Скопје Центар
                   
238 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

Prodavam Kamion Mercedes 508

Kamionot registriran do 08 2023 godina 1979.perfekten e nova cerada n...


5.000 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Камиони

Вчера 13:00Промовирано

Kamion prevoz niz cela Makedonija

Vrsime selidba na stanovi kuqi kancelarii i drugo.. isfrluvame gradez...


1 МКД
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Камиони

Вчера 13:00Промовирано

Mercedes Sprinter 311 Cdi ( PATAR ) 2004

Mercedes Sprinter 311 , 2004 godina , 2.2 Cdi 110 KS , 300.000Km , ...


5.000 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Камиони

Вчера 21:26Kamion prevoz niz cela Makedonija

Vrsime selidba na stanovi kuqi kancelarii i drugo.. isfrluvame gradez...


1 МКД
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Камиони

Вчера 13:00Prodavam Kamion Mercedes 508

Kamionot registriran do 08 2023 godina 1979.perfekten e nova cerada n...


5.000 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Камиони

Вчера 13:00Scania vlekach

Se prodava vlekach Scania, ispraven Broj za kontakt: 072/314-987


По Договор
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Камиони

Вчера 12:50Vonreden - Vongabariten Transport so Dozvola

Se vrsi Vonreden- Vongabariten Transport vo Makedonija so Posreduvan...


1 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Камиони

20 мар 09:06Volvo FH13 460 EURO 5

Se prodava kamion: - Volvo FH13 460. - 10/2010 godina proizveden. ...


18.700 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Камиони

19 мар 16:14MAN

MAN EEV 440ks 2013god Mega Celosno servisiran Novi gumi 0km 070 ...


20 €
или предлог цена
- 13 % Попуст
23 €
Скопје Центар / Скопје

Камиони

19 мар 14:22DELOVI/ДЕЛОВИ - ZASTAVA TURBOZETA

• АДИТИВ ПРОТИВ ЗАМРЗНУВАЊЕ на НАФТА • КНИГА - Zastava TurboZeta • ...


100 МКД
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Камиони

19 мар 10:29MAN 37 420

MAN 37, 420 godina 2017 270000 km Nadgradnja:stetter 10m3 Na volj...


77.000 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Камиони

19 мар 08:18Prodavam Zastava Om 624 N

Zastava Om 624 N 1982 godina Cena ponuda


1 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Камиони

18 мар 18:30mercedes 814

Prodavam glavno platno predno za mercedes 814


1 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Камиони

18 мар 18:30Bandazi 22.5

Bandazi za gumi 386/65 22.5 za poluprikolka


1 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Камиони

18 мар 18:29Adblue Emulator MAN DAF VOLVO SCANIA IVECO MERCEDES

Prodavam AdBlue OBD2 Emulator za MAN, VOLVO, MERCEDES, IVECO, RENAULT...


7 МКД
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Камиони

18 мар 16:27MAN SLEPER 18.440 EURO6

MAN SLEPER STANDARD 18.440 EURO6 SO RETARDER,POLUPRIKOLKA SCHMITZ PRE...


По Договор
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Камиони

17 мар 13:34Mercedes atego 15/24 so kran palfinger pk13500c

Se prodava mercedes atego 15/24 so kran palfinger pk13500c 5100kg 1...


30.000 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Камиони

14 мар 15:29Zastava 650

Se prodava kamion zastava 650 .Vo odlicna sostojba Pali vozi ,ne regi...


1 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Камиони

13 мар 21:57Zastava 650

Se prodava kamion zastava 650 .Vo odlicna sostojba Pali vozi ,ne regi...


2.300 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Камиони

13 мар 21:56Изкупувам DAF за износ

Изкупувам за износ влекачи Даф 85 и 95 АТИ, CF и XF , евро 1 или евр...


5.000 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Камиони

13 мар 10:09Изкупувам Mercedes за износ

КУПУВАМ ЗА ИЗНОС: Камиони Mercedes Actros, Mercedes 1922; 1929; 1935;...


10.000 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Камиони

13 мар 10:09Mercedes Benz - Sprinter

Se prodava mercedes sprinter, 2008 godina, Cerada so hidraulicna ramp...


12.500 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Камиони

11 мар 23:10MAN 41.480 TGA 8x4 Meiller Kipper

Site novi gumi Novi buferi Novi gurtni Novi dobosi i ključevi ...


По Договор
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Камиони

11 мар 10:44Kran Digalka Slep Sluzba Pomos na pat

Transport i uslugi so kran digalka


По Договор
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Камиони

11 мар 10:44Iveco euro star slep

Se prodava kamion za slep sluzba iveco euro star 1998 god klima retar...


12.900 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Камиони

08 мар 21:30MAN FEDERPLATNO TGA

SE PRODAVA FEDERPLATNO ZA MAN TGA GOLEMOTO SO CAURITE E ZDRAVO DOLNOT...


150 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Камиони

08 мар 16:56Utovar Transport i Istovat na Kontejneri 3m x 9m

Se vrsi Utovar Transport i Istovar na Kukicki Kontejneri so dimenzi ...


1 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Камиони

08 мар 09:04Spaneri Zategaci Kais za Zategnuvanje

Prodavam spaneri kaisi za zategnuvanje, zdravi 300 den komad.


300 МКД
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Камиони

07 мар 14:23Delovi za kamion mercedes 813 1213 1317 1619 1622

070 666 410


1 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Камиони

07 мар 00:40reno premium euro 4

se prodava zamenuva reno premium euro 4 plateni site davacki do regis...


5.000 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Камиони

06 мар 17:28MAN TGX 480 euro(6)

MAN TGX 480 euro(6) standard godina 2016/5 pominati 800.000km komple...


44.500 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Камиони

06 мар 10:43Vlecna sluzba

WV L80 registriran 98godina 078255995. Moze zamena


6.500 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Камиони

05 мар 07:04FURGON

Furgon Termoking raboti Top sostojba 6.50 so 2.40 CENA PO DOGOV...


По Договор
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Камиони

04 мар 16:34Adblue Emulator MAN DAF VOLVO SCANIA IVECO MERCEDES RENAULT

Prodavam Ad Blue / Adblue OBD2 Emulator za MAN, VOLVO, MERCEDES, IVEC...


7 МКД
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Камиони

04 мар 14:08Vlecna sluzba

WV L80 98godina registriran atestirana platforma 078255...


6.500 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Камиони

02 мар 19:53Prodavam kaisi/spaneri

Prodavam novi kaisi/spaneri so kratki i dolgi racki. Cena 500 denari...


500 МКД
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Камиони

02 мар 19:44PRODAVAM DISK PLOCKI ZA AKTROS

PRODAVAM NOVI DISK PLOCKI ZA KAMION AKTROS 070607057


3.500 МКД
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Камиони

02 мар 06:50KONTENJERSKI KLUCEVI I SHASII

KONTENJERSKI SHASII POCINKUVANI I KLUCEVI,IZVADENI OD EURO6 KAMIONI. ...


По Договор
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Камиони

01 мар 11:43Kamioni za gjubre - gjubretarki (paket) EXTRA CENA!

Kamionite imaat moznost za prenamena za kiper ili slicno Prodavam ...


По Договор
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Камиони

27 фев 10:12Adblue Ad Blue emulator MAN Euro 6 kamioni

Prodazba i montaza na AdBlue Ad blue Emulator za MAN VOLVO MERCEDES I...


7 МКД
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Камиони

25 фев 13:41Kamionski Bandazi

Se prodavaat bandazi za kamion nov tip i star tip, bandazi za prikolk...


60 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Камиони

25 фев 11:47Kamionski Gumi so bandazi

Se prodavaat 4 prednikamionski gumi 315 70 22.5: 2 so bandazi, 2 b...


125 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Камиони

25 фев 11:47Страна 1 од 6

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам