596 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

Se prodava tel:070-336-146

Se prodava stan vo ubavo mirno tivko mesto


65.000 €
или предлог цена
Чаир / Скопје

Станови

Денес 16:03НОВ ОГЛАС
Промовирано

071 243 741

071 243 741


70.000 €
или предлог цена
Чаир / Скопје

Станови

Денес 13:36НОВ ОГЛАС
Промовирано

Se prodava stan vo Topansko Pole 67 m2 RENOVIRAN

Stanot se naogja vednas do Osnovnoto Uciliste Rajko Zinzifov. Spremen...


68.000 €
или предлог цена
Чаир / Скопје

Станови

29 мај 20:55Промовирано

Nivi za fotovoltai

Nivi za fotovoltai do 50 hektari.. So trafo 50 metri blisku i dalekov...


6 €
или предлог цена
Чаир / Скопје

Плацеви и Ниви

Денес 20:32Se Izdava stan vo Dzon Kenedi/Apartament for rent Cair-JFK

Se izdava namesten stan vo Dzon Kenedi, Cair. Stanot e kompletno name...


350 €
или предлог цена
Чаир / Скопје

Станови

Денес 16:56Se prodava tel:070-336-146

Se prodava stan vo ubavo mirno tivko mesto


65.000 €
или предлог цена
Чаир / Скопје

Станови

Денес 16:03  НОВ ОГЛАС

071 243 741

071 243 741


70.000 €
или предлог цена
Чаир / Скопје

Станови

Денес 13:36  НОВ ОГЛАС

Stan

Stanot e renoviran 2022 godina detalno Raspolaga so : Predsobje ...


55.000 €
или предлог цена
Чаир / Скопје

Станови

Денес 13:02СЕ ПРОДАВА КУЌА 68м2 со ДВОР 234м2

Куќа со 68м2+234м2 двор во Стара Чаршија за продажба. Контакт тел;...


1 €
или предлог цена
Чаир / Скопје

Куќи / Вили

Денес 13:00Преубав стан реновиран во н.Чаир 66 м2 - 56 000 евра

Преубав стан реновиран во н.Чаир многу убав распоред со 3 спални со...


58.000 €
или предлог цена
Чаир / Скопје

Станови

Денес 12:53Se prodava Duplex Stan vo cair 164m2 ulica pavle ilic 2

Se prodava stan vo cair duplex 164m2 ulica pavle ilic so ciat imoten ...


10 €
или предлог цена
Чаир / Скопје

Станови

Денес 12:20SE PRODAVA PREKRASEN STAN VO CHAIR

Сити Партнер Агенција продава стан на ул. Џон Кенеди во Чаир, со одли...


70.000 €
или предлог цена
- 5 % Попуст
74.000 €
Чаир / Скопје

Станови

Денес 11:50Se izdava ducan vo topasko pole

Se izdava ducan 50m2 kaj alinea slatkarnica Ve molam.samo ozbilni...


По Договор
или предлог цена
Чаир / Скопје

Дуќани

Денес 11:41Plac vo Gege, Dame Gruev, Gjorce Petrov

Se prodava plac od 1200m2, Placot e deliv na 3 parceli so 3 markici z...


По Договор
или предлог цена
Чаир / Скопје

Плацеви и Ниви

Денес 10:22СЕ ПРОДАВА СТАН ОД 69М2

Se prodava nov ne vselen stan vo Čair ul. Arhiepiskop Dositej 3, vo...


900 €
или предлог цена
Чаир / Скопје

Станови

Денес 10:09СЕ ПРОДАВА СТАН ОД 72М2

Se prodava stan vo Čair ul. Arhiepiskop Dositej 3, vo mirna lokacij...


900 €
или предлог цена
Чаир / Скопје

Станови

Денес 10:09СЕ ПРОДАВА СТАН ОД 64М2

Se prodava stan vo Čair ul. Arhiepiskop Dositej 3, vo mirna lokacij...


900 €
или предлог цена
Чаир / Скопје

Станови

Денес 10:09СЕ ПРОДАВА СТАН ОД 71М2

Se prodava nov stan vo Čair ul. Arhiepiskop Dositej 3, vo mirna lok...


900 €
или предлог цена
Чаир / Скопје

Станови

Денес 10:09Нов стан спроти East Gate mall, 65m2

Се продава нов стан од 65м2 спроти East Gate mall (сајмиште) Вселив ...


1 €
или предлог цена
Чаир / Скопје

Станови

Денес 09:38Prodavam kukja vo Mađari

Prodavam kukja vo Mađari nova . .može da se javite i na 070 245 ...


1 €
или предлог цена
Чаир / Скопје

Куќи / Вили

Денес 09:29Агенција Делфина продава стан во Чаир

Агенција Делфина продава стан во Чаир во близина на булевар "Босна и ...


85.000 €
или предлог цена
Чаир / Скопје

Станови

Денес 09:28  НОВ ОГЛАС

Nov Stan 68m2

Dvosoben Stan Golema Dnevna Soba so Kujna i Balkon Spalna Soba so Ba...


980 €
или предлог цена
Чаир / Скопје

Станови

Денес 06:03Се продава стан

Се продава стан во Чаир 93 m2 станбена површина, 2 балкони по 4 m2, н...


110.000 €
или предлог цена
Чаир / Скопје

Станови

Вчера 22:41  НОВ ОГЛАС

ITNO SE PRODAVA NOVA KUKA

Se prodava nova nevselena kuka, blisku do Tefejuz skoloto, 700 m do B...


По Договор
или предлог цена
Чаир / Скопје

Куќи / Вили

Вчера 20:25Stan

Se prodava stan vo naselba Cair ul Serava vo blizina na Ginekologija ...


По Договор
или предлог цена
Чаир / Скопје

Станови

Вчера 19:20Se prodava objekt

Se prodava objekt na dva sprata so povrsina od 150m2 plus dvor 20m2. ...


60.000 €
или предлог цена
Чаир / Скопје

Куќи / Вили

Вчера 16:06Se prodava prekrasen stan vo Prince Complex !

Prodavam prekrasen stan vo Prince Complex opstina Cair ! Stanot e vo...


1 €
или предлог цена
Чаир / Скопје

Станови

Вчера 14:53Shitet banes cair 66m2

Pa Kompenzim


1.000 €
или предлог цена
Чаир / Скопје

Станови

Вчера 08:20Kuka vo blizina na Point Retail

Se prodava kukja so vkupna povrsina od 129 m2. Vkupna povrsina na pla...


120.000 €
или предлог цена
Чаир / Скопје

Куќи / Вили

Вчера 01:29Se prodava semejna kukja vo gazibaba

Se porodava semejna kukja so plac od 400m² NE SE JAVUVAJ NA BROJOT DO...


1 €
или предлог цена
Чаир / Скопје

Куќи / Вили

05 јун 17:56КУЌАТА СЕ ПРОДАВА

Се продава куќа дво спратна со површина од 212м2 во близина кај Униве...


По Договор
или предлог цена
Чаир / Скопје

Куќи / Вили

05 јун 13:00Се издава стан од 63m2

Се издава наместен стан во Чаир близу ресторан ФАФА слободен од 01.0...


250 €
или предлог цена
Чаир / Скопје

Станови

05 јун 13:00Куќа, Бит пазар, Стара Чаршија, Bit pazar, Stara carsija,

Се продава куќа 110 + 42 кв, со плац од 426 кв, , Бит пазар (Bit Paz...


1 €
или предлог цена
Чаир / Скопје

Куќи / Вили

05 јун 10:10DUQAN VO T.C.ÇAIRÇANJA SKOPJE,13.KV

PRODAVAM DUQAN VO T.C.ÇAIRÇANJA SKOPJE,13.KV. NA VTORI SPRAT ,11000.E...


11.000 €
или предлог цена
Чаир / Скопје

Дуќани

05 јун 10:05Izdavam stam Topansko pole

Izdavam 3 soben namesten stan za kratok prestoj vo period od 2 meseci...


1 €
или предлог цена
Чаир / Скопје

Станови

04 јун 16:30Garazi/magacin vo ul.Lazar Trpovski

Se prodavat garazi vo ul.Lazar Trpovski kaj Bazaro topansko pole Ga...


400 €
или предлог цена
Чаир / Скопје

Гаражи

04 јун 15:32GO IZDAVAM 150.EV 40.KV.GARAZHA, MAGACIN,DELLOVEN PROSTOR

GO IZDAVAM 150.EV. 40.KV.GARAZHA, MAGACIN,DELLOVEN PROSTOR ,ÇAJXHILLN...


150 €
или предлог цена
Чаир / Скопје

Гаражи

04 јун 14:31Kuka vo gazi baba opstina cair

Se prodava kuka na gazi baba za podetalni informacii na 078 407 959


77 €
или предлог цена
Чаир / Скопје

Куќи / Вили

04 јун 14:03Stan vo Cair

Se prodava 78m2 stan so 2 spalni trpezarija i kujna


1 €
или предлог цена
Чаир / Скопје

Станови

04 јун 12:34Se prodava Stan vo Topansko

Se prodava Stan vo Topansko na Ul.Metodija Mitevski do skoloto Rajko ...


62.000 €
или предлог цена
Чаир / Скопје

Станови

04 јун 11:40DELOVEN PROSTOR DUĶAN (ČAIR)

Se prodavaat 2 duķana- deloven prostor: 28m2 i 22m2 vo čair,ul:Rese...


35.000 €
или предлог цена
Чаир / Скопје

Дуќани

04 јун 09:17Se prodava stan vo Bit Pazar vo Skopje

◈Agencija ELINOR◈ vrshi prodazhba na stan vo Skopje na ulica Prohor P...


82.000 €
или предлог цена
Чаир / Скопје

Станови

03 јун 19:20Se prodava kuka na Dzon Kenedi

Se prodava kukja vo opstina Chair do ulicata Dzon Kenedi vednas pozad...


185.000 €
или предлог цена
Чаир / Скопје

Куќи / Вили

03 јун 17:13Страна 1 од 15

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам