Карпош
                           
8701 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

Se izdava prekrasen dvosoben Stan Karpos so Garaza

Се изнајмувакомплетно наместен двособен стан, со кујна, спална, дневн...


350 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Станови

Вчера 19:30НОВ ОГЛАС
Промовирано

Izdavam stan vo Taftalidze 1

Izdavam kompletno namesten stan vo Taftalidze1. Stanot e vo nova zgra...


500 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Станови

Вчера 13:00Промовирано

Renoviran Stan vo Vlae 60m2+5m2+10m2+60m2

Prodavame ubav i svetol renoviran stan vo Vlae na prv kat vo zgrada o...


81.500 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Станови

17 мај 16:03Промовирано

Se iznajmuva stan vo Karpos 3

Се изнајмува реновиран наместен стан во Карпош 3, во Високите кули ка...


270 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Станови

Денес 11:34Stan vo Gradski Park Skopje

Слободен од 05.06.2023 година. Stan Стан во бараките во Градски Парк ...


300 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Станови

Денес 11:31Се издава дуќан во Карпош

Се издава објект 14м2 во Карпош на ул Алжирска бр4, одлична локација ...


5.000 МКД
или предлог цена
Карпош / Скопје

Дуќани

Денес 11:11Se prodava stan vo Vlae

Agencija prodava stan vo nova zgrada vo Vlae vo Aleksandrija vo blizi...


64.000 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Станови

Денес 11:02Se prodava garsonjera vo Kozle

Se prodava celosno opremena garsonjera na 1 kat vo Kozle Lice za kon...


55.000 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Станови

Денес 10:53Ексклузивен наместен стан кај Сити Мол

Станот е со приватно гаражно место на -1 кат веднаш споти излезот, ка...


850 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Станови

Денес 09:58Хотел во Козле Скопје

Се продава објект со 6 гарсоњери, локација Козле. Објектот е издаден ...


465.000 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Куќи / Вили

Денес 09:36Nov idealen stan so dvor Vlae 82m2

Se prodava nov stan 81 m2 so dvor vo Vlae. Stanot se naoga vo mirna ...


1.500 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Станови

Денес 08:48Izdavam prizemje 90 m2, suteren poseben vlez vo Zdanec

Izdavam prizemje( suteren) 90m2 so poseben vlez renoviran, vo Zdanec....


По Договор
или предлог цена
Карпош / Скопје

Куќи / Вили

Денес 08:28Se prodava stan vo kuca

Se prodava stan vo sprat od kuca so dobra gradba so zaseben vlez e...


По Договор
или предлог цена
Карпош / Скопје

Станови

Денес 08:19Дарма Дома издава ПРАЗЕН стан во КАРПОШ !

Дарма Дома издава одличен стан во Карпош 3 во Лептокарија, поседува ...


300 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Станови

Денес 03:25  НОВ ОГЛАС

Дарма Дома издава нов стан во Аеродром !

Дарма Дома агенција издава луксузен стан во Аеродром, позади Вучко, с...


450 €
или предлог цена
- 10 % Попуст
500 €
Карпош / Скопје

Станови

Денес 02:57Дарма Дома издава нов 4_ собен стан во Верина Комплекс !

Дарма Дома издава нов модерен стан во Верина Комплекс, поседува 170 м...


1.200 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Станови

Денес 02:50  НОВ ОГЛАС

ДАРМА ДОМА издава нов стан во Влае !

Агенција за недвижности ДАРМА ДОМА издавa НОВ ПРЕУБАВ стан во Влае ст...


300 €
или предлог цена
- 14 % Попуст
350 €
Карпош / Скопје

Станови

Денес 02:34ДАРМА ДОМА издава нов стан во Дебар Маало !

Дарма Дома издава нов модерен стан во Дебар Маало, кај Кино Карпош, п...


600 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Станови

Денес 02:33Дарма Дома издава нов 3_ собен стан во Центар !

Агенција за недвижности ДАРМА ДОМА издава нов стан во Центар kaj Буга...


700 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Станови

Денес 02:22  НОВ ОГЛАС

Дарма Дома издава нов 4_ собен стан во Црниче !

Дарма Дома издава нов стан во Црниче, наместен со нов мебел, поседува...


400 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Станови

Денес 02:02  НОВ ОГЛАС

Дарма Дома издава нов стан во Центар !

Агенција за недвижности ДАРМА ДОМА издава нов стан во Центар кај КАТО...


350 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Станови

Денес 01:55  НОВ ОГЛАС

Дарма Дома издава нов 3_ собен стан во Центар !

Агенција за недвижности ДАРМА ДОМА издава нов стан во Центар кај Унив...


330 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Станови

Денес 01:48  НОВ ОГЛАС

Дарма Дома издава ГАРАЖА во Аеродром !

Агенција за недвижности ДАРМА ДОМА издавa ГАРАЖА во Аеродром кај Тоба...


35 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Гаражи

Денес 01:45bardovci

mozna zamena za stan vo sk whats up +389 76 627274 ...


1 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Плацеви и Ниви

Денес 01:40Se izdava stan vo taftalidze 2

Се изнајмува наместен стан во тафталиџе на одлична локација во непоср...


200 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Станови

Вчера 23:44Se prodava kukja 424m2 vo taftalidze2-karposh

Se prodava baraka so dogradba+garsonjera vo Taftalidze 2 na ulica Dem...


320.000 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Куќи / Вили

Вчера 22:53КУЌА ВО ЗЛОКУЌАНИ СО ПЛАЦ 1600м2

Се продава куќа во Злокуќани Општина Карпош во близина на Канал5 поза...


По Договор
или предлог цена
Карпош / Скопје

Куќи / Вили

Вчера 21:43NOV MODEREN STAN 107 m2 -KOMPLET OPREMEN

SE PRODAVA NOV MODERNO OPREMEN STAN VO KOZLE 107 m2 , SO 3 SPALNI, 2 ...


1.650 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Станови

Вчера 21:20SE IZDAVA

Se iznajmuva Kompletno Ureden Stan vo Kozle Kat 1 Greenje Centralno ...


По Договор
или предлог цена
Карпош / Скопје

Станови

Вчера 21:05Plac vo Zlokukani 540m2

Плац во Злокуќани 540 м2 со имотен лист, градежно земјиште. 65eur m2....


65 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Плацеви и Ниви

Вчера 20:18Se izdava ,renta, za zabavi rodendeni sekakov vid na iventi

vilata se naoga vo stopanski dvor pred volkovo na nekolku km od city ...


По Договор
или предлог цена
Карпош / Скопје

Куќи / Вили

Вчера 19:31Se izdava prekrasen dvosoben Stan Karpos so Garaza

Се изнајмувакомплетно наместен двособен стан, со кујна, спална, дневн...


350 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Станови

Вчера 19:30  НОВ ОГЛАС

Se izdava stan na odlichna lokacija

Se izdava opremen stan za studenti na odlichna lokacija vo Karposh 1


250 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Станови

Вчера 19:24Стан во Карпош 2

Се продава стан во Карпош 2 Станбена површина 71 м2 подрум 6м2 гар...


95.550 €
или предлог цена
- 3 % Попуст
99.000 €
Карпош / Скопје

Станови

Вчера 19:23Namesten stan od 70m2 vo Taftalidze

Se prodava stan od 70m2 kompletno namesten vo nova zgrada so dve spal...


По Договор
или предлог цена
Карпош / Скопје

Станови

Вчера 18:31IZDAVAM DUKAN POD KIRIJA VO KARPOS NA ULICA BUKURESKA

Ekskluzivno se izdava dukjan 40Metri kvadratni na prometna ulica vo T...


По Договор
или предлог цена
Карпош / Скопје

Дуќани

Вчера 18:25SE IZDAVA DUKAN POD KIRIJA VO TAFTALIDZE NA ULICA BUKURESKA

Ekskluzivno se izdava dukjan 40Metri kvadratni na prometna ulica vo T...


По Договор
или предлог цена
Карпош / Скопје

Дуќани

Вчера 18:25СЕ ИЗДАВА ДВОСОБЕН СТАН - ВО ВЛАЕ

ШИФРА: 1556R ЦЕНА: 300€ + тековни трошоци КОНТАКТ: 075 988 602 ...


300 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Станови

Вчера 18:24  НОВ ОГЛАС

СЕ ИЗДАВА ЛУКСУЗНА КУЌА - ВО ТАФТАЛИЏЕ 1

ШИФРА: 1005H ЦЕНА: 1600€+ тековни трошоци КОНТАКТ: 075 988 602 С...


1.600 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Куќи / Вили

Вчера 18:20  НОВ ОГЛАС

СЕ ИЗДАВА ДВОСОБЕН СТАН - ВО ТАФТАЛИЏЕ 1

ШИФРА: 1031R ЦЕНА: 300€ + тековни трошоци КОНТАКТ: 075 988 602 ...


300 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Станови

Вчера 18:05  НОВ ОГЛАС

Izdavam Nov Pettosoben Stan 120 m2 Karpos Centaur Ruzveltova

Odlicna lokacija! Golema dnevna! 4 spalni! 3 kupatila! 2 terasi! ...


500 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Станови

Вчера 18:04PENTHOUSE ВО ФАЗА НА ИЗГРАДБА – НАСЕЛБА ВЛАЕ

PENTHOUSE ВО ФАЗА НА ИЗГРАДБА – НАСЕЛБА ВЛАЕ ✅ Продажба на “PENTHO...


1 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Станови

Вчера 18:03  НОВ ОГЛАС

Izdavam Nov Trosoben Stan 57 m2 Karpos 4

Odlicna lokacija! Dnevna! Dve spalni! Kupatilo! Terasa! Agenci...


220 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Станови

Вчера 18:03Страна 1 од 218

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам