Карпош
                           
6920 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

Se prodava stan vo Vlae so podrum, garaza i dvor

Se prodava kompletno renoviran stan vo Vlae na prv kat vo zgrada od 2...


79.000 €
или предлог цена
- 2 % Попуст
81.000 €
Карпош / Скопје

Станови

04 апр 10:37Промовирано

СЕ ИЗНАЈМУВА ЛУКСУЗЕН СТАН ВО КАРПОШ 1 БЛИЗУ ГРАДСКИ ПАРК

Станот е во новоградба со добра изолација на втор кат, зградата има л...


300 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Станови

Вчера 13:00Промовирано

Се издава стан во Тафталиџе 1.

Се издава стан во н.Тафталиџе 1, близу СУГС „Георги Димитров“, на 5 м...


220 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Станови

30 мај 09:50Промовирано

Dvosoben stan vo Debar Maalo

Se prodava dvosoben suterenski stan vo Debar Maalo 34m2, vo blizina n...


51.000 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Станови

Денес 09:41ДАРМА ДОМА издава нов 3_собен стан во Кисела Вода !

Агенција за недвижности ДАРМА ДОМА издава нов стан во Кисела Вода, ka...


280 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Станови

Денес 08:53ДАРМА ДОМА издава нов стан во Кисела Вода !

Агенција за недвижности ДАРМА ДОМА издава нова гарсоњета во Кисела Во...


190 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Станови

Денес 08:52Дарма Дома издава нов стан во Кисела Вода !

Агенција за недвижности ДАРМА ДОМА издава нов стан во Кисела Вода кај...


280 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Станови

Денес 08:52Дарма Дома издава нов стан во Тафталиџе !

Агенција за недвижности ДАРМА ДОМА издава луксузен стан во Тафталиџе ...


500 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Станови

Денес 08:52Дарма Дома издава нов стан во Дебар Маало !

Дарма Дома издава нов стан во Дебар Маало, кај Слаткара Романса , пос...


260 €
или предлог цена
- 7 % Попуст
280 €
Карпош / Скопје

Станови

Денес 08:52Дарма Дома издава нов стан во Аеродром !

Aгенција за недвижности ДАРМА ДОМА издавa стан во Аеродром кај Тобако...


250 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Станови

Денес 08:52ДАРМА ДОМА издава нов стан во Дебар Маало !

Дарма Дома издава нов стан ГАРСОЊЕРА во ДЕВАР МААЛО кај Словенска Амб...


220 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Станови

Денес 08:52Дарма Дома издава нов 4_ собен стан во Верина Комплекс !

Дарма Дома издава нов модерен стан во Верина Комплекс, поседува 170 м...


1.200 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Станови

Денес 08:52Дарма Дома издава нов стан во Капиштец !

Дарма Дома издава нов стан во Капиштец, спроти Зебра, станот поседув...


250 €
или предлог цена
- 17 % Попуст
300 €
Карпош / Скопје

Станови

Денес 08:52Се изнајмува гарсоњера во Пештани/Охрид

Се изнајмува гарсоњера на крајбрежјето на Охридско езеро, во Пештани....


60 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Станови

Денес 08:51Izdavam stan vo vlae sproti karpos 4

stanot se naoga na kejot na vardar vo vlae na mirna lokacija , komp...


9.300 МКД
или предлог цена
Карпош / Скопје

Станови

Денес 08:50CENTAR -ZOO se iznajmuva dvosoben renoviran 44m2

CENTAR - Zooloska gradina vo kulata sproti vlezot se iznajmuva dvosob...


230 €
или предлог цена
- 8 % Попуст
250 €
Карпош / Скопје

Станови

Денес 08:24Продажба на стан со 2 спални во комплекс МИДА

Агенција за недвижности нуди на продажба стан со 2 спални во релатив...


118.000 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Станови

Денес 07:34Продажба на стан 65 м2 во Тафталиџе 2

Извонредно квалитетен стан од 62 + 3м2 , на први кат во мала зграда с...


89.000 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Станови

Денес 07:32SE PRODAVA STAN 53m2 TAFTALIGE 1

Se prodava nevselen luksuzno opremen stan 53m2,plus podrum 8m2 vo Ta...


85.500 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Станови

Денес 07:31Комплетно наместен стан во Карпопш 2, ДРАМСКИ

Се издава комплетно наместен стан на одлична локација во Карпош 2 кај...


250 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Станови

Денес 06:36Дарма Дома издава нов стан во Дебар Маало !

Дарма Дома издава нов стан во Дебар Маало, кај Силбо , поседува 40 м,...


280 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Станови

Денес 02:54  НОВ ОГЛАС

Дарма Дома издава нов стан на Водно !

Агенција за недвижности ДАРМА ДОМА издава нова гарсоњера стан на Водн...


220 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Станови

Денес 02:46  НОВ ОГЛАС

Дарма Дома издава нов стан во Дебар Маало !

Дарма Дома издава НОВ стан во Дебар Маало , кај Дм Кафаната, поседува...


350 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Станови

Денес 02:37  НОВ ОГЛАС

Se izdava 217m2 vo Karpos pozadi Katastar, kancelarii

Se izdava stan 217m2 vo Karpos pozadi katastar. Se naoga na 5ti kat s...


700 МКД
или предлог цена
Карпош / Скопје

Станови

Денес 01:23  НОВ ОГЛАС

Se prodava nov 55m2, kat 2, jug,Karpos 4

Se prodava stan vo nova zgrada vo izgradba, gotova mart 2024 vo Karpo...


1.500 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Станови

Денес 01:16Se izdava Nov, 2 spalni, Karpos, namesten

Se izdava nov stan 70m2 vo nova zgrada, nevseluvan prethodno kaj Fish...


550 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Станови

Денес 01:16Se izdava Nov, Namesten, pozadi City Mall, Karpos

Se izdava namesten stan 60m2 pozadi City Mall vo City Tower. Se nao...


350 МКД
или предлог цена
Карпош / Скопје

Станови

Денес 01:14  НОВ ОГЛАС

Се продава стан во Влае/Se prodava stan vo Vlae

Се продава релативно нов стан на ул. Мраморец во Влае - Карпош кај ОУ...


108.500 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Станови

Вчера 21:55Se prodava stan na Ruzveltova

Se prodava stan na ulica Ruzveltova 51 od 79m2 na prv spart, Skopje(K...


1 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Станови

Вчера 21:04Izdavam Nov Dvosoben Stan 55 m2 Kozle

Odlicna lokacija! Dnevna! Kujna! Spalna! Kupatilo! Parking! Kli...


200 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Станови

Вчера 21:03Izdavam Nov Pettosoben Stan 120 m2 Karpos Centaur Ruzveltova

Odlicna lokacija! Golema dnevna! 4 spalni! 3 kupatila! 2 terasi! ...


500 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Станови

Вчера 21:02Двособен стан - Лептокарија

Се продава двособен стан во Лептокарија на топ локација. Станот е со...


1.590 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Станови

Вчера 20:29  НОВ ОГЛАС

KUPUVAM MAL STAN OD K. VODA DO GJORCE P.

KUPUVAM STAN: - OD KISELA VODA DO GJORCE PETROV - SO EDNA SPALNA SO...


1 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Станови

Вчера 20:12Se izdava stan na odlichna lokacija

Se izdava opremen stan za studenti na odlichna lokacija vo Karposh 1


250 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Станови

Вчера 19:56Kupuvam stan vo Karpos 4, Vlae, Hrom

Se kupuva stan vo Karpos 4, Vlae, Hrom, megju 40 - 60 m2. Samo realn...


По Договор
или предлог цена
Карпош / Скопје

Станови

Вчера 19:48Se iznajmuva stan vo Karpos 3

Се изнајмува реновиран наместен стан во Карпош 3, во Високите кули ка...


270 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Станови

Вчера 19:29Stan vo Karposh3...kompletno namesten

Se izdava potpolno namesten stan...karposh3 Tv...internet...wifi...kl...


280 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Станови

Вчера 18:58Се издава комплетно опремен стан од 42м2 во Тафталиџе 1.

Комплетно уреден стан во Тафталиџе до школото.


250 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Станови

Вчера 18:50Се издава стан во Карпош 1

Се издава стан во Карпош 1 од 83 м2 четворособен, со две wc со балко...


550 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Станови

Вчера 18:43Се продава стан од 79м2 КАРПОШ 4

Се продава одличен стан од 79м2 на трети кат со две спални соби ,кујн...


116.000 €
или предлог цена
- 3 % Попуст
120.000 €
Карпош / Скопје

Станови

Вчера 18:34Дарма Дома издава нов 3_ собен стан во Центар !

Агенција за недвижности ДАРМА ДОМА издава нов стан во Центар кај Унив...


330 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Станови

Вчера 17:44ДАРМА ДОМА издава НОВ стан кај Универзална Сала !

Агенција за недвижности ДАРМА ДОМА издава НОВ стан кај Универзална Са...


450 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Станови

Вчера 17:43Дарма Дома издава нов 3_собен стан во Центар !

Дарма Дома издава нов стан во Центар во Буњаковец, станот поседува 80...


400 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Станови

Вчера 17:43Страна 1 од 174

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам