366 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

Прочистувач и навлажнувач за воздух

Прочистувач за воздух Xiaomi Mi и навлажнувач за воздух Gorenje


11.000 МКД
или предлог цена
Вчера 13:00Гиро Машинка

Гиро Машинка


4.500 МКД
или предлог цена
Кочани

Кујна / Останато

Вчера 12:29Solarni Led lampi za skali

Соларни лампи на полнење од сонцето. Цената е за две парчиња. Можна...


590 МКД
или предлог цена
Вчера 12:28Термометар за туш

Термометар за туш кој работи без батерии. Мерен опсег од 0-100 степе...


1.490 МКД
или предлог цена
Вчера 12:28Dalecinski prekinuvac

Nov dalecinski prekinuvac do 20m. Moze da posluzi za mnogu uredi koi...


900 МКД
или предлог цена
Кочани

Останато

Вчера 12:27Digitalen temostat so displaej i sonda

Nov termostat so displej i sonda. Mozna isporaka niz cela Makedonija...


1.800 МКД
или предлог цена
Вчера 12:27BLENDER Silvercrest

BLENDER Silvercrest NOV


1.800 МКД
или предлог цена
27 јан 23:09NOV mal kufer / куфер - VAULTZ

PRAKJAM PO KARGO Prodavam mal kufer za skladiranje ili nekoja drug...


40 €
или предлог цена
27 јан 22:14Termo pecka 5.5 kw

Prodavam funkcionalna termo pecka 5.5 kw koja raboti na 380 V. Peckat...


100 €
или предлог цена
27 јан 22:13Aluminska vlezna vrata

Se prodava vlezna aluminska vrata vo kafeava boja, izvadena od stanbe...


6.500 МКД
или предлог цена
27 јан 19:32Дрвени Маси со железна конструкција

Се продаваат 6 Дрвени Маси со железна конструкција 130х80 користени 3...


3.499 МКД
или предлог цена
- 13 % Попуст
3.999 МКД
27 јан 15:46EKOLOSKI SOLAREN URED ZA ZASTITA OD PODZEMNI STETNICI

- PRODAVAM EKOLOSKI SOLARNI ULTRAZVUCNI UREDI ZA ZASTITA OD POVEKE P...


1.000 МКД
или предлог цена
27 јан 10:41SOBNI VRATI NOVI

PRODAVAM SOBI VRATI NOVI UVEZENI OD GERMANIJA DRVEN MATERIJAL NE SE...


30 €
или предлог цена
- 25 % Попуст
40 €
27 јан 10:11Masini za artesko busenje na bunari za voda do 650m

BUSIME BUNARI.Masini za artesko busenje na bunari za voda do 650metri...


По Договор
или предлог цена
26 јан 20:01Kaloriferi

Prodavam 2 kaloriferi 6 kw ispravni Cena za eden 10000 denara so pro...


10.000 МКД
или предлог цена
- 17 % Попуст
12.000 МКД
26 јан 11:01Klupa zavarena

Klupa za sedenje i za razni nameni Razlicni celicni profili i debeli...


5.000 МКД
или предлог цена
26 јан 05:56Arthur Martin шпорет/sporet

Се продава шпорет Arthur Martin во потполно исправна состојба. Диме...


3.000 МКД
или предлог цена
25 јан 22:33PRODAVAM FOTELJA NA SPUSTANJE

Kontakt 075204574


3.000 МКД
или предлог цена
25 јан 20:46Клима уред Tesla 55KW TT51EX81-1832IA

Нов клима уред Tesla 55KW TT51EX81-1832IA нергетска класа (SEER/S...


34.990 МКД
или предлог цена
25 јан 13:05Клима уред Favorit 18000 BTU

Нов клима уред Favorit 18000 BTU со пет години гаранција КАПАЦИТЕТ...


30.990 МКД
или предлог цена
25 јан 13:04Клима уред Favorit 12000 BTU

Нов клима уред Favorit 12000 BTU со пет години гаранција АПАЦИТЕТ НА...


20.500 МКД
или предлог цена
25 јан 13:04Клима уред Samsung LUZON 5.5KW

Нов клима уред SAMSUNG LUZON серија AR18TXHZAWKNEU/AR18TXHZAWKXEU...


49.990 МКД
или предлог цена
25 јан 13:04Ендоскопска камера-Endoscope camera

Ендоскопска камера со светло. Може да се користи за многу намени Ма...


990 МКД
или предлог цена
25 јан 13:04Сад за Borner цецко

Садот е компатибилен со V3 i V5 сецко


490 МКД
или предлог цена
Кочани

Кујна / Останато

25 јан 12:57Borner ренде Welle-Wafel

Borner ренде Welle-Wafel


990 МКД
или предлог цена
Кочани

Кујна / Останато

25 јан 12:57Нож за лупење Borner

Нож Borener за лупење плус дополнителни функции-рендање лук.


350 МКД
или предлог цена
Кочани

Кујна / Останато

25 јан 12:57Borner rende

Двострано ренде Borner


990 МКД
или предлог цена
Кочани

Кујна / Останато

25 јан 12:57Borner V3

Сецко Borner V3.


1.490 МКД
или предлог цена
Кочани

Кујна / Останато

25 јан 12:57Oпрема за кујна BORNER

Филаделфија Дооел овластен дистрибутер за Македонија за производите н...


1 МКД
или предлог цена
25 јан 12:57Пелет А1 класа-Pelet A1 klasa

Пелет А1 класа можна испорака низ цела Македонија. Јавете се ке се д...


320 МКД
или предлог цена
- 3 % Попуст
330 МКД
25 јан 12:53Пелет А1 класа-Pelet A1 klasa

Пелет А1 класа. Можна испорака низ цела Македонија Телефон за конта...


330 МКД
или предлог цена
25 јан 12:53Прочистувач на воздух-Procistuvac na vozduh

Прочистувач на воздух- Озонер- Стерилизатор Повеке намени на еден ...


1.990 МКД
или предлог цена
- 33 % Попуст
2.990 МКД
Кочани

Останато

25 јан 12:51Платно за рото пегла (ваљак) Valjak za peglanje

Нудиме платна за сите видови рото пегли -Ваљци за пеглање.За домашна ...


990 МКД
или предлог цена
25 јан 12:51Borener сецко V3

Сецко за сецкање на разни производи.


1.490 МКД
или предлог цена
Кочани

Кујна / Останато

25 јан 12:42Skari so inoks resetka

Moze i po naracka.Standardni dimenzii se:400x300 500x300 600x400.Inok...


По Договор
или предлог цена
25 јан 11:03SOLAREN URED ZA SASTITA OD PODZEMNI STETNICI KRT SLEPO KUCE

SOLAREN EKOLOSKI URED ZA ZASTITA OD PODZEMNI GRIZACI KRT ,SLEPO KUCE ...


1.200 МКД
или предлог цена
25 јан 10:35RIDDEX PLUS - EKOLOSKO SREDSTVO ZA SASTITA OD RAZNI STETNICI

RIDEX PRO PLUS - E NOV ELEKTROMAGNETEN URED ZA EKOLOSKA ZASTITA OD RA...


500 МКД
или предлог цена
Кочани

Останато

25 јан 10:34EL.SPORET

Se prodava elektricen sporet marka SMEDEREVO inf na tel 077/571-547


По Договор
или предлог цена
24 јан 17:26Kazan za rakija

Se prodava kazan za pecenje rakija Tel 075 250 999 viber


18.500 МКД
или предлог цена
24 јан 14:40PROZOR 60X140

Se prodava nov prozor 60/140 nov Lesna- Slovenija so termopan staklo


5.000 МКД
или предлог цена
24 јан 08:12Страна 1 од 10

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам