Подкатегорија:
                   
427 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

PROFESIONALEN GUMEN POD ZA FITNESS CENTRI

PROFESIONALNI PODNI OBLOGI VO ROLNA SPORTEC GERMANIJA Made in Ge...


12 €
или предлог цена
Денес 11:05KORISTENA PROFESIONALNA FITNESS OPREMA NAJPOZNATI BRENDOVI

NAJGOLEM IZBOR NA KORISTENA PROFESIONALNA FITNESS ,TERETANA OPREMA SO...


По Договор
или предлог цена
Денес 11:05DIADORA-FASSI-HORIZON FITNESS ПРЕМИУМ ТРАКИ,ЛЕНТИ ЗА ТРЧАЊЕ

HORIZON FITNESS GERMANIJA DIADORA FITNESS ITALIJA FA...


По Договор
или предлог цена
Вчера 18:31FASSI 9.6 ITALIA ТРАКИ ЗА ТРЧАЊЕ ДО 150КГ. 10Г.ГАРАНЦИЈА

Марка Фаси ЦЕНА СО ПОПУСТ 95000ДЕН. Редовна цена: 1.599,00 € Домаш...


95.000 МКД
или предлог цена
Вчера 18:31FASSI SPORT ITALIA 8.0 ДО 140КГ. 5ГОД. ГАРАНЦИЈА ТРАКА ЗА ТР

НОВО ВО НАШИОТ АСОРТИМАН НОВ МОДЕЛ НА FASSI SPORT ITALIA ТРАКА...


85.000 МКД
или предлог цена
Вчера 18:30Life Fitness Squat Rack Olympic Signature Serija Black

Се продава користен рам во добра состојба Најнов модел последна с...


1.000 €
или предлог цена
Вчера 18:30TECHNOGYM PURE STRENGTH LINE SET OD 4 PROFI OLIMPISKI KLUPI

SE PRODAVA SET OD 4 OLIMPISKI KLUPI TECHNOGYM PURE STRENGTH LINIJA...


По Договор
или предлог цена
Вчера 18:29СПРАВИ TECHNOGYM STRENGTH LINE LEG PRESS I LAT PULLDOWN

Се продаваат TECHNOGYM справи за теретана вежбање фитнес Топ сост...


По Договор
или предлог цена
Вчера 18:29СПРАВИ ЗА ТЕРЕТАНА Plate Loaded Set Real Leader USA

Се продаваат справи за теретана,фитнес нова состојба во сет од 8 разл...


1.688 €
или предлог цена
Вчера 18:29PRECOR USA AMT ADAPTIVE MOTION TRAINER NEW MODEL P31 CONSO

SE PRODAVA PRECOR 🇺🇸 AMT TRAINER NOV MODEL ORBITRECK ORBITREK ...


По Договор
или предлог цена
Вчера 18:28Nautilus XPload Leg Press P345LS Plate Loaded ПРЕСА ЗА НОЗЕ

Се продава професионална преса за нозе 45° Произведена во САД MA...


По Договор
или предлог цена
Вчера 18:28LIFE FITNESS 95XI CROSSTRAINER ORBITREK POVEKE NA BROJ PROFI

https://www.lifefitness.com/en-us/catalog/cardio/ellipticals/elevatio...


По Договор
или предлог цена
Вчера 18:28LIFE FITNESS 95C UPRIGHT VELOSIPED PROFESIONALEN NAJNOV MODE

SE PRODAVAAT VELOSIPEDI POVEKE NA BROJ LIFE FITNESS 95C ELEVATIO...


По Договор
или предлог цена
Вчера 18:28BENC KLUPA(PODESUVANJE) / BENCH &DRZAC ZA TEGOVI/BENCH RACK

SE PRODAVA BENCH KLUPA KOJA SE PODESUVA VO NEKOLKU POZICII ZAEDNO SO ...


По Договор
или предлог цена
14 авг 18:19Lat cable crossover profesionalna masina

Profesionalna masina so 360kg trzini 360kgx5€/Kg= 1.800€ samo tezini...


1.200 €
или предлог цена
- 25 % Попуст
1.600 €
14 авг 12:08KOMPLET TERETANA

NA VIBER VRTETE!!! Ednoracni od: 2,4,6,8,10,12.5,14,15,16,18,20,22...


1 €
или предлог цена
14 авг 12:08Продавам собен велосипед

Продавам собен велосипед Кетлер, одлично сочуван, највеке користен к...


200 €
или предлог цена
14 авг 11:18Total gym 1000

Prodavam total gym


3.000 МКД
или предлог цена
14 авг 10:05Steper

Matrix Profesionalen steper Samoregeneriracki, nema potreba od prik...


900 €
или предлог цена
11 авг 13:48ЛЕНТА ЗА ТРЧАЊЕ FASSI SPORT 9.7HRC КУПЕНА ПРЕД 1Г. 95000ДЕН.

ТРАКАТА Е КАКО НОВА НЕКОЛКУ ПАТИ КОРИСТЕНА ИСТАТА Е СО ВАЖЕЧКА ФАБР...


85.000 МКД
или предлог цена
11 авг 12:08SOLE FITNESS 65 ЛЕНТИ ЗА ТРЧАЊЕ 6МЕС. КОР. ДО 165КГ.

Се продаваат две ленти за трчање SOLE FITNESS MODEL F65 https://ww...


1.600 €
или предлог цена
11 авг 12:07Poliuretan fiksni sipki 5, 15, 20, 25, 30, 35, 40, 45,50kg.

Нови Фиксни Полиуретан тегови Професионални Шипки Цена 6 € без ддв...


6 €
или предлог цена
11 авг 12:07LIFE FITNESS IC3 Indoor Bike SAEMSKI EKSPONAT

LIFE FITNESS IC3 Indoor Bike СЕ ПРОДАВААТ ПОВЕЌЕ НА БРОЈ LIFE FITN...


1.000 €
или предлог цена
11 авг 12:04FASSI SPORT ITALIA ПРОФЕСИОНАЛНИ ГУМИРАНИ ТЕГОВИ

FASSI SPORT ITALIA ПРОДАЖБА НА НОВИ СО 2ГОД. ГАРАНЦИЈА ПРОФЕСИОН...


5 €
или предлог цена
11 авг 12:04FASSI SPORT ИТАЛИА Ф50 ДИСКОВИ ОЛИМПИСКИ ПРОФЕСИОНАЛНИ

НОВИ FASSI SPORT ИТАЛИА Ф50 ГУМИРАНИ НОВИ ДИСКОВИ ТЕГОВИ TEGOVI ОЛИ...


5 €
или предлог цена
11 авг 12:03теретана

комплет справи тежини шипки за цела теретана


100 €
или предлог цена
10 авг 15:42Фитнес масажер

Се продава електричен фитнес масажер (две во едно) со два каиши во ис...


3.500 МКД
или предлог цена
09 авг 20:08НОВО !!! МУЛТИСТАНИЦА ФАССИ СПОРТ ИТАЛИА 250

НОВО!!! МУЛТИСТАНИЦА ФАССИ СПОРТ ИТАЛИА 250 ЦЕНА 50000ДЕН. Дали не...


50.000 МКД
или предлог цена
09 авг 12:26HORIZON TORUS 5 MULTISTATION PREMIUM FITNESS СТАНИЦА ЗА ДОМА

НОВО ВО НАШИОТ АСОРТИМАН HORIZON FITNESS MODEL ТОРУС 5 Повеќест...


2.199 €
или предлог цена
09 авг 12:24PRECOR USA LENTI ZA TRCANJE,VELOSIPEDI ORBITRECI PROFESIONAL

Se prodavaat profesonalni marka PRECOR USA CARDIO OPREMA za komercija...


По Договор
или предлог цена
09 авг 12:18PULSEFITNESS USA KOMPLETNA CARDIO OPREMA NAJNOVA LINIJA

https://pulsefitnessgroupusa.com/ CELATA OPREMA E SERIJA 2 wifi/t...


По Договор
или предлог цена
09 авг 12:17Benc

Benc


3.500 МКД
или предлог цена
08 авг 09:38Vratilo

Vratilo i razboj


6.500 МКД
или предлог цена
08 авг 09:38Сушачи за бокс ракавици - професионални HAMMER - Германија

Продавам нови сушачи за боксерски ракавици од брендот HAMMER - Герман...


450 МКД
или предлог цена
07 авг 08:12HORIZON PARAGON X PREMIUM ЛЕНТА ЗА ТРЧАЊЕ ДО 180КГ. 10Г. ГАР

ПРЕМИУМ ПРОИЗВОДИ ДИРЕКТНО ОД ГЕРМАНИЈА УВОЗ И ЛАГЕР НА ФИТНЕС ОПРЕМ...


2.499 €
или предлог цена
06 авг 08:56OMEGA Z HORIZON FITNESS PREMIUM ЛЕНТА ЗА ТРЧАЊЕ НАЈНОВ МОДЕЛ

OMEGA Z HORIZON FITNESS GERMANIJA Omega Z Лента за трчање најнов м...


1.699 €
или предлог цена
06 авг 08:56% DIADORA FITNESS 4.6 ITALIA НОВ MОДЕЛ ЛЕНТА ЗА ТРЧАЊЕ

Најнов модел Лента за Трчање DIADORA FITNESS Excess 4.6 ITALIA ...


48.000 МКД
или предлог цена
06 авг 08:54Sprava za vezbanje

Се продава некористена справа за вежбање во перфектна состојба. Справ...


320 €
или предлог цена
05 авг 17:30Benc profesionalna tegovi tezini

Benc klupa Spravata e na rasklopuvanje Barajte. Me. Na viber tamu s...


170 €
или предлог цена
- 99 % Попуст
11.500 €
05 авг 16:21Sprava za vezbanje noze

Prodavam skoro nova sprava za vezbanje noze (Leg Magic) . Odlicna e z...


1.000 МКД
или предлог цена
05 авг 13:06Страна 1 од 11

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам