920 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

PROFESIONALEN GUMEN POD ZA FITNESS CENTRI

PROFESIONALNI PODNI OBLOGI VO ROLNA SPORTEC GERMANIJA Made in Ge...


12 €
или предлог цена
Денес 11:05KORISTENA PROFESIONALNA FITNESS OPREMA NAJPOZNATI BRENDOVI

NAJGOLEM IZBOR NA KORISTENA PROFESIONALNA FITNESS ,TERETANA OPREMA SO...


По Договор
или предлог цена
Денес 11:05BATERISKA LAMPA NAJMOKNATA NA PAZAROT SO FOLTRI,PREKINUVAC

Моделот користи две батерии на полнење 18650(8800мАч),со што се зголе...


2.050 МКД
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Лов / Пукање / Останато

Денес 10:284 para Rolerki / Ролерки Salomon Pilot 9 Ti i Thunder Alu

Se prodavaat 4 para rolerki - Sivi rolerki. 36 broj. Skinata e edn...


1 МКД
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Ролерки и Скејтборди / Чевли

Денес 10:27Novi naocari za plivanje

Novi neupotrebeni naocari za plivanje "Arena". Kupeni 790den.


10 €
или предлог цена
Денес 09:39DIADORA-FASSI-HORIZON FITNESS ПРЕМИУМ ТРАКИ,ЛЕНТИ ЗА ТРЧАЊЕ

HORIZON FITNESS GERMANIJA DIADORA FITNESS ITALIJA FA...


По Договор
или предлог цена
Вчера 18:31FASSI 9.6 ITALIA ТРАКИ ЗА ТРЧАЊЕ ДО 150КГ. 10Г.ГАРАНЦИЈА

Марка Фаси ЦЕНА СО ПОПУСТ 95000ДЕН. Редовна цена: 1.599,00 € Домаш...


95.000 МКД
или предлог цена
Вчера 18:31FASSI SPORT ITALIA 8.0 ДО 140КГ. 5ГОД. ГАРАНЦИЈА ТРАКА ЗА ТР

НОВО ВО НАШИОТ АСОРТИМАН НОВ МОДЕЛ НА FASSI SPORT ITALIA ТРАКА...


85.000 МКД
или предлог цена
Вчера 18:30ADIDAS SPEED BOXING PROFI ВРЕЌИ ЗА УДИРАЊЕ Designed in USA

ADIDAS SPEED BLACK/GOLD ВРЕЌИ ЗА УДАРАЊЕ НОВО НАЈНОВИ МОДЕЛИ НА AD...


По Договор
или предлог цена
Вчера 18:30Life Fitness Squat Rack Olympic Signature Serija Black

Се продава користен рам во добра состојба Најнов модел последна с...


1.000 €
или предлог цена
Вчера 18:30TECHNOGYM PURE STRENGTH LINE SET OD 4 PROFI OLIMPISKI KLUPI

SE PRODAVA SET OD 4 OLIMPISKI KLUPI TECHNOGYM PURE STRENGTH LINIJA...


По Договор
или предлог цена
Вчера 18:29СПРАВИ TECHNOGYM STRENGTH LINE LEG PRESS I LAT PULLDOWN

Се продаваат TECHNOGYM справи за теретана вежбање фитнес Топ сост...


По Договор
или предлог цена
Вчера 18:29СПРАВИ ЗА ТЕРЕТАНА Plate Loaded Set Real Leader USA

Се продаваат справи за теретана,фитнес нова состојба во сет од 8 разл...


1.688 €
или предлог цена
Вчера 18:29PRECOR USA AMT ADAPTIVE MOTION TRAINER NEW MODEL P31 CONSO

SE PRODAVA PRECOR 🇺🇸 AMT TRAINER NOV MODEL ORBITRECK ORBITREK ...


По Договор
или предлог цена
Вчера 18:28Nautilus XPload Leg Press P345LS Plate Loaded ПРЕСА ЗА НОЗЕ

Се продава професионална преса за нозе 45° Произведена во САД MA...


По Договор
или предлог цена
Вчера 18:28LIFE FITNESS 95XI CROSSTRAINER ORBITREK POVEKE NA BROJ PROFI

https://www.lifefitness.com/en-us/catalog/cardio/ellipticals/elevatio...


По Договор
или предлог цена
Вчера 18:28LIFE FITNESS 95C UPRIGHT VELOSIPED PROFESIONALEN NAJNOV MODE

SE PRODAVAAT VELOSIPEDI POVEKE NA BROJ LIFE FITNESS 95C ELEVATIO...


По Договор
или предлог цена
Вчера 18:28Germanski Dvogled BRESSER 20 x 50 Coated Optic - Двоглед

Германско производство 20x50 168ft at 1000yds Coated Optic Што зна...


1.400 МКД
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Останато

Вчера 18:06NOV! Zelen laser pokazuvac so tocka - se polni baterijata

Нов зелен ласер кој покажува линија со точка... иума батерија која се...


600 МКД
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Останато

Вчера 18:06Ambietalna RGB Lampa LED svetlo za pod voda, za bazeni itn

Ova lampa raboti so 3 mali AAA baterii,(isti se kako od baterii za da...


500 МКД
или предлог цена
Вчера 18:04Toki Voki Toki Woki T388 Radio Stanici - 2 komada - NOVI

Prodavam novi toki woki Овие радио станици се погодни за комуникациј...


999 МКД
или предлог цена
Вчера 17:55Karabin Mauzer M24

Se prodava domakinski socuvan,seuste na lov ne koristen karabin M24 s...


600 €
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Лов / Пукање / Останато

Вчера 16:48Велосипед 24"

Многу сочуван велосипед. Тркало 24". Цена 5000.00 тел. 070268611


5.000 МКД
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Ролерки и Скејтборди / Останато

Вчера 16:05PUMPARICA "MOZBERG" USA

PRODAVAM PUMPARICA "MOZBERG" CAL.12 (MAGNUM) NA LICA SO DOZVOLA.NOVA...


По Договор
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Лов / Пукање / Справи / Опрема

Вчера 14:07mma ufc boks rakavici

Prodavam malku koristeni mma ufc rakavici. Vo odlicna sostojba.


1.000 МКД
или предлог цена
Вчера 13:25Rolerki

Prodavam rolerki br 38-39


1.000 МКД
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Ролерки и Скејтборди / Останато

Вчера 11:36Ruski voen dvogled BAIGISH 20X50 USSR Odlicen model

Достава на рака или по карго.Моделот Baigish е двоглед со широк спект...


2.050 МКД
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Лов / Пукање / Справи / Опрема

Вчера 11:23METALNI NOGARKI ZA CEVKA NA PUSKA

Prodavam novi metalni nogarki za puska.Ednostavni za koristenje i mon...


1.550 МКД
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Лов / Пукање / Справи / Опрема

Вчера 11:23Novi profesionalni boks, mma, kick boks vreki vreka

KVALITETOT NA VREKITE E PERFEKTEN!!! NEZAMENLIV!!! BEZ NITU EDNA REKL...


3.000 МКД
или предлог цена
Вчера 10:14skii i konduri

Konduri NORDICA 27 315mm ili brij 40-41-42 Kondurite se odlicno s...


40 €
или предлог цена
Вчера 10:07BENC KLUPA(PODESUVANJE) / BENCH &DRZAC ZA TEGOVI/BENCH RACK

SE PRODAVA BENCH KLUPA KOJA SE PODESUVA VO NEKOLKU POZICII ZAEDNO SO ...


По Договор
или предлог цена
14 авг 18:19Kimono za judo

Kimonoto e jako, nema ostetuvanja, nameneto za judo, karate i drugi b...


1.000 МКД
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Боречки спортови / Облека

14 авг 17:48Lat cable crossover profesionalna masina

Profesionalna masina so 360kg trzini 360kgx5€/Kg= 1.800€ samo tezini...


1.200 €
или предлог цена
- 25 % Попуст
1.600 €
14 авг 12:08KOMPLET TERETANA

NA VIBER VRTETE!!! Ednoracni od: 2,4,6,8,10,12.5,14,15,16,18,20,22...


1 €
или предлог цена
14 авг 12:08Продавам собен велосипед

Продавам собен велосипед Кетлер, одлично сочуван, највеке користен к...


200 €
или предлог цена
14 авг 11:18Total gym 1000

Prodavam total gym


3.000 МКД
или предлог цена
14 авг 10:05NOVI TAKTICKI KOMPLETI

NOVI TAKTICKI KOMPLETI ZELENI - 1700 DEN. CRNI - 2000 DEN. 075 2...


1.700 МКД
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Лов / Пукање / Облека

13 авг 13:40NOVI TAKTICKI KOMPLETI

NOVI TAKTICKI KOMPLETI 075 248 405 075 248 405


2.000 МКД
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Лов / Пукање / Облека

13 авг 13:40NOVA UNIVERZALNA FUTROLA ZA PISTOL / CENA 1500 DEN.

NOVA KOZNA UNIVERZALNA FUTROLA ZA PISTOL / CENA 1500 DEN. CISTA KO...


1.500 МКД
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Лов / Пукање / Справи / Опрема

13 авг 13:40Лежалка / lezalka

Продавам лежалка за плажа купена во Грција и користена само 10 дена. ...


3.500 МКД
или предлог цена
13 авг 09:12Страна 1 од 24

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам