Скопје Центар
                   
8139 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

DELPHI PRO+ BT Avtodijagnostika Autodijagnostika

Najnoviot DELPHI PRO+ , UNIVERZALEN URED ZA DIJAGNOSTIKA SO BLUETOOTH...


По Договор
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Авто делови и Авто Опрема / Останато

26 мар 17:38Промовирано

Slep Sluzba 24/7 / Shlep Sluzba 24/7 ☎️ 071 20 79 79 ☎️

Avtotransport Zafirovski e licencirana i sertificirana sluzba so sto ...


По Договор
или предлог цена
- 100 % Попуст
999 МКД
Скопје Центар / Скопје

Шлеп служба

Вчера 13:20Промовирано

FORD EcoSPORT TITANIUM PERFEKCIJA UVOZ SVAJCARIJA

FORD ECOSPORT 1.O SCTI - VRVNO SOCUVAN - NIVO NA OPREMA TITANIUM 🇨�...


По Договор
или предлог цена
- 100 % Попуст
12.500 €
Скопје Центар / Скопје

Автомобили

Вчера 11:42Промовирано

Bmw 120d Avtomatik 2013

12/2013 Donesen od Ch 🇨🇭 Plateno se do registracia Skoro novi g...


12.500 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Автомобили

Денес 02:18Bmw 320d Xdrive Sport

135kw - 184ps Doneseno od Ch 🇨🇭🇨🇭 God 2012 Xdrive Sport seri...


16.500 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Автомобили

Денес 02:18Mercedes cls 320cdi 071372102

🔥 CLS 320cdi 2007god 224ps 🔥 📍 Registracija do 11.2023god 📍 ...


9 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Автомобили

Денес 00:34Plasticni nitni za tapacir-Jeep Grand Cherokee WJ('99-2005)

Se prodavaat plasticni nitni za tapacirite na vratite na Jeep Grand C...


350 МКД
или предлог цена
Денес 00:05Celicen bandaz za Mitsubishi 4x114.3

Socuvan, kako nov 4x114.3 4x114,3 4x114


1.700 МКД
или предлог цена
Денес 00:02PEUGEOT 206 (1.1) Reg. Mnogu povolno. Samo 690e!!!

Peugeot 206 (1.1 - 44kw) 99 god.benz, so zel. karton. BEZ DODATNI VL...


690 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Автомобили

Денес 00:01Scania 2007 euro-4 51+2

Se prodava avtobus marka Scania 2007 euro 4 so 51+2 sedista. Avtobuso...


5 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Автобуси

Вчера 23:56Sym Joymax 125cc

Delovi za Sym Joymax 125cc od 2004-2009 godina


Вчера 23:56Delovi za Sym Joymax 125

Prodavam polovni delovi za Sym Joymax 125cc od 2004-2009 godina S...


12.345 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Мотори (над 50 cc)

Вчера 23:56Gumi - Гуми

Prodazba na polovni gumi i sekakov vid na zavrtki, navrtki.


По Договор
или предлог цена
Вчера 23:45PRODAVAM DISK PLOCKI ZA AKTROS

PRODAVAM NOVI DISK PLOCKI ZA KAMION AKTROS 070607057


3.500 МКД
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Камиони

Вчера 23:10Mercedes E300 de AMG 2019 Hybrid Prv Gazda

• Mercedes E300de AMG 2019 hybrid • Kupeno od Mercedes Salon Skopje...


51.500 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Автомобили

Вчера 22:52FIAT PANDA 1.2-75ks BENZIN PLIN NEUVEZUVANA

Prodavam fiat panda 1.2-75ks benzin so fabricki plin so servisna knis...


10.300 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Автомобили

Вчера 22:26Letni gumi sunwide koriste

Prodavam tri polovni gumi vo dobra sostojba Cena za site tri 3000 de...


3.000 МКД
или предлог цена
Вчера 21:35Iveco Daily 2.3 Hpi Tovarno Kombe / Sprinter Crafter Transit

IVECO DAILY 2.3 HPI 2008 GOD TOVARNO KOMBE DONESEN OD GERMANIJA SO...


По Договор
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Комбиња

Вчера 21:34Citroen Jumper 2.2 Hdi 7 Sedista Kombe Sprinter Boxer Ducato

CITROEN JUMPER 2.2 HDI - 2008 GOD DONESEN OD GERMANIJA 88 KW - 120 ...


По Договор
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Комбиња

Вчера 21:34VW T5 - 1.9 TDI - 7 SEDISTA KOMBE TOVARNO TRANZIT

VW T5 - 1.9 TDI - 7 SEDISTA DONESEN OD GERMANIJA IMA SITE PLATENI D...


По Договор
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Комбиња

Вчера 21:33Vw Golf 5 - 1.9 Tdi - 2006 God - Klima

VW GOLF 5 - 1.9 TDI - KLIMA 2006 GOD RADIO CD DVD GREACI SEDISTA ...


По Договор
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Автомобили

Вчера 21:33Vw Tiguan 2.0 Tdi - 2014 God Full Oprema - Tuareg Q7 Q5 Jeep

VW TIGUAN 2.0 TDI - BLUEMOTION - Klimatronic - 2014 God - 2 Para K...


По Договор
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Автомобили

Вчера 21:32Vw T5 1.9 Tdi 7 Sedista 2008 God / Transit Sprinter Crafter

VW T5 1.9 TDI 2008 GOD 2 PARA KLUCEVI 5 BRZINI 4 DOBRI GUMI RAD...


По Договор
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Комбиња

Вчера 21:32GOLF VIII LED OEM.

📞077-901-736📞


1 €
или предлог цена
Вчера 21:31W205 RESETKA OEM!!!

📞077-901-736📞


1 €
или предлог цена
Вчера 21:31DIAMOND CLA I A KLASA OEM!!!

W117 W176 📞077-901-736📞


1 €
или предлог цена
Вчера 21:31PANAMERICANA W213

📞077-901-736📞


1 €
или предлог цена
Вчера 21:30W205 AMG DIFUZER OEM!!!

📞077-901-736


1 €
или предлог цена
Вчера 21:30Audi A4 2.7 TDI

Audi A4 2.7 TDI God. 12/2008 Uvezena od Germanija. Plateni davack...


9.200 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Автомобили

Вчера 21:10Citroen C2 1.4 HDI

Citroen C2 God. 2005 Full servis Full Oprema Mob. 070/505-551


2.650 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Автомобили

Вчера 21:10Alfa Romeo 159 2.2 JTS

Alfa Romeo 159 2.2 JTS God. 2007 Full servis Registriran 4 novi z...


2.700 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Автомобили

Вчера 21:10Golf 6 Plus 1.6 TDI

Golf 6 God. 12/2010 Uvezen od Germanija plateni davacki do registra...


6.999 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Автомобили

Вчера 21:10BMW F10 525d 3.0

Bmw 525d 3.0 God. 12/2010 Uvezen od Germanija plateni davacki do re...


16.300 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Автомобили

Вчера 21:10Seat Leon 1.6 TDI Copa

Seat Leon 1.6 TDI God. 12/2011 Full Oprema Uvezen od Belgija Plate...


6.600 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Автомобили

Вчера 21:10Salter za Menjac

Golf, Seat, Skoda, Audi


3.500 МКД
или предлог цена
Вчера 21:04Transport na motori i ATV

Вршам транспорт на мотори и АТВ возила во МК и надвор од МК - Седишт...


1 МКД
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Шлеп служба

Вчера 20:53BMW 330d

BMW 330d God. 2002 Full servis Full Oprema Mob. 070/505-551


2.800 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Автомобили

Вчера 20:52Audi a4 2011 diesel

Audi a4 b8 2.7tdi 190ps 2011 odrzuvano i redovno servisiran 6-step...


8.500 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Автомобили

Вчера 20:50AUDI A4 B8 2.7 TDI 2011 190ks zamena

Audi a4 b8 2.7tdi 190ps 2011 odrzuvano i redovno servisiran 6-step...


8.500 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Автомобили

Вчера 20:50Adblue Ad Blue emulator euro 4 5 6 kamioni

Prodazba i montaza na AdBlue Ad blue Emulator za MAN VOLVO MERCEDES I...


7 МКД
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Камиони

Вчера 20:4314" Челични бандажи 4x100

Продавам челични бандажи големина 14", со размак на штрафови 4x100.


3.500 МКД
или предлог цена
Вчера 20:36Towing Service Slep Vlecna Sluzba 24/7 Patna Asistencija 24h

Avtotransport Zafirovski e licencirana i sertificirana sluzba so sto ...


По Договор
или предлог цена
- 100 % Попуст
999 МКД
Скопје Центар / Скопје

Шлеп служба

Вчера 20:12AUDI A4 3.2FSI

PRODAVAM AUDI A4 3.2FSI VO TOP SOSTOJBA SO FULL OPREMA..KOLATA E ..EU...


5.300 €
или предлог цена
- 8 % Попуст
5.750 €
Скопје Центар / Скопје

Автомобили

Вчера 20:08Страна 1 од 204

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам