Охрид
                           
1494 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

Stan pod Kirija i na Turisti vo centar

Se iznajmuva na Turisti i van sezona pod Kirija isključivo do Maj (ju...


1 €
или предлог цена
Охрид

Станови

30 окт 07:45Промовирано

Се продава стан во Охрид,можна замена за стан во Битола

Се продава стан во Охрид 73m^2 и гаража 18m^2. Moжна замена за стан ...


По Договор
или предлог цена
Охрид

Станови

24 ное 12:22Промовирано

Izdavam garsonjera

Izdavam garsonjera za podolg prestoj, celosno namestena. Se naogja na...


10.000 МКД
или предлог цена
Охрид

Станови

23 ное 12:27Промовирано

Apartman NIKA centar

Se iznajmuva novo opremen i renoviran stan-apartman(03.2018) vo strog...


По Договор
или предлог цена
Охрид

Станови

Вчера 23:36Apartman Nika centar

Se iznajmuva novo opremen i renoviran stan-apartman(03.2018) vo strog...


По Договор
или предлог цена
Охрид

Станови

Вчера 23:36Apartmani Riki

Apartmanite se na 1 kat so odlicna termo i zvucna izolacija.Raspolaga...


15 €
или предлог цена
Охрид

Станови

Вчера 23:36Apartman "NIKA"strog centar

Se iznajmuva novo opremen i renoviran stan-apartman(03.2022) vo strog...


По Договор
или предлог цена
Охрид

Станови

Вчера 23:35Kupuvam stan €1290m2 Centar Ohrid

Kupuvam stan,centralno podracje vo Ohrid Cena max. do 1290€ m2, Pov...


1.300 €
или предлог цена
Охрид

Станови

Вчера 23:30Kupuvam stan centar Ohrid

Do 1250€ za kvadrat. Kupuvam stan od 20m2 do 50m2,moze nov,poloven,,...


1.350 €
или предлог цена
Охрид

Станови

Вчера 23:30Apartman RIKI 1

Se iznajmuva na den ili mesec. Na 10min od Ohridska Carsija. Studio...


15 €
или предлог цена
Охрид

Станови

Вчера 23:29Aparmani,Sobi,Studia,Stanovi

Iznajmuvanje na smestuvacki kapaciteti.vo 1.2 ili 3 krevetni studia...


По Договор
или предлог цена
Охрид

Станови

Вчера 23:29APARTMAN CENTAR NIKA

Na Pocetok na Ohridska carsija vednas do Ohridska Banka Spakase banka...


30 €
или предлог цена
Охрид

Станови

Вчера 23:29Apartman Riki 3

-Se iznajmuva stan od 76m2 na den ili mesecno: -Golema dnevna so trp...


50 €
или предлог цена
Охрид

Станови

Вчера 23:29Apartman Riki 2

Moze da se iznajmi i mesecno-preku cela godina. 3 krevetno Studio vo...


20 €
или предлог цена
Охрид

Станови

Вчера 23:29Prodavam stan vo Ohrid Sv Stefan so pogled na ezero

Prodavam stan vo Ohrid naselba Sv Stefan kaj plazite Slavija-Gorica 3...


61.500 €
или предлог цена
Охрид

Станови

Вчера 23:27se prodava stan od 45M2

Se prodava stan 45m2 na vtori kat jugoistok ima i podrum se naoga na...


По Договор
или предлог цена
Охрид

Станови

Вчера 22:48ИМПЕРИЈА – Апрартмани до езеро

Шифра А 26/26 Се продават 2 комплетно опремени апартмани со вкупна п...


40.000 €
или предлог цена
Охрид

Станови

Вчера 22:15Se izdava stan

..Se izdava stan na ulica Stiv naumov (vo blizina na pazarot) na samo...


1 €
или предлог цена
Охрид

Станови

Вчера 20:20Apartman Ohrid

-Se izdava stan, vo blizina na Biljanini izvori. -Kompleno namesten


1 €
или предлог цена
Охрид

Станови

Вчера 18:06Se izdava za podolg prestoj novo i moderno studio vo Ohrid

Apartmani Lili Ohrid vi iznajmuva novo i modereno apartman -studio k...


1 €
или предлог цена
Охрид

Станови

Вчера 17:10Se izdava stan vo Ohrid

Se izdava stan vo Ohrid Sloboden od 05.12.2022 Povejke info na tel:...


250 €
или предлог цена
Охрид

Станови

Вчера 16:47OHRID APARTMANI DO EZERO

Izdavam novi apartmani vo centar, do ezero , kaj Hotel Riviera, so br...


1 €
или предлог цена
Охрид

Станови

Вчера 16:00Се изнајмува нов луксузен апартман

Нов апартман за 2 лица во Охрид: клима, интернет, тв, бесплатен парки...


1 €
или предлог цена
Охрид

Станови

Вчера 16:00SE IZDAVA GARSONJERA VO STROG CENTAR NA OHRID

Se izdava garsonjera vo strog centar na Ohrid, 200m do carsija i ezer...


По Договор
или предлог цена
Охрид

Станови

Вчера 14:40Се продава стан, нова градба

Се продава трособен стан во Охрид во нова градба, на трет спрат. Стан...


1 €
или предлог цена
Охрид

Станови

Вчера 14:01Se prodava stan vo Ohrid

Se prodava stan vo Ohrid , trosoben 74 m2 vo edna od najjakite zgrad...


1 €
или предлог цена
Охрид

Станови

Вчера 13:41Se izdava garsonjera pod kirija na podolg period

Se izdava pod kirija na podolg vremenski period SE IZDAVA OD 1vi...


1 €
или предлог цена
Охрид

Станови

Вчера 13:08Се издава стан во Центар на Охрид

Издаваме стан во Охрид Центар, во близина на Комерцијална Банка, на 1...


40 €
или предлог цена
Охрид

Станови

Вчера 13:00Stan 50m2

Prodavam stan 50m2 na Asnom kaj Tamaro (biljanini izvori) na visoko p...


1.350 €
или предлог цена
Охрид

Станови

Вчера 13:00SE PRODAVAAT STANOVI VO OHRID

Se prodavaat stanovi vo Ohrid vo Centar, Biljanini izvori , ohridati ...


По Договор
или предлог цена
Охрид

Станови

Вчера 12:18НОВО ВО ОХРИД СТАНОВИ ВО ГРАДБА

Површината на становите е од 39 м2 (двособени станови)до 85 м2(Четвор...


По Договор
или предлог цена
Охрид

Станови

Вчера 12:17Se prodava stan vo gradba Ohrid

Se prodava stan vo gradba vo centarot na Ohrid od Turisticka bulevaro...


По Договор
или предлог цена
Охрид

Станови

Вчера 11:33Kamelija Stan vo gradba bul.Turisticka 32m2 so spalna

Agencijata za nedviznosti Kamelija Ohrid,prodava Stan vo faza na grad...


1.250 €
или предлог цена
Охрид

Станови

Вчера 11:06  НОВ ОГЛАС

Kamelija nov stan 54m2 Biljanini Izvori

Agencija za nedviznosti Kamelija prodava Stan 54m2 vo naselba Biljan...


1.250 €
или предлог цена
Охрид

Станови

Вчера 10:37  НОВ ОГЛАС

Kamelija Garsonjera 27m2 B.Izvori

Agencija za nedviznosti Kamelija prodava Garsonjera vo naselba Biljan...


1.300 €
или предлог цена
Охрид

Станови

Вчера 10:32  НОВ ОГЛАС

Izdavam studio 70m do ezero

Izdavam studio kaj hotel Tino Vo centar Na OHrid na sredina na setali...


1 €
или предлог цена
Охрид

Станови

Вчера 10:21izdavam studio 70m do ezero

Izdavam studio kaj hotel Tino Vo centar Na OHrid na sredina na setali...


111.111.111 €
или предлог цена
Охрид

Станови

Вчера 10:21Kupuvam atan so 40 000 eu

Kuouvam stan do 40 000 eu dajte ponuda Tel 070 352 370


40.000 €
или предлог цена
Охрид

Станови

Вчера 10:20Prodavam stan 70m do ezero kaj hotel tino

Prodavam stan na 70 m do ezero i hotel tino so 3 imotni listovi Za s...


60.000 €
или предлог цена
Охрид

Станови

Вчера 10:19Се продава стан во Охрид

Се продава стан во Охрид на ул.Ванчо Питошески. Зградата е во завршн...


900 €
или предлог цена
Охрид

Станови

Вчера 09:39Апартман Марбо

Се издава апартман во центарот на градот комплетно наместен со сопств...


1 €
или предлог цена
Охрид

Станови

Вчера 09:04Stan Vo Skalesta Ohrid

Strog Centar Stan Skalesta zgrada 💫💫💫💫 2 min peski od plostad ...


160 €
или предлог цена
Охрид

Станови

Вчера 09:00  НОВ ОГЛАС

Апартман Плодин

Се издава стан во строгиот центар на Охрид, на главната улица во Охри...


1 €
или предлог цена
Охрид

Станови

Вчера 09:00Страна 1 од 38

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам