Кавадарци
                   
1010 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

CITROEN C4 CACTUS 1.6HDI 73KW

citroen c4 cactus 1.6 blue hdi vo odlicna sostojba full oprema,dva k...


10.300 €
или предлог цена
Кавадарци

Автомобили

Вчера 09:52Промовирано

Ford Focus 1.6 Diesel Uvoz

Se prodava Ford focus 1.6, proizvedena 07.2012 so prva registracija 0...


7.100 €
или предлог цена
- 2 % Попуст
7.250 €
Кавадарци

Автомобили

27 мај 12:22Промовирано

VW CADDY 1.6 TDI 2012

VW CADDY 1.6 TDI 2012 perfektna sostojba eu kuka novi gumi dva kl...


6.400 €
или предлог цена
Кавадарци

Автомобили

Вчера 09:52Промовирано

Delovi za mercedes i servis

Delovi za mercedes Kavadarci 070 356 846 076 929 988


1 €
или предлог цена
Кавадарци

Автомобили

Денес 11:41Citroen c5 2.0 hdi

Se prodava citroen c5 2.0 hdi 2004god Klimatronik el stakla el retr...


1.800 €
или предлог цена
Кавадарци

Автомобили

Денес 11:38Wv polo

Se prodava wv polo Dobri gumi Reg cela god Klima El stakla ...


3.700 €
или предлог цена
Кавадарци

Автомобили

Денес 11:372011 Fiat Punto Evo, Holandsko Extra!!!

Doneseno od Holandija so vozenje vo top sostojba, servisirano pred 20...


4.100 €
или предлог цена
- 2 % Попуст
4.200 €
Кавадарци

Автомобили

Денес 11:23SUBARU FORESTER 2.0/147KS(4X4)2010G(119000KM)NOV

SUBARU FORESTER 2.0/147 KS FULL OPREMA 2010 GODINA (4X4) 4WD POGON N...


6.950 €
или предлог цена
Кавадарци

Автомобили

Денес 11:13FORD FIESTA 1.2I 50 KV 2004G KLIMA ODLICNA SERVIS/REG.

FORD FIESTA 1.2I 50 KV 68 KS 2004 GODINA KLIMA BORD ABS L STAKLA ...


1.900 €
или предлог цена
Кавадарци

Автомобили

Денес 11:13Opel Corsa D 1.3 CDTI 95 ks - (Euro 5-Facelift)

Model:Opel Corsa D 1.3 CDTI 95 ks - (Euro 5-Facelift); Godina:2012; ...


По Договор
или предлог цена
Кавадарци

Автомобили

Денес 10:47VW POLO 1.2 TDI-75 ks (Navi - Euro 5 - BlueMotion

Model:VW POLO 1.2 TDI-75 ks (Navi - Euro 5 - BlueMotion); Godina:201...


По Договор
или предлог цена
Кавадарци

Автомобили

Денес 10:47Ford Fiesta 1.6 TDCI - 95 ks - (Facelift)

Model:Ford Fiesta 1.6 TDCI - 95 ks - (Facelift); Godina:2014; Km:14...


По Договор
или предлог цена
Кавадарци

Автомобили

Денес 10:46FORD C MAX 06 GOD 66 KW FULL

SE PRODAVA FORD C MAX PROIZVEDEN 2006 GOD 66 KW SO FULL OPREMA KL...


По Договор
или предлог цена
Кавадарци

Автомобили

Денес 09:48PEUGEOT 308 1.6 HDI 66KW FULL

SE PRODAVA PEUGEOT 308 1.6 HDI 66 KW PROIZVEDENO 2008 GOD SO FULL OPR...


По Договор
или предлог цена
Кавадарци

Автомобили

Денес 09:48HYUNDAI I 20 2009 GOD FULL PERFEKTNA

SE PRODAVA HYUNDAI I 20 1.3 BENZIN PROIZVEDENO 2009 GOD SO FULL OPRE...


По Договор
или предлог цена
Кавадарци

Автомобили

Денес 09:48PEUGEOT 308 1.6 HDI 2010 GOD NAVI LED SERVISIRANO FULL

SE PRODAVA PEUGEOT 308 1.6 HDI PROIZVEDENO 2010 god SO FULL OPREMA ...


По Договор
или предлог цена
Кавадарци

Автомобили

Денес 09:48HYUNDAI I 30 1.6 CRDI 85KW FULL PERFEKTNA

SE PRODAVA HYUNADAI I 30 1.6 CRDI 85 KW PROIZVEDENA 2008 GOD.SO FULL ...


По Договор
или предлог цена
Кавадарци

Автомобили

Денес 09:48OPEL CORSA D 1.3 multijet 2010 god FULL

SE PRODAVA OPEL CORSA D 1.3 MULTIJET PROIZVEDENA 2010 GOD SO FULL OPR...


По Договор
или предлог цена
Кавадарци

Автомобили

Денес 09:48FORD MONDEO 2.0 TDCI 140KS (TITANIUM)-

FORD MONDEO 2.0 TDCI 140KS (TITANIUM) -GODINA NA PROIZVODSTVO:(2010)...


По Договор
или предлог цена
Кавадарци

Автомобили

Денес 09:24FORD MONDEO 2.0 TDCI 140KS (TITANIUM)

FORD MONDEO 2.0 TDCI 140KS (TITANIUM) -FULL OPREMA: -KLIMATONIC; -...


По Договор
или предлог цена
Кавадарци

Автомобили

Денес 09:24AUDI A3 1.6 TDI 105KS SPORTBACK (EURO5) LED/NAVI

AUDI A3 1.6 TDI 105KS SPORTBACK (EURO5) LED/NAVI -GODINA NA PROIZVOD...


По Договор
или предлог цена
Кавадарци

Автомобили

Денес 09:24OPEL MOKKA X INOVATION 1.6 CDTI 136 KS AUTOMATIC EURO 6 2017

NOVA KOLA !!! FABRICNA SOSTOJBA !!! ...


16.700 €
или предлог цена
Кавадарци

Автомобили

Денес 09:20CITROEN C3 1.4 HDI , 68 KS EXCLUSIVE 2006 GODINA

CITROEN C3 1.4 HDI 68 KS 2006 GODINA EXCLUSIVE ...


3.400 €
или предлог цена
Кавадарци

Автомобили

Денес 09:20RENAULT GRAND SCENIC LIMITED 1.2 TCE TURBO 2015 GOD7 SED

RENAULT GRAND SCENIC LIMITED 1.2 TCE 131 KS TURBO BOSE 2015 GODINA ...


8.800 €
или предлог цена
Кавадарци

Автомобили

Денес 09:20Saab 9-3 Vector Sport 2.2 TiD

SAAB 9-3 VECTOR SPORT ( 2002) 🇸🇪 Motor - 2.2TiD ( 125 ks) 🐎 Viso...


По Договор
или предлог цена
Кавадарци

Автомобили

Денес 09:15SEAT LEON 1.6 mpi 75kw 2006 god.ekstra

SEAT LEON 2006 godina Najdobriot benzin motor od VW 1.6 75kw(102 ko...


По Договор
или предлог цена
Кавадарци

Автомобили

Денес 08:19Opel insignia

Kolata e vo odlucna sostojba Karoserija i motor perfekt Realni kilo...


6.000 €
или предлог цена
Кавадарци

Автомобили

Денес 08:07Audi A4 1.8 Delovi

Se prodavat delovi za Audi A4 1.8 benzin Al bandasi 16ki


1 €
или предлог цена
Кавадарци

Автомобили

Денес 06:54Audi A4 1.9TDI 110KS Delovi

Se prodavaat delovi za A4 1.9TDI So odlicen motor,menjac,odlicni za...


1 €
или предлог цена
Кавадарци

Автомобили

Денес 06:54Audi A4 1.6 97 Delovi!

Polovni delovi za a4 97 g.shiber plafon za shiber kompresor za klima ...


1 €
или предлог цена
Кавадарци

Автомобили

Денес 06:54Delovi audi a4 2.4 2.5

Polovni delovi za audi a4 2.4 benzin automatik menuvach odlicen I d...


1 €
или предлог цена
Кавадарци

Автомобили

Денес 06:532005 Ford Focus C-Max 1.8 TDCi Ghia

Во одлична состојба, редовно сервисирана. Клима исправна. Регистрир...


3.700 €
или предлог цена
- 4 % Попуст
3.850 €
Кавадарци

Автомобили

Денес 01:02RENAULT MEGANE IV 2018 1.5DCI 66KW LED FULL OPREMA

Megane 4 2018,euro6 bez ADBLUE 1.5DCI 66Kw 178.000km Uvezeno od Fr...


15.000 €
или предлог цена
Кавадарци

Автомобили

Денес 00:37VW Golf 1.6 TDI 2011god

Se prodava golf 6 1.6 tdi 2011 god uvezen od belgija so vozenje Kol...


1 €
или предлог цена
Кавадарци

Автомобили

Денес 00:25VW POLO

VW POLO 2013 g., 1.2 TDI, Bluemotion *Klimatronik *Bord kompjuter *K...


1 €
или предлог цена
Кавадарци

Автомобили

Денес 00:17FORD MONDEO 2009 g., 1.8 TDCi dizel, ECOnetic, 125 KS

FORD MONDEO 2009 g., 1.8 TDCi dizel, ECOnetic, 125 KS *Klimatronik...


1 €
или предлог цена
Кавадарци

Автомобили

Денес 00:17VW GOLF 2.0 HIGHLINE FULL OPREMA

VW GOLF 2.0 81KW 110KS UVOZ HOLANDIJA FULL OPREMA CENA PO DOGOVOR


По Договор
или предлог цена
Кавадарци

Автомобили

Вчера 23:34  НОВ ОГЛАС

VW POLO 1.2TDI BLUEMOTION KLIMATRONIK

VW POLO 1.2 55KW 2011 BLUEMOTION UVOZ OD HOLANDIJA OD OPREMA POSEDUVA...


По Договор
или предлог цена
Кавадарци

Автомобили

Вчера 23:31  НОВ ОГЛАС

VW POLO 1.2TDI BLUEMOTION EURO5

VW POLO 1.2 55KW 2011GODINA UVEZENO OD HOLANDIJA OD OPREMA POSEDUVA: ...


По Договор
или предлог цена
Кавадарци

Автомобили

Вчера 23:29  НОВ ОГЛАС

AUDI A3 2.0 EURO5 FACELIFT

Audi a3 2.0 103kw 140ks euro5 motor 6 brzini uvezeno od Germanija so ...


По Договор
или предлог цена
Кавадарци

Автомобили

Вчера 23:27  НОВ ОГЛАС

VW GOLF 6 2.0

vw GOLF 6 2.0 EURO5 110KS UVEZEN OD GERMANIJA SO VOZENJE PROIZVEDEN...


По Договор
или предлог цена
Кавадарци

Автомобили

Вчера 23:24  НОВ ОГЛАС

FIAT PUNTO EVO 1.3 EURO5

Fiat punto evo 1.3 62kw dizel Uvezeno od Holandija so vozenje. Od op...


По Договор
или предлог цена
Кавадарци

Автомобили

Вчера 23:22  НОВ ОГЛАС

AlLFA ROMEO 1.9 jtd

Kolata e vo odlicna sostojba registrirana do 10.2023 napraven servis ...


3.000 €
или предлог цена
Кавадарци

Автомобили

Вчера 21:16Страна 1 од 26

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам