 2014 BLUEMOTION

NOV UVOZ OD GERMANIA 🇩🇪 SE PRODAVA VW GOLF 7/VII 2.0 TDI 150PS D...


15.800 €
или предлог цена
Брвеница / Тетово

Автомобили

05 апр 14:28Opel Vectra

Se prodava opel vectra gt 2.0 benzin 1991 Ne registrirana dobra sos...


1.000 €
или предлог цена
Брвеница / Тетово

Автомобили

30 мар 02:54Fiat Grande Punto - гранде пунто

Се продава фиат гранде пунто 2008, втор сопственик неувезена, два пар...


3.100 €
или предлог цена
Брвеница / Тетово

Автомобили

28 мар 15:43Mercedes c220 W203 Elegance

Kolata e vo dobra i ispravna sostojba raboti se na nea,smeneto e skor...


3.000 €
или предлог цена
Брвеница / Тетово

Автомобили

15 мар 14:04Citroen C5 2.7HDI 2008 Limuzina

Registriran cela godina. Novi zimski gumi. Servis napraven vo ofici...


По Договор
или предлог цена
Брвеница / Тетово

Автомобили

06 мар 22:00Golf 7 1.6 Tdî bluemotion 2013 77kw

se prodava Golf 7 1.6 tdì CLH ( kod na motor) dpf 2013 77kw 105ks man...


11.900 €
или предлог цена
Брвеница / Тетово

Автомобили

04 мар 13:55Prodavam ili menuvam za avtomobil na Mk.tablici.

Napraveni se site servisi.


2.650 €
или предлог цена
Брвеница / Тетово

Автомобили

02 мар 15:13Golf 5 1.9 90kw

Golf 5 1.9 90kw Registriran vo dobra sostojba Kontakt tel: 070347669


4.300 €
или предлог цена
Брвеница / Тетово

Автомобили

12 фев 11:34Skoda Octavia 2012 - 1.6tdi 4x4

Prodavame Skoda Octavia 2012 - 1.6tdi 4x4 Voziloto e uvezeno od Svaj...


6.500 €
или предлог цена
Брвеница / Тетово

Автомобили

06 фев 17:31Bmw 530d. E60

PRODAVAM BMW 530D 2004 *KOLATA E MNOGU DOBRO ODRZAVANA I E REDOVNO ...


6.000 €
или предлог цена
Брвеница / Тетово

Автомобили

04 фев 14:07Mitsubishi Pajero 4х4 3.2 diesel

Во одлична состојба, има летни и зимски гуми со алофелни!!


10.500 €
или предлог цена
Брвеница / Тетово

Автомобили

15 дек 18:47Mercedes Benz

E 270 CDI. Motor menuvac prednica odlicni servisiran redovno zimski g...


5.500 €
или предлог цена
Брвеница / Тетово

Автомобили

30 ное 16:41Opel Astra

Se prodava opel astra mozhe i zamena


1 €
или предлог цена
Брвеница / Тетово

Автомобили

19 окт 14:04Hyundai terrakan

Hyundai terrakan 2002 servisis ful redukcija ispravno 247 iljadi.pomi...


6.800 €
или предлог цена
Брвеница / Тетово

Автомобили

03 окт 16:12Vektra

Kolata e vo solidna sostojba


1 €
или предлог цена
Брвеница / Тетово

Автомобили

26 сеп 16:39Opel Astra 1.9 - 2005g.

Цена по договор!!


1 €
или предлог цена
Брвеница / Тетово

Автомобили

24 јул 16:46Audi Q7 S-Line

Napomena Kolata ne e za “Devojki” Se Prodava Moze Zamena ...


12.000 €
или предлог цена
Брвеница / Тетово

Автомобили

24 јул 15:55Bmw X3 TOP sostojba

proba kade sakate sakate voziloto go imam 5 god i non stop se vozi NE...


6.550 €
или предлог цена
Брвеница / Тетово

Автомобили

22 мар 10:01Opel astra h 1.8benzin Mozna zamena

Opel astra h 1.8 Kolata poseduva od oprema Tempomat Parking senzo...


4.000 €
или предлог цена
Брвеница / Тетово

Автомобили

22 дек 14:56Bmw 530

Se prodava bmw.530d so full oprema Komplet servis uvoz sfajcaria so...


6.300 €
или предлог цена
Брвеница / Тетово

Автомобили

03 ное 09:40KUPUVAM CORSA PUNTO

PONUDETE CORSA PUNTO DO 800 EVRA


1 €
или предлог цена
Брвеница / Тетово

Автомобили

06 мар 19:58Shitet audi

Audi A4 2,0 TDI 2007 F1 full oprem Servis ulje,filtera,kaish,pump...


6.500 €
или предлог цена
Брвеница / Тетово

Автомобили

24 фев 19:25Страна 1 од 2

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам