Скопје Центар
                           
11424 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

CENTAR CELOSNO RENOVIRAN

CE IZDAVA STAN VO STROGIOT CENTAR DO CRKVATA SOBORNA, CELOSNO RENOVIR...


650 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Станови

Вчера 13:00Промовирано

Prodavame luksuzen stan vo centar

Prodavame luksuzno stanovi vo centar na kapistec karsi direkcija na z...


1.750 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Станови

Вчера 13:00Промовирано

Se izdava stan garsonjera се изнајмува издава for rent

Se izdava stan od 10.07.2023, so celosno moderen enterier, vkupna ...


399 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Станови

27 мај 08:48Промовирано

Стан на 50m од Универзална сала

Се продава стан(поткровје) со површина од 75m2 во Центар до универзал...


58.000 €
или предлог цена
- 2 % Попуст
59.000 €
Скопје Центар / Скопје

Станови

Вчера 22:53Najdobra ponuda na kompletno opremen, luksuzen stan na Vodno

Ultra luksuzen stan, kompletno opremen, elitna naselba Vodno • (ne...


122.000 €
или предлог цена
- 2 % Попуст
125.000 €
Скопје Центар / Скопје

Станови

Вчера 22:24Panorama Residence - Vodno

Za poveke informacii na 075301681


120.000 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Станови

Вчера 22:18Издавам стан во Центар 50м2

Издавам нов наместен стан во Центар, позади бугарска амбасада. Целосн...


300 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Станови

Вчера 21:39Karsi Zebra, 63m2, 1-vi kat

Na 1-vi kat, namesten, lift, parno na struja so moznost za priklucok ...


122.000 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Станови

Вчера 21:19СЕ ИЗДАВА ТРОСОБЕН СТАН ВО ДЕБАР МААЛО - КАЈ КАНТИНА

ШИФРА: 1410R ЦЕНА: 400€+ тековни трошоци КОНТАКТ: 075 988 602 Се...


400 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Станови

Вчера 21:13СЕ ИЗДАВА ЛУКСУЗЕН СТАН НА ВОДНО - КАЈ РАМСТОР

ШИФРА: 1436R ЦЕНА: 650€+ тековни трошоци КОНТАКТ: 075 988 602 Се...


650 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Станови

Вчера 21:13СЕ ИЗДАВА ТРОСОБЕН СТАН ВО ЦЕНТАР - КАЈ ГРАДСКА БОЛНИЦА

ШИФРА: 1078R ЦЕНА: 450€ + тековни трошоци КОНТАКТ: 075 988 602 С...


450 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Станови

Вчера 21:12СЕ ИЗДАВА ТРОСОБЕН СТАН ВО ЦЕНТАР - КАПИШТЕЦ

ШИФРА: 1099R ЦЕНА: 500€ + тековни трошоци КОНТАКТ: 075 988 602 ...


500 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Станови

Вчера 21:12СЕ ИЗДАВА ЛУКСУЗНА ГАРСОЊЕРА ВО КАПИШТЕЦ - СПРОТИ КЛИНИЧКИ

ШИФРА: 1057R ЦЕНА: 400€ + тековни трошоци КОНТАКТ: 075 988 602 ...


400 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Станови

Вчера 21:12СЕ ИЗДАВА ДВОСОБЕН СТАН ВО ЦЕНТАР - КАЈ СОБОРЕН ХРАМ

ШИФРА: 1155R ЦЕНА: 500€+ тековни трошоци КОНТАКТ: 075 988 602 Се...


400 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Станови

Вчера 21:11СЕ ИЗДАВА ДВОСОБЕН СТАН НА ВОДНО

ШИФРА: 1096R ЦЕНА: 450€ + тековни трошоци КОНТАКТ: 075 988 602 ...


410 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Станови

Вчера 21:11СЕ ИЗДАВА ЛУКСУЗЕН СТАН НА ВОДНО - ВО НАСТЕЛ

ШИФРА: 1408R ЦЕНА: 2000€+ тековни трошоци КОНТАКТ: 075 988 602 ...


2.000 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Станови

Вчера 21:11СЕ ИЗДАВА ТРОСОБЕН СТАН НА ВОДНО - БЛИЗУ PANORAMIKA

ШИФРА: 1466R ЦЕНА: 400€ + тековни трошоци КОНТАКТ: 075 988 602 С...


400 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Станови

Вчера 21:10Se izdava nov moderen stan vo Debar Maalo

Se izdava nov moderen dvosoben stan na odlicna lokacija vo centarot n...


300 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Станови

Вчера 20:38Се продава стан со двор во Пржино

Се продава стан од 65м2 на прв спрат од вкупно двa, со подрум,со гара...


180.000 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Станови

Вчера 20:14Стан кај Универзална сала

Се продава стан позади Универзална Центар 79 +6 подрум плус тераси...


118.000 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Станови

Вчера 20:13Се продава луксузен наместен стан во Капиштец, 56 м2

Се продава стан во Капиштец, 50 м2 92 000 евра комплетно модерно нов...


92.000 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Станови

Вчера 20:13Se prodava stan vo Kozle - 38 m2

Se prodava stan vo Kozle - 38 m2 cena 68.000 evra na 3ti kat Vo mn...


68.000 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Станови

Вчера 20:12Се издава стан во Скопје-Тафталиџе 1

Се издава стан во Тафталиџе 1  од 80м2+25м2 тераса на втори спра...


350 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Станови

Вчера 19:45SE IZDAVA NAMESTEN STAN

Se izdava kompletno namesten ednosoben stan vo naselba Madzari na 1 s...


150 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Станови

Вчера 18:31Aprtman-ul.Makedonija za kratok prastoj- luksuzno namesten

Aprtman na ulica Makedonija -za kratok prerstoj, kompletno nov, luks...


1 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Станови

Вчера 18:26Izdavam luksuzen stan

Izdavam ekskluziven stan od 127m2 vo Centar, debar maalo, ul Orce nik...


1.000 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Станови

Вчера 18:11Se izdava LUX Luksuzen stan vi centar

Se izdava LUX luksuzen stan 55 m vo centar so edna spalna blizu katol...


450 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Станови

Вчера 17:37SE IZDAVA STAN VO KAPISTEC

Se izdava dvosoben 40m2 stan, kompletno namesten ,vo Kapistec/kaj Cv...


1 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Станови

Вчера 17:37  НОВ ОГЛАС

Наместен стан во Центар

Наместен стан во Центар/Дебар Маало на неполни 2км од Универзитет Св....


200 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Станови

Вчера 17:31  НОВ ОГЛАС

CENTAR GRADSKI PARK STAN 96M2 SO VISOKI TAVANI

Agencijata nudi za prodazba stan vo Centar - neposredna blizina na Gr...


170.000 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Станови

Вчера 16:42  НОВ ОГЛАС

Se izdava eftin stan 64m2 GTC Centar

Se izdava stan 64m2, vo strog centar, renoviran, na 4 kat so direkten...


250 €
или предлог цена
- 17 % Попуст
300 €
Скопје Центар / Скопје

Станови

Вчера 16:41Se izdava stan 110m2,Skopjanka,4kancelarii

Se izdava prazen stan so kujna i vgradeni plakari so povrsina od 110...


350 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Станови

Вчера 16:41Се издава екстра луксузен дуплекс во Центар.

Се издава екстра луксузен дуплекс - Пентхаус во Центар. 128м2 во супе...


650 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Станови

Вчера 16:37  НОВ ОГЛАС

PRODAVAME LUKSUZEN CETVOROSOBEN STAN VO KAPISTEC

Prodavame cetvorosoben stan vo Kapistec od 94m2. Stanot se naoga na ...


По Договор
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Станови

Вчера 16:34  НОВ ОГЛАС

CENTAR DEBAR MALO 45m2

STAN na prodazba: lokacija - Centar, Debar Malo relativnonova gradb...


2.050 €
или предлог цена
- 2 % Попуст
2.100 €
Скопје Центар / Скопје

Станови

Вчера 16:32Stan vo Debar Maalo

Лоциран е Дебар Маало на ул. Црвена Вода бр.11. Станот е нов, градба...


110.000 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Станови

Вчера 16:27Се продава нов стан на Водно

Агенција Чанак продава нов стан на Водно, на 4ти кат со лифт. Стан...


По Договор
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Станови

Вчера 16:24  НОВ ОГЛАС

Centar, Bonimi objekt, pogoden za kancelarija

Se izdava polunamesten stan pogoden za kancelariski prostor. Stanot s...


650 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Станови

Вчера 16:19Se izdava dvosoben stan vo Centar

Se izdava dvosoben stan vo Centar -renoviran -mali reziski troso...


280 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Станови

Вчера 16:13ЛЕВЕЛ 7 - НОВ СТАН ВО ПРЖИНО - 71м²

Се изнајмува нов стан - кат од куќа со 2 спални соби,целосно и екскл...


По Договор
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Станови

Вчера 16:06  НОВ ОГЛАС

STAN NA DAN VO STROG CENTAR-20 EV

se izdava za kratok prestoj namestena garsonjera vo centar na Skopje(...


20 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Станови

Вчера 16:01ЛЕВЕЛ 7 - НОВ СТАН ВО Д. МААЛО - 50м²

Се изнајмува 2-собен стан,целосно и ексклузивно наместен во Д. Маало,...


500 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Станови

Вчера 15:43  НОВ ОГЛАС

Се издава прекрасно наместен стан во Центар кај Клинички.

Се издава прекрасно наместен стан во Центар кај Клинички. Убаво тросо...


350 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Станови

Вчера 15:16Страна 1 од 286

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам